Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach przez przeszkody Mistrzostwa Polski JM

SKJ Poczernin, 26-27 lipca 2017

Sędziowie stylu

Litera A - Tadeusz Szymoniak
Litera B - Oskar Szrajer
Litera C - Marcin Pacyński
Litera D - Zbigniew Dukaj
Litera E - Łukasz Akszak-Okińczyc
Zespół orzekający: Barbra Helak, Ewa Porębska-Gomółka, Wojciech Frankowski

Gospodarz Toru Łukasz Akszak-Okińczyc

 

  Podium XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 27 lipca 2017 

złoto - Milena Dobkowska / Command / WKJ / trener Bożena Retka 
srebro - Hanna Padalak / Portos / Otomiński KJ  / trener Katarzyna Falkiewicz 
brąz - Julia Szopa / Cash Flow 21 / KJ Chrobry W-wa  trener Robert Kowalczyk 

 

Podium XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 27 lipca 2017 

 

złoto - Natalia Stefańska / Isgaar / KJ DiM W-wa / trener Malwina Przyśliwska /wychowanka trenera Rudolfa Mrugały/
srebro - Julia Jabłońska / M Armani RJT / JUKS Mieczewo / trener Marcin Bętkowski 
brąz - Klara Kozioł / Rolex 2 / TKJ Garbówek - trener Joanna Rosicka - Tyszko

RELACJA VIDEO  Finał 27 lipca 2017 

 

GALERIA  PÓŁFINAŁY KONIE @Dominika Frej

 

link do galerii 

GALERIA  PÓŁFINAŁY KUCE @Dominika Frej 

 

link do galerii 

 

WYNIKI 

https://zawodykonne.com/zawody/29/tour/57

 

Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach przez przeszkody Mistrzostwa Polski JM

SKJ Poczernin, 26-27 lipca 2017
Wydruk: 28-07-2017 08:33:11
I półfinał/B KUCE
10:00 
(26-07-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: I półfinał / B KUCE / OOM SKOKI PRZEZ PRZESZKODY Kategoria KUCE I półfinał na styl jeźdżca
(Competition No: I półfinał / )

