W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSIO3 EEF SF Deauville 20-23/06/24

CSIO3 EEF SF Deauville 20-23/06/2024 
 
Reprezentacja Polski - Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Marek Wacławik, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska 
 
 

 
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju :
23/06   Grand Prix LR 155 - 19m. Adam Grzegorzewski  ISSEM
22/06   LR 150 - 4m. Adam Grzegorzewski  FANFRELUCHE DE RIALFO Z
22/06   140cm - 2m. Michał Kaźmierczak ESKOBAR
21/06 - Puchar Narodów LR 150cm  - Polska 7 miejsce 
21/06 - 140cm - 1m. Adam Grzegorzewski  VALANNA
20/06 - LR 145cm  - 2m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE
20/06 - 140cm -  7m. Michał Kaźmierczak KING OF ROCK
 

CSI Olomouc 20-23/06/2024

CSI2-W Olomouc 20-23/06/24
 
Reprezentacja Polski - Maksymilian Wechta, Hubert Polowczyk, Wojciech Wojcianiec, Aleksander Lewandowski, Agnieszka Cebulak, Patrycja Dadał, Agata Dahlke-Burda, Grzegorz Faber, Kaja Hus, Nikola Idkowiak, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska, Kacper Mróz, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Grzegorz Rychlik,  Patryk Skrzyczyński, Zuzanna Sowińska, Łukasz Troszczyński, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Krzysztof Złocki.
 
 
 
 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju :
Niedziela 23/06/24
Grand Prix LR 155 - 4m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
Finał CSIYH - 6m. Maksymilian Wechta  CORDIAN
Finał 115 - 6m. Grzegorz Rychlik  CAPSIZE
 
Sobota 22/06/24
LR 145cm - 8m. Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z
Finał 135cm - 2m. Hubert Polowczyk K'ERMITAGE PREMICES Z
U25 140cm - 6m. Nikola Idkowiak CORDOBA   
 
Piątek 21/06/24 
135cm - 1m. Hubert Polowczyk K'ERMITAGE PREMICES Z
125cm1m. Kacper Mróz FIFTY-FIFTY VAN BOVEN DE WEVEL  
110cm - 1m.  Zuzanna Sowińska DYLLANO
U25 135 - 5m. Marika Uchwat HASTON NITA
CSIYH - 4m. Grzegorz Nowak KASKADA
 
Czwartek 20/06/24
140cm - 8m. Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z
130cm - 5m. Grzegorz Nowak CALL OF DUTY
120cm - 4m. Kacper Mróz FIFTY-FIFTY VAN BOVEN DE WEVEL  
110cm - 2m. Zuzanna Sowińska DYLLANO

Kozienice - Memoriał Jerzego Sas Jaworskiego 16/06/24

Leszek Nieużyła fot.  Paulina Pater Fotografia

 

 

 

Podium Grand Prix Memoriał Jerzego Sas-Jaworskiego  KJ Skarb Kozienice 16/06/24 

1m. Leszek Nieużyła  ELIOS  BPK MAZ  0/0 52,28s 

2m. Michał Siejek  CAMPINO 574  Akademia Jeździecka Dawidy  0/4  51,07s

3m. Ewa Mirosław  FARYS  P   Soymax Lublin Team  4 pkt. 

WYNIKI GRAND PRIX 


CSIO Sopot Young Stars 14-16/06/24

Pony Power fot.  CSIO Sopot Young Stars

 

 

 

Zwycięzcy CSIO Sopot Young Stars 2024 

16/06 - Konk. Finałowy na styl - 1m. Maja Głoskowska  WEDOG PRIDE N JOY  KJ Infernal Team 

15/06 - Konk. Zespołowy - 1m. FIRST PONY / Jan Mordzelewski, Wera Binkowska, Sara Wnuczko, Liwia Nowak / 

14/06 - Konkurs otwarcia przebierany 

Gr A1 - 1m. Paulina Stawiarska TANGO  LKS Nadwiślanin Kwidzyn 

Gr A2 - 1m. Jan Mordzelewski  FARAON  SJ Stajnia Podolszyn

Gr C - 1m. Aleksandra Lewicka  BUBBA ZAGORKA  KJ Czahary

Gr D Bis - 1m. Zuzanna Sławińska  MERNIE  KJ Podkowa Gruszczyn

Najlepsze przebranie - 1m.  Antonina Pycha 


CSIO3 CSI1 CSIYH Samorin 12-16/04/2024

 

CSIO3 CSI1 CSI1 Samorin 12-16/06/2024

Reprezentacja Polski -   Mikołaj Barański, Juliana Suska, Mateusz Tyszko, Max Parkitny, Wiktoria Kazmierska, Anna Badura

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju:

