W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Marek Lewicki wygrał pierwszy konkurs 135 w Kreuth !!

20/11/14 g.21.00

Marek Lewicki na 7 letniej klaczy rasy KWPN Codetia VDL  ( Hold up Premier / Jasper ) w  świetnym stylu  wygrał konkurs otwarcia 135 cm w Kreuth. WYNIKI KONKURSU

W konkursie DR na Abigej ( Lupicor / Concorde ) ukończył na 7 miejscu. WYNIKI KONKURSU

 


CSI3 / CSI1 / CSIYH 5-7/12/14 Poznań MTP - lista zgłoszeń

20/11/14 g.15.10

LISTA ZGŁOSZEŃ CSI3

 

LISTA ZGŁOSZEŃ CSI1

 

LISTA ZGŁOSZEŃ CSIYH 

 

Drużynowy Mistrz Świata Jur Vrieling gwiazdą turnieju w Poznaniu !

 

 


ZO K i MK Wolica 21-23/11/14 - II kwalifikacja Cavaliada Future


Ranking PZJ - Dzieci - Kuce - MK na dzień 10/11/14

20/11/14

Liderką  rankingu PZJ w kat Dzieci na dzięń 10/11/14 jest Dalia Lehmann. Liderami w rankingach PZJ w kat Kuców i MK są :  Gabriela Kozłowska,  Emilia ChmielowskaMaria Baehr, Wiktoria Głowacka, Wiktoria Bedyńska , Adam Grzegorzewski . Zobacz rankingi.

 


Puchar Jump Off Hipodrom Sopot sezon 2014/15

20/11/14

Klasyfikacja rozgrywek Jump Off Hipodrom Sopot po drugim turnieju, który odbył się w dniach 7-9 listopada. Liderami w Rundzie Diamentowej po dwóch eliminacjach są ex aequo Weronika Wilska i Łukasz Jończyk


Michał Kaźmierczak i Klara Kostrzewa w Lier

20/11/14

CSI**YH Lier BEL

 

Michał Kaźmierczak / Stakorado, Apart, Wody, Wiki

Klara Kostrzewa / Wiske, Quelf d 'or

 

LISTY / WYNIKI

LIVEstream

 


Rio News

19/11/14 g.07.00

Gospodarzem Toru podczas IO w Rio będzie brazylijczyk Guilherme Jorge . Oficjalny kalendarz i kwalifikacje.

 

 

 


Marek Lewicki i Łukasz Koza w Kreuth

18/11/14 g.16.40

Marek Lewicki i Łukasz Koza w dniach 20-23 listopada b.r. wystartują w zawodach CSI2 w niemieckim Kreuth. Zgłoszenia do zawodów i podręczne linki do wyników.

 

 


CSI2 / CSIYH / CSI-Am Leszno 21-23.11.14 zgłoszenia

18/11/14 g.14.40

 

 

 


Kalendarz Centralny na 2015 rok PZJ zatwierdzony 15.11.2014

Kalendarz Centralny PZJ na rok 2015 zatwierdzony w dniu 15.11.2014. PZJ wciąż nie wybrał organizatora Halowego Pucharu Polski w 2015 roku. 

Legenda:

Kolor czerwony – zawody międzynarodowe, Kolor niebieski – polskie imprezy mistrzowskie, Kolor czarny – zawody ogólnopolskie, Podkreślenie zielone – kolejki i finał  Polskiej Ligi Jeździeckiej, JGPWP – Etap Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski

KALENDARZ CENTRALNY 2015 pobierz

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24