ZO Michałowice 7-9 lipca 2017

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

 

 

ZO 2*, ZR i ZT w Skokach Przez Przeszkody KJK Szary Michałowice
Michałowice, 07-09.07.2017

WYNIKI KOŃCOWE
 

1R - LL - 60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PALINERO Kułaga Aleksandra (JM.2005) KJ Profit 0 38,39  
2 WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT 0 39,83  
3 BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Badura Matylda (Mł.2006) Klub Jeździecki Profit 0 41,78  
4 OLIMPIA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 43,27  
5 PEPOL Bzdok Joanna KJK Szary Michałowice 0 45,30  
6 STELINUS Sordyl Łukasz WLKS Krakus 4 53,05  
7 EVENBOER'S YOERI Kruczek Anna (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 5 58,38  
8 RINGO Wojda Magdalena (Mł.2006) JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój 6 62,22  
9 KASZTAN Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 16 70,31  
10 LIROY Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice elim.    
T WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT 0 36,29  
T BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Badura Matylda (Mł.2006) Klub Jeździecki Profit 0 40,02  
T RINGO Wojda Magdalena (Mł.2006) JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój 0 41,88  
T PEPOL Bzdok Joanna KJK Szary Michałowice 0 42,38  
T OLIMPIA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 44,31  
T KASZTAN Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 44,37  
T LIROY Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice 4 47,80  


 

2R - LL - 80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LUCILLA Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS 0 36,89  
2 LEVISIONN CONTANGA E.W.P. Zejer Zuzanna niezrzeszona 0 41,66  
3 SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico 0 42,45  
4 NASHVILLE Jodłowska Elżbieta (JM.2002) WLKS Krakus Swoszowice 0 42,69  
5 LUCY Lampart Oliwia (JM.2004) Pszczyński LKJ Plessówka Łąka 0 42,97  
6 WHY VALENTINE Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice 0 44,75  
7 PALINERO Kułaga Aleksandra (JM.2005) KJ Profit 0 45,53  
8 JACKONDER Kubik Natalia (JM.2002) JKS Czanki 0 46,37  
9 JOLY'S HOUSTON Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 46,85  
10 BALLANTINA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0 47,28  
11 RASZKA Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 47,55  
12 CICHA TOŃ 1 Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 47,65  
13 ACANI BEJ Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 48,40  
14 CLAVEL Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 48,54  
15 ELLYETTE Okła Krzysztof Kielecki KJ 1 50,34  
16 CLINTESSA PRO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 1 50,97  
17 MONTENEA Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 1 51,04  
18 ESTELLE Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 1 51,79  
19 STELINUS Sordyl Łukasz WLKS Krakus 1 53,81  
20 BURBON Łabudzik Olga (JM.2003) St. KS KJK Szary Michałowice 1 53,82  
21 CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 4 48,55  
22 GRASZKA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 4 49,43  
23 IMIRO VDH Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 4 49,47  
24 MR. HOPSING Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT elim.    
24 EVENBOER'S YOERI Kruczek Anna (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico elim.    
24 WICHAWA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik elim.    
T LEVISIONN CONTANGA E.W.P. Zejer Zuzanna niezrzeszona 0 41,68  
T CICHA TOŃ 1 Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 44,41  
T JACKONDER Kubik Natalia (JM.2002) JKS Czanki 0 44,55  
T ACANI BEJ Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 45,72  
T NASHVILLE Jodłowska Elżbieta (JM.2002) WLKS Krakus Swoszowice 0 47,02  
T RASZKA Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 49,06  
T ESTELLE Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 1 50,85  
T WHY VALENTINE Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice 4 43,31  
T JOLY'S HOUSTON Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 4 45,21  
T MONTENEA Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 5 52,18  
T ELLYETTE Okła Krzysztof Kielecki KJ 5 52,30  
T GRASZKA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 8 47,67  
T MR. HOPSING Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT elim.    


 

3R - L - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (JM.2003) SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE 0 48,70 350 PLN
2 LANDICCO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 52,24 350 PLN
3 ICE LADY NWF Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój 0 52,65 200 PLN
4 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 53,17 100 PLN
5 TORNADO II Stęchły Anna (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 53,66 100 PLN
6 LUCILLA Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS 0 54,30 50 PLN
7 GADIA Gajdzik Roxana (J.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 54,82 50 PLN
8 BAGIER III Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 54,87 50 PLN
9 AMANITA Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 55,22 20 PLN
10 OBORA'S INVITTE Biały Zuzanna (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 55,52 20 PLN
11 ZGODA Wójcik Magdalena (J.1999) Kjk ELIZAR 0 55,56 20 PLN
12 BELLADINA Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 57,86 20 PLN
13 SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico 0 58,32 20 PLN
14 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 58,66 20 PLN
15 FAROUGE Gronkowski Marcin KJK Fabrex 0 59,05 20 PLN
16 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (JM.2002) Kjk ELIZAR 0 59,29 20 PLN
17 DOMINACJA Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 59,83 20 PLN
18 BINGO Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,33 20 PLN
19 PLANETA Pilarska Anna (MJ.1996) Klub Jeździecki Profit Orzesze 0 60,53 20 PLN
20 APICANTOS STERN Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 60,58 20 PLN
21 SIMI Walaszek Rafał Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy " Krakus " 0 60,76 20 PLN
22 COFFEE 23 Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,90 20 PLN
23 TIP TOP Q Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice 0 61,07 20 PLN
24 BLOODY MARY Jędras Aleksandra (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 61,42 20 PLN
25 CHAGAL Wągrodzka Róża (JM.2002) KJ Chrobry Warszawa 0 61,78 20 PLN
26 HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 62,95  
27 KOSSAK HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 63,27  
28 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 0 64,35  
29 CHERIE S Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 64,40  
30 SHELBY EVRARD Z Gawałek Stanisława Elizar 0 64,41  
31 LADY ESPANIOL Kądzielawa Krystyna (MJ.1997) kjk szary michałowice 0 64,50  
32 CAFE AU LAIT Zarębska Natalia (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 64,53  
33 CYPRIANO Barańska Laura (JM.2004) St. Agro-Aves Gajewniki 0 65,25  
34 GUCCI Bado Gabriela (J.2001) bpk 0 65,28  
35 BOLGHERI ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 65,57  
36 IOWA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 66,31  
37 CONNORCA Srokosz Jarosław WLKS Krakus 0 66,52  
38 ILLOUCHIN NH Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 66,70  
39 HANDSOME KID Ornat Albert (MJ.1996) KJK Szary Michałowice 0 68,50  
40 CHALANDRA Nagórka Kevin (J.2000) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 68,96  
41 ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 0 69,77  
42 EMILY ROSE Mateja Aleksandra (J.2001) KJ Leśna Wola 1 72,02  
43 KOLIBRA Kut Bartosz UKJ Lalin 1 72,22  
44 KARISSA R Knutsen John Gunvar kjkrolmet 2 78,49  
45 AROMAT Gutorska Maja (J.2001) KJ SO Łąck 2 78,62  
46 QUANTICO Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 3 80,87  
47 KALIBRA WONA Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój 4 46,81  
48 ROXY Kościelna Magdalena   4 54,98  
49 DINAR Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 4 56,45  
50 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 56,94  
51 SONNY BOY ,,M" Pszowski Kamil (J.2001) Klub Jeździecki Metpol Grodziec 4 60,90  
52 NIHET Motyl Sophia (JM.2004) KJ Leśna Wola 4 62,43  
53 GRAND CORIDA Nagórka Katarzyna KJ Trachy 4 62,64  
54 CICHY Śliż Kinga (J.2001) KJ Profit 4 62,69  
55 CLAVEL Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice 4 65,11  
56 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 67,70  
57 LYIANEIRO Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 4 68,82  
58 PRETTY BOY Kulej Oliwia (JM.2002) Jeździecki Klub Sportowy Cwał 4 70,09  
59 CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 4 72,82  
60 MAKUBA 21 Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 5 72,06  
61 REDAKTA Kościelna Aleksandra KJK Szary Michałowice 5 75,56  
62 LUCAS MOURA Okła Krzysztof Kielecki KJ 6 77,74  
63 QUIDAMOS Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice 6 79,66  
64 DENERIS Z Grutza Gerard KJ Zbrosławice 6 79,78  
65 CYRUS Gwoździewicz Kaja (J.2000) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 8 61,63  
66 LUCY Lampart Oliwia (JM.2004) Pszczyński LKJ Plessówka Łąka 8 61,78  
67 VARADERO R Szydłowska Julia (JM.2002) Klub Jazdy Konnej Romico 12 62,11  
68 MIWIA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 13 88,17  
69 COMET 240 Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 30 110,85  
70 SENATOR-K Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice elim.    
T AROMAT Gutorska Maja (J.2001) KJ SO Łąck 0 56,66  
T MIWIA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 0 56,94  
T ENIGMA Pawłowska Zuzanna (JM.2002) Kjk ELIZAR 0 56,98  
T OBORA'S INVITTE Biały Zuzanna (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,28  
T ROXY Kościelna Magdalena   0 58,62  
T BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (JM.2003) SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE 0 59,30  
T SONNY BOY ,,M" Pszowski Kamil (J.2001) Klub Jeździecki Metpol Grodziec 0 62,02  
T ORIANA Langer Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 62,32  
T COMET 240 Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 0 63,29  
T BELLADINA Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 64,12  
T VARADERO R Szydłowska Julia (JM.2002) Klub Jazdy Konnej Romico 0 65,18  
T CAFE AU LAIT Zarębska Natalia (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 65,93  
T EMILY ROSE Mateja Aleksandra (J.2001) KJ Leśna Wola 0 66,21  
T QUANTICO Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 69,32  
T PRETTY BOY Kulej Oliwia (JM.2002) Jeździecki Klub Sportowy Cwał 4 60,41  
T LADY ESPANIOL Kądzielawa Krystyna (MJ.1997) kjk szary michałowice 4 62,14  
T REDAKTA Kościelna Aleksandra KJK Szary Michałowice 8 56,44  
T SENATOR-K Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 26 111,36  
T SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico dns    
T CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr dns    


 

4R - P - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KOSMICZNY PRZYPADEK Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 49,08  
2 AMARETTO Kut Łukasz UKJ Lalin 0 50,17  
3 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) Elizar 0 51,81  
4 CANCELLARA DVD Z Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 52,42  
5 TORNADO II Stęchły Anna (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 52,73  
6 SHELBY EVRARD Z Gawałek Stanisława Elizar 0 53,24  
7 FREDERIK Walaszek Rafał WLKS Krakus 0 53,45  
8 MEFISTO Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice 0 53,83  
9 AMANITA Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 54,15  
10 WIMELLA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 0 54,21  
11 KINGSTON HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 55,42  
12 BAGIER III Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 55,94  
13 CANTORA Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 0 57,85  
14 BINGO Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 58,01  
15 DENDRYT Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0 58,25  
16 ALWAYS FOREVER Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 58,97  
17 CICHY Śliż Kinga (J.2001) KJ Profit 0 59,21  
18 QUINDA QUANDO Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 0 59,23  
19 CHAGAL Wągrodzka Róża (JM.2002) KJ Chrobry Warszawa 0 59,28  
20 SHAKIRA 440 Szlufik Aniela (JM.2002) Tuszyński KJ Garbówek 0 59,39  
21 GEN Fetkova Barbora JS Polet Trebostovo 0 59,50  
22 LUISA Martynkova Anezka v 0 59,59  
23 HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 59,78  
24 CASSIANO Kieljan-Mączka Katarzyna jks pogórze glinik zaborowski 0 59,87  
25 ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 0 60,74  
26 GOLDEN BOY - BUBKA Nowak Aleksandra (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 61,34  
27 CONNORCA Srokosz Jarosław WLKS Krakus 0 61,38  
28 FAROUGE Gronkowski Marcin KJK Fabrex 0 61,92  
29 TIP TOP Q Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice 0 62,23  
30 QUIDAMOS Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice 0 62,82  
31 CHALANDRA Nagórka Kevin (J.2000) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 62,99  
32 WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 63,57  
33 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) Klub Jeździecki Metpol 0 63,95  
34 HOPPER Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 0 64,27  
35 CYPRIANO Barańska Laura (JM.2004) St. Agro-Aves Gajewniki 0 64,35  
36 KARISSA R Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 64,85  
37 CHELSEA-BLUE Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 65,75  
38 ALINA Karbownik Alicja (J.1999) Tuszyński KJ Garbówek 0 66,29  
39 MAKUBA 21 Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 66,92  
40 CONTENTO Sordyl Łukasz WLKS Krakus 0 67,03  
41 FRIEDA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 0 67,21  
42 FERRARI Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 69,19  
43 KOLIBRA Kut Bartosz UKJ Lalin 1 73,10  
44 PLANETA Pilarska Anna (MJ.1996) Klub Jeździecki Profit Orzesze 4 54,91  
45 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 55,11  
46 ZGODA Wójcik Magdalena (J.1999) Kjk ELIZAR 4 55,97  
47 DINAR Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 4 57,42  
48 DOMINACJA Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 58,26  
49 GADIA Gajdzik Roxana (J.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 4 58,29  
50 GUCCI Bado Gabriela (J.2001) bpk 4 59,26  
51 KORAL Świtoń Jagna (J.1999) KJK Solka 4 61,25  
52 CHACVALLEY Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 4 61,76  
53 LADA Walaszek Rafał WLKS Krakus 4 62,62  
54 CARIMA Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 4 62,64  
55 GRAND CORIDA Nagórka Katarzyna KJ Trachy 4 62,78  
56 REPLAY R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 4 64,74  
57 COFFEE 23 Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 4 64,81  
58 ZITANIA G Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 7 80,63  
59 KALIBRA WONA Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój 8 48,57  
60 ONIL Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 8 55,31  
61 ICE LADY NWF Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój 8 55,39  
62 APICANTOS STERN Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 8 57,21  
63 SIMI Walaszek Rafał Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy " Krakus " 8 57,61  
64 NIHET Motyl Sophia (JM.2004) KJ Leśna Wola 8 60,02  
65 CHERIE S Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 8 60,23  
66 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 8 61,61  
67 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 8 64,06  
68 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 8 83,54  
69 CYRUS Gwoździewicz Kaja (J.2000) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 16 60,28  
70 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 16 60,55  
71 BLOODY MARY Jędras Aleksandra (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice elim.    
71 ROSA PRIMA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik elim.    


