Mistrzostwa Europy Jun / MJ / Dzieci - Zuidwolde 7-14 lipca 2019

 

 

ZGŁOSZENIA  MJ  

ZGŁOSZENIA Juniorzy

ZGŁOSZENIA Dzieci 

 

Reprezentacja Polski : 

 

Dzieci - Iga Bieglaska, Laura Kłapinska, Klara Kozioł Maja Marchwicka, Daria Pietrzak,  

Juniorzy - Wiktoria Bedyńska, Aleksandra Kierznowska, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Juliana Suska 

MJ - Monika Grundkowska, Olaf Klein 

 

 

  WYNIKI OFICJALNE 

 

MISTRZOSTWA EUROPY DZIECI 

Dwie reprezentantki Polski: Klara Kozioł i  Daria Pietrzak w ścisłym finale ME zajęły miejsca 11 i 16. Ekipą reprezentacja Polski Dzieci wywalczyła 6 miejsce. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klara Kozioł i Rocky - 11 miejsce indywidualnie ME DZIECI 2019  fot DigiShots.nl

 

Daria Pietrzak i Monsun  - 16 miejsce indywidualnie  ME DZIECI 2019  fot DigiShots.nl 

 

 
 
 
           złoto -  Tiara Bleicher GER  Daniels Jack S     0/36.20s 

           srebro - Emma Bocken NED  Dagma               0/37.17s

            brąz - Aya Miteva BUL  S.I.E.C. Caro S            0/ 37.67s

            11 miejsce - Klara Kozioł POL Rocky                8 pkt 

            16 miejsce - Daria Pietrzak POL Monsun          9 pkt

 

 

11/07     WYNIKI KONKURS  II   PUCHAR NARODÓW      

           

             KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA II 

              12  miejsce Daria Pietrzak  4 pkt,   22 miejsce Klara Kozioł  8pkt, - awans do ścisłego finału w dn. 13/07/19 

              33m - Laura Kłapińska  POL Captain 9 pkt

              41m - Iga Biegalska  POL Cardhu 12 pkt, 

              63m - Maja Marchwica POL Szafir M  20 pkt    

  

 FINAŁ ZESPOŁOWY   złoto  Holandia  0/0 jump off,  srebro  Niemcy  0/4  jump off,   brąz   Wielka Brytania  2 pkt  6 miejsce Polska 16 pkt 

 

09/07   WYNIKI I KONKURS   

            KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA I     Polska 1 miejsce 

            KLASYFINACJA IND I   1 m  Daria Pietrzak, Laura Kłapińska, Klara Kozioł  / 0 pkt , 81 m - Iga Biegapska / 8 pkt , 100 m - Maja Marchwicka / 12 pkt 

          

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW

Polska kadra juniorów wywalczyła 10 miejsce zespołowo, indywidualnie żadna z polskich par nie zakwalifikowała się do ścisłego finału. 

Alesandra Kierznowska i Dior    fot DigiShots.nl

 

14/07      WYNIKI KOŃCOWE INDYWIDUALNE    

               złoto - Kate Darwin IRL Ahg Whiterock Cruise Down 1,26 pkt 

               srebro - Maya De La Joya Fernandez-Longoria ESP Un Lord Du Rozel 1,70 pkt 

               brąz - Thibeau Spits BEL Bellissimo Z 4 pkt  

      

 12/07      KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA   złoto Hiszpania, srebro Niemcy, brąz Irlandia - Polska 10 miejsce    

                WYNIKI PUCHARU NARDÓW  

             KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA II   / Pierwsza 30tka - awans do ścisłego finału w dn 14.07.19  /

                65m. Filip Lewicki POL Corrado X 21,62 pkt 

                82m. Juliana Suska POL Hassan Van De Wittemoere 32,78 pkt 

                99m. Aleksandra Kierznowska POL Dior V  62,94 pkt

                102m Dalia Lehmann POL Quitoki 72,42 pkt

                 nie sklasyfikowana Wiktoria Bedyńska POL Lacoste 142 

  

10/07         WYNIKI KONKURSU OTWARCIA     KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA I - Polska 10 miejs

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA I   21 m - Aleksandra Kierznowska 2.94 pkt , 44 m - Filip Lewicki  5.62 pkt 47 m - Juliana Suska 5.78 pkt , 73 m - Dalia Lehmann 7.42 pkt, 85 m - Wiktoria Bedyńska 9.70 pkt 

MISTRZOSTWA EUROPY MŁODYCH JEŹDŹCÓW 

W 2019 roku Polska federacja nie wystawiła zespołu do rywalizacji w ME MJ. Indywidualnie Mistrzostwa Europy w kat MJ ukończył Olaf Klein. 

Monka Grundkowska Dhaha  fot DigiShots.nl 
 
 
           złoto - Philipp Schulze Topphoff GER Concordess Nrw 2,62 pkt 
           srebro - Paloma Barcelo ESP Ines 5,76 pkt 
           brąz - Lars Kersten NED H-Cassino 8,07 pkt 
 
 
 
12/07      WYNIKI II NAWRÓT II KONKURSU       WYNIKI ZESPOŁOWE     złoto Holandia,  srebro Belgia,  brąz Niemcy 
               WYNIKI INDYWIDUALNE  PO II     - pierwsza 30-tka awans do ścisłrgo finału w dn 14/07/19
               66 miejsce Olaf Klein  POL First One  77,43 pkt
 
 
               71m. Olaf Klein   37.43  pkt     ret  Monika  Grundkowska   

 

 

10/07 WYNIKI KONKURSU OTWARCIA       KLASYFIKACJA PO I KONKURSIE ME M          KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA I

               42m.  Monika  Grundkowska    5.36 pkt   77m. Olaf Klein   18.43 pkt 

 

 

fot. DigiShots.nl 

 

KLARA KOZIOŁ i ROCKY - 11 miejsce indywidualnie ME Dzieci 2019 

 

DARIA PIETRZAK i MONSUN - 16 miejsce indywidualnie ME Dzieci 2019 

 

IGA BIEGALSKA / Cardhu - najlpesza polska para Pucharu Narodów Dzieci 0/4 pkt 

 

Relacja z II Konkursu ME MJ 11/07/19 

 

 

Relacja z I konkursu ME MJ 10/07/19

 

 

LISTA STARTOWA    42 - Olaf Klein   /  44 - Monika Grundkowska 

WYNIKI KONKURSU   KLASYFIKACJA PO I KONKURSIE ME MJ

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19