W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Hymn Polski dla Maksymiliana Wechty w Herning

20/03/16

Maksymilian Wechta wygrał Finał 140 w Herning na 8 letniej klaczy Quinchella / Quintero - Chello I / wyniki konkursu

 


Hymn Polski w Arezzo dla Jacka Mierzwińskiego

19/03/16

Jacek Mierzwiński wygrał  w Arezzo sobotni konkurs Bronze Tour 115 cm na 7 letniej klaczy Cassinia / Cassini I x Cabrol Amicor / będącej własnością Pawła Piątkowskiego.  WYNIKI 

 


Rozkład Jazdy 16-20.03.16 - podręczne linki

18/03/16 

Maksymilian Wechta w Herning, Michał Każmierczak w Kronenberg, sezon otwarty w Mijas, Arezzo i San Giovanni.

W kraju - ostatnia kwalifikacja do HPP w Wolicy, HZO w Lesznie i HZO DiM w Zbrosławicach.

Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników / relacji live. 

 

 


Ostatnia kwalifikacja do Finał HPP - 18-20.03.16 Wolica

17/03/316

Zgłoszenia - ostatnia el. HPP,  podręczne linki, aktualny ranking.

 

 


Young Riders Academy - sezon 2016 - reprezentanci Polski

17/03/16 

 


Finał Pucharu Świata Göteborg 2016 - zakwalifikowani zawodnicy, program

 

17/03/16 

 

Lista zakwalifikowanych zawodników / program relacji TVP Sport / podręczne linki 


Łukasz Koza - wywiad dla TV Gliwice

15/03/16

HPP Michałowice 11-13.03.16 wyniki / rankingi po 5 turnieju kwalifikacyjnym

13/03/16 

Liderami rozgrywek HPP 2015/16 po 5 etapie są : Leszek Gramza, Urszula Kalicińska, Dalia Lehmann i Magdalena Ziajkowska. Grand Prix Michałowic wygrał Czech - Marek Klus. 

WYNIKI TURNIEJU / VIDEO / RANKINGI 

 

 


Grand Prix Dzieci HZO DiM w Lesznie dla Aleksandry Kierznowskiej !!!

13/03/16 

Grand Prix Dzieci HZO DiM w Lesznie zdecydowanie wygrała Aleksandra Kierznowska na Never Mind i była druga na Dior V. W Grand Prix Gr D i E najlepsza była Wiktoria Stanisławska na Roxana Z. Finał Dzieci II wygrał Maksymilian Parkitny na Sopran, Aleksandra Osuch wygrała Finał gr D bis na Annouschka 10. Olga Skrobacz na D'April była najlepsza w Finale gr.C. Natalia Sydow wygrała Finał A2, Aleksandra Osuch Finał gr B a Maria Karnabal była najlepsza w Finale gr A1. 

 


Klara Kostrzewa w świetnej formie w Mijas

Klara Kostrzewa w Top Formie !!!

Dwa konkursy LR z bardzo dobrymi wynikami ( 1 x 0 pkt i 1 x 1 pkt )  WYNIKI


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24