Sędziowie stylu
Litera A - Tadeusz Szymoniak
Litera B - Oskar Szrajer
Litera C - Marcin Pacyński
Litera D - Zbigniew Dukaj
Litera E - Łukasz Akszak-Okińczyc
Zespół orzekający: Barbra Helak, Ewa Porębska-Gomółka, Wojciech Frankowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas I półf.
1 ISGAAR (99) Natalia STEFAŃSKA (JM.2004) 0 0 2 2 2,5 1,5 2 2,00 61,20 2,00  
   DRP / DEU / Klacz / 2005 (12) / DE422220048005 / bułana / Tilo / Immaculada / Capitol I
   Klaus Kudlinski / DiM SA
JKS DIM Warszawa
2 ISLAND (141) Laura TRALEWICZ PIELAK (JM.2003) 0 0 2,5 2 3 2 2 2,17 63,35 2,17  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (5) / 616013661370212 / kasztanowata / Spiky / Ice- Road's Emily
   Marzena Jurzak / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
3 AMANDA (78) Emilia PĘKAL (JM.2003) 0 0 2,5 2,5 1 3,5 2 2,33 59,67 2,33  
   Halfinger / POL / Klacz / 2007 (10) / POL013670073507 / kasztanowata / Silver / Arleta
   Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław / Wojciech Ciepliński
Kielecki Klub Jeździecki
3 GANGES (118) Maja HENDRYS (JM.2003) 0 0 2,5 2 3 2 2,5 2,33 65,71 2,33  
   KUC / POL / Wałach / 2008 (9) / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
5 POLAR (101) Iga SZOSTAK (JM.2003) 0 0 3 2,5 2,5 2,5 4 2,67 59,95 2,67  
   Koń Mały / POL / Ogier / 2006 (11) / POL013530067806 / kara / Demantur Vom Drammetal / / Paula / Suseł
   Eugeniusz Witkowski / Tomasz Szostak
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
5 NOKIA (124) Jagoda BOROWSKA (JM.2004) 0 0 3 2,5 3,5 2,5 2,5 2,67 64,44 2,67  
   KUC / POL / Klacz / 2010 (7) / 616013520073610 / gniada / Pietrek / Elpar / Nala / Nando
   Kazimierz Szyling / Izabela Górska
JKS Tornado Szczecin
7 FIGARO (120) Julia WALOREK (JM.2005) 0 0 3 2,5 4,5 2,5 3 2,83 61,25 2,83  
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 (11) / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
8 GRAN CHACO (119) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 0 0 2,5 3 3,5 2,5 3,5 3,00 65,87 3,00  
   KUC / POL / Ogier / 2008 (9) / POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
   Jerzy Łukomski / Waldemar Osuch
KJ Podkowa Gruszczyn
8 TAMBURYNEK (88) Marianna KOŁACKA (JM.2004) 0 0 3,5 3 3 3 3 3,00 65,82 3,00  
   Kuce I Konie Małe / POL / Wałach / 2004 (13) / POL 013 64 0007904 / gniada / Bolero / Tina
   Ryszard Kołacki / Ryszard Kołacki
Sokół Damaslawek
8 WRÓŻBITA II (65) Żaneta ZWIERZYŃSKA (JM.2002) 0 0 3 3 3 2,5 3 3,00 66,31 3,00  
   KUC / POL / Ogier / 2004 (13) / POL013640079904 / gniada / Cyklon Texass / Nando / Wróżka / Gregory
   SK Nowielice / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
11 MIDNIGHT MAGIC (86) Kacper NIEWIADOMSKI (JM.2002) 0 0 3,5 2,5 4 3,5 2 3,17 66,93 3,17  
   KUC / POL / Ogier / 2007 (10) / POL01361017200812422 / siwa / atlantic magic / muffin
   dziewolska patrycja / arkadiusz krupiński
wkj Lublin
11 MOERPUTTEN ARMANI RJT (98) Julia JABŁOŃSKA (JM.2005) 0 0 3 4,5 3,5 2 3 3,17 58,74 3,17  
   New Forest Pony / NED / Wałach / 2008 (9) / 528018020081187 / gniada / Bloemkamp's Cojack / Maerputten Jamie
   Dam. Verstappen Nassaulaan 85A Vlijmen / RJT Sp z o.o.
JUKS Mieczewo
13 KWD RAUDHETTA WE (61) Dominika HENZEL (JM.2004) 0 0 3 3,5 3,5 3 4,5 3,33 66,55 3,33  
   DRP / GER / Klacz / 2008 (9) / DE435350022308 / kasztanowata / Tizian / / Rosenna K / Losander
   - / Monika Kłapińska
KJ Podkowa Gruszczyn
13 ROLEX 2 (79) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 0 0 2,5 4 3 3,5 3,5 3,33 69,88 3,33  
   DRP / POL / Ogier / 2004 (13) / POL013540072804 / siwa / Martell / / Rita /
   Krzysztof Klimczak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
15 SPENCER (96) Laura WIETRZYKOWSKA (JM.2003) 0 0 3,5 4 4,5 2,5 3 3,50 61,97 3,50  
   KUC / POL / Wałach / 2003 (14) / DE498570025703 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Stefan Stołowski
KJ Podkowa Gruszczyn
15 TAMIZA (82) Julia BEDNARCZYK (JM.2004) 0 0 4 3 5 3,5 3 3,50 63,50 3,50  
   KUC / POL / Klacz / 2005 (12) / POL013630041605 / ciemnogniada / Top Evita / Farsa
   brak / Ewa Bednarczyk
WKJ Lublin
17 KOEKOEKSHOF MARISKA (116) Aurelia VON MAUBERG (JM.2002) 2 0 2,5 2 2,5 2 2 4,17 63,13 4,17  
   Welsh Pony / NED / Klacz / 2003 (14) / KWPN0301032 0301032 / kasztanowata / Casperhof's Freddy / Koekoekshof Rolette
   J. Flier / Marta von Mauberg
KJ Aromer
17 LOPIK'S APPIE (121) Agata DERDA (JM.2005) 0 0 3,5 4,5 5 4 4 4,17 65,19 4,17  
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 (12) / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
17 NOBELSTAR 0005 (115) Karolina HEYDEL (JM.2003) 0 0 4,5 2,5 4,5 3,5 5 4,17 62,09 4,17  
   DRP / GER / Wałach / 2000 (17) / DE441410094000 / gniada / Nobel / Nadler I / Nicoletta / Nansen
   - / Jerzy Łukomski
Pony Jumping Team Poznań
