CSI2 Zagare 14-16 lipca 2017

źródło http://www.equestrian.lt/naujiena/2017-07-13-16-csi2-wcsiyh1-ir-zagares-vysniu-festivalis-nacionaliniai-konkurai-zagare

 

Reprezentacja Polski : Łukasz Troszczyński CATLIN / COLUMBIA / DJARVI B / GINEKE

 

 

 

WYNIKI Niedziela 16  lipca 2017 

Grand Prix 160cm World Cup  - 11 miejsce CATLIN

Speed & Music - 9 miejsce COLUMBIA

CSIYH Final - 8 miejsce GINEKE

 

 

WYNIKI SOBOTA 15 lipca 2017 

Medium Tour  145cm - 7 miejsce DJARVI B

Small Tour 130-135cm - 4 miejsce COLUMBIA

CSIYH -  5 miejsce GINEKE

 

WYNIKI PIATEK 14 lipca 2017 

Medium Tour 140cm - 11 miejsce DJARVI B

Small Tour 130cm  - 3 miejsce COLUMBIA

CSIYH - 8 miejsce GINEKE

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1378
2. Grzegorzewski Adam  1168
3. Matuszewska Magdalena  368
4. Szmytka Michalina  361
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 231
7. Klein Olaf 194
8. Minkiewicz Weronika 169
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

30/04/18

1. Milczarek Nina 346
2. Bolko Aleksandra    249
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 218
5. Bado Gabriela 181
6. Suska Juliana  172
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 135
10. Dobkowska Milena 95

30/04/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18