 

5R - L - Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK (07-07-2017)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 AQA SHERRY-LA Śmietanka Aleksandra (J.2001) KJ Galop Kozienice 0,0 7,9 7,9 64,08  
2 IOWA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,0 7,9 7,9 72,23  
3 BALLANTINA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0,0 7,8 7,8 70,42  
4 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,0 7,5 7,5 69,14  
5 CLINTESSA PRO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0,0 7,5 7,5 74,84  
6 LYIANEIRO Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 0,5 7,9 7,4 72,59  
7 ILLOUCHIN NH Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0,5 7,7 7,2 73,21  
8 LUCAS MOURA Okła Krzysztof Kielecki KJ 0,5 7,2 6,7 71,84  
9 DENERIS Z Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0,5 7,2 6,7 75,74  
10 IMIRO VDH Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0,7 7,3 6,6 79,94  
11 BOLGHERI ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,5 7,0 6,5 71,35  


 

1M - P1 - Runda Młodych koni - 5 latki (07-07-2017)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 KOSSAK HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0,0 8,1 8,1 68,07  
2 DENDRYT Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0,0 8,1 8,1 70,10  
3 LYNDROS Zila Zdenek Meridian team 0,0 8,0 8,0 71,73  
4 NEYMAR DE REVE Okła Krzysztof Kielecki KJ 0,0 8,0 8,0 73,82  
5 DRAKO Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0,0 7,9 7,9 69,04  
6 REPLAY R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 0,0 7,4 7,4 70,85  
7 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 0,5 7,8 7,3 64,22  
8 APOLLO Janota Natalia (J.2000) KJK Romico Żywiec 2,3 6,0 3,7 85,14  


 

1 - N - 120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LARINA Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 50,70 350 PLN
1 DIEGO Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy 0 50,70 350 PLN
3 AMBASADOR Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 53,29 200 PLN
4 KINGSTON HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 53,90 200 PLN
5 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0 54,83 200 PLN
6 APERITIF Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0 55,54 50 PLN
7 CHOCO LADY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 55,56 50 PLN
8 NEMIROFF Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 56,00 20 PLN
9 CARENZA Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 56,55 20 PLN
10 ANONYM STECOMTRA Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 0 56,90 20 PLN
11 ELOMAH Brattli Vivian (JM.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,07 20 PLN
12 CAPITAL BEJ Leśniak Krzysztof WLKS Krakus 0 57,26 20 PLN
13 CHACCO STAR Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 0 57,65 20 PLN
14 CLAAS Brattli Vivian (JM.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,66 20 PLN
15 CARLO 7 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 0 58,91 20 PLN
16 VIVALDI Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 0 59,15 20 PLN
17 SHAKIRA 440 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 59,97 20 PLN
18 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 61,49 20 PLN
19 LUISA Martynkova Anezka v 0 62,09 20 PLN
20 OSTIANA Kawa Aleksandra (J.2001) KJ Facimiech 0 62,10 20 PLN
21 LAUSSANNE 65 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 0 62,26 20 PLN
22 EUMARA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 0 62,59 20 PLN
23 WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 63,89 20 PLN
24 CASALIJNA Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 64,30 20 PLN
25 ICE ICE BABY Lis Wiktoria (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 64,61 20 PLN
26 QUESTO QUI Zila Zdenek Meridian team 0 65,10  
27 FREDERIK Walaszek Rafał WLKS Krakus 0 65,11  
28 JOHNY CASH Sopková Jana JK Slávua Košice 0 65,44  
29 GOLDEN BOY - BUBKA Nowak Aleksandra (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 65,79  
30 ZITANIA G Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 0 65,85  
31 STIGMATICA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0 66,83  
32 BEAU DU SANCY Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 67,47  
33 SALONIKI Drabczyk Izabella (MJ.1997) RC Riding Center Sosnowice 0 67,88  
34 DARCO J Kut Bartosz UKJ Lalin 0 67,96  
35 COMMAND Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 0 68,11  
36 FERRARI Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 68,93  
37 ROBESPIERE Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy 0 68,97  
38 ZIROCCO AIR Drozd Beniamin (MJ.1998) KJ Leśna Wola 0 69,05  
39 FORGET ME NOT Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 0 69,29  
40 CARIMA Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 0 70,24  
41 GARLAND Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 0 70,69  
42 ERATO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0 70,88  
43 OSADKOWSKI BORODIN Nagórka Kevin (J.2000) KJ Trachy 0 71,03  
44 HOKY J Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 71,63  
45 EVENING BREEZE Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 0 71,64  
46 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin 0 73,14  
47 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) Klub Jeździecki Metpol 0 73,88  
48 TIK TAK Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 75,32  
49 ABEL TASMAN Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 2 78,82  
50 E-BLUE Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 4 52,42  
51 NIRWANA Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 4 56,54  
52 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 56,61  
53 DAZ Dominik Róża (MJ.1997) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 4 57,21  
54 AMARETTO Kut Łukasz UKJ Lalin 4 57,79  
55 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) Elizar 4 60,04  
56 ESPRI Humplík Pavel JK Opava-Kateřinky 4 62,18  
57 CHACCO-TWO Kut Łukasz UKJ Lalin 4 65,48  
58 ALWAYS FOREVER Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 4 65,51  
59 FEMKE Rokita Kamila (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 4 66,36  
60 CAMPILLA Urbaníková Elizabeth (MJ.1997) JK Baník Ostrava 4 66,88  
61 GEN Fetkova Barbora JS Polet Trebostovo 4 67,77  
62 FABRICE GALDINI D Okła Krzysztof Kielecki KJ 4 68,26  
63 JULIEN Sołtys Sandra WLKS Krakus 4 69,57  
64 FERRO Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy "Krakus" Swoszowice 4 70,17  
65 FRIEDA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 4 71,15  
66 DO IT Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek 4 72,77  
67 CHELSEA-BLUE Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 4 73,50  
68 RUSH R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 6 78,07  
69 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 8 55,76  
70 SPELLBOUND Hrušková Diana JK Opava Kateřinky 8 56,73  
71 JOLLY Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 8 59,07  
72 CALIMERO Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck 8 61,68  
73 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 8 62,89  
74 MEFISTO Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice 8 63,36  
75 WIMELLA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 8 64,45  
76 LADA Walaszek Rafał WLKS Krakus 8 67,97  
77 ONIL Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 8 69,77  
78 GLORIUS II Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 8 71,17  
79 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 10 97,50  
80 CANCELLARA DVD Z Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 12 68,01  
81 CONTENTO Sordyl Łukasz WLKS Krakus 12 73,66  
82 ZENO S Hnat Julia (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 12 87,02  
83 CHICHARITO BLUE Okła Krzysztof Kielecki KJ 14 111,25  
84 ROSA PRIMA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 16 64,72  
85 GIORGIO W Derlatka Kamila (MJ.1997) SKF KS Master Film Wilcza Góra 25 108,96  
86 NORTON Łabudzik Olga (JM.2003) St. KS KJK Szary Michałowice 26 95,10  
87 CHACCO BOY 7 Leśniak Krzysztof WLKS Krakus elim.    
87 KORAL Świtoń Jagna (J.1999) KJK Solka elim.    
87 KOSMICZNY PRZYPADEK Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit elim.    
87 WINNIE THE POOH R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico elim.    
91 PICARD 2 Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice rez.    


 

2 - C - 130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3 (07-07-2017)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GOLIATH J&JZ Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 40,35 0 32,15 750 PLN
2 STAKKATOL 7 Leśniak Krzysztof WLKS Krakus 0 42,75 0 32,53 500 PLN
3 KONTADOR VD MOLENDREEF Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 41,69 0 33,02 300 PLN
4 LARINA Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 40,18 0 33,94 200 PLN
5 CORINA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 43,75 0 34,31 100 PLN
6 CON CHIRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 0 39,88 0 35,77 100 PLN
7 POETIN Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 38,19 0 36,05 100 PLN
8 CARENZA Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 43,46 0 36,55 100 PLN
9 CANDOR Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 41,23 0 38,02 25 PLN
10 CADEAU DU DESTIN Piętka Dagmara Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 40,08 0 38,72 25 PLN
11 STIGMATICA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0 31,85 0 39,60 25 PLN
12 FABRICE GALDINI D Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 44,05 0 39,73 25 PLN
13 TIK TAK Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 42,29 0 39,86 25 PLN
14 TREND Zila Zdenek Meridian team 0 42,11 0 40,58 25 PLN
15 BEAU DU SANCY Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 41,09 0 41,02  
16 EVENING BREEZE Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 0 41,56 0 41,42  
17 OSADKOWSKI BORODIN Nagórka Kevin (J.2000) KJ Trachy 0 42,50 0 45,36  
18 ERATO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0 44,18 0 47,05  
19 ABEL TASMAN Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0 46,35 0 51,01  
20 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 0 40,27 4 36,40  
21 CARLO 7 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 0 41,01 4 36,70  
22 ZIROCCO AIR Drozd Beniamin (MJ.1998) KJ Leśna Wola 0 40,52 4 40,01  
23 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin 0 46,36 4 46,25  
24 EUMARA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 0 40,51 8 39,58  
25 VIVE LE ROI Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 12 43,96 8 41,70  
26 CORNVILLE Nurkowska Agnieszka KJ Avanti 0 41,79 8 43,21  
27 ICE ICE BABY Lis Wiktoria (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 40,69 8 50,28  
28 CONCRETOSS Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 43,74      
29 VIVALDI Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 4 39,11      
30 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 4 40,80      
31 CAMPILLA Urbaníková Elizabeth (MJ.1997) JK Baník Ostrava 4 41,76      
32 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (J.2001) bpk 4 42,18      
33 LIMIT Zila Zdenek Meridian team 4 42,38      
34 FEMKE Rokita Kamila (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 4 42,46      
35 SEAQUEST Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 42,58      
36 CHACCO STAR Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 4 42,80      
37 DARWIN VD KAPPELEN Knutsen John Gunvar kjkrolmet 4 42,95      
38 COSTELLO Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 4 42,99      
39 NEMIROFF Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 42,3q2      
40 ARKANSAS Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck 5 47,34      
41 KEC CLAUDIA JEAN Kawa Katarzyna WLKS Krakus 8 38,44      
42 ESPRI Humplík Pavel JK Opava-Kateřinky 8 40,53      
43 E-BLUE Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 8 40,85      
44 SPELLBOUND Hrušková Diana JK Opava Kateřinky 8 41,58      
45 MEDAL Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 8 42,65      
46 PICARD 2 Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 8 43,51      
47 HARRY Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 8 59,90      
48 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 12 36,76      
49 LANDJUNKER Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 12 40,06      
50 AMBASADOR Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 16 45,30      
51 DARCO J Kut Bartosz UKJ Lalin 20 60,63      
52 CHACCO-TWO Kut Łukasz UKJ Lalin 20 62,16      
53 GIORGIO W Derlatka Kamila (MJ.1997) SKF KS Master Film Wilcza Góra elim.        
53 DO IT Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek elim.        


