Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody  2021 Biały Las

 Wierzbna Biały Las 12-15 sierpnia 2021

 

LXXVI Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Seniorów  

XXXI Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Młodych Jeźdźców

LXIII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Juniorów

IV Mistrzostwa Polski Dzieci grupa I

VI Ladies Cup 

 

Mistrzowie Polski 2021 

 

MP Seniorów  - Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE Melloni Horses

MP MJ U21 - Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 

MP Juniorów - Aleksander Lewandowski JAZZMIR  KS Verso La Natura 

MP Dzieci U14 - Filip Skrzyczyński WODKA POLKA Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 

Ladies Cup - Małgorzata Koszucka KEIRA HIPICCA KS Verso La Natura  

 

WYNIKI 

Archiwum VIDEO 

ZGŁOSZENI ZAWODNICY

Mistrzostwa Polski Seniorów 2021 

 

 Podium MP / Dawid Kubiak - Wojciech Wojcianiec - Mateusz Tyszko / 

 

złoto - Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE JKS Melloni Horses  

srebro - Dawid Kubiak SZULER Sobieski Jumping Team 

brąz - Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 

 

CS1/CS1/155/155 - Finał MP Seniorów, konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2 (wys. 155 cm) (15-08-2021)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy     Nagroda
1 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 1,87 0 1,87 4 71,83 5,87 1 60,98 6,87     18500 PLN
2 SZULER Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 3,02 0 3,02 4 68,13 7,02 0 57,72 7,02     14000 PLN
3 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 3,78 0 3,78 4 68,90 7,78 1 58,33 8,78     10000 PLN
4 OLIMPIC STAR Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 3,58 0 3,58 8 69,10 11,58 0 57,46 11,58     6000 PLN
5 IDEALISCA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 1,94 4 5,94 8 71,33 13,94 1 58,96 14,94     3500 PLN
6 ANTINA Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 2,52 0 2,52 16 68,30 18,52 8 56,61 26,52     2500 PLN
7 COUNTER Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 7,58 4 11,58 8 70,07 19,58 9 58,66 28,58     1300 PLN
8 FANCY Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 1,32 4 5,32 24 70,32 29,32 13 59,85 42,32     800 PLN
9 WILANDER Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 2,26 0 2,26 8 70,40 10,26 ELI         500 PLN
  WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 6,28 4 10,28 REZ                
  CZART Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 9,05 8 17,05 REZ                
  MISTER DR. HEIGL Grzelczyk Kamil KJ Agri 0,00 0 0 ELI                
  DHAHA Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice 6,83 13 19,83 NS                
  DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 7,83 16 23,83 NS                

 

Mistrzostwa Polski MJ 2021 U21 

 

Podium / Filip Lewicki - Aleksandra Kierznowska - Julia Błaszczak

 

złoto - Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 

srebro - Filip Lewicki LA PEZI KJ Czahary Pogorzelica 

brąz - Julia Błaszczak CORCON SKJ Red Team 

 

WYNIKI KONCOWE     WYNIKI PDF

Mistrzostwa Polski Juniorów 21 U18

Podium MP Jun / Róża Konieczna - Aleksander Lewandowski - Eliza Zawadzka / 

 

złoto - Aleksander Lewadowski  JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  KS Verso La Natura 

srebro - Róża Konieczna DARIDO B  BPK

brąz - Eliza Zawadzka  QUAIDO Fundacja Stajnia Ludwiczak 

 

WYNIKI KOŃCOWE   WYNIKI PDF

Mistrzostwa Polski Dzieci 21 U14

 

Podium MP Dzieci / Patryk Skrzyczyński - Filip Skrzyczyński - Paulina Pellowska / 

 

złoto - Filip Skrzyczyński WODKA POLKA  Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 

srebro - Patryk Skrzyczyński LUCKY STAR  Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy  

brąz - Paulina Pellowska LA COCA 3  JKS Barłomino  

 

WYNIKI KOŃCOWE   WYNIKI PDF

Ladies Cup 2021

Podium Ladies Cup / Aniela Szlufik - Małgorzata Koszucka - Daria Kobiernik/ 

 

​1m. Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA KS Verso La Natura  

2m. Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK KJ Preria Wilkowice

3m. Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 


WYNIKI KOŃCOWE   WYNIKI PDF

Powiązane linki 

 