20 MAKS (125) Gabriela GRZYMAŁA (JM.2003) 0 0 4,5 5,5 4,5 4,5 4 4,50 64,24 4,50  
   KUC / POL / Wałach / 2007 (10) / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti / Maja / Dante
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
SKJ Potęga Piekary
21 SHADOW (75) Iga BORS (JM.2005) 0 0 5 4 5 5 4 4,67 62,67 4,67  
   KUC / POL / Wałach / 2009 (8) / 616999670162409 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Klaudia Bors
SKJ Ponylandia Wojciechowice
21 CHARLIE'S BOOMERANG (109) Franciszek JURZAK (JM.2003) 0 0 4,5 5 6 4,5 4,5 4,67 65,38 4,67  
   Kuc Wal / GER / Wałach / 2008 (9) / DE422220079008 / inna / Thers Billy Budd / Talon Toreth / Lamona / Stemel Ceidrych
   - / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
23 UTINA DES MERVEILES (130) Daria OLECH (JM.2002) 0 0 5 5 4,5 5 5,5 5,00 64,72 5,00  
   Welsh Cob / FRA / Klacz / 2008 (9) / 08038466L / kasztanowata / Machno Carwyn / Bayatina o'Tyler
   MME Karine Cadoux / Justyna Urbanczyk
KJ Classic
24 BOSS (135) Joanna ZAWADKA (JM.2004) 2 0 4,5 3,5 3 2,5 4,5 5,67 63,55 5,67  
   MŁP / POL / Ogier / 1994 (23) / POL006670002894 / kasztanowata / Bonaparte / Pick Wick / Meta / Marzący
   Anna Zając / Marian Gomułkiewicz
KJ Picador Wrocław
25 FINISZ (123) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 2 0 3,5 4,5 4,5 3 4 6,00 65,32 6,00  
   KUC / POL / Ogier / 2010 (7) / 616013520054110 / siwa / Falk / Ilsselvliedt's Fabian / Ksantia / nn
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
26 BONA (110) Tamara TYBULCZUK (JM.2004) 2 0 4,5 4 4,5 4 4 6,17 56,19 6,17  
   KUC / POL / Klacz / 2001 (16) / POL013670085401 / siwa / Walor / Corde / Balerina / Farah- Kajus
   Janusz Lawin / Łódzki KJ
Łódzki KJ
27 ERYK PONYSPORT (117) Maja MARCHWICKA (JM.2005) 2 0 4,5 4,5 4,5 4,5 4 6,50 66,20 6,50  
   KUC / POL / Wałach / 2007 (10) / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
28 KALI (68) Wiktoria WARKUSZ (JM.2002) 0 1 5,5 5,5 5,5 6 6 6,67 73,76 6,67  
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / Pol013530136706 / kasztanowata / Psik / Klausinka
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
29 GLORY (89) Marta WYPIÓR (JM.2005) 2 2 3,5 4 4 4 4 8,00 75,23 8,00  
   KUC / POL / Klacz / 2006 (11) / POL01361016910611671 / kara / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Grażka / Texass Skalin
   ??? / JOANNA WYPIÓR
KJK "Pod Żubrem" Niepołomice
30 GALA GB (132) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 2 1 5,5 8 5 6,5 5,5 8,83 71,65 8,83  
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 2004 (13) / POL013580259404 / ciemnogniada / Gargamel GB / Witalis / Galaktyka GB / Klejnot GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
31 SOFIA (83) Zofia BANASZEK (JM.2002) 4 1 5 4 3 4 4 9,00 72,60 9,00  
   KUC / POL / Klacz / 2008 (9) / POL013640083408 / izabelowata / Boris / / Sonja / nn
   Ilona Lubińska / Leszek Banaszek
WKJ Lublin
31 ARES (104) Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005) 4 0 4,5 5 6 3,5 5,5 9,00 59,04 9,00  
   Kuc Conn / POL / Ogier / 2000 (17) / POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
31 MAKUBA 21 (77) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 2 2 4,5 4,5 5,5 6 5 9,00 75,79 9,00  
   DRP / GER / Wałach / 2009 (8) / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Schone Maid
   Hans Huster-Klatte / Rafał Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
34 WIKING PP (129) Barbara KOŚCIELSKA (JM.2004) 2 3 4,5 7,5 4,5 6 5,5 10,33 79,63 10,33  
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / POL01367011200611379105LU75 / gniada / . / .
   . / Rafał Kościelski
KJ AS Dream
35 DOMINGO (126) Kornelia SMURA (JM.2005) 4 2 5 5,5 5 4 4,5 10,83 75,86 10,83  
   DRP / GER / Ogier / 2000 (17) / DE427270096000 / ciemnogniada / Top Dark Dream / Domingo / Donna Bella / Calenbergs Donnerblitz
   - / Katarzyna Fabiś
bpk
36 CHAGAL (93) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 2 4 4,5 5 5,5 6 5 11,17 83,66 11,17  
   KUC / POL / Wałach / 2005 (12) / POL013640015705 / gniada / Very Top / Going Top / Chanel / Cyma
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
37 VISTA PONYSPORT (74) Oliwia STOLARSKA (JM.2005) 6 4 6,5 6,5 7 6 7 16,67 84,09 16,67  
   Koń Mały / POL / Klacz / 2007 (10) / POL013570315307 / tarantowata / Bakarat / Vini ponysport
   Barbara Gumowicz / Urszula Jurczyk
Katowicki Klub Jeździecki
  NESKA (70) Aleksander KOMOREK (JM.2003) ELI                 26,67  
   KUC / POL / Klacz / 2004 (13) / POL013520044804 / bułana / Alibaba / Niwka
   Gawroński Leon / Aleksandra Kwiatkowska
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
71 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
38
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Frankowski
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach przez przeszkody Mistrzostwa Polski JM