 

3 - CC - 140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 POETIN Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 54,45 1200 PLN
2 GOLIATH J&JZ Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 57,12 1000 PLN
3 BE QUITE Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 60,56 500 PLN
4 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 0 61,03 400 PLN
5 EXTRA DOLLARS Seroka Anna (MJ.1998) Largo Sp. z o. o. 1 68,59 300 PLN
6 SEAQUEST Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 52,76 200 PLN
7 CORINA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 56,01 200 PLN
8 CONCRETOSS Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 4 63,61 100 PLN
9 WONTENDRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 4 65,08  
10 VIVE LE ROI Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 8 60,86  
11 KONTADOR VD MOLENDREEF Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 8 62,27  
12 CARPEDIEM Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 9 67,60  
13 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 9 67,75  
14 PHENIX Seroka Anna (MJ.1998) Largo Sp. z o. o. 10 70,15  
15 DARWIN VD KAPPELEN Knutsen John Gunvar kjkrolmet 13 67,23  
16 GALANDRO Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 16 64,65  
17 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (J.2001) bpk 16 65,45  
18 HARRY Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa elim.    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)

 

ZO 2*, ZR i ZT w Skokach Przez Przeszkody KJK Szary Michałowice
Michałowice, 07-09.07.2017

WYNIKI KOŃCOWE
 

1R - LL - 60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PALINERO Kułaga Aleksandra (JM.2005) KJ Profit 0 38,39  
2 WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT 0 39,83  
3 BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Badura Matylda (Mł.2006) Klub Jeździecki Profit 0 41,78  
4 OLIMPIA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 43,27  
5 PEPOL Bzdok Joanna KJK Szary Michałowice 0 45,30  
6 STELINUS Sordyl Łukasz WLKS Krakus 4 53,05  
7 EVENBOER'S YOERI Kruczek Anna (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 5 58,38  
8 RINGO Wojda Magdalena (Mł.2006) JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój 6 62,22  
9 KASZTAN Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 16 70,31  
10 LIROY Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice elim.    
T WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT 0 36,29  
T BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Badura Matylda (Mł.2006) Klub Jeździecki Profit 0 40,02  
T RINGO Wojda Magdalena (Mł.2006) JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój 0 41,88  
T PEPOL Bzdok Joanna KJK Szary Michałowice 0 42,38  
T OLIMPIA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 44,31  
T KASZTAN Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 44,37  
T LIROY Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice 4 47,80  


 

2R - LL - 80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LUCILLA Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS 0 36,89  
2 LEVISIONN CONTANGA E.W.P. Zejer Zuzanna niezrzeszona 0 41,66  
3 SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico 0 42,45  
4 NASHVILLE Jodłowska Elżbieta (JM.2002) WLKS Krakus Swoszowice 0 42,69  
5 LUCY Lampart Oliwia (JM.2004) Pszczyński LKJ Plessówka Łąka 0 42,97  
6 WHY VALENTINE Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice 0 44,75  
7 PALINERO Kułaga Aleksandra (JM.2005) KJ Profit 0 45,53  
8 JACKONDER Kubik Natalia (JM.2002) JKS Czanki 0 46,37  
9 JOLY'S HOUSTON Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 46,85  
10 BALLANTINA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0 47,28  
11 RASZKA Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 47,55  
12 CICHA TOŃ 1 Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 47,65  
13 ACANI BEJ Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 48,40  
14 CLAVEL Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 48,54  
15 ELLYETTE Okła Krzysztof Kielecki KJ 1 50,34  
17 MONTENEA Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 1 51,04  
18 ESTELLE Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 1 51,79  
19 STELINUS Sordyl Łukasz WLKS Krakus 1 53,81  
20 BURBON Łabudzik Olga (JM.2003) St. KS KJK Szary Michałowice 1 53,82  
21 CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 4 48,55  
22 GRASZKA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 4 49,43  
23 IMIRO VDH Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 4 49,47  
24 MR. HOPSING Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT elim.    
24 EVENBOER'S YOERI Kruczek Anna (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico elim.    
24 WICHAWA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik elim.    
T LEVISIONN CONTANGA E.W.P. Zejer Zuzanna niezrzeszona 0 41,68  
T CICHA TOŃ 1 Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 44,41  
T JACKONDER Kubik Natalia (JM.2002) JKS Czanki 0 44,55  
T ACANI BEJ Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 45,72  
T NASHVILLE Jodłowska Elżbieta (JM.2002) WLKS Krakus Swoszowice 0 47,02  
T RASZKA Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 49,06  
T ESTELLE Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 1 50,85  
T WHY VALENTINE Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice 4 43,31  
T JOLY'S HOUSTON Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 4 45,21  
T MONTENEA Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 5 52,18  
T ELLYETTE Okła Krzysztof Kielecki KJ 5 52,30  
T GRASZKA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 8 47,67  
T MR. HOPSING Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT elim.    


 

3R - L - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (JM.2003) SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE 0 48,70  
2 LANDICCO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 52,24  
3 ICE LADY NWF Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój 0 52,65  
4 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 53,17  
5 TORNADO II Stęchły Anna (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 53,66  
6 LUCILLA Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS 0 54,30  
7 GADIA Gajdzik Roxana (J.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 54,82  
8 BAGIER III Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 54,87  
9 AMANITA Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 55,22  
10 OBORA'S INVITTE Biały Zuzanna (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 55,52  
11 ZGODA Wójcik Magdalena (J.1999) Kjk ELIZAR 0 55,56  
12 BELLADINA Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 57,86  
13 SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico 0 58,32  
14 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 58,66  
15 FAROUGE Gronkowski Marcin KJK Fabrex 0 59,05  
16 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (JM.2002) Kjk ELIZAR 0 59,29  
17 DOMINACJA Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 59,83  
18 BINGO Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,33  
19 PLANETA Pilarska Anna (MJ.1996) Klub Jeździecki Profit Orzesze 0 60,53  
20 APICANTOS STERN Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 60,58  
21 SIMI Walaszek Rafał Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy " Krakus " 0 60,76  
22 COFFEE 23 Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,90  
23 TIP TOP Q Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice 0 61,07  
24 BLOODY MARY Jędras Aleksandra (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 61,42  
25 CHAGAL Wągrodzka Róża (JM.2002) KJ Chrobry Warszawa 0 61,78  
26 HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 62,95  
27 KOSSAK HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 63,27  
28 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 0 64,35  
29 CHERIE S Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 64,40  
30 SHELBY EVRARD Z Gawałek Stanisława Elizar 0 64,41  
31 LADY ESPANIOL Kądzielawa Krystyna (MJ.1997) kjk szary michałowice 0 64,50  
32 CAFE AU LAIT Zarębska Natalia (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 64,53  
33 CYPRIANO Barańska Laura (JM.2004) St. Agro-Aves Gajewniki 0 65,25  
34 GUCCI Bado Gabriela (J.2001) bpk 0 65,28  
35 BOLGHERI ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 65,57  
36 IOWA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 66,31  
37 CONNORCA Srokosz Jarosław WLKS Krakus 0 66,52  
38 ILLOUCHIN NH Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 66,70  
39 HANDSOME KID Ornat Albert (MJ.1996) KJK Szary Michałowice 0 68,50  
40 CHALANDRA Nagórka Kevin (J.2000) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 68,96  
41 ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 0 69,77  
42 EMILY ROSE Mateja Aleksandra (J.2001) KJ Leśna Wola 1 72,02  
43 KOLIBRA Kut Bartosz UKJ Lalin 1 72,22  
44 KARISSA R Knutsen John Gunvar kjkrolmet 2 78,49  
45 AROMAT Gutorska Maja (J.2001) KJ SO Łąck 2 78,62  
46 QUANTICO Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 3 80,87  
47 KALIBRA WONA Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój 4 46,81  
48 ROXY Kościelna Magdalena   4 54,98  
49 DINAR Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 4 56,45  
50 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 56,94  
51 SONNY BOY ,,M" Pszowski Kamil (J.2001) Klub Jeździecki Metpol Grodziec 4 60,90  
52 NIHET Motyl Sophia (JM.2004) KJ Leśna Wola 4 62,43  
53 GRAND CORIDA Nagórka Katarzyna KJ Trachy 4 62,64  
54 CICHY Śliż Kinga (J.2001) KJ Profit 4 62,69  
55 CLAVEL Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice 4 65,11  
56 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 67,70  
57 LYIANEIRO Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 4 68,82  
58 PRETTY BOY Kulej Oliwia (JM.2002) Jeździecki Klub Sportowy Cwał 4 70,09  
59 CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 4 72,82  
60 MAKUBA 21 Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 5 72,06  
61 REDAKTA Kościelna Aleksandra KJK Szary Michałowice 5 75,56  
62 LUCAS MOURA Okła Krzysztof Kielecki KJ 6 77,74  
63 QUIDAMOS Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice 6 79,66  
64 DENERIS Z Grutza Gerard KJ Zbrosławice 6 79,78  
65 CYRUS Gwoździewicz Kaja (J.2000) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 8 61,63  
66 LUCY Lampart Oliwia (JM.2004) Pszczyński LKJ Plessówka Łąka 8 61,78  
67 VARADERO R Szydłowska Julia (JM.2002) Klub Jazdy Konnej Romico 12 62,11  
68 MIWIA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 13 88,17  
69 COMET 240 Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 30 110,85  
70 SENATOR-K Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice elim.    
T AROMAT Gutorska Maja (J.2001) KJ SO Łąck 0 56,66  
T MIWIA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 0 56,94  
T ENIGMA Pawłowska Zuzanna (JM.2002) Kjk ELIZAR 0 56,98  
T OBORA'S INVITTE Biały Zuzanna (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,28  
T ROXY Kościelna Magdalena   0 58,62  
T BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (JM.2003) SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE 0 59,30  
T SONNY BOY ,,M" Pszowski Kamil (J.2001) Klub Jeździecki Metpol Grodziec 0 62,02  
T ORIANA Langer Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 62,32  
T COMET 240 Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 0 63,29  
T BELLADINA Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 64,12  
T VARADERO R Szydłowska Julia (JM.2002) Klub Jazdy Konnej Romico 0 65,18  
T CAFE AU LAIT Zarębska Natalia (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 65,93  
T EMILY ROSE Mateja Aleksandra (J.2001) KJ Leśna Wola 0 66,21  
T QUANTICO Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 69,32  
T PRETTY BOY Kulej Oliwia (JM.2002) Jeździecki Klub Sportowy Cwał 4 60,41  
T LADY ESPANIOL Kądzielawa Krystyna (MJ.1997) kjk szary michałowice 4 62,14  
T REDAKTA Kościelna Aleksandra KJK Szary Michałowice 8 56,44  
T SENATOR-K Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 26 111,36  
T SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico dns    
T CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr dns    


 

4R - P - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KOSMICZNY PRZYPADEK Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 49,08  
2 AMARETTO Kut Łukasz UKJ Lalin 0 50,17  
3 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) Elizar 0 51,81  
4 CANCELLARA DVD Z Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 52,42  
5 TORNADO II Stęchły Anna (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 52,73  
6 SHELBY EVRARD Z Gawałek Stanisława Elizar 0 53,24  
7 FREDERIK Walaszek Rafał WLKS Krakus 0 53,45  
8 MEFISTO Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice 0 53,83  
9 AMANITA Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 54,15  
10 WIMELLA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 0 54,21  
11 KINGSTON HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 55,42  
12 BAGIER III Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 55,94  
13 CANTORA Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 0 57,85  
14 BINGO Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 58,01  
15 DENDRYT Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0 58,25  
16 ALWAYS FOREVER Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 58,97  
17 CICHY Śliż Kinga (J.2001) KJ Profit 0 59,21  
18 QUINDA QUANDO Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 0 59,23  
19 CHAGAL Wągrodzka Róża (JM.2002) KJ Chrobry Warszawa 0 59,28  
20 SHAKIRA 440 Szlufik Aniela (JM.2002) Tuszyński KJ Garbówek 0 59,39  
21 GEN Fetkova Barbora JS Polet Trebostovo 0 59,50  
22 LUISA Martynkova Anezka v 0 59,59  
23 HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 59,78  
24 CASSIANO Kieljan-Mączka Katarzyna jks pogórze glinik zaborowski 0 59,87  
25 ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 0 60,74  
26 GOLDEN BOY - BUBKA Nowak Aleksandra (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 61,34  
27 CONNORCA Srokosz Jarosław WLKS Krakus 0 61,38  
28 FAROUGE Gronkowski Marcin KJK Fabrex 0 61,92  
29 TIP TOP Q Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice 0 62,23  
30 QUIDAMOS Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice 0 62,82  
31 CHALANDRA Nagórka Kevin (J.2000) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 62,99  
32 WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 63,57  
33 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) Klub Jeździecki Metpol 0 63,95  
34 HOPPER Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 0 64,27  
35 CYPRIANO Barańska Laura (JM.2004) St. Agro-Aves Gajewniki 0 64,35  
36 KARISSA R Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 64,85  
37 CHELSEA-BLUE Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 65,75  
38 ALINA Karbownik Alicja (J.1999) Tuszyński KJ Garbówek 0 66,29  
39 MAKUBA 21 Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 66,92  
40 CONTENTO Sordyl Łukasz WLKS Krakus 0 67,03  
41 FRIEDA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 0 67,21  
42 FERRARI Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 69,19  
43 KOLIBRA Kut Bartosz UKJ Lalin 1 73,10  
44 PLANETA Pilarska Anna (MJ.1996) Klub Jeździecki Profit Orzesze 4 54,91  
45 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 55,11  
46 ZGODA Wójcik Magdalena (J.1999) Kjk ELIZAR 4 55,97  
47 DINAR Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 4 57,42  
48 DOMINACJA Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 58,26  
49 GADIA Gajdzik Roxana (J.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 4 58,29  
50 GUCCI Bado Gabriela (J.2001) bpk 4 59,26  
51 KORAL Świtoń Jagna (J.1999) KJK Solka 4 61,25  
52 CHACVALLEY Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 4 61,76  
53 LADA Walaszek Rafał WLKS Krakus 4 62,62  
54 CARIMA Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 4 62,64  
55 GRAND CORIDA Nagórka Katarzyna KJ Trachy 4 62,78  
56 REPLAY R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 4 64,74  
57 COFFEE 23 Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 4 64,81  
58 ZITANIA G Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 7 80,63  
59 KALIBRA WONA Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój 8 48,57  
60 ONIL Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 8 55,31  
61 ICE LADY NWF Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój 8 55,39  
62 APICANTOS STERN Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 8 57,21  
63 SIMI Walaszek Rafał Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy " Krakus " 8 57,61  
64 NIHET Motyl Sophia (JM.2004) KJ Leśna Wola 8 60,02  
65 CHERIE S Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 8 60,23  
66 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 8 61,61  
67 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 8 64,06  
68 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 8 83,54  
69 CYRUS Gwoździewicz Kaja (J.2000) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 16 60,28  
70 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 16 60,55  
71 BLOODY MARY Jędras Aleksandra (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice elim.    
71 ROSA PRIMA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik elim.    


