Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody 1953 - 2020

  

 

Rekordziści - złoci medaliści MP 1953-2020

 

Jan Kowalczyk - 15 tytułów Mistrza Polski 

Grzegorz Kubiak - 8  tytułów Mistrza Polski 

Władysław Byszewski - 4 tytuły Mistrza Polski 

Skrzyczyński Jarosław - 4  tytuły Mistrza Polski 

Jacek Zagor - 3 tytuły Mistrza Polski 

 

 

 

 

fot. archiwum KadraSkoki.pl 

Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody 1953 - 2020
 
2020 Wojciech Wojcianiec Chintablue
2019 Wojciech Wojcianiec Chintablue
2018 Jarosław Skrzyczyński  Chacclana
2017 Jarosław Skrzyczyński  Chacclana
2016 Kamil Grzelczyk  Wibaro
2015 Jarosław Skrzyczyński  Crazy Quick
2014 Jarosław Skrzyczyński  Crazy Quick
2013 Marek Lewicki  Abigej
2012 Andrzej Lemański  Bischof L
2011 Mściwoj Kiecoń  Urbane
2010 Mściwoj Kiecoń Urbane
2009 Aleksandra Lusina  Ekwador
2008 Łukasz Jończyk  Ritus
2007 Aleksandra Lusina  Castello
2006 Grzegorz Kubiak  Ritus
2005 Jacek Zagor  Luron
2004 Grzegorz Kubiak  Djane de Fontanis
2003 Grzegorz Kubiak  Orkisz
2002 Piotr Morsztyn  Joker
2001 Jacek Zagor  Elf
2000 Jacek Zagor Elf
1999 Grzegorz Kubiak  Orkisz
1998 Jacek Bobik Czad
1997 Mieczysław Zagor Burgund
1996 Piotr Morsztyn  Horsens
1995 Eugeniusz Koczorski  Skarbiec
1994 Bogdan Sas Jaworski  Perykles
1993 Grzegorz Kubiak  Kodeina
1992 Zygmunt Rozpleszcz Akacja
1991 Zbigniew Kościański  Skarbiec
1990 Zbigniew Kościański Skarbiec
1989 Grzegorz Kubiak  Arcus
1988 Grzegorz Kubiak  Arcus
1987 Bogdan Kubiak Gabon
1986 Jan Kowalczyk  Harlem
1985 Grzegorz Kubiak  Gabon
1984 Jan Kowalczyk  Festyn
1983 Bogdan Sas Jaworski  Biemen
1982 Jan Kowalczyk  Artemor
1981 Krzysztof Ferenstein  Kobryń
1980 Jan Kowalczyk  Artemor
1979 Jan Kowalczyk  Artemor
1978 Jan Kowalczyk  Darlet
1977 Jan Kowalczyk  Darlet
1976 Henryk Hucz Bertyn
1975 Jan Kowalczyk  Darlet
1974 Jan Kowalczyk  Blekot
1973 Jan Kowalczyk  Blekot
1972 Marian Kozicki  Bronz
1971 Piotr Wawryniuk  Poprad
1970 Jan Kowalczyk  Blekot
1969 Jan Kowalczyk  Blekot
1968 nie rozegrano   
1967 Jan Kowalczyk  Drobnica
1966 Jan Kowalczyk  Drobnica
1965 Jan Kowalczyk  Ronceval
1964 Andrzej Orłoś  Bao Day
1963 Antoni Pacyńki  Don Hubertus
1962 Stanisław Kubiak Wareg
1961 Władysław Byszewski  Dukat
1960 Stanisław Kubiak Wareg
1959 Marian Babirecki  Don Hubertus
1958 Władysław Byszewski Besson
1957 Marian Kowalczyk Pregor
1956 Władysław Byszewski Besson
1955 Maciej Świdziński  Argan
1954 Władysław Byszewski Besson
1953 Czesław Matławski  Alchemik

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20