W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Po 4 turniejach Furusiyya FEI Nations CupTM Division 2 - Polska w rankingu ligi wciąż na 3 miejscu

1.    Hiszpania            -    335
2.    Ukraina            -    290
3.    Polska          -    140
4.    Austria            -    135
5.     Portugalia            -    132.5
6.    Luxembourg        -    120.0
7.    Norwegia            -    115
8.    Rosja          -    102.5
9.    Węgryy            -      92.5
10.    Dania           -      70
11.    Finlandia            -      55
12.    Turcja            -      47.5
13.    Słowenia            -      35

Ranking  Ligi na dzień 27/05/16 po 4 turniejach pobierz

 


Polskie Dzieci z trzecim miejscem w Pucharze Narodów w Ciekocinku !!

Reprezentacja Polski Dzieci w składzie : Aleksandra Kierznowska - Vivian Brattli - Juliana Suska i Maria Baehr pod wodzą trenera Tomasza Włodarskiego wywalczyła trzecie miejsce w Pucharze Narodów Dzieci CSIOCh w Ciekocinku. Najlepiej w ekipie pojechała Maria Baehr na 11 letniej klaczy La Strada L / Bischof L - Lord Kemm / 0 / 4 pkt. 

fot Monika Zalewska  27/05/16 

 


Sukces !! Polscy Juniorzy wygrali Puchar Narodów w Ciekocinku !

 

Reprezentacja Polski w składzie : Monika Grundkowska, Kamila Rokita, Stanisław Piątkowski i Filip Lewicki  pod kierunkiem trenera Rudolfa Mrugały wygrała Puchar Narodów CSIOJ podczas Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Najlepiej w ekipie spisała się Monika Grundkowska na 8 letniej klaczy Dhaha / Vincenzo x Cantos  / która pokonała bez błędów oba  nawroty. 

27/05/16 

fot Monika Zalewska 

 


Silesia Equestrian Tour 14-24 lipca 2016 - program, propozycje

27/05/16

 

 

 


Rozkład jazdy 25-29 maja 2016

BALTICA EQUESTRIAN TOUR CIEKOCINKO      LIVEstream


 

DANUBE CUP SAMORIN SVK 

2m 130 cm Bronze Tour Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  WYNIKI

2m 140 cm Silver Tour Zuzanna Gowin POL / Captain WYNIKI   VIDEO

 


ZO OLSZA 


MP Oldbojów Poczernin


Wywiad z Trenerami Kadry Juniorów i Dzieci przed CSIO Baltica Spring Tour w Ciekocinku oraz Future Champions w Hagen

25/05/16 

 


CSI3 Danube Cup 26-29 maja Samorin 2016

25/05/16

Reprezentacja Polski:  

Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka,

Agnieszka Olszewska, Oliwia Szustkowska 

zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Polska na 3 m w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup po PN w Odense

 Ranking Furusiyya FEI Nations Cup  na dzień 20.05.16  pobierz 

Video - Przejazd Maksymiliana Wechty na London 32 najlepszej Polskiej pary w PN w Odense

 CSIO3 Odense 2016  WYNIKI


Andrei Shalohin wygrał Grand Prix CSN w Jakubowicach 22 maja 2016 - wyniki turnieju

Andrei Shalohin 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski - Gajewniki 2016 - wyniki

 Podium AMP  2016 w kat Profi  Gajewniki 22 maja 2016 

złoto - Aleksandra Więckowska / UW / Goldik Girl 
srebro - Dagmara Piętka / UJ / Cadeau du Destin 
brąz - Katarzyna Falkiewicz / UG / Hermiona

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24