W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Sobota w VIllach

03.02.13 g.09.30

Kończą się powoli zawody w Villach. Dziś o g.16.00 konkurs Grand Prix, w którym zobaczymy troje polaków: Jarosława Skrzyczyńskiego na Balouzino, Łukasza Kozę na El Campie i Łukasza Wasilewskiego na Wavantosie.

 

relacja video tu

wyniki, listy tu

 

Zapraszamy na relacje z soboty !!

 

 


Sukces Pauliny Kozy w Treffen - Villach !!!

 

01/02/13 g.19.00

 

 

PAULINA KOZA na Banjo Boy

druga w  w RMK oraz szósta na

Chelsea Blue w 135 Silver Tour !!

Gratulacje !!!

 

video, wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Klasy sportowe nadane przez PZJ za 2012 roku

30.01.13 g.18.30

 

Klasy sportowe nadane przez POLSKI

ZWIĄZEK JEŹDZIECKI za 2012 rok

 

zestawienie tu

 

 

 

 

 

 


CSI3 Treffen AUT

30.01.13 g.18.00

 

Od 31.01 do 03.02. 13 reprezentanci Polski wystartują w świetnie obsadzonym trzygwiazdkowym turnieju w austriackim Treffen.

Powodzenia !!

 

 

 

 


Wywiad z Zuzanną Gowin

30.01.13 g.10.00

 

Zapraszamy do lektury rozmowy z ZUZANNĄ GOWIN - najlepszą juniorką minionego roku, reprezentantką Polski, złotą medalistka MPJ i srebrną medalistką HPP.

Zapraszamy !

 

 

 

 


Wywiad z Karoliną Stańczak

29.01.13 g.12.00

Wywiad z KAROLINĄ STAŃCZAK

- najlepszą juniorka mł. poprzedniego sezonu,  brązową medalistką HPP juniorów, reprezentantką Polski. 

 

Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

foto

Michael Steiger

 

 

 

 

 

 

 


Furussiya FEI Nations Cup™ 2013

28.01.13 g.16.00

 

 

 


Grand Prix CSI ** Drachten

20.01.13 g.21.30

Radosław Zalewski na 10 letniej klaczy Wendalineke z jednym punktem karnym za czas pokonał parkur konkursu Grand Prix podczas CSI** w belgijskim Drachten zajmując w końcowej klasyfikacji 12 miejsce. Grand Prix Drachten wygrał Joachim Heyer GER na wałachu Poggy.  W konkursie tym startowały jeszcze dwa znane polskiej publiczności  konie. Klacz Finaretta obecnie w niemieckich barwach a wcześniej oglądana pod Andrzejem Lemańskim oraz Tarron Łukasza Jończyka - obecnie startujący w barwach Turcji.

WYNIKI tu

VIDEO tu


Wywiad z Piotrem Morsztynem

 

18.01.13 g.17.30

 

Zapraszamy na wywiad

 

z PIOTREM MORSZTYNEM

 

jeźdźcem 2012 roku !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSI** Drachten

18.01.13 g. 08.00

CSI** Drachten BEL

z udziałem Polaków

KAROLINY STAŃCZAK

i RADOSŁAWA ZALEWSKIEGO

 

live ( płatne ) tu

wyniki tu

 

Powodzenia !!

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24