W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni Lanaken 2019

 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni 2019 - reprezentacja Polski :
 
Jarosław Skrzyczyński og Inturido 2013 / Zambesi TN x Verdi/ KWPN 
Jarosław Skrzyczyński og Joyride 2014 / Verdi x Heartbreaker/ KWPN 
Mikolaj Pablo Baranski wł. Juggle Baraka 2014 / Etoulon VDL x Concorde/ KWPN 
Monika Dulczewska kl Gjamaika Song 2014 /Cristallo II x Campione VI/ SI - udział w ścisłym finale - video tej pary powyżej 
 
Najlepsze młode konie 2019 
 
rocznik 2014 - irlandzka klacz Rockwell RC pod Jason Foley / Kannan x Guidam / wł.  Sean Cubitt / hod.  Ronan Byrne 
rocznik 2013Chao Lee /Comme Il Faut x Chacco-Blue) / RHEIN zawodnik  Katrin Eckermann
rocznik 2012 - irlandzka klacz Cuffesgrange Cavadora / Z Wellie 72 x Luidam / Seamus Hughes-Kennedy 
 

Galeria MP Jakubowice 2019

 

 


Wojciech Wojcianiec, Monika Grundkowska, Aleksander Lewandowski, Maja Marchwicka i Magda Kamińska wygrywają w Jakubowicach 15/09/19 Mistrzostwa Polski / Ladies Cup

Podium MP Seniorów 2019  MP Seniorów Finał

 

złoto - Wojciech Wojcianiec   CHINTABLUE Melloni Horses  10,13 pkt 

srebro - Michał Kaźmiercza   WILANDER  KJ Verso La Natura 16 pkt 

brąz - Krzysztof Ludwiczak  CROS BLUE    KJ Heaa Turek 17,54 pkt 


Podium MP MJ 2019 / 19-21 lat/    MP MJ FInał   

 

złoto - Monika Grundkowska DHAHA  RC Sosnowice 4,8 pkt 

srebro - Aleksandra KIerznowska BADORETTE   KJ Kietlów  14 pkt 

brąz - Adam Grzegorzewski AŻUR KJ Okoły  25,51 pkt 


Podium MP Juniorów 2019  MP Juniorów Finał

 

złoto - Aleksander Lewandowski  JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  - KJ Arpav  9 pkt 
srebro - Olga Skrobacz - QUINCY - WLKS Krakus 16,69 pkt
brąz - Julia Suska - TOKAJER 8 KS Euro Holding 17,77 pkt 

Podium MP Dzieci 2019 MP Dzieci Finał

 

złoto - Maja Marchwicka  SILVANA  KJ Agro Handel  0/0 39,63s 

srebro - Klara Kozioł  ROCKY  TKJ Garbówek  0/4 35,04

brąz - Julia Jabłońska  COLUMBIA  JUKS Mieczewo 4/4 34,50s 


Podium Ladies Cup  2019  Ladies Cup Final      

 

1m. Magda Kamińska BRANDY KJ Avanti Opole  6,91 pkt 

2m. Paulina Koza KONTADOR VD MOOLENDREF KJ Trachy Gliwice  8 pkt 

3m. Malwina Urbańska FINNA W WKJ Warszawa  8,28 pkt


Przemysław Konopacki / Duke - 6 miejsce Grand Prix CSI3 Lier 08/09/19

 

WYNIKI GRAND PRIX            WYNIKI TURNIEJU     5-8/09/19 


XI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, ZO1*, XXV Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego Olsza 6-9.09.2019

 

Michał Tyszko przebojem tegorocznego SCPMK w Olszy   Paula Bartkowiak Fotografia 

 

Zwycięzcy IX SCPMK Olsza 2019 

Konie 7 letnie  1m. COLINERO Michał Tyszko TKJ Garbówek

Konie 6 letnie  1m. NIVARD VAN DE CELIEBURG Michał Tyszko  TKJ Garbówek - na zdjęciu 

Konie 5 letnie  1m JULIO ENKEL Wojciech Dahlke KJ Sokół Damasławek 

Konie 4 letnie  1m. KENTUCKY VDL  Szymon Stasiak KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 

08/09/19 

 

XXV Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego  

1m. Daria Kobiernik VENUS Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko   WYNIKI


Monika Grundkowska nie zwalnia ! Wygrywa piąte z rzędu Grand Prix ZO - Leśna Wola 01/09/19

Grand Prix ZO Leśna Wola 01/09/19    fot. Roland Mika / Leśna Wola 

 

1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice  

2m. Artur Kufel JASTINE WKJ Lublin 

3m. Monika Grundkowska ZIROCCO AIR RC Riding Centre Sosnowice  

4m. Bartosz Kut CONLOU WKJ Lublin 

5m. Joanna Pomoankowska GIRL RV KS Jumping Team Wiercany 

01/09/19

 


Andrzej Opłatek w CSIO5 Gijon 28.08-01.09.2019

 

Andrzej Opłatek i Stakkatan fot. 1clicphoto

 

WYNIKI TURNIEJU 

Najlepsze wyniki reprezentanta Polski w zawodach:

Ranking zawodników CSIO5 Gijon 2019 - 14 miejsce Andrzej Opłatek 

01/09  CSIO5 140cm CONTHINDER 0 pkt - 13 miejsce 

31/08 CSIO5 LR 150cm STAKKATAN - 5pkt / 24 miejsce 

31/08  CSIO5 140cm  CONMINA BLUE PS - 4 miejsce VIDEO 

29/08  CSIO5 LR 150cm  STAKKATAN 0 pkt - 8 miejsce   VIDEO 

29/08  CSI05 140cm  CONTHINDER 0 pkt - 15 miejsce   VIDEO 


Baltica Summer Tour Ciekocinko 27.08-01.09.2019 - Kamil Grzelczyk wygrywa konkurs Grand Prix

 

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro - zwycięzcy Grand Prix 

 


Mistrzostwa Polski Kuców Jakubowice 2019 - WYNIKI KOŃCOWE

 

 

 

Zwycięzcy MP MM PP Jakubowice 2019 

MP Kuców - Agata Derda KOSMA KJ Michałowka    gr D

MP Młodzików - Lena Czeszejko - Sochacka  MIŁEK PONYSPORT JKS u Robsonów grA2

PP A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn  

PP C - Oliwia Mycio  RAIKEN KJ  Koko Brzeźniki 

PP Dbis - Antoni Śliwiński APLA KJ Podkowa Gruszczyn 

PP MK gr E - Nela Wawryniuk CAPRIOLE KJ Sielanka Warka 

PP Dzieci II - Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W KS Jumping Events Poznań  


Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix Lake Arena Wr Neustadt 25/08/19

WYNIKI GRAND PRIX

Maksymilian Wechta na Quinchelli czwarty w konkursie GP w 2* CSI w Wr Neustad, konkurs wygrał reprezentant Czech Ales Opatrny na Forewer.

WYNIKI ZAWODÓW 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24