 

5R - L - Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK (07-07-2017)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 AQA SHERRY-LA Śmietanka Aleksandra (J.2001) KJ Galop Kozienice 0,0 7,9 7,9 64,08  
2 IOWA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,0 7,9 7,9 72,23  
3 BALLANTINA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0,0 7,8 7,8 70,42  
4 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,0 7,5 7,5 69,14  
6 LYIANEIRO Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 0,5 7,9 7,4 72,59  
7 ILLOUCHIN NH Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0,5 7,7 7,2 73,21  
8 LUCAS MOURA Okła Krzysztof Kielecki KJ 0,5 7,2 6,7 71,84  
9 DENERIS Z Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0,5 7,2 6,7 75,74  
10 IMIRO VDH Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0,7 7,3 6,6 79,94  
11 BOLGHERI ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,5 7,0 6,5 71,35  


 

1M - P1 - Runda Młodych koni - 5 latki (07-07-2017)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 KOSSAK HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0,0 8,1 8,1 68,07  
2 DENDRYT Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0,0 8,1 8,1 70,10  
3 LYNDROS Zila Zdenek Meridian team 0,0 8,0 8,0 71,73  
4 NEYMAR DE REVE Okła Krzysztof Kielecki KJ 0,0 8,0 8,0 73,82  
5 DRAKO Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0,0 7,9 7,9 69,04  
6 REPLAY R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 0,0 7,4 7,4 70,85  
7 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 0,5 7,8 7,3 64,22  
8 APOLLO Janota Natalia (J.2000) KJK Romico Żywiec 2,3 6,0 3,7 85,14  


 

1 - N - 120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LARINA Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 50,70 350 PLN
1 DIEGO Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy 0 50,70 350 PLN
3 AMBASADOR Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 53,29 200 PLN
4 KINGSTON HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 53,90 100 PLN
5 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0 54,83 100 PLN
6 APERITIF Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0 55,54 50 PLN
7 CHOCO LADY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 55,56 50 PLN
8 NEMIROFF Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 56,00 50 PLN
9 CARENZA Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 56,55 20 PLN
10 ANONYM STECOMTRA Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 0 56,90 20 PLN
11 ELOMAH Brattli Vivian (JM.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,07 20 PLN
12 CAPITAL BEJ Leśniak Krzysztof WLKS Krakus 0 57,26 20 PLN
13 CHACCO STAR Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 0 57,65 20 PLN
14 CLAAS Brattli Vivian (JM.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,66 20 PLN
15 CARLO 7 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 0 58,91 20 PLN
16 VIVALDI Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 0 59,15 20 PLN
17 SHAKIRA 440 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 59,97 20 PLN
18 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 61,49 20 PLN
19 LUISA Martynkova Anezka v 0 62,09 20 PLN
20 OSTIANA Kawa Aleksandra (J.2001) KJ Facimiech 0 62,10 20 PLN
21 LAUSSANNE 65 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 0 62,26 20 PLN
22 EUMARA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 0 62,59 20 PLN
23 WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 63,89 20 PLN
24 CASALINA Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 64,30 20 PLN
25 ICE ICE BABY Lis Wiktoria (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 64,61 20 PLN
26 QUESTO QUI Zila Zdenek Meridian team 0 65,10  
27 FREDERIK Walaszek Rafał WLKS Krakus 0 65,11  
28 JOHNY CASH Sopková Jana JK Slávua Košice 0 65,44  
29 GOLDEN BOY - BUBKA Nowak Aleksandra (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 65,79  
30 ZITANIA G Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 0 65,85  
31 STIGMATICA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0 66,83  
32 BEAU DU SANCY Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 67,47  
33 SALONIKI Drabczyk Izabella (MJ.1997) RC Riding Center Sosnowice 0 67,88  
34 DARCO J Kut Bartosz UKJ Lalin 0 67,96  
35 COMMAND Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 0 68,11  
36 FERRARI Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 68,93  
37 ROBESPIERE Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy 0 68,97  
38 ZIROCCO AIR Drozd Beniamin (MJ.1998) KJ Leśna Wola 0 69,05  
39 FORGET ME NOT Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 0 69,29  
40 CARIMA Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 0 70,24  
41 GARLAND Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 0 70,69  
42 ERATO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0 70,88  
43 OSADKOWSKI BORODIN Nagórka Kevin (J.2000) KJ Trachy 0 71,03  
44 HOKY J Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 71,63  
45 EVENING BREEZE Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 0 71,64  
46 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin 0 73,14  
47 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) Klub Jeździecki Metpol 0 73,88  
48 TIK TAK Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 75,32  
49 ABEL TASMAN Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 2 78,82  
50 E-BLUE Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 4 52,42  
51 NIRWANA Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 4 56,54  
52 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 56,61  
53 DAZ Dominik Róża (MJ.1997) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 4 57,21  
54 AMARETTO Kut Łukasz UKJ Lalin 4 57,79  
55 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) Elizar 4 60,04  
56 ESPRI Humplík Pavel JK Opava-Kateřinky 4 62,18  
57 CHACCO-TWO Kut Łukasz UKJ Lalin 4 65,48  
58 ALWAYS FOREVER Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 4 65,51  
59 FEMKE Rokita Kamila (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 4 66,36  
60 CAMPILLA Urbaníková Elizabeth (MJ.1997) JK Baník Ostrava 4 66,88  
61 GEN Fetkova Barbora JS Polet Trebostovo 4 67,77  
62 FABRICE GALDINI D Okła Krzysztof Kielecki KJ 4 68,26  
63 JULIEN Sołtys Sandra WLKS Krakus 4 69,57  
64 FERRO Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy "Krakus" Swoszowice 4 70,17  
65 FRIEDA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 4 71,15  
66 DO IT Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek 4 72,77  
68 RUSH R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 6 78,07  
69 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 8 55,76  
70 SPELLBOUND Hrušková Diana JK Opava Kateřinky 8 56,73  
71 JOLLY Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 8 59,07  
72 CALIMERO Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck 8 61,68  
73 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 8 62,89  
74 MEFISTO Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice 8 63,36  
75 WIMELLA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 8 64,45  
76 LADA Walaszek Rafał WLKS Krakus 8 67,97  
77 ONIL Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 8 69,77  
78 GLORIUS II Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 8 71,17  
79 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 10 97,50  
80 CANCELLARA DVD Z Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 12 68,01  
81 CONTENTO Sordyl Łukasz WLKS Krakus 12 73,66  
82 ZENO S Hnat Julia (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 12 87,02  
83 CHICHARITO BLUE Okła Krzysztof Kielecki KJ 14 111,25  
84 ROSA PRIMA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 16 64,72  
85 GIORGIO W Derlatka Kamila (MJ.1997) SKF KS Master Film Wilcza Góra 25 108,96  
86 NORTON Łabudzik Olga (JM.2003) St. KS KJK Szary Michałowice 26 95,10  
87 CHACCO BOY 7 Leśniak Krzysztof WLKS Krakus elim.    
87 KORAL Świtoń Jagna (J.1999) KJK Solka elim.    
87 KOSMICZNY PRZYPADEK Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit elim.    
87 WINNIE THE POOH R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico elim.    
91 PICARD 2 Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice rez.    


 

2 - C - 130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3 (07-07-2017)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GOLIATH J&JZ Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 40,35 0 32,15 750 PLN
2 STAKKATOL 7 Leśniak Krzysztof WLKS Krakus 0 42,75 0 32,53 500 PLN
3 KONTADOR VD MOLENDREEF Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 41,69 0 33,02 300 PLN
4 LARINA Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 40,18 0 33,94 200 PLN
5 CORINA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 43,75 0 34,31 100 PLN
6 CON CHIRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 0 39,88 0 35,77 100 PLN
7 POETIN Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 38,19 0 36,05 100 PLN
8 CARENZA Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 43,46 0 36,55 100 PLN
9 CANDOR Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 41,23 0 38,02 25 PLN
10 CADEAU DU DESTIN Piętka Dagmara Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 40,08 0 38,72 25 PLN
11 STIGMATICA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0 31,85 0 39,60 25 PLN
12 FABRICE GALDINI D Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 44,05 0 39,73 25 PLN
13 TIK TAK Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 42,29 0 39,86 25 PLN
14 TREND Zila Zdenek Meridian team 0 42,11 0 40,58 25 PLN
15 BEAU DU SANCY Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 41,09 0 41,02  
16 EVENING BREEZE Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 0 41,56 0 41,42  
17 OSADKOWSKI BORODIN Nagórka Kevin (J.2000) KJ Trachy 0 42,50 0 45,36  
18 ERATO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0 44,18 0 47,05  
19 ABEL TASMAN Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0 46,35 0 51,01  
20 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 0 40,27 4 36,40  
21 CARLO 7 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 0 41,01 4 36,70  
22 ZIROCCO AIR Drozd Beniamin (MJ.1998) KJ Leśna Wola 0 40,52 4 40,01  
23 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin 0 46,36 4 46,25  
24 EUMARA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 0 40,51 8 39,58  
25 VIVE LE ROI Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 12 43,96 8 41,70  
26 CORNVILLE Nurkowska Agnieszka KJ Avanti 0 41,79 8 43,21  
27 ICE ICE BABY Lis Wiktoria (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 40,69 8 50,28  
28 CONCRETOSS Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 43,74      
29 VIVALDI Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 4 39,11      
30 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 4 40,80      
31 CAMPILLA Urbaníková Elizabeth (MJ.1997) JK Baník Ostrava 4 41,76      
32 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (J.2001) bpk 4 42,18      
33 LIMIT Zila Zdenek Meridian team 4 42,38      
34 FEMKE Rokita Kamila (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 4 42,46      
35 SEAQUEST Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 42,58      
36 CHACCO STAR Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 4 42,80      
37 DARWIN VD KAPPELEN Knutsen John Gunvar kjkrolmet 4 42,95      
38 COSTELLO Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 4 42,99      
39 NEMIROFF Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 42,3q2      
40 ARKANSAS Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck 5 47,34      
41 KEC CLAUDIA JEAN Kawa Katarzyna WLKS Krakus 8 38,44      
42 ESPRI Humplík Pavel JK Opava-Kateřinky 8 40,53      
43 E-BLUE Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 8 40,85      
44 SPELLBOUND Hrušková Diana JK Opava Kateřinky 8 41,58      
45 MEDAL Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 8 42,65      
46 PICARD 2 Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 8 43,51      
47 HARRY Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 8 59,90      
48 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 12 36,76      
49 LANDJUNKER Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 12 40,06      
50 AMBASADOR Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 16 45,30      
51 DARCO J Kut Bartosz UKJ Lalin 20 60,63      
52 CHACCO-TWO Kut Łukasz UKJ Lalin 20 62,16      
53 GIORGIO W Derlatka Kamila (MJ.1997) SKF KS Master Film Wilcza Góra elim.        
53 DO IT Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek elim.        


 

3 - CC - 140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 POETIN Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 54,45 1200 PLN
2 GOLIATH J&JZ Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 57,12 1000 PLN
3 BE QUITE Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 60,56 500 PLN
4 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 0 61,03 400 PLN
5 EXTRA DOLLARS Seroka Anna (MJ.1998) Largo Sp. z o. o. 1 68,59 300 PLN
6 SEAQUEST Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 52,76 200 PLN
7 CORINA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 56,01 200 PLN
8 CONCRETOSS Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 4 63,61 100 PLN
9 WONTENDRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 4 65,08  
10 VIVE LE ROI Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 8 60,86  
11 KONTADOR VD MOLENDREEF Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 8 62,27  
12 CARPEDIEM Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 9 67,60  
13 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 9 67,75  
14 PHENIX Seroka Anna (MJ.1998) Largo Sp. z o. o. 10 70,15  
15 DARWIN VD KAPPELEN Knutsen John Gunvar kjkrolmet 13 67,23  
16 GALANDRO Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 16 64,65  
17 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (J.2001) bpk 16 65,45  
18 HARRY Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa elim.    


 

6R - LL - 60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI (08-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT 0 34,85  
2 PALINERO Kułaga Aleksandra (JM.2005) KJ Profit 0 35,04  
3 BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Badura Matylda (Mł.2006) Klub Jeździecki Profit 0 39,30  
4 KASZTAN Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 40,03  
5 OLIMPIA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 44,18  
6 PEPOL Kustosz Anna KJK Szary Michałowice 4 54,35  
7 RINGO Wojda Magdalena (Mł.2006) JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój 5 61,01  
8 LIROY Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice 7 69,60  
9 MR. HOPSING Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT elim.    
10 WICHAWA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik rez.    
T WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT 0 33,57  
T BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Badura Matylda (Mł.2006) Klub Jeździecki Profit 0 36,62  
T PEPOL Kustosz Anna KJK Szary Michałowice 0 40,08  
T OLIMPIA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 4 41,39  
T KASZTAN Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 4 52,95  
T MR. HOPSING Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT elim.    
T RINGO Wojda Magdalena (Mł.2006) JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój elim.    