SKJ Poczernin, 26-27 lipca 2017
Wydruk: 28-07-2017 08:33:13
I półfinał/B DK
11:40 
(26-07-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: I półfinał / B DK / OOM SKOKI PRZEZ PRZESZKODY Kategoria DUŻE KONIE I półfinał na styl jeźdźca
(Competition No: I półfinał / )

Sędziowie stylu
Litera A - Tadeusz Szymoniak
Litera B - Oskar Szrajer
Litera C - Marcin Pacyński
Litera D - Zbigniew Dukaj
Litera E - Łukasz Akszak-Okińczyc
Zespół orzekający: Barbra Helak, Ewa Porębska-Gomółka, Wojciech Frankowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas I półf.
1 PORTOS (137) Hanna PADALAK (JM.2003) 0 0 1,5 1,5 3,5 2 1,5 1,67 64,68 1,67  
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009600276411 / siwa / Carry Son / Parilla
   Sławomir Cichmiński / Filip Falkiewicz
Otomiński KJ Tabun
2 ZULUS (71) Przemysław CZEKAJ (JM.2002) 0 0 2,5 2 2 2 1,5 2,00 66,61 2,00  
   SP / POL / Ogier / 1999 (18) / 616009670007999 / ciemnogniada / Elvis / Zazula
   a / Piaff Agnieszka Czekaj
KJ Okoły
3 VAGANT (92) Paulina GŁOWACZ (JM.2002) 0 0 2 2 1,5 3 2,5 2,17 62,63 2,17  
   KWPN / NED / Wałach / 2002 (15) / 0211971 / gniada / Cantos / Contender / Pavanta / Iroko
   C M P A Van Veldhoven / Ireneusz Głowacz
KJ Liljówka Stęszewko
4 AMANITA (113) Aleksandra PIETRYSZYN (JM.2002) 0 0 2 2,5 2,5 2,5 2 2,33 62,98 2,33  
   Słowacka Gorącokrwista / CZE / Klacz / 2008 (9) / 203010237913008 / gniada / Lordano / Lord / Amareta / Amaretto D II
   Pavel Kondziolka / Agnieszka Pietryszyn
KJ Profit Orzesze
5 CASH FLOW 21 (94) Julia SZOPA (JM.2003) 0 0 1,5 2,5 3 2 3,5 2,50 62,98 2,50  
   HOL / GER / Klacz / 2002 (15) / DE421000327502 / ciemnogniada / Cashandcarry / Cash / Eibe III / Capitol I
   - / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
5 NERON (106) Dorota KOREK (JM.2004) 0 0 2,5 3 3,5 1,5 2 2,50 61,52 2,50  
   WLKP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL00764004420512803 / ciemnogniada / n / n
   n / Zbigniew Korek
Kj Zbrosławice
7 ABISAL-BS (140) Wiktoria WOŹNIAK (JM.2002) 0 0 3 2,5 3 3,5 2 2,83 67,96 2,83  
   Niem.sport / GER / Ogier / 2009 (8) / DE455870050409 / kasztanowata / Acorus / Rivera
   Ludwig Ebermann / Bogumił Skaziak
Karkonoski KJ
7 COMMAND (127) Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 0 0 3 3 4,5 2 2,5 2,83 65,26 2,83  
   HOL / GER / Ogier / 2003 (14) / DE421000172903 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Goldfee IV / Calypso III
   Gerhard Nohrn / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
7 CONNER (81) Zuzanna JAROCKA (JM.2003) 0 0 2,5 2,5 3 3 3,5 2,83 65,71 2,83  
   HOL / POL / Wałach / 2005 (12) / DE421000027605 / gniada / Contender / Calypso II / Perfectlady / Candillo
   - / Mirosław Jankowski
KJ Trachy Sośnicowice
7 ARAVEL WARO (67) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 0 0 2,5 2,5 3 3 3 2,83 63,31 2,83  
   SP / POL / Ogier / 1998 (19) / POL00953000249808801 / gniada / Luron / Atletyka Waro
   Waldemar Rozpiątkowski / Agnieszka Krupczak
JKS Amico Mołdawin
7 MEGI (114) Karolina ŁYŚ (JM.2002) 0 0 2,5 2 3 3 3,5 2,83 63,26 2,83  
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / POL013580259404 / kara / nn / nn / nn / nn
   Kubiak / Monika Łyś
KJ Facimiech
12 ANDROMEDA (85) Aleksander LEWANDOWSKI (JM.2003) 0 0 3 1,5 4,5 2,5 3,5 3,00 67,72 3,00  
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / POL009510090903 / kara / Palegro / Anais
   Fabińska Ewa / Sławomira Lewandowska
OSK Lipce
12 FALENTINO (91) Gniewko JACHIMOWICZ (JM.2002) 0 0 3 3 4,5 2,5 3 3,00 67,06 3,00  
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
14 BALANDO (103) Zuzanna BERNAŚ (JM.2002) 0 0 3,5 3,5 3 2,5 4 3,33 62,14 3,33  
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009540007409 / gniada / Wencco / Balladyna
   Tomasz Tura / Jacek Tura
LKJ Solec
15 CONIKA Z (105) Katarzyna GOLA (JM.2004) 0 0 3 3,5 4 3,5 4 3,67 61,32 3,67  
   Z / BEL / Klacz / 2007 (10) / Z694107104EW36 / siwa / Contefino/ Contender / Nolka Rouge/ Papillon Rouge
   0 / Ireneusz Popiół
KJ Trachy Sośnicowice
16 RASCINA (111) Aleksandra DUDEK (JM.2002) 0 0 3 4 4 3,5 4 3,83 64,55 3,83  
   HAN / POL / Klacz / 2006 (11) / DE431310067906 / kasztanowata / Rascin / / Ratafia /
   DCD / Aleksandra Dudek
WKJ Lublin
17 MICHAEL ANGELO F (139) Julia JABŁOŃSKA (JM.2005) 0 0 2,5 5,5 3,5 4 5 4,17 64,51 4,17  