15/06  YH 5yr - 1m. Mateusz Tyszko O'ROCKSTAR - CSIYH debiut 

15/06  YH 6/7yr -  2m. Mateusz Tyszko SONORA 111

15/06  CSI1 115 - 6m. Anna Badura  DUCHESSE DE SEMILLY SR

14/06  CSI1 135 - 4m. Maximilian Parkitny CAVALIM Z  

13/06  CSI1 135 -  4m. Maximilian Parkitny CAVALIM Z  

13/06  CSI1 125 - 3m. Juliana Suska NIGIRI

13/06  YH 6/7yr - 2m. Mateusz Tyszko SONORA 111

12/06  YH 6/7yr - 6m. Mateusz Tyszko SONORA 111  


CSIO4 CSI1 Sopot 13-16/04/24

 

Michał Tyszko - Dawid Kubiak - Jan Vinckier - Marek Lewicki - Cassandra Orschel fot. CSIO Sopot

 

CSIO4/CSI1 Sopot 2024

 

ZGŁOSZENIA      WYNIKI      ARCHIWUM VIDEO 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju:

NIedziela 16.06

Grand Prix LR 160 - 3m. Tomasz Miśkiewicz  VELVET LAZAR

Grand Prix CSI1 135 - 2m. Tomasz Miśkiewicz VHS COME TO ME

CSI1 125cm - 1m Łukasz Brzóska DUC 123 Z

 

Sobota 15/06

CSIO4 LR 150 - 5m. Jarosław Skrzyczyński  KOMBOY

CSIO4 145cm - Krzysztof Ludwiczk CANAN PLUS-S

CSI1 130cm - 2m. Adam Nicpoń KRAVITZ

CSI1 120cm - 1m. Nela Dampc  DIOR V

 

Piątek 14/06

Puchar Narodów 155 - Polska 7 miejsce 

CSIO4 140cm - 4m. Michał Tyszko MARCO POLO

 

Czwartek 13/06

CSIO4 LR 150 - 1m. Marek Lewicki COME

CSIO4 145 - 5m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

CSIO4 140 - 1m. Dominik Słodczyk COUPANASA

CSI1 130 - 1m. Adam Nicpoń KRAVITZ

CSI1 120 - 1m. Jacek Muraczewski ARIA


CSI4 CSIYH Opglabbeek 13-16/06/2024

 

CSI4 / CSIYH Opglabbeek 13-16.06.2024

Reprezentacja Polski -  Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus

WYNIKI ZAWODÓW


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach zawodów :

15/06   CSI4 135 - 3m. Adam Grzegorzewski  VHS CAIRA

14/06   YH 5/6yr - 2m.  Monika Dulczewska INDIAM STAR DU LOZON   

13/06   CSI4 140  - 3m. Przemysław Konopacki  EXPRESSION'QUILL

13/06   YH 5/6 yr - 1m. Monika Dulczewska INDIAM STAR DU LOZON  


ZO RC Riding Center Sosnowice 09/06/24

Podium Grand Prix fot. Przemysław Antosz Photography

 

Grand Prix ZO RC Riding Center Sosnowice 09/06/24

 

1m. Albert Ornat  JUPITER  KJK Szary Michałowice  0/0 49,58s

2m. Magda Kamińska - Kumorek  MACHO  KJ Preria Wilkowice   0/rez 

3m. Nadia Boćkowska   KALIFA SRH   KJ Furia Boćkowscy Grabina  4 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX


Michał Tyszko najlepszy w Grand Prix CSIO3 Drammen 09/06/24

fot Equine Sport Photography

 

Michał Tyszko na koniu COLINERO  wyhodowanym przez  Witolda Pietrzyka, będącym własnością Marzeny Falarz wygrał w Drammen konkurs Grand Prix LR 155. Gratulacje !

 

 


CSIO3 EEF / CSI1 Drammen 06-09/06/2024

Zwycięzcy Pucharu Narodów - Michał Tyszko - Mściwoj Kiecoń - Jan Vinckier - Marek Wacławik - Przemysław Konopacki 

fot Equine Sport Photography

 

 

CSIO3  LONGINES EEF Nations Cup Drammen 2024

 

Reprezentacja Polski - Marek Wacławik, Przemysław Konopacki, Michał Tyszko, Mściwój Kiecoń, Jan Vinckier - Chef d'Equipe

 

WYNIKI TURNIEJU     ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju : 

 

09/06  Grand Prix LR 155 - 1m. Michał Tyszko  COLINERO   VIDEO 

08/06  CSI1 120cm1m. Marek Wacławik  COMME SI

07/06   Puchar Narodów - Polska 1 miejsce 

07/06  CSIYH 5/6yrs - 6m. Michał Tyszko  CORIOLIS

06/06   CSIO3 135cm - 1m. Mściwój Kiecoń CARLSON 149   VIDEO

06/06   CSI1 125cm - 1m. Marek Wacławik  COMME SI    VIDEO

06/06  CSIYH 5/6 yrs - 2m. Michał Tyszko  CORIOLIS


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24