W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Ranking PZJ na koniec październiki - Dzieci i Kuce 09/11/17

Liderzy Rankingów PZJ 30/101/17 :

DZIECI - Aleksandra Kierznowska 

KUCE  :

GR A1 - Eliza Zawadzka 

GR B - Julia Kapel 

Gr C - Julia Walorek 

Gr D - Agata Kamińska

Gr E - Zofia Budzuńaka 

Aleksandra Kierznowska CSI1 Leszno fot Primel.pl 

 


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata po zawodach w Lesznie 08/11/7

Ranking Ligi Europy Centralne PŚ po zawodach w Lesznie :

1m. Urmas Raag EST  81 pkt

8m. Michał Kaźmierczak POL 40 pkt 

15m. Krzysztof Ludwiczak POL  32 pkt 

08/11/17

 

 


HZO DiM Jaszkowo 3-5 listopada 2017 WYNIKI

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW :

Gr A1  - Paulina Głowacz / Szaman / SJK "Liljówka"

Gr A2 - Piotr Pietrzak / Lara  / Fundacja Kaczyna 

Gr B - Marta Konarska / Jacob  / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - Julia Walorek / Figaro / Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - Dominika Siudzińska / Cinamon / LKS Cwał Poznań 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / DK Lady / BPK

Finał D / E - Zofia Budzyńska/ Fabia / SKJ Gronówka 

Finał Rundy Juniorskiej - Maria Stanisławiak/ Italian / KJ Agro Handel Śrem 

07/11/17 

 


Leszno CSI3*-W - Memorial of General Michał Gutowski 3-6 /11/17

   ZGŁOSZENIA  CSI3-W       ZGŁOSZRNIA CSI1

   Ranking Ligi Europy Centralnej PŚ 

   LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

   LIVEStream 

   zamówienia zdjęć foto@primel.pl     02/11/17 

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI :

 

Poniedziałek 06 listopada 2017 

 

Grand Prix CSI3 160cm  1m. Marek Lewicki ABIGEJ

CSI3 130cm  Final    2m. Hubert Kierznowski LANOSO

CSI1  115cm  Final   1m. Dawid Skiba  SANTORINI L

CSI1  125cm Final   1m. Marek Lewicki PHILADELPHIA

 

Niedziela 05 listopada 2017 

 

CSI3 LR 145cm 4m. Michał Kaźmierczak QUE PASA 5

CSI3 130cm  5m. Mściwoj KiecońDIGISPORT SATISFACTION 

CSI1 125cm  1m. Matylda Kasner ARES 

CSI1 115 cm  1m. Dawid Skiba ATOMIUM L

 

Sobota 04 listopada 2017

 

CSI3 160cm World Cup  1m. Michał KaźmierczakSTAKORADO   VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

CSI1 125cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / ANNCHEN 11

 

Piątek 03 listopada 2017 

CSI3 145cm LR   1m. Kamil GrzelczykWIBARO       VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CALEVO 2

CSI3 130cm  5m. Maria BaehrLA STRADA L

CSI1 115 cm  2m. Dawid SKibaATOMIUM L  

 

 


Adam Grzegorzewski trzeci w Wierden w 140 i z punktami LR w 145 02/11/17

 

Adam Grzegorzewski w Wierden w konkursie 140cm na Okarino był trzeci a w konkursie zaliczanym do LR 145 na Zazou Szumawa ukończył na 10 miejscu.   02/11/17 


Cassandra Orschel w top formie w Oliva Nova - ósma w LR 145cm 02/11/17

Czwartek 02/11/17 był bardzo udany dla Cassandry Orschel, Reprezentantka Polski zdobyła punkty do światowego rankingu, zajmując 8 miejsce w konkursie LR 145cm, W konkursie dla koni 5 - letnich była czwarta i szósta. 

 

 

 

fot. arch. Cassandra Orschel

 


Cassandra Orschel i Dacara E w top formie w Hiszpanii 01/11/17

WYNIKI   01/11/17


Grand Prix Wolicy dla Mieszka Dąbrowskiego 29/10/17

Mieszko Dąbrowski z KJ przy SK Mieczownica wygrał Grand Prix Wolicy na Efron. W Finałach HZO DiM triumfowali : Wiktoria Ryciak A1,Marta Konarska A2, Karolina Bar C,  Aleksandra Pliem-Perka Dzieci II, Zofia Budzyńska D/E 

WYNIKI TURNIEJU    29/10/17 

 


Grand Prix Leszna dla Jana Chrzanowskiego 29/10/17

Jan Chrzanowski z KJ Ślęża Wrocław na 10 letnim wł. CAVARELLI / Coupe De Coeur x Contender / wygrał Grand Prix XZO w Lesznie w dn. 29/10/17

WYNIKI TURNIEJU 

29/10/17


Cassandra Orschel najlepsza w Hiszpanii ! 25/10/17

 

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel wygrała konkurs dla konie 6 letnich na Dacare Z w hiszpańskim kurorcie Oliva Nova. Gratulacje !

WYNIKI  25/10/17 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24