Mistrzostwa Polski 13-17 września 2017 Jakubowice
LXXII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Seniorów
XXVII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Młodych Jeźdźców
LIX Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Juniorów
Puchar Polski Dzieci grupa I
Podium MP Seniorów 2017
złoto - Jarosław Skrzyczyński KJ Agro Handel Śrem
srebro - Krzysztof Ludwiczak KJ Heaa Turek
brąz - Michał Kaźmierczak KJ Leśna Wola
Podium MP MJ 2017
złoto - Andrzej Opłatek KJ Heaa Turek
srebro - Adam Grzegorzewski KJ Agro Ares Gajewniki
brąz - Martin Rozynek KJ Profil Piła
Podium MP Juniorów 2017
złoto - Filip Lewicki KJ Czachary Pogorzelica
srebro - Zuzanna Januszewska SK Kruszyńscy
brąz - Gabriela Bado KKJ Kielce
Niedziela 17.09.17
Finał Mistrzostw Polski Seniorów 1m. Jarosław Skrzyczyński CHACCLANA KJ Agro Handel
Finał Mistrzostw Polski Juniorów 1m. Filip Lewicki QUIRADOS AS KJ Czahary
Finał Puchar Polski Dzieci gr I 1m. Maja Marchwicka / SZAFIR M / KJ Zbyszko
Sobota 16.09.17
Finał Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 1m. Andrzej Opłatek COPPERFIELD 40 KJ Heaa
Finał Ladies Cup 1m. Małgorzata Koszucka CHARLENE KJ Wechta
II półfinał MP Juniorów 1m. Wiktoria Bedyńska CLARENCE S BPK
Klasyfikacja MP Juniorów po II półfinałach
II półfinał PP Dzieci Klasyfikacja PP Dzieci po II półfinałach
Piątek 15.09.17
II półfinał MP Seniorów 1m. Jarosław Skrzyczyński / CHACCLANA KJ Agro Handel
Klasyfikacja MP Seniorów po II półfinałach
II półfinał MP MJ 1m. Andrej Opłatek / LIGHT MY FIRE 7 KJ Heaa Turek
Klasyfikacja MP MJ po II półfinałach
I półfinał MP Juniorów 1m. Martyna Rynkiewicz / NIRMETTE LKJ Gałkowo
II pólfinał Ladies Cup 1m. Katarzyna Bawłowicz / FULL PLEASURE KS Cortina
Czwartek 14.09.17
I półfinał MP Seniorów 1m. Jarosław Skrzyczyński / CHACCLANA / KJ Agro Handel Śrem
I półfinał MP MJ 1m. Adam Grzegorzewski / OKARINO / KJ Agro Aves Gajewniki
I półfinał LadiesCup 1m. Małgorzata Koszucka / QUINTUS 93 / KJ Wechta
Organizator - KJ Osadkowski Jakubowice
Komitet Honorowy - Beata i Władysław Osadkowscy
Dyrektor Sportowy - Agnieszka Olszewska
Gospodarz Toru - Arkadiusz Weckwert
Sędzia Główny - Stanisław Helak
Sędziowie - Anna Stanek, Justyna Borysewicz-Rudy, Natalia Gruszka, Jacek Świerkowski
Delegat Techniczny - Rudolf Mrugała
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |