W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Leszno - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego dla Darii Kobiernik 27/11/22

Daria Kobiernik fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium Memoriału Jacka Wierzchowieckiego  2022 

1m. Daria Kobiernik VENUS Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0/0  31,23s

2m. Arkadiusz Fimmel  ELASTIQUA  KJ Fimmel Team 0/0  31,35s

3m. Łukasz Troszczyński  CORDOBA KS Nad Wigrami Mikołajewo 0/0 34,38s 

 

WYNIKI GRAND PRIX Memoriału    WYNIKI ZAWODÓW  

 


Małgorzata Koszucka najlepsza w Michałowicach 27/11/22

Małgorzata Koszucka fot. Przemysław Antosz 

 

Podium konkursu Grand Prix   HZO  KJK Szary Michałowice 27/11/22

1m. Małgorzata Koszucka CASSLAR DELA PIERRE 13 RC Riding Center Sosnowice 0/0 31,79s

2m. Magdalena Piksa MILOW PROVA   Vanto Jumping Team  0/0  31,98s 

3m. Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE  Vanto Jumping Team  0/0  32,69s

 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI ZAWODÓW  

 


Wiktoria Bedyńska dwa razy trzecia podczas CSIU25 Lichtenvoorde w Holandii

 

Reprezentacja Polski :  Wiktoria Bedyńska     WYNIKI ZAWODÓW

 


Najlepsze wyniki reprezentantki Polski w zawodach :

25/11  CSIU25 135cm - 3 miejsce  Wiktoria Bedyńska BRIGHT SIDE 3

24/11  CSIU25  135cm - 3 miejsce  Wiktoria Bedyńska BRIGHT SIDE 3


CSI Sentower Park 24-27 XI 2022

Michał Tyszko i Diarado's Dream 

Reprezentacja Polski: Michał Tyszko, Joanna Rosicka Tyszko, Maria Brańka - Borja, Julia Ostrowska 

WYNIKI TURNIEJU       


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju: 

26/11  CSI2 145cm - 4m. Michał Tyszko DIARADO'S DREAM

25/11  CSI2 135cm - 3m. Michał Tyszko  MARCO POLO  VIDEO

24/11  CSI2 140cm - 9m. Michał Tyszko  COLINERO

24/11  CSI2 130cm - 5m. Michał Tyszko  MARCO POLO


CSI Oliva Nova 22-27 XI 2022 I week

Mikołaj Barański & Royalty Quin Sts 

 

Autumn Mediterranean Equestrian Tour 2022 - Tour III 

Reprezentacja Polski : Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Bartosz Adamus 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

27/11 CSI1 120cm - 7m. Sławomir Polikowski ELIO 4

26/11 CSI1 120cm - 5m. Sławomir Polikowski ELIO 4

25/11 CSI1 110cm - 7m. Sławomir Polikowski ELIO 4

24/11 CSIYH 5yrs - 1m. Mikołaj Barański ROYALTY QUIN STS

23/11 CSIYH 5yrs - 7m. Natalia Czernik MORE THAN SPECIAL MG

22/11 CSIYH 6yrs - 1m. Jacek Polikowski  COOLBOY

22/11 CSIYH 5yrs - 1m. Mikołaj Barański ROYALTY QUIN STS  i Natalia Czernik MORE THAN SPECIAL MG


Krzysztof Ludwiczak zwyciężył w Memoriał Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 20/11/22

Krzysztof Ludwiczak fot. Paula Bartkowiak

 

Podium Memoriału Generała Michała Gutowskiego 2022
1m. Krzysztof Ludwiczak  SATILIO  Fundacja Stajnia Ludwiczak  0/0 45,82 s 
2m. Łukasz Troszczyński CORDOBA  KS Nad Wigrami  0/0 46,79s
3m. Andrzej Opłatek  NORDSTURM 15  KJ Heaa Turek  0/4 38,83s 

WYNIKI GP Memoriału     


Michał Tyszko wygrywa Grand Prix Salio 20/11/22

 

 

Michał Tyszko z TKJ Garbówek zwyciężył w konkursie Grand Prix HZO w KJ Salio na koniu DIARADO’S DREAM będącym wł. p Marzeny Falarz

 

WYNIKI GRAND PRIX         WYNIKI ZAWODÓW    

 


HZO DiM KJK Szary Michałowice 18-20 XI 2022

 

 


HZO DiM Łąck 18-20 XI 2022

 

 


Cavaliada Future Warszawa 12-13 XI 2022

 

Ignacy Luboński i Zuzanna Byczkowska fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Cavaliada Future Warszawa Torwar 12-13/11/22   

13/11  Finał MINI  1m. Ignacy Luboński KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO 

13/11  Finał MIDI  1m. Zuzanna Byczkowska KU AZS UW  VIDEO 

12/11  Konkurs otwarcia MINI  1m. Zofia Wierucka KJ Rio Grandę Krosinko  VIDEO 

12/11  Konkurs otwarcia MIDI  1m. Alicja Marszałek Filipek  BPK   VIDEO 

12/11  Sztafeta  1m. Adam Grzegorzewski - Ignacy Luboński - Michalina Jach 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24