W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Tomasz Miśkiewicz najlepszy w Biskupcu 30/04/23

Tomasz Miśkiewicz fot. Zofia Hoffman Foto

 

Podium konkursu Grand Prix ZO Lotar Biskupiec 30/04/23

1m. Tomasz Miśkiewicz  POMPEIA  LKS Nadwiślanin Kwidzyn  0/0 42,48s

2m. Joanna Zbrojkiewicz GLORIA  Fundacja Na Rzecz SJ - Indeco Szarek  0/0 47,36s

3m. Agata Dahlke-Burda  IELVE  KJ Sokół Damasławek  0/4 39,71s 

 

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI ZAWODÓW  

 


Tomasz Plewa zwycięzcą pierwszego Grand Prix w Leśnej Woli w 2023 !

Tomasz Plewa fot  Anna Sękowska foto

 

 

Podium konkursu Grand Prix ZO Leśna Wola 30/04/23

1m. Tomasz Plewa  JAY BLOOBIDAY   KJ Leśna Wola  0/0 38,96s 

2m. Aleksandra Czerska   A BIT OF MAGIC    KJ Bonin  0/4 38,17s 

3m. Jarosław Koziarowski  JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF WLKS Krakus  4 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Salio - VI Kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars 30/04/23

 

 


CSI2 CSI1 CSIYH Bogusławice - Memoriał Barbary i Andrzeja Osadzińskich 2023 28-30/04/2023

 

Jarosław Skrzyczyński  przebojem turnieju CSI w Bogusławicach ! fot  Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

 

 WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

niedziela 30/04/23

Grand Prix LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

Finał 140cm  2m. Adam Grzegorzewski DARK FIRE

Finał 125cm 1m.  Kamil Grzelczyk GOLDEN II

Finał CSIYH 1m. Dawid Skiba MAITIID

Finał 115cm 1m. Dominik Słodczyk SZTORM

CSI2 130cm  1m. Jan Bobik ONASIS

 

sobota 29/04/23

CSI2 LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI2 135cm  2m. Jarosław Skrzyczyński  LOULOU MPSZ

CSI1 120cm 1m. Kamil Grzelczyk GOLDEN II

CSI1 110cm - 1m. Marcel Wiśniewski KELVIN NITA

CSIYH  1m. Dawid Skiba VESANIA-L

 

piątek 28/04/23

CSI2 140cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO

​CSI2 130cm 1m. Dominik Słodczyk INDIGO

CSI1 120cm 1m. Oliwia Ostrowska LENTOLINA-S

CSI1 110cm 1m. Roksana Frączkowska VENEZIA

CSIYH 5yo 1m. Dominik Słodczyk SONORA 111


Maciej Handzlik zwyciężył w Grand Prix zawodów CSN KJK Szary Michałowice 23/03/23

Maciej Handzlik fot. Przemysław Antosz

 

 

Podium Grand Prix CSN Michałowice 23/04/23

1m. Maciej Handzlik FIORA SUNRISE KJ Preria Wilkowice 0/4 38,05s

2m. Jan Zwinger  I'M SPECIAL FOR JOHN  CZE  0/4 42,18s

3m. Klaudia Rajtar-Wojciechowska CALLETO Z  KJ Avanti Opole  0/4  43,15s

 

WYNIKI GRAND PRIX


ZO DiM RC Riding Center Sosnowice 21-23/04/23

 

 


ZO DiM Barłomino 21-23/04/23

 

 


CSI Hagen Horses & Dreams meets Sweden 20-23/04/23

Andrzej Opłatek & Diaroubet fot. LL-foto.de

 

Reprezentacja Polski : Andrzej Opłatek, Cassandra Orschel

WYNIKI TURNIEJU     ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

22/04  LR 155cm  5m. Andrzej Opłatek DIAROUBET   VIDEO

20/04 145cm - 1m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET  VIDEO 


CSI Zielona Góra 20-23/04/2023

Marek Lewicki & COME fot.Kasia Sebastian - Photography

   