 

7R - LL - 80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI (08-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CICHA TOŃ 1 Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 40,26  
2 NASHVILLE Jodłowska Elżbieta (JM.2002) WLKS Krakus Swoszowice 0 41,82  
3 WHY VALENTINE Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice 0 42,02  
4 JOLY'S HOUSTON Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 45,75  
5 BELLADINA Stachurska Izabela   0 47,55  
6 ACANI BEJ Batruch Katarzyna Szwadron Niepołomice 1 52,41  
7 PALINERO Kułaga Aleksandra (JM.2005) KJ Profit 4 35,95  
8 LEVISIONN CONTANGA E.W.P. Zejer Zuzanna niezrzeszona 4 40,84  
9 GRASZKA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 4 43,06  
10 JACKONDER Kubik Natalia (JM.2002) JKS Czanki 4 49,03  
11 SENATOR-K Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 5 50,54  
12 STELINUS Sordyl Łukasz WLKS Krakus 7 59,06  
13 LIROY Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice 11 60,48  
14 EVENBOER'S YOERI Kruczek Anna (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico elim.    
T CICHA TOŃ 1 Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 39,43  
T JOLY'S HOUSTON Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 40,37  
T STELINUS Sordyl Łukasz WLKS Krakus 0 44,10  
T JACKONDER Kubik Natalia (JM.2002) JKS Czanki 0 44,71  
T ACANI BEJ Batruch Katarzyna Szwadron Niepołomice 0 46,09  
T WHY VALENTINE Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice 4 42,42  
T GRASZKA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 8 47,25  


 

8R - L - Dwufazowy 274.5.3 (08-07-2017)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ICE LADY NWF Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój 0 46,55 0 15,66  
2 KALIBRA WONA Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój 0 37,98 0 19,64  
3 FAROUGE Gronkowski Marcin KJK Fabrex 0 43,57 0 19,97  
4 MAKUBA 21 Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 49,35 0 21,39  
5 AROMAT Gutorska Maja (J.2001) KJ SO Łąck 0 41,89 0 21,52  
6 BAGIER III Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 46,42 0 21,66  
7 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (JM.2002) Kjk ELIZAR 0 43,97 0 21,73  
8 ZGODA Wójcik Magdalena (J.1999) Kjk ELIZAR 0 45,03 0 21,90  
9 TIP TOP Q Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice 0 49,72 0 22,51  
10 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 45,17 0 23,82  
11 BINGO Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 44,29 0 24,28  
12 CICHY Śliż Kinga (J.2001) KJ Profit 0 45,09 0 25,04  
13 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) Elizar 0 45,90 0 25,19  
14 CAFE AU LAIT Zarębska Natalia (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 47,55 0 25,32  
15 OBORA'S INVITTE Biały Zuzanna (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 41,03 0 25,64  
16 REDAKTA Kościelna Aleksandra KJK Szary Michałowice 0 42,99 0 25,88  
17 RASZKA Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 45,53 0 26,98  
18 GUCCI Bado Gabriela (J.2001) bpk 0 44,40 0 27,02  
19 SONNY BOY ,,M" Pszowski Kamil (J.2001) Klub Jeździecki Metpol Grodziec 0 45,64 0 27,31  
20 CLAVEL Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 47,16 0 27,49  
21 GRAND CORIDA Nagórka Katarzyna KJ Trachy 0 45,50 0 27,70  
22 HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 47,38 0 28,95  
23 BELLADINA Stachurska Izabela   0 48,74 0 29,09  
24 BLOODY MARY Jędras Aleksandra (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 45,75 0 29,35  
25 KARISSA R Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 49,86 0 29,69  
26 CHALANDRA Nagórka Kevin (J.2000) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 49,89 0 29,72  
27 VARADERO R Szydłowska Julia (JM.2002) Klub Jazdy Konnej Romico 0 48,09 0 32,46  
28 GADIA Gajdzik Roxana (J.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 43,72 4 18,97  
29 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 0 47,70 4 22,23  
30 CHERIE S Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 44,16 4 23,71  
31 CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 0 48,83 4 28,97  
32 PRETTY BOY Kulej Oliwia (JM.2002) Jeździecki Klub Sportowy Cwał 0 48,38 19 57,88  
33 QUANTICO Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 1 50,98      
34 LUCILLA Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS 4 40,75      
35 BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (JM.2003) SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE 4 40,80      
36 SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico 4 42,61      
37 CYRUS Gwoździewicz Kaja (J.2000) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 4 42,94      
38 MIWIA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 4 43,24      
39 SIMI Krawczyk Anna (MJ.1996) WLKS Krakus 4 43,45      
40 NASHVILLE Jodłowska Elżbieta (JM.2002) WLKS Krakus Swoszowice 4 43,52      
41 DINAR Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 4 44,13      
42 PLANETA Pilarska Anna (MJ.1996) Klub Jeździecki Profit Orzesze 4 44,89      
43 ROXY Kościelna Magdalena   4 45,44      
44 LUCY Lampart Oliwia (JM.2004) Pszczyński LKJ Plessówka Łąka 4 45,59      
45 QUIDAMOS Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice 4 46,70      
46 COMET 240 Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 4 47,39      
47 BURBON Łabudzik Olga (JM.2003) St. KS KJK Szary Michałowice 4 47,96      
48 CLINTESSA PRO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 5 51,43      
49 APICANTOS STERN Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 8 42,91      
50 ELLYETTE Okła Krzysztof Kielecki KJ 9 76,25      
51 LADY ESPANIOL Kądzielawa Krystyna (MJ.1997) kjk szary michałowice 12 46,37      
52 EMILY ROSE Mateja Aleksandra (J.2001) KJ Leśna Wola 12 48,98      
53 CHAGAL Wągrodzka Róża (JM.2002) KJ Chrobry Warszawa 16 62,55      
54 SENATOR-K Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 17 66,64      
55 KOLIBRA Kut Bartosz UKJ Lalin 21 68,52      
56 KOSMICZNY PRZYPADEK Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit elim.        
56 LEVISIONN CONTANGA E.W.P. Zejer Zuzanna niezrzeszona elim.        
56 ESTELLE Petrovová Alexandra SR Horse managemenr elim.        
56 MONTENEA Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus elim.        
T ENIGMA Pawłowska Zuzanna (JM.2002) Kjk ELIZAR 0 39,44 0 21,79  
T OBORA'S INVITTE Biały Zuzanna (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 45,08 0 25,68  
T ORIANA Langer Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 45,96 0 25,97  
T SONNY BOY ,,M" Pszowski Kamil (J.2001) Klub Jeździecki Metpol Grodziec 0 44,45 0 27,33  
T SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) Elizar 0 42,97 0 27,58  
T SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico 0 41,19 0 27,80  
T RASZKA Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 45,93 0 29,18  
T BLOODY MARY Jędras Aleksandra (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 44,91 0 29,45  
T CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 0 47,80 0 30,22  
T CAFE AU LAIT Zarębska Natalia (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 49,42 4 27,32  
T LUCILLA Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS 4 40,29      
T MIWIA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 4 42,23      
T LUCY Lampart Oliwia (JM.2004) Pszczyński LKJ Plessówka Łąka 4 43,88      
T MONTENEA Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 4 45,49      
T EMILY ROSE Mateja Aleksandra (J.2001) KJ Leśna Wola 4 45,62      
T CLAVEL Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice 4 45,69      
T CHALANDRA Nagórka Kevin (J.2000) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 5 53,63      
T ELLYETTE Okła Krzysztof Kielecki KJ 9 67,25      
T CLINTESSA PRO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 26 86,60      
T ESTELLE Petrovová Alexandra SR Horse managemenr rez.        


 

9R - P - Dwufazowy 274.5.3 (08-07-2017)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FAROUGE Gronkowski Marcin KJK Fabrex 0 43,24 0 19,17  
2 KALIBRA WONA Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój 0 41,82 0 19,66  
3 BAGIER III Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 45,37 0 20,05  
4 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 43,19 0 20,80  
5 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) Elizar 0 43,08 0 21,55  
6 LADA Walaszek Rafał WLKS Krakus 0 48,45 0 21,84  
7 TIP TOP Q Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice 0 48,97 0 21,97  
8 WIMELLA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 0 41,25 0 22,17  
9 KINGSTON HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 44,12 0 23,20  
10 GUCCI Bado Gabriela (J.2001) bpk 0 45,69 0 23,89  
11 AMANITA Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 42,27 0 24,81  
12 CHAGAL Wągrodzka Róża (JM.2002) KJ Chrobry Warszawa 0 46,62 0 25,69  
13 ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 0 45,93 0 25,89  
14 KARISSA R Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 49,10 0 27,30  
15 ROSA PRIMA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 0 44,47 0 27,31  
16 COFFEE 23 Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 46,22 0 27,46  
17 CONNORCA Srokosz Jarosław WLKS Krakus 0 45,97 0 28,31  
18 CHELSEA-BLUE Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 47,27 0 29,25  
19 WINNIE THE POOH R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 0 47,53 4 27,75  
20 AMARETTO Kut Łukasz UKJ Lalin 0 45,84 4 32,60  
21 TORNADO II Stęchły Anna (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 42,73 5 33,87  
22 ONIL Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 48,48 7 41,31  
23 PRETTY BOY Kulej Oliwia (JM.2002) Jeździecki Klub Sportowy Cwał 0 45,54 9 36,73  
24 SHAKIRA 440 Szlufik Aniela (JM.2002) Tuszyński KJ Garbówek 0 45,00 9 48,97  
25 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) Klub Jeździecki Metpol 0 47,53 14 40,40  
26 MEFISTO Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice 0 43,92 26 70,95  
27 FREDERIK Walaszek Rafał WLKS Krakus 0 45,66 elim.    
28 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 44,49 rez.    
29 LANDICCO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 1 51,09      
30 DOMINACJA Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 1 51,35      
31 GUIDAM Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 1 53,85      
32 BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (JM.2003) SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE 4 40,06      
33 ICE LADY NWF Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój 4 41,13      
34 SIMI Krawczyk Anna (MJ.1996) WLKS Krakus 4 41,46      
35 PLANETA Pilarska Anna (MJ.1996) Klub Jeździecki Profit Orzesze 4 42,89      
36 DINAR Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 4 43,99      
37 GRAND CORIDA Nagórka Katarzyna KJ Trachy 4 44,20      
38 CANCELLARA DVD Z Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 4 44,98      
39 NIHET Motyl Sophia (JM.2004) KJ Leśna Wola 4 45,76      
40 APOLLO Janota Natalia (J.2000) KJK Romico Żywiec 4 45,80      
41 GADIA Gajdzik Roxana (J.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 4 46,15      
42 ALINA Karbownik Alicja (J.1999) Tuszyński KJ Garbówek 4 46,41      
42 CYPRIANO Barańska Laura (JM.2004) St. Agro-Aves Gajewniki 4 46,41      
44 CASSIANO Kieljan-Mączka Katarzyna jks pogórze glinik zaborowski 4 47,07      
45 COMET 240 Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 4 47,40      
46 ZGODA Wójcik Magdalena (J.1999) Kjk ELIZAR 4 47,45      
47 LIBERO BOY Ornat Albert (MJ.1996) KJK Szary Michałowice 4 47,75      
48 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 48,06      
49 HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 48,45      
50 CONTENTO Sordyl Łukasz WLKS Krakus 4 49,22      
51 APERITIF Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 5 51,77      
52 FERRARI Knutsen John Gunvar kjkrolmet 6 54,61      
53 CANTORA Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 8 43,95      
54 CYRUS Gwoździewicz Kaja (J.2000) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 8 44,13      
55 CHERIE S Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 8 45,46      
56 CHACVALLEY Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 8 46,80      
57 ROXY Kościelna Magdalena   8 47,09      
58 MAKUBA 21 Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 8 47,85      
59 HANDSOME KID Ornat Albert (MJ.1996) KJK Szary Michałowice 8 47,95      
60 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 8 48,21      
61 KOLIBRA Kut Bartosz UKJ Lalin 8 63,63      
62 FRIEDA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 9 50,48      
63 LADY ESPANIOL Kądzielawa Krystyna (MJ.1997) kjk szary michałowice 12 47,35      
64 QUIDAMOS Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice 14 73,95      
65 REDAKTA Kościelna Aleksandra KJK Szary Michałowice 15 58,06      
66 BINGO Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 17 67,73      
67 QUINDA QUANDO Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 18 70,09      
68 APICANTOS STERN Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 20 65,88      
69 GIORGIO W Derlatka Kamila (MJ.1997) SKF KS Master Film Wilcza Góra 21 85,40      
70 REPLAY R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 24 80,88      
71 CICHY Śliż Kinga (J.2001) KJ Profit elim.        
72 QUANTICO Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice rez.        