MP 2020  Jakubowice 

MP 2019  Jakubowice 

MP 2018  Jakubowice 

MP 2017  Jakubowice

MP 2016  Jakubowice 

MP 2015   Warka 

MP 2014  Warka 

MP 2013  Drzonków 

Mistrz Polski Wojciech Wojcianiec i Chintablue - II nawrót Finału 

 

Dawid Kubiak i Szuler - II nawrót Finału 

 

Mateusz Tyszko i Zirrocco Air - II Nawrót Finału 

 

Aleksander Lewandowski i Jazzmir - Finał MP Juniorów 

 

Filip Skrzyczyński i Wódka Polka - rozgrywka o medal MP Dzieci 

 

Małgorzata Koszucka i Keira Hippica - Finał Ladies Cup 

 

Aleksandra Kierznowska i Badorette - Mistrzyni Polski MJ 

 

Róża Konieczna i Darido B - Vce Mistrzyni Polski Juniorów 

 

Patryk Skrzyczyński i Lucky Star - Vce Mistrz Polski Dzieci 

 

Galeria KadraSkoki.pl

link do galerii 

 

Galeria fot. Kasia Sebastian   Kasia Sebastian - Photography 

 link do galerii 

 

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA 2021 

 

Medale MP 2021   ZŁOTO   SREBRO   BRĄZ  
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy  1 1      2
JKS Melloni Horses 1      
KJ Kietlów  1      
KS Verso La Natura 1      
Sobieski Jumping Team    1    
KJ Czahary Pogorzelica   1    
TKJ Garbówek      1  
Fundacja Stajnia Ludwiczak     1  
JKS Barłomino      1  

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1181
2. Lewandowski Aleksander 778
3Błaszczak Julia  300
4. Parkitny Maximilian    258
5. Barański Mikołaj   257
6. Piksa Magdalena   249
7. Suska Juliana    242
8. Bule Oliwier    198
9.  Maruszak Lena     152
10. Yeroshova Anastasia 147

 31/10/22

1. Stefańska Natalia  361
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  280
4. Kozioł Klara        268
5. Szczupakowska Amelia     220
6. Oleszkiewicz Lena      181
7. Zawadzka Eliza     178
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  142
10. Niziołek Zuzanna  116

31/10/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Nawrocka Roksana    2485
3. Ganowska Julia     1944
4. Słoniec Paulina   1860
5. Przybylska Zuzanna    1735
6. Kosmol Alicja  1710
7  Goszczński Adam   1709
8. Sówka Nell   1685
9. Kucharska Antonina     1545
10. Pszowski Kevin     1434

31/10/22

1. Cicha Zofia 346
2. Rąbca Milena 290
3. Layer Blanka 286
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Wierucka Maria    202
7. Michalak Helena        200
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Błądek Michalina   128

31/10/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   465
2. Luboński Ignacy 440
4. Reimann Zofia  430
5. Wnuczko Sara  407
6. Koperska Pacyńska Maria   379
7  Nazarewicz Julia  290
8. Wiśniewska Zofia  256
9  Sławińska Zuzanna   249
10. Nowak Antoni  237

31/10/22

1.  Wierucka Zofia  543
2.  Kulesza Lila   474
3.  Lewandowska Michalina   442
4.  Drozd Michalina     416
5.  Moczkowska Mia  410
6   Kamińska Zofia       387
7.  Brzykcy Lilianna    380
8.  Krzeszewska Zofia 358
9.  Mroczek Jakub   352
10. Przybyła Agata  344

31/10/22

1. Pasternak Julia   463    
2. Cwana Wiktoria       459
3. Grobelny Martyna     446
4. Tymieniecka Wiktoria    437
5. Buczek Agata   413
6. Stasiak Agata  397
7. Fediow Daria    370
8. Szostawicka Karolina  342
9. Czeszejko Sochacki Filip     324
10. Burzyńska Ellis Anastazja 294

31/10/22

1.  Kierznowska Jagoda   1480
2.  Aniołek Hubert 1000
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/10/22

1.  Hart Dyke Zofia        892
2.  Cwalina Wiktoria  732
3.  Pakur Zofia    575
4.  Moczkowska Carla  554
5.  Kępka Aleksandra     553
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Sałapatek Maja  425
8. Frączkowska Roksana           347
8. Ciszek Maria    310 
10. Janusz Zofia     281

31/10/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Biskup Julia   140
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
9. Leszek Karwańska  Wiktoria    55
10  Pietrzak Emilia  40

31/10/22