W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Wiktoria Cwalina przebojem DiM w Poczerninie ! 15/06/21

 

Wiktoria Cwalina z KJ Podkowa Gruszczyn wygrała obie kwalifikacje do Cavaliady Future podczas ZO DiM w Poczerninie 15/08/21 

 

RANKING kwalifikacji CAVALIADA FUTURE 


Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody Biały Las 12-15 sierpnia 2021

Podium MP Seniorów / Dawid Kubiak - Wojciech Wojcianiec - Mateusz Tyszko /

 

 

MP Seniorów 2021 

złoto - Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE JKS Melloni Horses

srebro - Dawid Kubiak SZULER Sobieski Jumping Team 

brąz - Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 

WYNIKI 

 



Podium MP MJ  2021 / Filip Lewicki - Aleksandra Kierznowska - Julia Błaszczak/  fot. Kasia Sebastian 

 

MP MJ 2021 U21   WYNIKI

złoto - Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 

srebro - Filip Lewicki LA PEZI KJ Czahary Pogorzelica

brąz - Julia Błaszczak CORCON SKJ Red Team

 


Podium MP Jun / Róża Konieczna - Aleksander Lewandowski - Eliza Zawadzka / 

 

MP Juniorów 2021  WYNIKI 

złoto Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF KS Verso La Natura

srebro - Róża Konieczna DARIDO B  BPK

brąz - Eliza Zawadzka QUAIDO Stajnia Ludwiczak 

 


Podium MP Dzieci / Patryk i Filip Skrzyczyńscy, Paulina Pellowska/ 

 

MP Dzieci 2021  WYNIKI 

złoto - Filip Skrzyczyński WODKA POLKA Stajnia Sportowa Skrzypczyńscy

srebro - Patryk Skrzyczyński  LUCKY STAR  Stajnia Sportowa Skrzypczyńscy 

brąz - Paulina Pellowska  LA COCO  3  JKS Barłomino 

 


Podium Ladies Cup 

LADIES CUP 2021  WYNIKI 

1m. Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA KS Verso La Natura 

2m. Aniela Szlufik HEILA VD HEIHOEK KJ Preria Wilkowice

3m. Daria Kobiernik OGANO'S BOY KJ Przylep 


 

ZGŁOSZENI ZAWODNICY 

WYNIKI / PROGRAM 

zamówienia zdjęć  Kasia Sebastian - Photography

relacja video 


Ranking FEI na koniec lipca 2021

RANKING FEI na koniec lipca 2021

1m. Daniel Deusser GER 2858

2m. Martin Fuchs SUI  2718

3m. Scott Brash GER  2628

123m Andrzej Opłatek POL 1210

129m Jarosław Skrzyczyński POL 1173 

 

POLACY w rankingu FEI na koniec 07/21


Andrzej Opłatek z powodzeniem w zawodach CSI2 / YH w belgijskim Sentower Park 6-8 /08/21

 

Andrzej Opłatek w dniach 5-8 sierpnia z powodzeniem jeździł w zawodach CSI2 / YH w belgijskim Sentower Park. Na siwym wł. STALANDO 2 był czwarty w Grand Prix LR 145, na klaczy ODILE DU SOUFFLET wygrał sobotni konkurs 145 a w konkursie otwarcia rundy CSIYH był piąty na wł. NORDSTURM 15

WYNIKI ZAWODÓW


ZO DiM Leszno 6-8 sierpnia 2021

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Leszno 08/08/21

Gr A0  1m. Zofia Kamińska FOREST Ranczo Kołata

Gr A1  1m.  Lilianna Brzykcy IRYS KJ Podkowa Gruszczyn

Gr A2  1m. Martyna Obrocka  CARLINE DE KERVALENOU  KJK Solka Międzyrzecze

Gr C  1m. Agata Stasiak MROCZEK Stajnia Bukowiec

Gr Dbis   1m. Agata Stasiak WRANGLER FOREST Stajnia Bukowiec 

GP D/E   1m. Jagoda Kierznowska BANJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

Finał JM MŁ 1m. Julianna Bajońska LOLITA VAN AVERMAET Rodan Club

GP Dzieci 1m. Nel Skotarczak CASH M.E. KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JUN / MJ 1m. Weronika Kosińska LEDA KJ Tradycja Siedlnica  

 

 


V etap Polskiej Ligi Jeździeckiej - Sopot 5-8 sierpnia 2021

Konrad Pawłowski  fot. Aleksandra Ziętak

 

WYNIKI FINAŁÓW PLJ i V ETAPU DPP

Finał RZ Grand Prix  1m. Konrad Pawłowski COMET 235 KJ Arpav 

Finał Rundy Srebrnej  1m. Jakub Krzyżosiak FIDELIO'S SON KS Small Cherry Trzebnica

Finał Rundy Brązowej  1m. Michał Mordzelewski LATISSIMUS Stajnia Podolszyn

V etap DDP - 1m. KJ Strzała Krubiczew

WYNIKI ZAWODÓW  

RANKINGI PLJ  www.plj.pzj.pl 


Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 3-7 sierpnia 2021

 

FINAŁ TEAM 07/08/21    RELACJA VIDEO   PARKUR 

złoto - Szwecja 

srebro - USA

brąz - Belgia

TEAM KWALIFIKAJCA 06/08/21   RELACJA VIDEO   PARKUR

 

FINAŁ IND  04/08/21      RELACJA VIDEO      PARKUR     

złoto - Ben Maher GBR EXPLOSION W

srebro - Peder Fredricson SWE ALL IN

brąz - Maikel Van Der Vleuten NED BEAUVILLE Z

 

KONKURS KWALIFIKACYJNY FINAŁ IND 03/08/21    RELACJA VIDEO    PARKUR 

ZAWODNICY 

WYNIKI 


CSN Dąbrówka Mała - Grand Prix XX Lecia JKS u Robsonów 01/08/21

 

Podium Grand Prix XX lecia JKS U ROBSONÓW 01/08/21
1m. Laura Penele DUNDAS V.D.M. LAT 0/0 36,11s
2m. Msciwoj Kiecon DIGISPORT CODEINA KJ Agro Handel Śrem 0/0 36,67 - video
3m. Adam Grzegorzewski HAPPYLINA KJ Okoły 0/0 37,76
 
 
 
 

ZO DIM Sopot 29.07-01.08.2021

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM i pierwszej kwalifikacji CAVALIADA Future 2021/22
Gr A0 - Maria Wierucka IKONA Rio Grande Krosinko
Gr A1 - Maja Nagła PASJONATA PARYS Stajnia Adamus ( Cavaliada Future )
Gr A2 - Marcel Wiśniewski TOUAREG SKJ Golden Dream ( Cavaliada Future )
Gr C - Przemysław Pająk KALA  JKS Barłomino
Gr D bis - Amelia Bąba ROSANNA JKS Tornado Szczecin
GP D/ E - Paulina Pellowska MAKUBA2 JKS Barłomino
Finał JM i Mł Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM Akademia Kucania
GP Dzieci - Paulina Pellowska LA COCO 3  JKS Barłomino
Finał Jun / MJ - Patrycja Matyjasik KALILA J KJ Legia Kozielska Warszawa

Memoriał Izabeli Grochowiny - Leśna Wola 01/08/21

fot Przemysław Antosz 
Podium I Memoriału Izabeli Grochowiny 2021 
1m. Michał Kaźmierczak MERLIN VANT HEIKE RC Riding Center Sosnowice
2m. Grzegorz Nowak SAM Fundacja KJK Zatoka
3m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS  SO w Bogusławicach
 
 

Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24