 

WYNIKI ZAWODÓW


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 23/04/23

Grand Prix LR 145 2m. Marek Lewicki COME  

MTF 135cm  2m. Natalia Koziarowska  ANTINA

Finał 115cm 1m. Hanna Leskiewicz DJINGIZ-TAR

 

sobota 22/03/23

Memoriał Pauliny Kopacz LR 145 1m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

135cm 1m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL

125 STF 1m. Jan Bobik FLANDRIA

110cm  1m. Hanna Leskiewicz DJINGIZ-TAR

FYH 5y  1m. Jarosław Skrzyczyński CONSTABLE

FYH 6/7 yo 1m. Robert Wilczewski LA PLEASURE-IMOO

 

piątek 21/04/23 

140cm 1m. Marek Lewicki COME  

130cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

120cm  2m. Jan Bobik HASALA

110cm 1m. Zofia Migdalska WIWIANA

YH 5yo  1m. Dominik Słodczyk SONORA 111

YH 6/7yo  1m. Robert Wilczewski LA PLEASURE-IMOO

 

czwartek 20/04/23

120cm  1m. Alina Celmerowska DIANTUS S & Dominika Gardas QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF

 YH 6/7 yo 1m. Weronika Kosińska CHIVAS RG Z

YH 5/yo 


CSIO Youth Zduchovice 2023

CSIO Youth Zduchovice 20-23 kwietnia 2023

Reprezentacja Polski : 

CSIOY - Iga Biegalska, Natalia Kubik, Zuzanna Kuc, Maximilian Parkitny,

CSIOJ - Roksana Nawrocka, Paulina Bule, Zuzanna Dąbrowska, Julia Ganowska, Amelia Mialszygrosz, Zuzanna Niziolek, Olga Pawłowska, Nell Sówka, Natalia Sydow, Amelia Zięba, CSIOCh - Wiktoria Cwalina, Nadia Lehmann, Aleksandra Brzozowska, Zuzanna Kuczerawy, Hanna Pis, Tola Wawrzkiewicz, Wiktoria Kaźmierska.

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju: 

23/04 Grand Prix CSIOY 1m. Iga Biegalska DORAVELLA  VIDEO 

23/04 Grand Prix CSIOJ  6m. Paulina Bule ALMQUIST

23/04 Grand Prix CSIOCh  1m. Nadia Lehmann SILVER STAR  VIDEO

22/04 CSIOY 140cm  5m Maximilian Parkitny DURANO W

​22/04 CSIOJ 140cm  8m. Julia Ganowska JORNIAN BLUE F

22/04 CSIOCH 125cm 1m. Tola Wawrzkiewicz DENVER Z

22/04 CSIOCh 120cm 8m. Nadia Lehmann CASANOVA 468

22/04 CSIYH  4m. Natalia Sydow NICO GOLD

21/04 Puchar Narodów CSIOY - Polska 7 miejsce 

21/04 Puchar Narodów CSIOJ - Polska 7 miejsce 

21/04 Puchar Narodów CSIOJ IND - 6m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA

21/04  Puchar Narodów CSIOCh - Polska 6 miejsce 

21/04  Puchar Narodów CSIPCh IND - 2m. Wiktoria Cwalina ULILEN

21/04 CSIOCh 120cm 2m. Tola Wawrzkiewicz DENVER Z

20/04 CSIOY 140cm  1m. Iga Biegalska DORAVELLA

20/04 CSIOY 135cm  8m. Maximilian Parkitny DURANO W

20/04 CSIOJ 135cm   7m. Natalia Sydow IMPALA 47

20/04 CSIOJ 130cm  10m. Roksana Nawrocka GACARLA VDL

20/04 CSIOCh 120cm  4m. Tola Wawrzkiewicz DENVER Z

19/04 CSIYH 1m. Natalia Sydow NICO GOLD VIDEO


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24