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / 11309 / ciemnogniada / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet / Miss Carnute F/Carnute
   Marek Fimmel / Marek Fimmel
JUKS Mieczewo
18 LA CUMPARSITA (108) Franciszek JURZAK (JM.2003) 0 0 4,5 4,5 5 4 4 4,33 60,10 4,33  
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009510208108 / siwa / Corland / Cor De La Bryere / La Jana / Landadel
   KS Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
SKJ Ponylandia Wojciechowice
19 PREZYDENT II W (87) Kacper NIEWIADOMSKI (JM.2002) 2 0 4 3 2,5 2 3,5 5,00 66,27 5,00  
   SP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL009540042004 / gniada / Desant / Lando / Prunelka / Premix
   Waldemar Wojtyczka / Marek Niewiadomski
wkj Lublin
20 COBERLINA (95) Weronika KOROBLOWSKA (JM.2003) 2 0 3 3,5 4 3 2,5 5,17 65,09 5,17  
   KWPN / NED / Klacz / 2007 (10) / 528003000709991 / siwa / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Verlina / Coriander
   - / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
21 ROCKY (80) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 2 0 3,5 3,5 2 3 4,5 5,33 63,04 5,33  
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009660709309 / gniada / Caretello B / Caretino / Red Allegra / Rommel
   Agata Zawada / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
21 KAREN R (131) Kamila PABIAN (JM.2002) 0 0 4,5 6,5 5,5 5,5 5 5,33 66,01 5,33  
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009661621210 / ciemnogniada / Love Affair / Karmen
   Arkadiusz Rydzewski / Dominika Zielińska
Młyńska Struga
23 DENIS (73) Malwina ŁAPACZ (JM.2002) 2 0 4,5 3,5 3,5 3,5 3 5,50 63,63 5,50  
   WLKP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL007600111504 / siwa / Hellanis / Cantanis / Dalmacja / Saturn
   SK Nowielice Sp. z o. o. / Krzysztof Łapacz
KJ Profil Piła
24 RADON (100) Iga SZOSTAK (JM.2003) 0 0 5,5 6 5,5 5 6,5 5,67 61,45 5,67  
   SP / POL / Wałach / 2001 (16) / POL999611113501 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Piotr Statkiewicz
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
25 GRANDEZA (102) Olga SKROBACZ (JM.2003) 2 0 4 4,5 3 4,5 3 5,83 68,99 5,83  
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / POL00969007080611602104IL40 / gniada / Etos / Gaskonia
   - / Agnieszka Skrobacz
WLKS Krakus
26 REXONEA P (112) Martyna ZIELIŃSKA (JM.2002) 2 0 4,5 5 6 3,5 4 6,50 68,17 6,50  
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610239410104XA65 / ciemnogniada / Contendor / Rebella
   Witold Polowczyk / Małgorzata Zielińska
KS Pegaz w Chwałowicach
27 TIK TAK (76) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 4 0 4,5 4 3,5 3,5 4 7,83 59,56 7,83  
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009690190508 / gniada / Condiavolo / Taber
   Rudiger Wassibauer / Wojciech Rajch
Kielecki Klub Jeździecki
27 HRABIANKA C (90) Zofia DUDKIEWICZ (JM.2003) 2 1 5 4,5 5 4,5 5 7,83 74,33 7,83  
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009660841211 / ciemnogniada / Conquest Boy / Contendro / Hrabina C / Caletto's Son
   Witold Brodewicz / Zofia Dudkiewicz
Ciechanowski KJ
27 CZINGIS CHAN (122) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 4 0 4,5 3,5 4 3,5 4 7,83 64,42 7,83  
   WLKP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
   - / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
30 CYPRIANO (138) Laura BARAŃSKA (JM.2004) 4 0 5 5 6 4,5 4 8,83 66,74 8,83  
   WLKP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616007670075011 / kara / Alvarez 17 / Alexis Z / Ceramika / Cyrak
   Gizela Laskowska / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
31 SUMAK (128) Julia ORSZULAK (JM.2002) 6 0 5,5 5 5 5 5 11,00 66,69 11,00  
   SP / POL / Wałach / 2001 (16) / POL009611098201 / gniada / Carbid / Calypso II / Surprise / Sao Paulo
   Roman Roszkiewicz / Paweł Piątkowski
KJ Trachy Gliwice
32 KOLIA EWITA (69) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 8 0 6 5 5,5 4,5 5 13,17 63,77 13,17  
   SP / POL / Klacz / 2002 (15) / POL009670073102 / gniada / Grand / / Kamelia Ewita / Louis
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
71 s
Startowało koni
32
Ukończyło koni
32
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Frankowski
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach przez przeszkody Mistrzostwa Polski JM

SKJ Poczernin, 26-27 lipca 2017
Wydruk: 28-07-2017 08:33:14
II półf./B KUCE
15:00 
(26-07-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: II półf. / B KUCE / OOM SKOKI PRZEZ PRZESZKODY Kategoria KUCE II półfinał na styl jeźdżca
(Competition No: II półf. / )

Sędziowie stylu
Litera A - Tadeusz Szymoniak
Litera B - Oskar Szrajer
Litera C - Marcin Pacyński
Litera D - Zbigniew Dukaj
Litera E - Łukasz Akszak-Okińczyc
Zespół orzekający: Barbra Helak, Ewa Porębska-Gomółka, Wojciech Frankowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. II półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Miejsce Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas Wynik II półf.
1 GANGES (118) Maja HENDRYS (JM.2003) 2,33 3 0 0 1,5 2 1,5 1,5 2,5 1,67 66,80 1,67 4,00
(1)
 
   KUC / POL / Wałach / 2008 (9) / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
2 GRAN CHACO (119) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 3,00 8 0 0 2 2 2 2 1,5 2,00 68,34 2,00 5,00
(2)
 
   KUC / POL / Ogier / 2008 (9) / POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
   Jerzy Łukomski / Waldemar Osuch
KJ Podkowa Gruszczyn
2 MIDNIGHT MAGIC (86) Kacper NIEWIADOMSKI (JM.2002) 3,17 11 0 0 1,5 2 2,5 1,5 2,5 2,00 68,56 2,00 5,17
(3)
 
   KUC / POL / Ogier / 2007 (10) / POL01361017200812422 / siwa / atlantic magic / muffin
   dziewolska patrycja / arkadiusz krupiński
wkj Lublin
4 FINISZ (123) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 6,00 25 0 0 1,5 3 3 2 1,5 2,17 66,03 2,17 8,17
(17)
 
   KUC / POL / Ogier / 2010 (7) / 616013520054110 / siwa / Falk / Ilsselvliedt's Fabian / Ksantia / nn
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
5 ROLEX 2 (79) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 3,33 13 0 0 2 2 3,5 2,5 2,5 2,33 64,36 2,33 5,66
(7)
 
   DRP / POL / Ogier / 2004 (13) / POL013540072804 / siwa / Martell / / Rita /
   Krzysztof Klimczak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
5 MOERPUTTEN ARMANI RJT (98) Julia JABŁOŃSKA (JM.2005) 3,17 11 0 0 2,5 3 2 2 2,5 2,33 63,03 2,33 5,50
(6)
 
   New Forest Pony / NED / Wałach / 2008 (9) / 528018020081187 / gniada / Bloemkamp's Cojack / Maerputten Jamie
   Dam. Verstappen Nassaulaan 85A Vlijmen / RJT Sp z o.o.
JUKS Mieczewo
7 AMANDA (78) Emilia PĘKAL (JM.2003) 2,33 3 0 0 3 3 3 2,5 3,5 3,00 61,91 3,00 5,33
(4)
 
   Halfinger / POL / Klacz / 2007 (10) / POL013670073507 / kasztanowata / Silver / Arleta
   Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław / Wojciech Ciepliński
Kielecki Klub Jeździecki
7 NOBELSTAR 0005 (115) Karolina HEYDEL (JM.2003) 4,17 17 0 0 3 3 4,5 2 3 3,00 68,86 3,00 7,17
(12)
 
   DRP / GER / Wałach / 2000 (17) / DE441410094000 / gniada / Nobel / Nadler I / Nicoletta / Nansen
   - / Jerzy Łukomski
Pony Jumping Team Poznań
9 KWD RAUDHETTA WE (61) Dominika HENZEL (JM.2004) 3,33 13 0 0 3 3,5 2,5 4 3 3,17 65,39 3,17 6,50
(9)
 
