Mistrzostwa Polski 13-17 września 2017 Jakubowice

LXXII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Seniorów

XXVII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Młodych Jeźdźców

LIX Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Juniorów

Puchar Polski Dzieci grupa I 

 

 

Niedziela 17.09.17 

Finał Mistrzostw Polski Seniorów  1m. Jarosław Skrzyczyński CHACCLANA   KJ Agro Handel

Finał Mistrzostw Polski Juniorów  1m. Filip Lewicki QUIRADOS AS KJ Czahary 

Finał Puchar Polski Dzieci gr I   1m. Maja Marchwicka SZAFIR M  / KJ Zbyszko 

 

Sobota 16.09.17 

Finał Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców    1m. Andrzej Opłatek COPPERFIELD 40 KJ Heaa 

Finał Ladies Cup    1m. Małgorzata Koszucka CHARLENE KJ Wechta 

II półfinał MP Juniorów  1m. Wiktoria Bedyńska CLARENCE S BPK 

Klasyfikacja MP Juniorów po II półfinałach 

II półfinał PP Dzieci     Klasyfikacja PP Dzieci po II półfinałach 

 

Piątek 15.09.17 

II półfinał MP Seniorów  1m. Jarosław Skrzyczyński CHACCLANA   KJ Agro Handel 

Klasyfikacja MP Seniorów po II półfinałach   

II półfinał MP MJ   1m. Andrej Opłatek / LIGHT MY FIRE 7  KJ Heaa Turek

Klasyfikacja MP MJ po II półfinałach 

I półfinał MP Juniorów   1m. Martyna Rynkiewicz / NIRMETTE  LKJ Gałkowo

I półfinał PP Dzieci I     

II pólfinał Ladies Cup   1m. Katarzyna Bawłowicz / FULL PLEASURE  KS Cortina

 

Czwartek 14.09.17 

I półfinał MP Seniorów   1m. Jarosław Skrzyczyński / CHACCLANA / KJ Agro Handel Śrem 

I półfinał MP MJ  1m. Adam Grzegorzewski  / OKARINO  / KJ Agro Aves Gajewniki 

I półfinał LadiesCup 1m. Małgorzata Koszucka / QUINTUS 93  / KJ Wechta 

 

 

Organizator - KJ Osadkowski Jakubowice 

Komitet Honorowy - Beata i Władysław Osadkowscy

Dyrektor Sportowy - Agnieszka Olszewska

Gospodarz Toru - Arkadiusz Weckwert

Sędzia Główny - Stanisław Helak

Sędziowie - Anna Stanek, Justyna Borysewicz-Rudy, Natalia Gruszka, Jacek Świerkowsk

Delegat Techniczny - Rudolf Mrugała

 

 

LISTA PRZEGLĄD WET 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18