 

10R - L - Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK (08-07-2017)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 AQA SHERRY-LA Śmietanka Aleksandra (J.2001) KJ Galop Kozienice 0,0 8,0 8,0 66,57  
2 BALLANTINA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0,0 7,9 7,9 76,90  
3 ILLOUCHIN NH Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0,0 7,8 7,8 71,80  
4 DENERIS Z Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0,1 7,5 7,4 78,81  
5 LYIANEIRO Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 0,5 7,8 7,3 76,33  
6 BOLGHERI ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,5 7,6 7,1 77,32  
7 IOWA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,6 7,6 7,0 78,63  
8 IMIRO VDH Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0,6 7,6 7,0 83,43  
9 LUCAS MOURA Okła Krzysztof Kielecki KJ 0,5 7,4 6,9 72,18  
10 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 1,0 7,3 6,3 76,93  


 

2M - P1 - Runda Młodych koni - 5 latki (08-07-2017)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 DRAKO Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0,0 8,0 8,0 69,63  
2 NEYMAR DE REVE Okła Krzysztof Kielecki KJ 0,0 8,0 8,0 75,05  
3 LYNDROS Zila Zdenek Meridian team 0,0 7,9 7,9 73,35  
4 DENDRYT Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0,0 7,6 7,6 71,31  
5 HOPPER Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 0,5 7,8 7,3 64,52  
6 KOSSAK HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 1,4 7,2 5,8 81,85  
7 REPLAY R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 2,3 7,0 4,7 90,01  
8 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 4,5 7,2 2,7 92,73  


 

4 - N - 120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3 (08-07-2017)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DAZ Dominik Róża (MJ.1997) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 0 45,49 0 28,29 400 PLN
2 CHOCO LADY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 47,84 0 28,61 300 PLN
3 LAUSSANNE 65 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 0 50,72 0 29,13 200 PLN
4 CLAAS Brattli Vivian (JM.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 0 44,12 0 29,52 100 PLN
5 JOLLY Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 0 42,71 0 29,59 100 PLN
6 CHACCO BOY 7 Leśniak Krzysztof WLKS Krakus 0 50,32 0 29,90 50 PLN
7 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) Elizar 0 44,95 0 32,23 50 PLN
8 CASALINA Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 49,77 0 32,66 50 PLN
9 ALWAYS FOREVER Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 46,16 0 34,68 15 PLN
10 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) Klub Jeździecki Metpol 0 48,56 0 35,78 15 PLN
11 COMMAND Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 0 46,32 0 35,79 15 PLN
12 SHUTTER'S DIAMOND Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 0 51,01 0 36,24 15 PLN
13 JULIEN Sołtys Sandra WLKS Krakus 0 49,96 0 36,43 15 PLN
14 STIGMATICA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0 49,70 0 37,49 15 PLN
15 KORAL Świtoń Jagna (J.1999) KJK Solka 0 51,47 0 38,17 15 PLN
16 CHELSEA-BLUE Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 51,14 0 39,14 15 PLN
17 FORGET ME NOT Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 0 47,40 0 39,17  
18 SHAKIRA 440 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 49,31 0 39,35  
19 ONIL Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 51,91 0 39,68  
20 JOHNY CASH Sopková Jana JK Slávua Košice 0 47,97 0 39,77  
21 CHACCO-TWO Kut Łukasz UKJ Lalin 0 50,99 0 40,45  
22 GOLDEN BOY - BUBKA Nowak Aleksandra (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 49,90 0 41,38  
23 GLORIUS II Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 46,18 4 31,25  
24 FERRO Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy "Krakus" Swoszowice 0 49,51 4 33,14  
25 LUISA Martynkova Anezka v 0 47,37 4 34,74  
26 GUESS Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 0 52,66 4 34,81  
27 AMANITA Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 45,52 4 35,30  
28 CHACVALLEY Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 0 53,67 4 35,33  
29 AMARETTO Kut Łukasz UKJ Lalin 0 45,57 10 50,21  
30 NIRWANA Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 43,70 elim.    
31 WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) Okła Krzysztof Kielecki KJ 3 66,40      
32 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 46,86      
33 EUMARA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 4 46,97      
34 KINGSTON HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 47,28      
35 CARIMA Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 4 48,41      
36 FREDERIK Walaszek Rafał WLKS Krakus 4 48,43      
37 COFFEE 23 Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 4 48,70      
38 ZENO S Hnat Julia (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 4 49,18      
39 CANCELLARA DVD Z Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 4 49,44      
40 LADA Walaszek Rafał WLKS Krakus 4 49,72      
41 GEN Fetkova Barbora JS Polet Trebostovo 4 50,31      
42 CASSIANO Kieljan-Mączka Katarzyna jks pogórze glinik zaborowski 4 50,42      
43 CAPITAL BEJ Leśniak Krzysztof WLKS Krakus 4 50,50      
44 TIK TAK Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 4 51,33      
45 FRIEDA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 4 54,99      
46 ICE ICE BABY Lis Wiktoria (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 6 62,74      
47 TORNADO II Stęchły Anna (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 8 46,56      
48 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 8 47,62      
49 ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 8 48,06      
50 MEFISTO Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice 8 48,74      
51 ROSA PRIMA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 8 48,78      
52 CALIMERO Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck 8 52,44      
53 CONTENTO Sordyl Łukasz WLKS Krakus 8 52,69      
54 SALONIKI Drabczyk Izabella (MJ.1997) RC Riding Center Sosnowice 8 52,74      
55 RUSH R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 11 66,75      
56 WIMELLA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 12 47,55      
57 GARLAND Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 12 48,24      
58 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 15 83,67      
59 FERRARI Knutsen John Gunvar kjkrolmet 19 66,26      
60 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek elim.        
60 GIORGIO W Derlatka Kamila (MJ.1997) SKF KS Master Film Wilcza Góra elim.        
60 WINNIE THE POOH R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico elim.        
63 HOKY J Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice rez.        


 

5 - C - 130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1 (08-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LIMIT Zila Zdenek Meridian team 0 64,79 750 PLN
2 VIVE LE ROI Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 65,87 500 PLN
3 CHOCO LADY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 66,43 300 PLN
4 ERATO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0 79,19 200 PLN
5 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0 81,06 100 PLN
6 CHICHARITO BLUE Okła Krzysztof Kielecki KJ 1 86,14 100 PLN
7 KONTADOR VD MOLENDREEF Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 4 61,28 100 PLN
8 ANONYM STECOMTRA Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 4 63,14 100 PLN
9 MEDAL Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 70,11 25 PLN
10 TIK TAK Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 4 70,69 25 PLN
11 DIEGO Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy 4 71,02 25 PLN
12 ZIROCCO AIR Drozd Beniamin (MJ.1998) KJ Leśna Wola 4 72,92 25 PLN
13 LARINA Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 4 72,98 25 PLN
14 STIGMATICA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 4 76,82  
15 AMBASADOR Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 76,88  
16 NEMIROFF Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 76,89  
17 CON CHIRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 4 78,45  
18 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin 4 80,02  
19 BEAU DU SANCY Grutza Gerard KJ Zbrosławice 4 81,56  
20 EVENING BREEZE Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 5 84,12  
21 VIVALDI Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 8 68,41  
22 KEC CLAUDIA JEAN Kawa Katarzyna WLKS Krakus 8 72,14  
23 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 8 72,66  
24 FABRICE GALDINI D Okła Krzysztof Kielecki KJ 8 75,03  
25 CHACCO-TWO Kut Łukasz UKJ Lalin 8 77,77  
26 SPELLBOUND Hrušková Diana JK Opava Kateřinky 8 77,84  
27 OSADKOWSKI BORODIN Nagórka Kevin (J.2000) KJ Trachy 8 79,46  
28 LANDJUNKER Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 8 80,39  
29 CARENZA Grutza Gerard KJ Zbrosławice 9 85,43  
30 ABEL TASMAN Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 9 86,89  
31 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (J.2001) bpk 11 94,36  
32 DARWIN VD KAPPELEN Knutsen John Gunvar kjkrolmet 12 68,23  
33 PICARD 2 Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 12 73,46  
34 ARKANSAS Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck 12 77,02  
35 CHACCO STAR Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 12 79,96  
36 COSTELLO Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 12 97,92  
37 ICE ICE BABY Lis Wiktoria (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 12 99,66  
38 ELOMAH Brattli Vivian (JM.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 13 86,27  
39 DARCO J Kut Bartosz UKJ Lalin 17 86,36  
40 FEMKE Rokita Kamila (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 18 89,83  
41 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 20 70,89  
42 QUESTO QUI Zila Zdenek Meridian team 21 119,06  
43 CORNVILLE Nurkowska Agnieszka KJ Avanti 24 81,79  
44 ESPRI Humplík Pavel JK Opava-Kateřinky elim.    
44 CAMPILLA Urbaníková Elizabeth (MJ.1997) JK Baník Ostrava elim.    
44 OSTIANA Kawa Aleksandra (J.2001) KJ Facimiech elim.    
44 HARRY Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa elim.    
48 E-BLUE Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky rez.    
48 ROBESPIERE Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy rez.    


 

6 - CC - 140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3 (08-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BE QUITE Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 65,35 1200 PLN
2 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 0 67,22 1000 PLN
3 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 70,32 500 PLN
4 CORINA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 73,33 400 PLN
5 CONCRETOSS Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 76,05 300 PLN
6 TREND Zila Zdenek Meridian team 0 78,77 200 PLN
7 GOLIATH J&JZ Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 4 65,05 200 PLN
8 KONTADOR VD MOLENDREEF Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 4 71,84 100 PLN
9 CANDOR Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 4 76,16  
10 EXTRA DOLLARS Seroka Anna (MJ.1998) Largo Sp. z o. o. 4 82,05  
11 GALANDRO Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 8 66,74  
12 ERATO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 8 81,79  
13 WONTENDRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 8 83,65  
14 SEAQUEST Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 12 64,51  
15 CARPEDIEM Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 12 78,27  
16 POETIN Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 12 78,76  
17 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (J.2001) bpk 16 77,23  
18 DARWIN VD KAPPELEN Knutsen John Gunvar kjkrolmet 16 77,68  
19 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 18 91,13  
20 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin elim.    
20 PHENIX Seroka Anna (MJ.1998) Largo Sp. z o. o. elim.    
22 VIVE LE ROI Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice rez.    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)

ZO 2*, ZR i ZT w Skokach Przez Przeszkody KJK Szary Michałowice
Michałowice, 07-09.07.2017

WYNIKI KOŃCOWE
 

1R - LL - 60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PALINERO Kułaga Aleksandra (JM.2005) KJ Profit 0 38,39  
2 WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT 0 39,83  
3 BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Badura Matylda (Mł.2006) Klub Jeździecki Profit 0 41,78  
4 OLIMPIA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 43,27  
5 PEPOL Bzdok Joanna KJK Szary Michałowice 0 45,30  
6 STELINUS Sordyl Łukasz WLKS Krakus 4 53,05  
7 EVENBOER'S YOERI Kruczek Anna (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 5 58,38  
8 RINGO Wojda Magdalena (Mł.2006) JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój 6 62,22  
9 KASZTAN Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 16 70,31  
10 LIROY Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice elim.    
T WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT 0 36,29  
T BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Badura Matylda (Mł.2006) Klub Jeździecki Profit 0 40,02  
T RINGO Wojda Magdalena (Mł.2006) JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój 0 41,88  
T PEPOL Bzdok Joanna KJK Szary Michałowice 0 42,38  
T OLIMPIA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 44,31  
T KASZTAN Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 44,37  
T LIROY Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice 4 47,80  


 

2R - LL - 80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LUCILLA Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS 0 36,89  
2 LEVISIONN CONTANGA E.W.P. Zejer Zuzanna niezrzeszona 0 41,66  
3 SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico 0 42,45  
4 NASHVILLE Jodłowska Elżbieta (JM.2002) WLKS Krakus Swoszowice 0 42,69  
5 LUCY Lampart Oliwia (JM.2004) Pszczyński LKJ Plessówka Łąka 0 42,97  
6 WHY VALENTINE Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice 0 44,75  
7 PALINERO Kułaga Aleksandra (JM.2005) KJ Profit 0 45,53  
8 JACKONDER Kubik Natalia (JM.2002) JKS Czanki 0 46,37  
9 JOLY'S HOUSTON Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 46,85  
10 BALLANTINA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0 47,28  
11 RASZKA Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 47,55  
12 CICHA TOŃ 1 Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 47,65  
13 ACANI BEJ Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 48,40  
14 CLAVEL Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 48,54  
15 ELLYETTE Okła Krzysztof Kielecki KJ 1 50,34  
17 MONTENEA Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 1 51,04  
18 ESTELLE Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 1 51,79  
19 STELINUS Sordyl Łukasz WLKS Krakus 1 53,81  
20 BURBON Łabudzik Olga (JM.2003) St. KS KJK Szary Michałowice 1 53,82  
21 CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 4 48,55  
22 GRASZKA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 4 49,43  
23 IMIRO VDH Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 4 49,47  
24 MR. HOPSING Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT elim.    
24 EVENBOER'S YOERI Kruczek Anna (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico elim.    
24 WICHAWA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik elim.    
T LEVISIONN CONTANGA E.W.P. Zejer Zuzanna niezrzeszona 0 41,68  
T CICHA TOŃ 1 Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 44,41  
T JACKONDER Kubik Natalia (JM.2002) JKS Czanki 0 44,55  
T ACANI BEJ Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 45,72  
T NASHVILLE Jodłowska Elżbieta (JM.2002) WLKS Krakus Swoszowice 0 47,02  
T RASZKA Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 49,06  
T ESTELLE Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 1 50,85  
T WHY VALENTINE Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice 4 43,31  
T JOLY'S HOUSTON Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 4 45,21  
T MONTENEA Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 5 52,18  
T ELLYETTE Okła Krzysztof Kielecki KJ 5 52,30  
T GRASZKA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 8 47,67  
T MR. HOPSING Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT elim.    


