Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody 2023

03-06 sierpnia 2023  Stajnia Wierzbna Biały Las 

 

LXXVIII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Seniorów  

XXXIII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Młodych Jeźdźców

LXV Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Juniorów

VI Mistrzostwa Polski Dzieci  

VIII Ladies Cup 

 

Zwycięzcy :

MP Seniorów  1m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR LKS Nadwiślanin Kwidzyn

MP MJ U21 - 1m. Iga Biegalska CANABAZ JKS Barłomino

MJ Juniorów U18 - 1m. Daria Pietrzak UNICA-K KS Adamus Equestrian

MP Dzieci U14 - 1m. Iga Chojowska GI-GI STAR  BPK ŚLĄ

Ladies Cup - 1m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS  SJ Naoleońska Zagroda 

 

PROGRAM / WYNIKI                   ARCHIWUM VIDEO 

 


 ZGŁOSZENIA    MP SENIORZY        MP MJ          MP Dzieci        MP Juniorzy      Ladies Cup 

Mistrzostwa Polski Seniorów 2023

Podium MP Seniorów fot. Katarzyna Barczak

 

Podium MP Seniorów 2023

 

1m. Tomasz Miśkiewicz   STAKKATO LAZAR   LKS Nadwiślanin 0,55 pkt

2m. Dawid Kubiak  FLASH BLUE B    KJ Sielanka 5,19 pkt

3m. Michał Tyszko  COLINERO   TKJ Garbówek  6,15 pkt
 

WYNIKI KOŃCOWE 

Mistrzostwa Polska Młodych Jeźdźców 2023

Podium MP MJ 2023 fot. Katarzyna Barczak 

Podium MP MJ 2023
 
1m. Iga Biegalska  CANABAZ   JKS Barłomino 8 pkt
2m. Juliana Suska   CASCADEUCE   KS Euro Holding Warszawa  8,32 pkt
3m. Lena Maruszak  JETOULON VAN DE RIETVENNE  KS AZS UWM w Olsztynie  9,06 pkt
 

Mistrzostwa Polski Juniorów 2023

Podium MP Juniorów 2023 fot. Katarzyna Barczak

Podium MP Juniorów 2023 
 
1m. Daria Pietrzak  UNICA-K   KS Adamus Equestrian  0,4 pkt
2m. Maria Brańka Borja   DIAMOND 2000 Z    WLKS Krakus 3,5 pkt
3m. Julia Ganowska  NUMBER ONE 28    BPK  4 pkt 
 

Mistrzostwa Polski Dzieci 2023 

Podium MP Dzieci 2023 fot. Katarzyna Barczak 

Podium MP Dzieci 2023 
 
1m. Iga Chojowska  GI-GI STAR   BPK   4/0  38,80s 
2m. Maja Kliś   BEL DE JOUR   KJ Trachy Gliwice   4/4 33,67s 
3m. Zuzanna Kuczerawy  URACA II    KJ Platan Wrocław    4/4 34,31s 
 

Ladies Cup 2023 

Podium Ladies Cup 2023 fot. Katarzyna Barczak

Podium Ladies Cup 2023

1. Adrianna Ostrowska  KAROLA BS   SJ Napoleońska Zagroda  4 pkt
2. Joanna Rosicka-Tyszko  GANDY DE L'ABBAYE  TKJ Garbówek 5,41 pkt
3. Agata Dahlke-Burda   IELVE    KJ Sokół Damasławek 6,26 pkt
 

 

Tomasz Miśkiewicz - Mistrz Polski Seniorów 

 

 

Daria Pietrzak - Mistrzyni Polski Juniorów 

 

Iga Biegalska - Mistrzyni Polski MJ 

 

Adrianna Ostrowska - 1 miejsce Ladies Cup 2023

 

Powiązane linki 

 

MP 2022  Biały Las 

MP 2021  Biały Las 

MP 2020  Jakubowice 

MP 2019  Jakubowice 

MP 2018  Jakubowice 

MP 2017  Jakubowice

MP 2016  Jakubowice 

MP 2015   Warka 

MP 2014  Warka 

MP 2013  Drzonków 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23