CSN Leszno 28-30/01/22

Łukasz Koza fot. Paula Bartkowiak

 

Podium Grand Prix CSN Leszno 30/01/22

1m. Łukasz Koza KONTADOR VD MOOLENDREF  KJ Trachy Gliwice  0/0 37,52s

2m. Łukasz Brzóska  CHARLIE 254 KJ Brzóska Sport Horses  0/0 39,91s

3m. Daria Kobiernik COLETTE Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0/rez 

 

WYNIKI Grand Prix     WYNIKI TURNIEJU

Łukasz Koza & KONTADOR VD MOOLENDREF - przejazd podstawowy konkursu Grand Prix 

 

HZO-B1*  Leszno, 28-30 styczeń 2022

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2022-01-28)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ANTARI Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 46,95 175 PLN
2 CENTESSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 50,29 150 PLN
3 STAR LADY Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 50,65 125 PLN
4 MELODY Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 0 53,37 100 PLN
5 VENUS Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 53,60 50 PLN
6 GOLD QUESTER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 0 53,78 50 PLN
7 DON JUNIOR MFS Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 54,23 25 PLN
8 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 0 55,58 25 PLN
9 CLARA MIA Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 55,88 25 PLN
10 CHIMEQUYL Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 0 56,22 25 PLN
11 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 56,46 25 PLN
12 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 56,72 25 PLN
13 OTTO VAN HET LANGWATER Zapała Angelika KJ Mszana Górna 0 57,25  
14 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 57,41  
15 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 57,51  
16 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 58,86  
17 CORMITELLO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 59,57  
18 AWANGARDA "W" Bromboszcz Maja (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,35  
19 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 0 60,39  
20 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 60,94  
21 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 61,03  
22 WIWIANA Migdalska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 61,19  
23 MAXIMUS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 61,22  
24 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 61,58  
25 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 0 61,75  
26 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 0 62,20  
27 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 62,31  
28 ELITE Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 62,69  
29 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol 0 63,01  
30 CROSLOVE Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 0 63,31  
31 CESSY Michalik Angelika (J.2006) KJ Profit Orzesze 0 63,81  
32 IRON MAN Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 64,94  
33 CORNET'S EDITION Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 66,08  
34 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 68,81  
35 ZABAWA Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 4 55,32  
36 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 4 58,62  
37 CHAVIVA SR Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 61,33  
38 NONO Z Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 61,90  
39 CHE LUGAR Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 62,31  
40 CORSAL KNT Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 4 62,47  
41 RAINBOW DASH Plewa Tomasz KJ leśna wola 4 64,41  
42 CORLANDER Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 4 66,02  
43 LAVALLY Stiebitz Madlen (Mł.2022) GER 4 70,12  
44 NACEUR Stiebitz Madlen (Mł.2022) GER 8 68,32  
45 MATCHO Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 10 76,29  
46 FUKS Najdzionek Maja (J.2006) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 32 90,10  
  LADY VON BAYERN Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola ELI    
  BOLONIA Kliś Maja (JM.2009) Profit Orzesze REZ    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2022-01-28)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAXIMUS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 48,16 200 PLN
2 SUEDWIND 9 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 48,35 175 PLN
3 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 48,39 150 PLN
4 FEREUSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 48,80 125 PLN
5 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 49,05 100 PLN
6 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 0 49,83 50 PLN
7 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 51,01 50 PLN
8 NINNICA BORMES Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 52,38 50 PLN
9 GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 52,82 10 PLN
10 DON JUNIOR MFS Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 53,05 10 PLN
11 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 53,68 10 PLN
12 FADINA PP Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 0 54,65 10 PLN
13 STAR LADY Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 54,68 10 PLN
14 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 54,81 10 PLN
15 COCORRADO Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 55,66 10 PLN
16 ZABAWA Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 55,83 10 PLN
17 ILONA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 56,71 10 PLN
18 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 57,02 10 PLN
19 KANDELA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 57,71  
20 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 58,02  
21 CORSAL KNT Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 0 58,08  
22 CLASSINA 2 Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 58,33  
23 NEMEZIS Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses 0 58,45  
24 MYSTIQUE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 58,59  
25 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 58,83  
26 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 59,11  
27 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 59,47  
28 REBELIANT Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 59,69  
29 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 60,85  
30 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 61,08  
31 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 61,22  
32 CHAVIVA SR Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 61,70  
33 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol 0 62,48  
34 CLEAR ONE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 62,97  
35 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 63,06  
36 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 63,47  
37 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol 0 64,30  
38 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 65,22  
39 JAY BLOOBIDAY Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 67,21  
40 MACZO Kobiernik Daria (Mł.2021) Kj Przylep Lotnisko 4 51,72  
41 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój 4 53,42  
42 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 4 54,11  
43 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 55,60  
44 C UTOPIA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 58,55  
45 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 4 59,22  
46 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 60,11  
47 SANTORINI L Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 60,57  
48 ELITE Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 60,58  
49 CROSLOVE Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 4 60,85  
50 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 62,13  
51 CORLANDER Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 4 62,39  
52 PRIMUS VAN'T VIANAHOF Głowacka Wiktoria (MJ.2001) Klub Sportowy Small Cherry 4 63,36  
53 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 63,56  
54 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 4 63,75  
55 OTTO VAN HET LANGWATER Zapała Angelika KJ Mszana Górna 4 65,82  
56 JUNIOR 152 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 66,71  
57 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 67,28  
58 ANTARI Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 46,68  
59 GOLIAT Pogodzińska Urszula (J.2005) LKS Cwał Poznań 8 51,26  
60 HEIDI Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 8 53,66  
61 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 8 54,08  
62 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8 56,71  
63 CASALLETTO Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 61,90  
64 CHODÓW Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 62,09  
65 IRON MAN Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 8 63,29  
66 RAINBOW DASH Plewa Tomasz KJ leśna wola 8 63,64  
67 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 8 63,94  
68 AWANGARDA "W" Bromboszcz Maja (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 9 75,25  
69 MELODY Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 32 86,19  
  JANNAKE VAN HET LANGWATER Zapała Angelika KJ Mszana Górna ELI    
  CORNET'S EDITION Jüngel Marvin (MJ.2001) GER REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2022-01-28)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 49,66 250 PLN
2 JUNIOR 152 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 50,78 200 PLN
3 COLETTE Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 50,92 175 PLN
4 FEREUSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 54,14 150 PLN
5 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 54,21 125 PLN
6 JACTION BREAKER RV Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 55,10 100 PLN
7 NINNICA BORMES Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 55,20 50 PLN
8 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 55,34 50 PLN
9 ILONA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 55,84 25 PLN
10 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 56,05 25 PLN
11 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 56,17 25 PLN
12 QUEEN-FLY Lewicki Filip (MJ.2001) Klub Jeździecki "Czahary" 0 56,26 25 PLN
13 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 56,71  
14 REBELIANT Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 56,93  
15 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 58,33  
16 GAMBIT Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 58,66  
17 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 58,70  
18 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 59,42  
19 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 60,46  
20 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 60,54  
21 CLASSINA 2 Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 60,61  
22 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 60,92  
23 MYSTIQUE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 61,21  
24 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 61,55  
25 COCORRADO Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 61,57  
26 CASALLETTO Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 61,61  
27 CENTO BLUE Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses 0 64,13  
28 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol 0 64,79  
29 KANDELA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 65,47  
30 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 1 66,08  
31 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 1 66,58  
32 JYOLGA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 4 49,72  
33 SUEDWIND 9 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 53,65  
34 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 55,77  
35 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 57,13  
36 MESSI S Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 58,05  
37 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 59,01  
38 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 4 59,07  
39 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 4 59,34  
40 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 60,50  
41 SANTORINI L Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 64,38  
42 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 8 64,47  
43 LUGANO Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 14 75,62  
44 C UTOPIA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 26 75,47  
  ARIBA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko ELI    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (2022-01-28)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 42,56 0 33,01 650 PLN
2 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 39,75 4 30,57 500 PLN
3 LUGANO Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 40,85 4 31,35 400 PLN
4 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 41,55 4 32,35 300 PLN
5 MESSI S Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 41,22 19 40,87 200 PLN
6 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 41,03     150 PLN
7 JYOLGA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 4 42,15     100 PLN
8 KORDIANA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 4 43,14     100 PLN
9 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 42,63      
10 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 12 36,69      
11 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 12 37,60      
12 NORTON Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses 12 40,75      
  COLETTE Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ        


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2022-01-29)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VENUS Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 45,31 175 PLN
2 MELODY Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 0 47,52 150 PLN
3 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 0 49,17 125 PLN
4 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 49,98 100 PLN
5 CESSY Michalik Angelika (J.2006) KJ Profit Orzesze 0 50,80 50 PLN
6 AWANGARDA "W" Bromboszcz Maja (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 50,89 50 PLN
7 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 0 51,98 25 PLN
8 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 52,55 25 PLN
9 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 52,78 25 PLN
10 LAVALLY Stiebitz Madlen (Mł.2022) GER 0 52,86  
11 EAGAN BLUE Żyglicka Pola (MJ.2003) Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 53,93  
12 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 54,29  
13 CHAVIVA SR Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 54,61  
14 CLARA MIA Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 54,95  
15 IRON MAN Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 55,16  
16 RAINBOW DASH Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 55,52  
17 MATCHO Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 56,81  
18 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 56,85  
19 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 58,93  
20 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 0 59,63  
21 CORNET'S EDITION Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 60,33  
22 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 4 54,09  
23 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 4 56,13  
24 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 56,20  
25 NACEUR Stiebitz Madlen (Mł.2022) GER 4 56,94  
26 CHIMEQUYL Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 6 66,26  
27 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 8 49,55  
28 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 9 65,89  
29 CROSLOVE Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 9 69,01  
30 WIWIANA Migdalska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 10 70,83  
31 FUKS Najdzionek Maja (J.2006) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 11 71,84  
32 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 25 73,76  
33 CHE LUGAR Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 29 89,07  
  GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus ELI    
  ARIBA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-01-29)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HEIDI Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 31,20 0 21,41 200 PLN
2 ANTARI Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 34,46 0 23,33 175 PLN
3 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 33,11 0 24,05 150 PLN
4 MAXIMUS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 36,30 0 24,07 125 PLN
5 JUNIOR 152 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 41,78 0 24,16 100 PLN
6 REBELIANT Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 39,07 0 24,45 50 PLN
7 KANDELA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 39,65 0 24,47 50 PLN
8 CLASSINA 2 Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 33,77 0 24,85 50 PLN
9 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 34,98 0 25,27 20 PLN
10 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 0 33,81 0 25,80 20 PLN
11 IRON MAN Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 34,95 0 26,23 20 PLN
12 ZABAWA Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 35,74 0 26,26 20 PLN
13 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 35,48 0 27,49 20 PLN
14 C UTOPIA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 36,51 0 27,52 20 PLN
15 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol 0 39,73 0 27,54  
16 CORNET'S EDITION Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 39,11 0 28,35  
17 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 0 44,28 0 28,48  
18 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol 0 38,36 0 28,83  
19 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 39,22 0 29,30  
20 MYSTIQUE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 36,19 0 29,37  
21 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 32,06 4 22,67  
22 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 28,52 4 24,99  
23 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 37,31 4 27,17  
24 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 33,38 4 27,20  
25 JANNAKE VAN HET LANGWATER Zapała Angelika KJ Mszana Górna 0 36,38 4 27,68  
26 CROSLOVE Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 0 38,19 4 28,49  
27 CORLANDER Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 0 38,03 4 28,95  
28 RAINBOW DASH Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 37,69 4 29,75  
29 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 37,03 8 28,41  
30 AWANGARDA "W" Bromboszcz Maja (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 32,94 13 40,41  
31 CLEAR ONE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 37,24 26 53,42  
32 ELITE Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 38,17 41 60,96  
33 PRIMUS VAN'T VIANAHOF Głowacka Wiktoria (MJ.2001) Klub Sportowy Small Cherry 0 38,40 REZ    
34 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 4 32,69      
35 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 32,78      
36 CORMITELLO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 4 33,27      
37 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój 4 35,08      
38 CHAVIVA SR Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 37,37      
39 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 40,73      
40 CHODÓW Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 42,17      
41 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 4 42,23      
42 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 42,34      
43 COCORRADO Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 46,89      
44 OTTO VAN HET LANGWATER Zapała Angelika KJ Mszana Górna 5 50,63      
45 CENTESSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 8 32,45      
46 STAR LADY Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 8 34,15      
47 MELODY Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 8 36,18      
48 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 37,56      
49 GOLD QUESTER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 8 46,84      
50 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 10 51,15      
51 GOLIAT Pogodzińska Urszula (J.2005) LKS Cwał Poznań 12 33,06      
52 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 14 51,03      
  CLARA MIA Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice ELI        
  FUKS Najdzionek Maja (J.2006) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian ELI        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2022-01-29)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JYOLGA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 55,84 250 PLN
2 FEREUSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 55,99 200 PLN
3 KORDIANA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 56,17 175 PLN
4 NINNICA BORMES Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 56,51 150 PLN
5 NEMEZIS Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses 0 59,14 125 PLN
6 MESSI S Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 59,33 100 PLN
7 JACTION BREAKER RV Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 59,49 50 PLN
8 GAMBIT Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 60,90 50 PLN
9 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 60,93 25 PLN
10 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 61,46 25 PLN
11 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 61,90 25 PLN
12 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 61,98 25 PLN
13 LUGANO Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 62,25  
14 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 62,46  
15 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 62,63  
16 CASALLETTO Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 63,06  
17 KANDELA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 63,25  
18 CORSAL KNT Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 0 63,72  
19 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 64,15  
20 MYSTIQUE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 65,35  
21 SANTORINI L Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 2 70,32  
22 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 54,71  
23 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 4 57,08  
24 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 4 59,88  
24 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 59,88  
26 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 4 60,63  
27 REBELIANT Plewa Tomasz KJ leśna wola 4 61,15  
28 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 4 61,82  
29 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 63,56  
30 COCORRADO Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 65,58  
31 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 66,05  
32 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol 4 66,45  
33 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8 56,81  
34 DON JUNIOR MFS Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 8 57,44  
35 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 8 60,07  
36 SUEDWIND 9 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 8 63,51  
37 MAXIMUS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8 64,26  
38 JAY BLOOBIDAY Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 8 67,66  
39 CLEAR ONE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 11 71,28  
40 CLASSINA 2 Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 12 60,82  
41 NORTON Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses 20 80,13  
42 ILONA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 21 73,62  
43 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 34 98,11  
  CORLANDER Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica ELI    
  OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki ELI    
  SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój ELI    
  GOLIAT Pogodzińska Urszula (J.2005) LKS Cwał Poznań ELI    
  FADINA PP Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian ELI    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2022-01-29)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MESSI S Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 56,98 650 PLN
2 JYOLGA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 58,61 500 PLN
3 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 61,16 400 PLN
4 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 0 63,49 300 PLN
5 COLETTE Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 58,03 200 PLN
6 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 58,08 150 PLN
7 JACTION BREAKER RV Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 62,15 100 PLN
8 LUGANO Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 4 63,03 100 PLN
9 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 63,06  
10 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 64,43  
11 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 64,78  
12 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 4 65,72  
13 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 66,27  
14 QUEEN-FLY Lewicki Filip (MJ.2001) Klub Jeździecki "Czahary" 8 58,96  
15 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8 60,17  
16 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 8 61,42  
17 CASALLETTO Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 63,17  
18 CENTO BLUE Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses 16 68,40  
19 KORDIANA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 22 80,14  
  BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo REZ    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2022-01-30)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHIMEQUYL Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 0 56,47 200 PLN
2 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 0 57,58 175 PLN
3 WIWIANA Migdalska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 58,25 150 PLN
4 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 64,68 125 PLN
5 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 66,54 100 PLN
6 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 69,84 50 PLN
7 MATCHO Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 64,10 50 PLN
8 NONO Z Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 67,06 50 PLN
9 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 12 72,03  
10 CHE LUGAR Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 22 91,81  
11 NACEUR Stiebitz Madlen (Mł.2022) GER 24 71,22  
12 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 43 92,49  
  GOLD QUESTER Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko ELI    
  CESSY Michalik Angelika (J.2006) KJ Profit Orzesze ELI    
  FUKS Najdzionek Maja (J.2006) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian ELI    
  CLARA MIA Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice REZ    


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2022-01-30)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HEIDI Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 47,02 250 PLN
2 ILONA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 53,28 200 PLN
3 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 0 54,12 175 PLN
4 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 54,64 150 PLN
5 ANTARI Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 54,76 125 PLN
6 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 54,84 100 PLN
7 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój 0 57,47 50 PLN
8 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 58,56 50 PLN
9 CHAVIVA SR Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 61,26 25 PLN
10 STAR LADY Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 61,85 25 PLN
11 CORMITELLO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 62,30 25 PLN
12 MAXIMUS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 62,49 25 PLN
13 ZABAWA Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 62,98  
14 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 0 64,78  
15 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 65,18  
16 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol 0 65,42  
17 CORLANDER Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 0 65,99  
18 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 66,68  
19 CORSAL KNT Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 0 66,96  
20 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 68,55  
21 JANNAKE VAN HET LANGWATER Zapała Angelika KJ Mszana Górna 0 68,98  
22 CROSLOVE Lewicki Filip (Mł.2021) Czachary pogorzelica 0 69,05  
23 CENTO BLUE Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses 0 70,53  
24 JUNIOR 152 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 52,94  
25 MELODY Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 4 56,47  
26 C UTOPIA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 61,99  
27 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 63,91  
28 CHODÓW Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 67,35  
29 JAY BLOOBIDAY Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 4 69,09  
30 AWANGARDA "W" Bromboszcz Maja (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 69,42  
31 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 5 71,37  
32 FADINA PP Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 7 73,13  
33 IRON MAN Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 8 64,16  
34 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 8 64,59  
35 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 8 68,49  
36 PRIMUS VAN'T VIANAHOF Głowacka Wiktoria (MJ.2001) Klub Sportowy Small Cherry 8 69,59  
37 OTTO VAN HET LANGWATER Zapała Angelika KJ Mszana Górna 12 63,78  
38 MACZO Kobiernik Daria (Mł.2021) Kj Przylep Lotnisko 12 66,05  
39 RAINBOW DASH Plewa Tomasz KJ leśna wola 12 67,42  
40 GOLIAT Pogodzińska Urszula (J.2005) LKS Cwał Poznań 22 76,51  
41 ELITE Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 22 88,59  
42 LAVALLY Stiebitz Madlen (Mł.2022) GER 26 84,72  
43 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 36 86,49  
  CORNET'S EDITION Jüngel Marvin (MJ.2001) GER ELI    
  EAGAN BLUE Żyglicka Pola (MJ.2003) Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. ELI    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-01-30)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 37,02 0 27,19 350 PLN
2 SANTORINI L Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 41,70 0 28,03 300 PLN
3 REBELIANT Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 39,97 0 28,13 250 PLN
4 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 39,09 0 28,58 200 PLN
5 NINNICA BORMES Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 40,39 0 28,63 150 PLN
6 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 38,32 0 29,58 100 PLN
7 MYSTIQUE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 39,85 0 30,78 100 PLN
8 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 0 41,19 0 31,92 50 PLN
9 DON JUNIOR MFS Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 38,85 0 32,39 50 PLN
10 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 40,87 0 32,98  
11 CLEAR ONE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 41,70 0 33,10  
12 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 39,03 0 33,33  
13 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 44,77 0 33,87  
14 NORTON Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses 0 40,48 4 27,51  
15 NEMEZIS Żmójdzin Jan Stowarzyszenie Premium Sport Horses 0 40,97 4 27,83  
16 GAMBIT Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 41,13 4 29,72  
17 SUEDWIND 9 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 36,10 4 30,05  
18 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 39,27 4 30,39  
19 KANDELA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 40,91 ELI    
20 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 36,67      
21 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 4 39,01      
22 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 39,19      
23 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 39,21      
24 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol 4 40,23      
25 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8 39,87      
26 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 8 39,99      
27 COCORRADO Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 8 42,25      
28 QUEEN-FLY Lewicki Filip (MJ.2001) Klub Jeździecki "Czahary" 12 39,39      
29 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 15 53,49      
30 FEREUSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 40 70,85      
  CLASSINA 2 Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice ELI        
  NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław ELI        
  ARIBA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ        


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2022-01-30)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 65,61 0 37,52 1300 PLN
2 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 67,85 0 39,91 1100 PLN
3 COLETTE Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 67,14 REZ   800 PLN
4 KORDIANA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 4 67,74     450 PLN
5 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 68,14     350 PLN
6 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 8 61,17     250 PLN
7 JYOLGA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 8 64,47     200 PLN
8 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 65,46     150 PLN
9 CASALLETTO Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 66,02      
10 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 8 69,25      
11 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 15 77,41      
  D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica ELI        
  LUGANO Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA ELI        
  JACTION BREAKER RV Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp REZ        
  MESSI S Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice REZ        



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR Leszno, 28-30 styczeń 2022

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2022-01-28)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CZCIONKA Adamczyk Amelia (JM.2009) KJ Osadkowski sp.zo.o 0 55,36  
1 CZCIONKA Adamczyk Amelia (JM.2009) KJ Osadkowski sp.zo.o 0 56,96  
1 CORDIAN Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 57,12  
1 ZISZA'LANKA Kuczyńska Martyna (Mł.2010) BPK 0 53,47  
1 GALICJUSZ Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 60,07  
6 GORNET OBOLENSKY 1 Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 4 58,46  
7 GORNET OBOLENSKY 1 Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 17 81,87  
8 CORDIAN Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 23 83,69  


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (2022-01-28)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 58,05  
1 WAAIE Q ETOYCA Kaczmarek Blanka (JM.2009) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 62,58  
1 ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 52,72  
1 WAAIE Q ETOYCA Kaczmarek Blanka (JM.2009) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 51,82  
1 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 62,41  
1 ČETARZO Majer Beata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 0 59,29  
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 60,99  
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 65,14  
1 ZISZA'LANKA Kuczyńska Martyna (Mł.2010) BPK 0 56,65  
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 58,53  
1 IL WITASHA Lisowska Marta (J.2006) KJ Osadkowski 0 53,63  
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 60,22  
1 IL WITASHA Lisowska Marta (J.2006) KJ Osadkowski 0 56,24  
1 LOPIK'S APPIE Jamsheer Anna (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 0 61,43  
1 LOPIK'S APPIE Jamsheer Anna (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 0 52,65  
1 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 56,67  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 65,53  
1 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 53,65  
1 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 59,99  
1 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 0 53,99  
1 MERIDA-P Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 66,12  
1 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabrysia (JM.2008) KJ Fimmel Team 0 64,78  
1 CORNET L'AMOUR Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 60,48  
1 CORNETTA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 61,63  
1 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 68,40  
1 HIGH TOUCH Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 63,97  
1 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 63,74  
1 HIGH TOUCH Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 61,14  
1 INEMONE Majer Beata Kj Profit Orzesze 0 59,77  
1 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 59,72  
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 55,09  
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 54,98  
33 ČETARZO Majer Beata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 4 57,26  
33 GALICJUSZ Kosakowska Halina KJ Raduszyn 4 55,41  
33 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 4 48,24  
33 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 65,43  
33 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 4 48,75  
33 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 4 43,93  
33 LENNOX 440 Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team 4 56,52  
33 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 4 59,23  
41 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 8 62,64  
41 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabrysia (JM.2008) KJ Fimmel Team 8 64,03  
41 INEMONE Majer Beata Kj Profit Orzesze 8 57,37  
41 Sledge Hammer v't Meulenhof Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 62,94  
41 Sledge Hammer v't Meulenhof Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 62,67  
46 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 16 60,03  
  CORNET L'AMOUR Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki ELI    
  MERIDA-P Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ    


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (2022-01-28)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COLETTO Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 52,48  
1 GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus 0 65,30  
1 GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus 0 57,58  
1 LENNOX 440 Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team 0 58,15  
1 CORNETTA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 60,62  
1 LADY VON BAYERN Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 0 59,52  
1 STUBBORN RK Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 56,74  
1 RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 0 50,79  
1 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 56,72  
1 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 56,91  
1 DE VOLTAIRE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 63,49  
1 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 56,48  
1 DE VOLTAIRE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 60,72  
1 VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 62,37  
1 CONFEDRO Lewicki Filip (MJ.2001) Klub Jeździecki "Czahary" 0 62,10  
1 RANDY Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 58,99  
1 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus 0 56,85  
1 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 50,59  
1 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus 0 53,64  
20 COLETTO Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 4 53,12  
20 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 67,04  
20 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 4 52,82  
20 VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 58,86  
20 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 4 59,85  
25 STUBBORN RK Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 8 57,99  
25 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 8 53,78  
25 COINTREAU FIZZ Kliś Maja (JM.2009) Profit Orzesze 8 59,82  
25 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 8 66,96  
29 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 12 61,81  
29 COINTREAU FIZZ Kliś Maja (JM.2009) Profit Orzesze 12 68,73  
29 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 12 63,12  
32 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 18 78,51  
33 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 27 91,71  
34 RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 74 134,45  


 

4 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2022-01-28)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 57,75  
1 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 64,66  
1 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 59,28  
1 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 55,45  
1 CASIMIR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 58,37  
1 EAGAN BLUE Żyglicka Pola (MJ.2003) Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 57,41  
1 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 56,94  
1 DON KARLOS Iveljić Zofia (J.2005) LKJ Ochaby 0 62,68  
1 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 58,57  
1 DON KARLOS Iveljić Zofia (J.2005) LKJ Ochaby 0 57,30  
1 JOIN ME Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 59,56  
1 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 57,99  
1 JOIN ME Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 61,24  
1 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 59,01  
1 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 62,53  
1 SARANZA B Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 62,93  
1 MARGOT Haberstroh Wiktoria (J.2005) KJ Zbrosławice 0 49,89  
1 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 67,44  
1 RANDIX VAN DE HUNTERS Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 52,05  
1 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 56,90  
1 RANDIX VAN DE HUNTERS Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 52,16  
1 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 59,23  
1 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (J.2006) St. KJ Olimpia 0 60,27  
1 CASINO WHITE SM Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 65,80  
1 SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów 0 53,16  
1 CAMARO Szestowicki Patryk (MJ.2003) JKS Equita Świętochów 0 55,76  
1 GENIUSZ Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 59,50  
1 RANDY Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 61,15  
29 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 4 48,40  
29 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 4 51,79  
29 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 51,13  
29 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 50,98  
29 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 64,06  
29 CASINO WHITE SM Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 4 65,61  
  SFERA S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice REZ    


 

5 - P - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-01-28)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BARCELONA G Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 49,31 0 25,23 200 PLN
2 DUETTE B. Lee Nayon (J.2004) KJ Platan 0 48,49 0 27,80 150 PLN
3 QUADRO Z Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 53,54 0 28,35 100 PLN
4 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 50,75 0 28,89 50 PLN
5 WIKI Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 48,08 0 29,73 50 PLN
6 CORNET BLUE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 51,68 0 30,41  
7 CARO'S ELS Haberstroh Wiktoria (J.2005) KJ Zbrosławice 0 47,20 0 30,86  
8 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 46,44 0 31,00  
9 GENIUSZ Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 51,50 0 31,55  
10 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 53,02 0 33,96  
11 EXPENSIVE THOUGHT Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 55,93 0 34,72  
12 SARANZA B Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 56,15 0 37,99  
13 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 54,80 0 41,21  
14 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 47,36 4 26,49  
15 MARGOT Haberstroh Wiktoria (J.2005) KJ Zbrosławice 0 44,95 4 29,17  
16 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 52,86 4 33,33  
17 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 55,43 4 35,73  
18 HOKO LADY Czajkowska Katarzyna (MJ.2003) Posadowskie TJ 4 47,42      
19 CASIMIR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 48,22      
20 CESSY Michalik Angelika (J.2006) KJ Profit Orzesze 4 49,28      
21 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 50,43      
22 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (J.2006) St. KJ Olimpia 4 51,42      
23 CONFEDRO Lewicki Filip (MJ.2001) Klub Jeździecki "Czahary" 4 52,39      
24 DREAM Z Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 52,51      
25 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 4 61,89      
26 NONO Z Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 8 51,02      
  LOE S Lis Amelia (MJ.2003) St. KS Arkadia ELI        
  SFERA S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice REZ        


 

6 - N - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-01-28)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BARCELONA G Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 49,65 0 27,36 300 PLN
2 CORNET BLUE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 49,32 0 29,54 200 PLN
3 EXPENSIVE THOUGHT Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 51,44 0 33,00 150 PLN
4 WIKI Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 47,47 0 33,78 100 PLN
5 CLARA MIA Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 49,45 4 31,57 50 PLN
6 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój 4 47,39      
7 QUADRO Z Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 4 50,04      
8 DUETTE B. Lee Nayon (J.2004) KJ Platan 8 43,64      
9 HOKO LADY Czajkowska Katarzyna (MJ.2003) Posadowskie TJ 12 48,28      
10 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 20 65,99      


 

7 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2022-01-29)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CZCIONKA Adamczyk Amelia (JM.2009) KJ Osadkowski sp.zo.o 0 54,31  
1 CZCIONKA Adamczyk Amelia (JM.2009) KJ Osadkowski sp.zo.o 0 55,72  
1 CHLUBA Kondracka Julia (MJ.2003) KJ Lansada 0 53,55  
4 CHLUBA Kondracka Julia (MJ.2003) KJ Lansada 4 57,58  


 

8 - LL - dokładności bez rozgrywki (2022-01-29)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WAAIE Q ETOYCA Kaczmarek Blanka (JM.2009) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 62,42  
1 WAAIE Q ETOYCA Kaczmarek Blanka (JM.2009) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 61,84  
1 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 55,72  
1 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 60,25  
1 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 55,60  
1 IL WITASHA Lisowska Marta (J.2006) KJ Osadkowski 0 51,08  
1 IL WITASHA Lisowska Marta (J.2006) KJ Osadkowski 0 51,67  
1 LOPIK'S APPIE Jamsheer Anna (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 0 54,79  
1 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 57,42  
1 LOPIK'S APPIE Jamsheer Anna (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 0 51,21  
1 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 50,83  
1 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 57,25  
1 ZISZA'LANKA Kuczyńska Martyna (Mł.2010) BPK 0 54,18  
1 CORNET L'AMOUR Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 53,29  
1 CORNET L'AMOUR Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 58,03  
1 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 57,60  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 66,28  
1 ORLANDO Jankowiak Antonina (Mł.2010) bpk 0 56,03  
1 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 0 48,38  
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 57,49  
1 LENNOX 440 Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team 0 54,70  
1 CORDIAN Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 65,06  
23 Las Vegas Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 58,84  
23 MERIDA-P Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 4 57,69  
23 GALICJUSZ Kosakowska Halina KJ Raduszyn 4 52,02  
23 Sledge Hammer v't Meulenhof Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 72,20  
23 Sledge Hammer v't Meulenhof Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 62,83  
23 ZISZA'LANKA Kuczyńska Martyna (Mł.2010) BPK 4 57,89  
23 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 4 58,65  
23 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 68,86  
23 ČETARZO Majer Beata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 4 45,19  
23 CORDIAN Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 57,87  
33 Las Vegas Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 15 79,90  
34 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 19 83,29  
  GALICJUSZ Kosakowska Halina KJ Raduszyn ELI    
  MERIDA-P Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko REZ    


 

9 - L - dokładności bez rozgrywki (2022-01-29)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 54,25  
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 55,06  
1 ORLANDO Jankowiak Antonina (Mł.2010) bpk 0 56,03  
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 57,30  
1 COLETTO Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 66,82  
1 ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 51,76  
1 ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 50,72  
1 LADY VON BAYERN Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 0 55,98  
1 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabrysia (JM.2008) KJ Fimmel Team 0 55,52  
1 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 0 54,58  
1 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 57,99  
1 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 0 52,24  
1 CORNETTA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 58,23  
1 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 63,03  
1 INEMONE Majer Beata Kj Profit Orzesze 0 65,15  
1 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 61,69  
1 HIGH TOUCH Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 59,97  
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 54,75  
1 STUBBORN RK Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 55,46  
1 HIGH TOUCH Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 58,17  
1 COINTREAU FIZZ Kliś Maja (JM.2009) Profit Orzesze 0 53,70  
1 COINTREAU FIZZ Kliś Maja (JM.2009) Profit Orzesze 0 58,47  
23 LADY VON BAYERN Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 4 63,03  
23 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabrysia (JM.2008) KJ Fimmel Team 4 56,81  
23 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 4 55,06  
23 RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 4 54,78  
23 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 4 51,78  
23 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 4 52,71  
23 INEMONE Majer Beata Kj Profit Orzesze 4 66,10  
23 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 4 55,68  
31 ČETARZO Majer Beata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 8 59,35  
31 COLETTO Lasecka Wiktoria (J.2006) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 8 50,93  
31 QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada 8 61,60  
31 ASTURIA Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada 8 51,63  
35 GRANDO Reinhold Julia KJ Lansada Milsko 10 74,31  
36 QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada 17 81,29  
  LENNOX 440 Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team ELI    
  RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice ELI    
  MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team ELI    


 

10 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2022-01-29)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 0 53,92  
1 DE VOLTAIRE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 61,27  
1 DE VOLTAIRE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 62,32  
1 STUBBORN RK Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 56,17  
1 CORNETTA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 61,81  
1 GRANDO Reinhold Julia KJ Lansada Milsko 0 58,60  
1 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 61,74  
1 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 50,76  
1 SARANZA B Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 59,63  
1 MARGOT Haberstroh Wiktoria (J.2005) KJ Zbrosławice 0 46,61  
1 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 58,90  
1 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 58,23  
1 CASINO WHITE SM Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 61,28  
1 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (J.2006) St. KJ Olimpia 0 59,55  
1 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 57,71  
1 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 56,57  
1 GENIUSZ Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 58,09  
1 CONFEDRO Lewicki Filip (MJ.2001) Klub Jeździecki "Czahary" 0 62,98  
19 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus 4 53,56  
19 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus 4 54,72  
19 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 57,16  
19 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 55,08  
19 ASTURIA Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada 4 52,85  
19 DON KARLOS Iveljić Zofia (J.2005) LKJ Ochaby 4 65,92  
19 LOE S Lis Amelia (MJ.2003) St. KS Arkadia 4 53,22  
19 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 51,61  
19 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 4 61,71  
19 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 51,02  
29 VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 9 73,74  
30 VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 11 71,25  
31 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 18 82,61  
  SFERA S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice ELI    


 

11 - P - zwykły 238.2.1 (2022-01-29)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BARCELONA G Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 52,06 200 PLN
2 MARGOT Haberstroh Wiktoria (J.2005) KJ Zbrosławice 0 52,91 150 PLN
3 SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów 0 54,49 100 PLN
4 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 56,79 50 PLN
5 WIKI Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 58,15 50 PLN
6 RANDIX VAN DE HUNTERS Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 59,67  
7 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 60,27  
8 DON KARLOS Iveljić Zofia (J.2005) LKJ Ochaby 0 60,41  
9 EXPENSIVE THOUGHT Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 60,49  
10 CASIMIR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 61,15  
11 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 62,21  
12 GENIUSZ Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 63,25  
13 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 63,44  
14 NONO Z Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 63,94  
15 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 64,76  
16 SARANZA B Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 66,19  
17 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 67,54  
18 QUADRO Z Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 68,27  
19 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 70,28  
20 CESSY Michalik Angelika (J.2006) KJ Profit Orzesze 4 53,60  
21 GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus 4 55,36  
22 LOE S Lis Amelia (MJ.2003) St. KS Arkadia 4 58,26  
23 CARO'S ELS Haberstroh Wiktoria (J.2005) KJ Zbrosławice 4 59,92  
24 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 61,46  
25 RANDY Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 63,07  
26 CONFEDRO Lewicki Filip (MJ.2001) Klub Jeździecki "Czahary" 4 64,65  
27 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (J.2006) St. KJ Olimpia 4 67,03  
28 JOIN ME Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 4 68,51  
29 CAMARO Szestowicki Patryk (MJ.2003) JKS Equita Świętochów 4 69,98  
30 CASINO WHITE SM Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 4 70,69  
31 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 7 73,50  
32 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 8 56,27  
33 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 8 64,57  
34 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 8 69,07  
35 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 11 77,98  
36 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 26 88,30  
37 CORNET BLUE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 27 93,73  


 

12 - N - zwykły 238.2.1 (2022-01-29)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BARCELONA G Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 50,19 300 PLN
2 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój 0 56,60 200 PLN
3 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 58,36 150 PLN
4 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 59,60 100 PLN
5 WIKI Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 59,68 50 PLN
6 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 61,08  
7 EXPENSIVE THOUGHT Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 62,16  
8 DREAM Z Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 62,86  
9 QUADRO Z Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 63,39  
10 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 64,16  
11 STAR LADY Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 56,83  
12 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 4 57,10  
13 CASIMIR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 59,89  
14 CORNET BLUE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 63,62  
15 CARO'S ELS Haberstroh Wiktoria (J.2005) KJ Zbrosławice 8 61,87  