 

3R - L - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (JM.2003) SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE 0 48,70  
2 LANDICCO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 52,24  
3 ICE LADY NWF Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój 0 52,65  
4 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 53,17  
5 TORNADO II Stęchły Anna (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 53,66  
6 LUCILLA Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS 0 54,30  
7 GADIA Gajdzik Roxana (J.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 54,82  
8 BAGIER III Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 54,87  
9 AMANITA Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 55,22  
10 OBORA'S INVITTE Biały Zuzanna (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 55,52  
11 ZGODA Wójcik Magdalena (J.1999) Kjk ELIZAR 0 55,56  
12 BELLADINA Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 57,86  
13 SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico 0 58,32  
14 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 58,66  
15 FAROUGE Gronkowski Marcin KJK Fabrex 0 59,05  
16 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (JM.2002) Kjk ELIZAR 0 59,29  
17 DOMINACJA Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 59,83  
18 BINGO Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,33  
19 PLANETA Pilarska Anna (MJ.1996) Klub Jeździecki Profit Orzesze 0 60,53  
20 APICANTOS STERN Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 60,58  
21 SIMI Walaszek Rafał Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy " Krakus " 0 60,76  
22 COFFEE 23 Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,90  
23 TIP TOP Q Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice 0 61,07  
24 BLOODY MARY Jędras Aleksandra (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 61,42  
25 CHAGAL Wągrodzka Róża (JM.2002) KJ Chrobry Warszawa 0 61,78  
26 HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 62,95  
27 KOSSAK HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 63,27  
28 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 0 64,35  
29 CHERIE S Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 64,40  
30 SHELBY EVRARD Z Gawałek Stanisława Elizar 0 64,41  
31 LADY ESPANIOL Kądzielawa Krystyna (MJ.1997) kjk szary michałowice 0 64,50  
32 CAFE AU LAIT Zarębska Natalia (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 64,53  
33 CYPRIANO Barańska Laura (JM.2004) St. Agro-Aves Gajewniki 0 65,25  
34 GUCCI Bado Gabriela (J.2001) bpk 0 65,28  
35 BOLGHERI ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 65,57  
36 IOWA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 66,31  
37 CONNORCA Srokosz Jarosław WLKS Krakus 0 66,52  
38 ILLOUCHIN NH Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 66,70  
39 HANDSOME KID Ornat Albert (MJ.1996) KJK Szary Michałowice 0 68,50  
40 CHALANDRA Nagórka Kevin (J.2000) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 68,96  
41 ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 0 69,77  
42 EMILY ROSE Mateja Aleksandra (J.2001) KJ Leśna Wola 1 72,02  
43 KOLIBRA Kut Bartosz UKJ Lalin 1 72,22  
44 KARISSA R Knutsen John Gunvar kjkrolmet 2 78,49  
45 AROMAT Gutorska Maja (J.2001) KJ SO Łąck 2 78,62  
46 QUANTICO Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 3 80,87  
47 KALIBRA WONA Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój 4 46,81  
48 ROXY Kościelna Magdalena   4 54,98  
49 DINAR Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 4 56,45  
50 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 56,94  
51 SONNY BOY ,,M" Pszowski Kamil (J.2001) Klub Jeździecki Metpol Grodziec 4 60,90  
52 NIHET Motyl Sophia (JM.2004) KJ Leśna Wola 4 62,43  
53 GRAND CORIDA Nagórka Katarzyna KJ Trachy 4 62,64  
54 CICHY Śliż Kinga (J.2001) KJ Profit 4 62,69  
55 CLAVEL Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice 4 65,11  
56 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 67,70  
57 LYIANEIRO Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 4 68,82  
58 PRETTY BOY Kulej Oliwia (JM.2002) Jeździecki Klub Sportowy Cwał 4 70,09  
59 CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 4 72,82  
60 MAKUBA 21 Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 5 72,06  
61 REDAKTA Kościelna Aleksandra KJK Szary Michałowice 5 75,56  
62 LUCAS MOURA Okła Krzysztof Kielecki KJ 6 77,74  
63 QUIDAMOS Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice 6 79,66  
64 DENERIS Z Grutza Gerard KJ Zbrosławice 6 79,78  
65 CYRUS Gwoździewicz Kaja (J.2000) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 8 61,63  
66 LUCY Lampart Oliwia (JM.2004) Pszczyński LKJ Plessówka Łąka 8 61,78  
67 VARADERO R Szydłowska Julia (JM.2002) Klub Jazdy Konnej Romico 12 62,11  
68 MIWIA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 13 88,17  
69 COMET 240 Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 30 110,85  
70 SENATOR-K Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice elim.    
T AROMAT Gutorska Maja (J.2001) KJ SO Łąck 0 56,66  
T MIWIA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 0 56,94  
T ENIGMA Pawłowska Zuzanna (JM.2002) Kjk ELIZAR 0 56,98  
T OBORA'S INVITTE Biały Zuzanna (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,28  
T ROXY Kościelna Magdalena   0 58,62  
T BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (JM.2003) SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE 0 59,30  
T SONNY BOY ,,M" Pszowski Kamil (J.2001) Klub Jeździecki Metpol Grodziec 0 62,02  
T ORIANA Langer Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 62,32  
T COMET 240 Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 0 63,29  
T BELLADINA Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 64,12  
T VARADERO R Szydłowska Julia (JM.2002) Klub Jazdy Konnej Romico 0 65,18  
T CAFE AU LAIT Zarębska Natalia (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 65,93  
T EMILY ROSE Mateja Aleksandra (J.2001) KJ Leśna Wola 0 66,21  
T QUANTICO Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 0 69,32  
T PRETTY BOY Kulej Oliwia (JM.2002) Jeździecki Klub Sportowy Cwał 4 60,41  
T LADY ESPANIOL Kądzielawa Krystyna (MJ.1997) kjk szary michałowice 4 62,14  
T REDAKTA Kościelna Aleksandra KJK Szary Michałowice 8 56,44  
T SENATOR-K Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 26 111,36  
T SEUL M Fejdych Julia (J.1999) Klub Jazdy Konnej Romico dns    
T CONNORA Sopkovic Robert SR Horse managemenr dns    


 

4R - P - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KOSMICZNY PRZYPADEK Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 49,08  
2 AMARETTO Kut Łukasz UKJ Lalin 0 50,17  
3 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) Elizar 0 51,81  
4 CANCELLARA DVD Z Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 0 52,42  
5 TORNADO II Stęchły Anna (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 0 52,73  
6 SHELBY EVRARD Z Gawałek Stanisława Elizar 0 53,24  
7 FREDERIK Walaszek Rafał WLKS Krakus 0 53,45  
8 MEFISTO Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice 0 53,83  
9 AMANITA Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 54,15  
10 WIMELLA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 0 54,21  
11 KINGSTON HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 55,42  
12 BAGIER III Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 55,94  
13 CANTORA Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 0 57,85  
14 BINGO Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 58,01  
15 DENDRYT Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0 58,25  
16 ALWAYS FOREVER Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 58,97  
17 CICHY Śliż Kinga (J.2001) KJ Profit 0 59,21  
18 QUINDA QUANDO Janota Dawid (JM.2002) KJK Romico Żywiec 0 59,23  
19 CHAGAL Wągrodzka Róża (JM.2002) KJ Chrobry Warszawa 0 59,28  
20 SHAKIRA 440 Szlufik Aniela (JM.2002) Tuszyński KJ Garbówek 0 59,39  
21 GEN Fetkova Barbora JS Polet Trebostovo 0 59,50  
22 LUISA Martynkova Anezka v 0 59,59  
23 HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 59,78  
24 CASSIANO Kieljan-Mączka Katarzyna jks pogórze glinik zaborowski 0 59,87  
25 ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 0 60,74  
26 GOLDEN BOY - BUBKA Nowak Aleksandra (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 61,34  
27 CONNORCA Srokosz Jarosław WLKS Krakus 0 61,38  
28 FAROUGE Gronkowski Marcin KJK Fabrex 0 61,92  
29 TIP TOP Q Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice 0 62,23  
30 QUIDAMOS Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice 0 62,82  
31 CHALANDRA Nagórka Kevin (J.2000) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 62,99  
32 WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 63,57  
33 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) Klub Jeździecki Metpol 0 63,95  
34 HOPPER Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 0 64,27  
35 CYPRIANO Barańska Laura (JM.2004) St. Agro-Aves Gajewniki 0 64,35  
36 KARISSA R Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 64,85  
37 CHELSEA-BLUE Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 65,75  
38 ALINA Karbownik Alicja (J.1999) Tuszyński KJ Garbówek 0 66,29  
39 MAKUBA 21 Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 66,92  
40 CONTENTO Sordyl Łukasz WLKS Krakus 0 67,03  
41 FRIEDA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 0 67,21  
42 FERRARI Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 69,19  
43 KOLIBRA Kut Bartosz UKJ Lalin 1 73,10  
44 PLANETA Pilarska Anna (MJ.1996) Klub Jeździecki Profit Orzesze 4 54,91  
45 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 55,11  
46 ZGODA Wójcik Magdalena (J.1999) Kjk ELIZAR 4 55,97  
47 DINAR Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 4 57,42  
48 DOMINACJA Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 58,26  
49 GADIA Gajdzik Roxana (J.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 4 58,29  
50 GUCCI Bado Gabriela (J.2001) bpk 4 59,26  
51 KORAL Świtoń Jagna (J.1999) KJK Solka 4 61,25  
52 CHACVALLEY Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 4 61,76  
53 LADA Walaszek Rafał WLKS Krakus 4 62,62  
54 CARIMA Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 4 62,64  
55 GRAND CORIDA Nagórka Katarzyna KJ Trachy 4 62,78  
56 REPLAY R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 4 64,74  
57 COFFEE 23 Szotek Dominika (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 4 64,81  
58 ZITANIA G Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 7 80,63  
59 KALIBRA WONA Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój 8 48,57  
60 ONIL Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 8 55,31  
61 ICE LADY NWF Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój 8 55,39  
62 APICANTOS STERN Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 8 57,21  
63 SIMI Walaszek Rafał Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy " Krakus " 8 57,61  
64 NIHET Motyl Sophia (JM.2004) KJ Leśna Wola 8 60,02  
65 CHERIE S Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 8 60,23  
66 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 8 61,61  
67 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 8 64,06  
68 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 8 83,54  
69 CYRUS Gwoździewicz Kaja (J.2000) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 16 60,28  
70 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 16 60,55  
71 BLOODY MARY Jędras Aleksandra (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice elim.    
71 ROSA PRIMA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik elim.    


 

5R - L - Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK (07-07-2017)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 AQA SHERRY-LA Śmietanka Aleksandra (J.2001) KJ Galop Kozienice 0,0 7,9 7,9 64,08  
2 IOWA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,0 7,9 7,9 72,23  
3 BALLANTINA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0,0 7,8 7,8 70,42  
4 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,0 7,5 7,5 69,14  
6 LYIANEIRO Z Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus 0,5 7,9 7,4 72,59  
7 ILLOUCHIN NH Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0,5 7,7 7,2 73,21  
8 LUCAS MOURA Okła Krzysztof Kielecki KJ 0,5 7,2 6,7 71,84  
9 DENERIS Z Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0,5 7,2 6,7 75,74  
10 IMIRO VDH Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0,7 7,3 6,6 79,94  
11 BOLGHERI ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0,5 7,0 6,5 71,35  


 

1M - P1 - Runda Młodych koni - 5 latki (07-07-2017)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 KOSSAK HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0,0 8,1 8,1 68,07  
2 DENDRYT Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0,0 8,1 8,1 70,10  
3 LYNDROS Zila Zdenek Meridian team 0,0 8,0 8,0 71,73  
4 NEYMAR DE REVE Okła Krzysztof Kielecki KJ 0,0 8,0 8,0 73,82  
5 DRAKO Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0,0 7,9 7,9 69,04  
6 REPLAY R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 0,0 7,4 7,4 70,85  
7 CANTANIS Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice 0,5 7,8 7,3 64,22  
8 APOLLO Janota Natalia (J.2000) KJK Romico Żywiec 2,3 6,0 3,7 85,14  


 