   DRP / GER / Klacz / 2008 (9) / DE435350022308 / kasztanowata / Tizian / / Rosenna K / Losander
   - / Monika Kłapińska
KJ Podkowa Gruszczyn
9 FIGARO (120) Julia WALOREK (JM.2005) 2,83 7 0 0 2 3 3,5 3,5 3 3,17 57,47 3,17 6,00
(8)
 
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 (11) / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
11 MAKS (125) Gabriela GRZYMAŁA (JM.2003) 4,50 20 0 0 2,5 3,5 4 3,5 3 3,33 62,73 3,33 7,83
(15)
 
   KUC / POL / Wałach / 2007 (10) / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti / Maja / Dante
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
SKJ Potęga Piekary
11 SPENCER (96) Laura WIETRZYKOWSKA (JM.2003) 3,50 15 0 0 4 3 3,5 3 3,5 3,33 65,53 3,33 6,83
(10)
 
   KUC / POL / Wałach / 2003 (14) / DE498570025703 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Stefan Stołowski
KJ Podkowa Gruszczyn
11 BOSS (135) Joanna ZAWADKA (JM.2004) 5,67 24 0 0 3 3,5 3 3,5 4 3,33 62,79 3,33 9,00
(20)
 
   MŁP / POL / Ogier / 1994 (23) / POL006670002894 / kasztanowata / Bonaparte / Pick Wick / Meta / Marzący
   Anna Zając / Marian Gomułkiewicz
KJ Picador Wrocław
11 ISGAAR (99) Natalia STEFAŃSKA (JM.2004) 2,00 1 0 0 3 4 4 2 3 3,33 66,89 3,33 5,33
(4)
 
   DRP / DEU / Klacz / 2005 (12) / DE422220048005 / bułana / Tilo / Immaculada / Capitol I
   Klaus Kudlinski / DiM SA
JKS DIM Warszawa
11 CHAGAL (93) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 11,17 36 0 0 3 3,5 3 3,5 3,5 3,33 63,15 3,33 14,50
(29)
 
   KUC / POL / Wałach / 2005 (12) / POL013640015705 / gniada / Very Top / Going Top / Chanel / Cyma
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
16 LOPIK'S APPIE (121) Agata DERDA (JM.2005) 4,17 17 0 0 3 3,5 4,5 2,5 4 3,50 62,92 3,50 7,67
(13)
 
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 (12) / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
17 BONA (110) Tamara TYBULCZUK (JM.2004) 6,17 26 0 0 3,5 4,5 3,5 3,5 4 3,67 57,42 3,67 9,84
(23)
 
   KUC / POL / Klacz / 2001 (16) / POL013670085401 / siwa / Walor / Corde / Balerina / Farah- Kajus
   Janusz Lawin / Łódzki KJ
Łódzki KJ
17 WIKING PP (129) Barbara KOŚCIELSKA (JM.2004) 10,33 34 0 0 3,5 3,5 4 3 4,4 3,67 59,60 3,67 14,00
(27)
 
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / POL01367011200611379105LU75 / gniada / . / .
   . / Rafał Kościelski
KJ AS Dream
19 TAMBURYNEK (88) Marianna KOŁACKA (JM.2004) 3,00 8 0 1 3 3 3 2,5 2,5 3,83 69,57 3,83 6,83
(10)
 
   Kuce I Konie Małe / POL / Wałach / 2004 (13) / POL 013 64 0007904 / gniada / Bolero / Tina
   Ryszard Kołacki / Ryszard Kołacki
Sokół Damaslawek
20 GALA GB (132) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 8,83 30 0 0 4 4,5 4 4 3 4,00 67,10 4,00 12,83
(26)
 
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 2004 (13) / POL013580259404 / ciemnogniada / Gargamel GB / Witalis / Galaktyka GB / Klejnot GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
20 SHADOW (75) Iga BORS (JM.2005) 4,67 21 0 1 3,5 3 2,5 3 3 4,00 70,77 4,00 8,67
(19)
 
   KUC / POL / Wałach / 2009 (8) / 616999670162409 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Klaudia Bors
SKJ Ponylandia Wojciechowice
22 WRÓŻBITA II (65) Żaneta ZWIERZYŃSKA (JM.2002) 3,00 8 0 1 4 3 4 3,5 3,5 4,67 69,21 4,67 7,67
(13)
 
   KUC / POL / Ogier / 2004 (13) / POL013640079904 / gniada / Cyklon Texass / Nando / Wróżka / Gregory
   SK Nowielice / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
23 MAKUBA 21 (77) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 9,00 31 2 0 4 2 3 3,5 3 5,17 64,90 5,17 14,17
(28)
 
   DRP / GER / Wałach / 2009 (8) / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Schone Maid
   Hans Huster-Klatte / Rafał Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
24 NOKIA (124) Jagoda BOROWSKA (JM.2004) 2,67 5 2 0 3,5 3 3,5 3 4 5,33 61,99 5,33 8,00
(16)
 