 

13 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2022-01-30)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CZCIONKA Adamczyk Amelia (JM.2009) KJ Osadkowski sp.zo.o 0 50,70  
1 CZCIONKA Adamczyk Amelia (JM.2009) KJ Osadkowski sp.zo.o 0 47,51  
3 CHLUBA Kondracka Julia (MJ.2003) KJ Lansada 4 50,81  


 

14 - LL - dokładności bez rozgrywki (2022-01-30)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LOPIK'S APPIE Jamsheer Anna (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 0 47,63  
1 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 44,83  
1 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 44,03  
1 WAAIE Q ETOYCA Kaczmarek Blanka (JM.2009) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 53,65  
1 WAAIE Q ETOYCA Kaczmarek Blanka (JM.2009) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 53,57  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 54,77  
1 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 0 43,91  
1 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 46,70  
1 CORNET L'AMOUR Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 47,94  
10 CHLUBA Kondracka Julia (MJ.2003) KJ Lansada 4 46,37  
10 MERIDA-P Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 4 53,02  
10 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 56,80  
10 MERIDA-P Sawicka Paulina (JM.2007) St. J Baborówko 4 49,71  
10 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 4 49,97  
10 ORLANDO Jankowiak Antonina (Mł.2010) bpk 4 53,17  
10 IL WITASHA Lisowska Marta (J.2006) KJ Osadkowski 4 44,97  
17 SFERA S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 8 49,40  
17 SFERA S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 8 51,97  


 

15 - L - dokładności bez rozgrywki (2022-01-30)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IL WITASHA Lisowska Marta (J.2006) KJ Osadkowski 0 45,78  
1 ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 46,30  
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 50,86  
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 51,46  
1 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 0 50,53  
1 RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 0 46,11  
1 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 0 46,73  
1 COINTREAU FIZZ Kliś Maja (JM.2009) Profit Orzesze 0 52,66  
1 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 53,54  
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 50,44  
11 LOPIK'S APPIE Jamsheer Anna (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 4 57,84  
11 WOODY Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 4 49,72  
13 ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 8 49,14  
13 INEMONE Majer Beata Kj Profit Orzesze 8 52,00  
15 COINTREAU FIZZ Kliś Maja (JM.2009) Profit Orzesze 14 70,20  
16 HIGH TOUCH Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 15 71,92  
17 ORLANDO Jankowiak Antonina (Mł.2010) bpk 19 71,41  
18 ČETARZO Majer Beata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 54 94,35  
  MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team ELI    
  QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada ELI    
  QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada ELI    
  HIGH TOUCH Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA ELI    


 

16 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2022-01-30)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 50,00  
1 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 47,21  
1 GRANDO Reinhold Julia KJ Lansada Milsko 0 51,14  
1 GRANDO Reinhold Julia KJ Lansada Milsko 0 50,26  
1 RANDY Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 53,28  
1 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 48,57  
1 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 46,30  
1 STUBBORN RK Kosmol Oliwia (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 50,65  
1 CASINO WHITE SM Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 55,60  
1 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (J.2006) St. KJ Olimpia 0 52,35  
1 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 46,89  
1 DE VOLTAIRE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 53,98  
1 DE VOLTAIRE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 54,94  
1 GENIUSZ Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 52,36  
1 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 56,02  
1 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus 0 47,67  
17 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 58,58  
17 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 48,23  
17 ASTURIA Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada 4 45,95  
17 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 4 47,17  
17 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabrysia (JM.2008) KJ Fimmel Team 4 50,43  
17 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 51,86  
17 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus 4 49,87  
24 ASTURIA Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada 8 46,68  
24 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 8 44,77  
26 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 23 79,34  


 

17 - P - zwykły 238.2.1 (2022-01-30)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów 0 53,00 200 PLN
2 QUADRO Z Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 54,82 150 PLN
3 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 56,70 100 PLN
4 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 57,77 50 PLN
5 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 60,09 50 PLN
6 GENIUSZ Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 60,14  
7 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (J.2006) St. KJ Olimpia 0 60,89  
8 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 62,30  
9 CAMARO Szestowicki Patryk (MJ.2003) JKS Equita Świętochów 4 53,47  
10 GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus 4 56,93  
11 BARCELONA G Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 4 58,74  
12 LOE S Lis Amelia (MJ.2003) St. KS Arkadia 4 58,81  
13 EXPENSIVE THOUGHT Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 58,99  
14 CORNET BLUE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 59,84  
15 CARO'S ELS Haberstroh Wiktoria (J.2005) KJ Zbrosławice 4 60,64  
16 JOIN ME Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 4 64,20  
17 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 64,87  
18 CASINO WHITE SM Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 4 67,83  
19 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 8 54,62  
20 DON KARLOS Iveljić Zofia (J.2005) LKJ Ochaby 11 71,88  
  MARGOT Haberstroh Wiktoria (J.2005) KJ Zbrosławice REZ    


 

18 - N - zwykły 238.2.1 (2022-01-30)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BARCELONA G Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 50,02 300 PLN
2 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 55,57 200 PLN
3 QUADRO Z Matelski Marcin St.Stadnina Koni OLIMPIA 0 55,61 150 PLN
4 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 56,34 100 PLN
5 WIKI Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 57,75 50 PLN
6 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 4 56,15  
7 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 4 57,36  
8 CARO'S ELS Haberstroh Wiktoria (J.2005) KJ Zbrosławice 8 59,76  



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22