1 - N - 120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LARINA Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 50,70 350 PLN
1 DIEGO Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy 0 50,70 350 PLN
3 AMBASADOR Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 0 53,29 200 PLN
4 KINGSTON HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 53,90 100 PLN
5 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0 54,83 100 PLN
6 APERITIF Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 0 55,54 50 PLN
7 CHOCO LADY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 55,56 50 PLN
8 NEMIROFF Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 56,00 50 PLN
9 CARENZA Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 56,55 20 PLN
10 ANONYM STECOMTRA Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 0 56,90 20 PLN
11 ELOMAH Brattli Vivian (JM.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,07 20 PLN
12 CAPITAL BEJ Leśniak Krzysztof WLKS Krakus 0 57,26 20 PLN
13 CHACCO STAR Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 0 57,65 20 PLN
14 CLAAS Brattli Vivian (JM.2002) St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,66 20 PLN
15 CARLO 7 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 0 58,91 20 PLN
16 VIVALDI Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 0 59,15 20 PLN
17 SHAKIRA 440 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 59,97 20 PLN
18 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 61,49 20 PLN
19 LUISA Martynkova Anezka v 0 62,09 20 PLN
20 OSTIANA Kawa Aleksandra (J.2001) KJ Facimiech 0 62,10 20 PLN
21 LAUSSANNE 65 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 0 62,26 20 PLN
22 EUMARA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 0 62,59 20 PLN
23 WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 63,89 20 PLN
24 CASALINA Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 64,30 20 PLN
25 ICE ICE BABY Lis Wiktoria (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 64,61 20 PLN
26 QUESTO QUI Zila Zdenek Meridian team 0 65,10  
27 FREDERIK Walaszek Rafał WLKS Krakus 0 65,11  
28 JOHNY CASH Sopková Jana JK Slávua Košice 0 65,44  
29 GOLDEN BOY - BUBKA Nowak Aleksandra (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 65,79  
30 ZITANIA G Petrovová Alexandra SR Horse managemenr 0 65,85  
31 STIGMATICA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0 66,83  
32 BEAU DU SANCY Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 67,47  
33 SALONIKI Drabczyk Izabella (MJ.1997) RC Riding Center Sosnowice 0 67,88  
34 DARCO J Kut Bartosz UKJ Lalin 0 67,96  
35 COMMAND Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 0 68,11  
36 FERRARI Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 68,93  
37 ROBESPIERE Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy 0 68,97  
38 ZIROCCO AIR Drozd Beniamin (MJ.1998) KJ Leśna Wola 0 69,05  
39 FORGET ME NOT Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 0 69,29  
40 CARIMA Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 0 70,24  
41 GARLAND Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 0 70,69  
42 ERATO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0 70,88  
43 OSADKOWSKI BORODIN Nagórka Kevin (J.2000) KJ Trachy 0 71,03  
44 HOKY J Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 71,63  
45 EVENING BREEZE Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 0 71,64  
46 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin 0 73,14  
47 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) Klub Jeździecki Metpol 0 73,88  
48 TIK TAK Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 75,32  
49 ABEL TASMAN Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 2 78,82  
50 E-BLUE Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 4 52,42  
51 NIRWANA Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 4 56,54  
52 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 56,61  
53 DAZ Dominik Róża (MJ.1997) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 4 57,21  
54 AMARETTO Kut Łukasz UKJ Lalin 4 57,79  
55 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) Elizar 4 60,04  
56 ESPRI Humplík Pavel JK Opava-Kateřinky 4 62,18  
57 CHACCO-TWO Kut Łukasz UKJ Lalin 4 65,48  
58 ALWAYS FOREVER Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 4 65,51  
59 FEMKE Rokita Kamila (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 4 66,36  
60 CAMPILLA Urbaníková Elizabeth (MJ.1997) JK Baník Ostrava 4 66,88  
61 GEN Fetkova Barbora JS Polet Trebostovo 4 67,77  
62 FABRICE GALDINI D Okła Krzysztof Kielecki KJ 4 68,26  
63 JULIEN Sołtys Sandra WLKS Krakus 4 69,57  
64 FERRO Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy "Krakus" Swoszowice 4 70,17  
65 FRIEDA Sopkovic Robert SR Horse managemenr 4 71,15  
66 DO IT Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek 4 72,77  
68 RUSH R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico 6 78,07  
69 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 8 55,76  
70 SPELLBOUND Hrušková Diana JK Opava Kateřinky 8 56,73  
71 JOLLY Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 8 59,07  
72 CALIMERO Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck 8 61,68  
73 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 8 62,89  
74 MEFISTO Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice 8 63,36  
75 WIMELLA Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik 8 64,45  
76 LADA Walaszek Rafał WLKS Krakus 8 67,97  
77 ONIL Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice 8 69,77  
78 GLORIUS II Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 8 71,17  
79 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 10 97,50  
80 CANCELLARA DVD Z Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit 12 68,01  
81 CONTENTO Sordyl Łukasz WLKS Krakus 12 73,66  
82 ZENO S Hnat Julia (J.1999) St. KS KJK Szary Michałowice 12 87,02  
83 CHICHARITO BLUE Okła Krzysztof Kielecki KJ 14 111,25  
84 ROSA PRIMA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 16 64,72  
85 GIORGIO W Derlatka Kamila (MJ.1997) SKF KS Master Film Wilcza Góra 25 108,96  
86 NORTON Łabudzik Olga (JM.2003) St. KS KJK Szary Michałowice 26 95,10  
87 CHACCO BOY 7 Leśniak Krzysztof WLKS Krakus elim.    
87 KORAL Świtoń Jagna (J.1999) KJK Solka elim.    
87 KOSMICZNY PRZYPADEK Kułaga Karolina (J.2000) KJ Profit elim.    
87 WINNIE THE POOH R Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico elim.    
91 PICARD 2 Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice rez.    


 

2 - C - 130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3 (07-07-2017)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GOLIATH J&JZ Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 40,35 0 32,15 750 PLN
2 STAKKATOL 7 Leśniak Krzysztof WLKS Krakus 0 42,75 0 32,53 500 PLN
3 KONTADOR VD MOLENDREEF Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 41,69 0 33,02 300 PLN
4 LARINA Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 40,18 0 33,94 200 PLN
5 CORINA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 43,75 0 34,31 100 PLN
6 CON CHIRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 0 39,88 0 35,77 100 PLN
7 POETIN Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 38,19 0 36,05 100 PLN
8 CARENZA Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 43,46 0 36,55 100 PLN
9 CANDOR Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 41,23 0 38,02 25 PLN
10 CADEAU DU DESTIN Piętka Dagmara Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 40,08 0 38,72 25 PLN
11 STIGMATICA Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice 0 31,85 0 39,60 25 PLN
12 FABRICE GALDINI D Okła Krzysztof Kielecki KJ 0 44,05 0 39,73 25 PLN
13 TIK TAK Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 42,29 0 39,86 25 PLN
14 TREND Zila Zdenek Meridian team 0 42,11 0 40,58 25 PLN
15 BEAU DU SANCY Grutza Gerard KJ Zbrosławice 0 41,09 0 41,02  
16 EVENING BREEZE Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 0 41,56 0 41,42  
17 OSADKOWSKI BORODIN Nagórka Kevin (J.2000) KJ Trachy 0 42,50 0 45,36  
18 ERATO Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0 44,18 0 47,05  
19 ABEL TASMAN Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola 0 46,35 0 51,01  
20 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 0 40,27 4 36,40  
21 CARLO 7 Koziarowska Natalia WLKS Krakus 0 41,01 4 36,70  
22 ZIROCCO AIR Drozd Beniamin (MJ.1998) KJ Leśna Wola 0 40,52 4 40,01  
23 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin 0 46,36 4 46,25  
24 EUMARA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 0 40,51 8 39,58  
25 VIVE LE ROI Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 12 43,96 8 41,70  
26 CORNVILLE Nurkowska Agnieszka KJ Avanti 0 41,79 8 43,21  
27 ICE ICE BABY Lis Wiktoria (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 0 40,69 8 50,28  
28 CONCRETOSS Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 0 43,74      
29 VIVALDI Kościelniak Natalia (MJ.1996) WLKS Krakus 4 39,11      
30 DAME DE PIQUE Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole 4 40,80      
31 CAMPILLA Urbaníková Elizabeth (MJ.1997) JK Baník Ostrava 4 41,76      
32 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (J.2001) bpk 4 42,18      
33 LIMIT Zila Zdenek Meridian team 4 42,38      
34 FEMKE Rokita Kamila (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 4 42,46      
35 SEAQUEST Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 42,58      
36 CHACCO STAR Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 4 42,80      
37 DARWIN VD KAPPELEN Knutsen John Gunvar kjkrolmet 4 42,95      
38 COSTELLO Kapcia Julia (J.1999) KJK Szary Michałowice 4 42,99      
39 NEMIROFF Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 42,3q2      
40 ARKANSAS Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck 5 47,34      
41 KEC CLAUDIA JEAN Kawa Katarzyna WLKS Krakus 8 38,44      
42 ESPRI Humplík Pavel JK Opava-Kateřinky 8 40,53      
43 E-BLUE Lamich Karel (J.2000) KJ Opava Katerinky 8 40,85      
44 SPELLBOUND Hrušková Diana JK Opava Kateřinky 8 41,58      
45 MEDAL Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 8 42,65      
46 PICARD 2 Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 8 43,51      
47 HARRY Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa 8 59,90      
48 TBI DÜSSELDORF Arendt Agata (MJ.1998) LKJ Ochaby 12 36,76      
49 LANDJUNKER Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 12 40,06      
50 AMBASADOR Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 16 45,30      
51 DARCO J Kut Bartosz UKJ Lalin 20 60,63      
52 CHACCO-TWO Kut Łukasz UKJ Lalin 20 62,16      
53 GIORGIO W Derlatka Kamila (MJ.1997) SKF KS Master Film Wilcza Góra elim.        
53 DO IT Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek elim.        


 

3 - CC - 140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1 (07-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 POETIN Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 54,45 1200 PLN
2 GOLIATH J&JZ Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 0 57,12 1000 PLN
3 BE QUITE Knutsen John Gunvar kjkrolmet 0 60,56 500 PLN
4 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) WLKS Krakus Kraków 0 61,03 400 PLN
5 EXTRA DOLLARS Seroka Anna (MJ.1998) Largo Sp. z o. o. 1 68,59 300 PLN
6 SEAQUEST Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 4 52,76 200 PLN
7 CORINA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 56,01 200 PLN
8 CONCRETOSS Nowak Grzegorz FKJK Zatoka 4 63,61 100 PLN
9 WONTENDRA Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice 4 65,08  
10 VIVE LE ROI Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 8 60,86  
11 KONTADOR VD MOLENDREEF Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 8 62,27  
12 CARPEDIEM Ostrowska Julia (MJ.1998) Polski Polo Klub Warszawa 9 67,60  
13 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 9 67,75  
14 PHENIX Seroka Anna (MJ.1998) Largo Sp. z o. o. 10 70,15  
15 DARWIN VD KAPPELEN Knutsen John Gunvar kjkrolmet 13 67,23  
16 GALANDRO Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice 16 64,65  
17 TOULOUSE SAINT AMOUR Bado Gabriela (J.2001) bpk 16 65,45  
18 HARRY Kowalczyk Franciszek (J.2000) KJ Chrobry Warszawa elim.    


 

6R - LL - 60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI (08-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT 0 34,85  
2 PALINERO Kułaga Aleksandra (JM.2005) KJ Profit 0 35,04  
3 BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Badura Matylda (Mł.2006) Klub Jeździecki Profit 0 39,30  
4 KASZTAN Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 40,03  
5 OLIMPIA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 44,18  
6 PEPOL Kustosz Anna KJK Szary Michałowice 4 54,35  
7 RINGO Wojda Magdalena (Mł.2006) JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój 5 61,01  
8 LIROY Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice 7 69,60  
9 MR. HOPSING Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT elim.    
10 WICHAWA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik rez.    
T WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT 0 33,57  
T BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Badura Matylda (Mł.2006) Klub Jeździecki Profit 0 36,62  
T PEPOL Kustosz Anna KJK Szary Michałowice 0 40,08  
T OLIMPIA Pietraszko Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 4 41,39  
T KASZTAN Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 4 52,95  
T MR. HOPSING Sokalska Nina (Mł.2007) KJ PROFIT elim.    
T RINGO Wojda Magdalena (Mł.2006) JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój elim.    


 

7R - LL - 80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI (08-07-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CICHA TOŃ 1 Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 40,26  
2 NASHVILLE Jodłowska Elżbieta (JM.2002) WLKS Krakus Swoszowice 0 41,82  
3 WHY VALENTINE Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice 0 42,02  
4 JOLY'S HOUSTON Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 45,75  
5 BELLADINA Stachurska Izabela   0 47,55  
6 ACANI BEJ Batruch Katarzyna Szwadron Niepołomice 1 52,41  
7 PALINERO Kułaga Aleksandra (JM.2005) KJ Profit 4 35,95  
8 LEVISIONN CONTANGA E.W.P. Zejer Zuzanna niezrzeszona 4 40,84  
9 GRASZKA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 4 43,06  
10 JACKONDER Kubik Natalia (JM.2002) JKS Czanki 4 49,03  
11 SENATOR-K Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus Swoszowice 5 50,54  
12 STELINUS Sordyl Łukasz WLKS Krakus 7 59,06  
13 LIROY Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice 11 60,48  
14 EVENBOER'S YOERI Kruczek Anna (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico elim.    
T CICHA TOŃ 1 Michalik Angelika (Mł.2006) "PROFIT" Orzesze 0 39,43  
T JOLY'S HOUSTON Pietryszyn Aleksandra (JM.2002) KJ Profit Orzesze 0 40,37  
T STELINUS Sordyl Łukasz WLKS Krakus 0 44,10  
T JACKONDER Kubik Natalia (JM.2002) JKS Czanki 0 44,71  
T ACANI BEJ Batruch Katarzyna Szwadron Niepołomice 0 46,09  
T WHY VALENTINE Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice 4 42,42  
T GRASZKA Szpak Iga LKJ "OLIMP Prudnik 8 47,25  


 

8R - L - Dwufazowy 274.5.3 (08-07-2017)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ICE LADY NWF Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój 0 46,55 0 15,66  
2 KALIBRA WONA Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój 0 37,98 0 19,64  
3 FAROUGE Gronkowski Marcin KJK Fabrex 0 43,57 0 19,97  
4 MAKUBA 21 Koza Paulina KJ Trachy Gliwice 0 49,35 0 21,39  
5 AROMAT Gutorska Maja (J.2001) KJ SO Łąck 0 41,89 0 21,52  
6 BAGIER III Adamietz Maria (JM.2003) KJ Metpol Grodziec 0 46,42 0 21,66  
7 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (JM.2002) Kjk ELIZAR 0 43,97 0 21,73  
8 ZGODA Wójcik Magdalena (J.1999) Kjk ELIZAR 0 45,03 0 21,90  
9 TIP TOP Q Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice 0 49,72 0 22,51  
10 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 45,17 0 23,82  
11 BINGO Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 44,29 0 24,28  
12 CICHY Śliż Kinga (J.2001) KJ Profit 0 45,09 0 25,04  
13 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) Elizar 0 45,90 0 25,19  
14 CAFE AU LAIT Zarębska Natalia (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 47,55 0