Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody 1953 - 2020

  

 

Rekordziści - złoci medaliści MP 1953-2020

 

Jan Kowalczyk - 15 tytułów Mistrza Polski 

Grzegorz Kubiak - 8  tytułów Mistrza Polski 

Władysław Byszewski - 4 tytuły Mistrza Polski 

Skrzyczyński Jarosław - 4  tytuły Mistrza Polski 

Wojciech Wojcianiec - 3 tytuły MP z rzędu 

Jacek Zagor - 3 tytuły Mistrza Polski 

 

 

 

 

fot. archiwum KadraSkoki.pl 

Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody 1953 - 2021

2021
        Wojciech Wojcianiec                                        Chintablue
 
2020 Wojciech Wojcianiec Chintablue
2019 Wojciech Wojcianiec Chintablue
2018 Jarosław Skrzyczyński  Chacclana
2017 Jarosław Skrzyczyński  Chacclana
2016 Kamil Grzelczyk  Wibaro
2015 Jarosław Skrzyczyński  Crazy Quick
2014 Jarosław Skrzyczyński  Crazy Quick
2013 Marek Lewicki  Abigej
2012 Andrzej Lemański  Bischof L
2011 Mściwoj Kiecoń  Urbane
2010 Mściwoj Kiecoń Urbane
2009 Aleksandra Lusina  Ekwador
2008 Łukasz Jończyk  Ritus
2007 Aleksandra Lusina  Castello
2006 Grzegorz Kubiak  Ritus
2005 Jacek Zagor  Luron
2004 Grzegorz Kubiak  Djane de Fontanis
2003 Grzegorz Kubiak  Orkisz
2002 Piotr Morsztyn  Joker
2001 Jacek Zagor  Elf
2000 Jacek Zagor Elf
1999 Grzegorz Kubiak  Orkisz
1998 Jacek Bobik Czad
1997 Mieczysław Zagor Burgund
1996 Piotr Morsztyn  Horsens
1995 Eugeniusz Koczorski  Skarbiec
1994 Bogdan Sas Jaworski  Perykles
1993 Grzegorz Kubiak  Kodeina
1992 Zygmunt Rozpleszcz Akacja
1991 Zbigniew Kościański  Skarbiec
1990 Zbigniew Kościański Skarbiec
1989 Grzegorz Kubiak  Arcus
1988 Grzegorz Kubiak  Arcus
1987 Bogdan Kubiak Gabon
1986 Jan Kowalczyk  Harlem
1985 Grzegorz Kubiak  Gabon
1984 Jan Kowalczyk  Festyn
1983 Bogdan Sas Jaworski  Biemen
1982 Jan Kowalczyk  Artemor
1981 Krzysztof Ferenstein  Kobryń
1980 Jan Kowalczyk  Artemor
1979 Jan Kowalczyk  Artemor
1978 Jan Kowalczyk  Darlet
1977 Jan Kowalczyk  Darlet
1976 Henryk Hucz Bertyn
1975 Jan Kowalczyk  Darlet
1974 Jan Kowalczyk  Blekot
1973 Jan Kowalczyk  Blekot
1972 Marian Kozicki  Bronz
1971 Piotr Wawryniuk  Poprad
1970 Jan Kowalczyk  Blekot
1969 Jan Kowalczyk  Blekot
1968 nie rozegrano   
1967 Jan Kowalczyk  Drobnica
1966 Jan Kowalczyk  Drobnica
1965 Jan Kowalczyk  Ronceval
1964 Andrzej Orłoś  Bao Day
1963 Antoni Pacyńki  Don Hubertus
1962 Stanisław Kubiak Wareg
1961 Władysław Byszewski  Dukat
1960 Stanisław Kubiak Wareg
1959 Marian Babirecki  Don Hubertus
1958 Władysław Byszewski Besson
1957 Marian Kowalczyk Pregor
1956 Władysław Byszewski Besson
1955 Maciej Świdziński  Argan
1954 Władysław Byszewski Besson
1953 Czesław Matławski  Alchemik

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21