   KUC / POL / Klacz / 2010 (7) / 616013520073610 / gniada / Pietrek / Elpar / Nala / Nando
   Kazimierz Szyling / Izabela Górska
JKS Tornado Szczecin
25 CHARLIE'S BOOMERANG (109) Franciszek JURZAK (JM.2003) 4,67 21 2 0 3,5 4 4 3,5 2,5 5,67 66,55 5,67 10,34
(24)
 
   Kuc Wal / GER / Wałach / 2008 (9) / DE422220079008 / inna / Thers Billy Budd / Talon Toreth / Lamona / Stemel Ceidrych
   - / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
26 ISLAND (141) Laura TRALEWICZ PIELAK (JM.2003) 2,17 2 2 0 4 4 4,5 4 3,5 6,00 60,23 6,00 8,17
(17)
 
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (5) / 616013661370212 / kasztanowata / Spiky / Ice- Road's Emily
   Marzena Jurzak / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
27 TAMIZA (82) Julia BEDNARCZYK (JM.2004) 3,50 15 2 0 4 4 5 4 4,5 6,17 63,75 6,17 9,67
(22)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 (12) / POL013630041605 / ciemnogniada / Top Evita / Farsa
   brak / Ewa Bednarczyk
WKJ Lublin
28 POLAR (101) Iga SZOSTAK (JM.2003) 2,67 5 2 0 5 4 4 4,5 5,5 6,50 65,11 6,50 9,17
(21)
 
   Koń Mały / POL / Ogier / 2006 (11) / POL013530067806 / kara / Demantur Vom Drammetal / / Paula / Suseł
   Eugeniusz Witkowski / Tomasz Szostak
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
29 SOFIA (83) Zofia BANASZEK (JM.2002) 9,00 31 2 1 4 3,5 3 4,5 4,5 7,00 69,23 7,00 16,00
(31)
 
   KUC / POL / Klacz / 2008 (9) / POL013640083408 / izabelowata / Boris / / Sonja / nn
   Ilona Lubińska / Leszek Banaszek
WKJ Lublin
30 VISTA PONYSPORT (74) Oliwia STOLARSKA (JM.2005) 16,67 37 2 1 4,5 3,5 4 5 4 7,17 72,94 7,17 23,84
(37)
 
   Koń Mały / POL / Klacz / 2007 (10) / POL013570315307 / tarantowata / Bakarat / Vini ponysport
   Barbara Gumowicz / Urszula Jurczyk
Katowicki Klub Jeździecki
31 KOEKOEKSHOF MARISKA (116) Aurelia VON MAUBERG (JM.2002) 4,17 17 4 0 5 3,5 5 3,5 4 8,17 62,73 8,17 12,34
(25)
 
   Welsh Pony / NED / Klacz / 2003 (14) / KWPN0301032 0301032 / kasztanowata / Casperhof's Freddy / Koekoekshof Rolette
   J. Flier / Marta von Mauberg
KJ Aromer
32 KALI (68) Wiktoria WARKUSZ (JM.2002) 6,67 28 2 1 5,5 6 5 5,5 5 8,33 69,46 8,33 15,00
(30)
 
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / Pol013530136706 / kasztanowata / Psik / Klausinka
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
33 GLORY (89) Marta WYPIÓR (JM.2005) 8,00 29 4 1 5,5 5,5 5,5 5 5,5 10,50 72,84 10,50 18,50
(33)
 
   KUC / POL / Klacz / 2006 (11) / POL01361016910611671 / kara / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Grażka / Texass Skalin
   ??? / JOANNA WYPIÓR
KJK "Pod Żubrem" Niepołomice
34 NESKA (70) Aleksander KOMOREK (JM.2003) 26,67 ELI 4 1 6 6 5 5 6 10,67 70,75 10,67 37,34
(38)
 
   KUC / POL / Klacz / 2004 (13) / POL013520044804 / bułana / Alibaba / Niwka
   Gawroński Leon / Aleksandra Kwiatkowska
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
35 ARES (104) Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005) 9,00 31 6 0 6 5,5 4,5 5 4 11,00 61,91 11,00 20,00
(34)
 
   Kuc Conn / POL / Ogier / 2000 (17) / POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
36 DOMINGO (126) Kornelia SMURA (JM.2005) 10,83 35 2 4 5,5 6,5 6,5 5 5 11,67 82,31 11,67 22,50
(36)
 
   DRP / GER / Ogier / 2000 (17) / DE427270096000 / ciemnogniada / Top Dark Dream / Domingo / Donna Bella / Calenbergs Donnerblitz
   - / Katarzyna Fabiś
bpk
37 UTINA DES MERVEILES (130) Daria OLECH (JM.2002) 5,00 23 2 3 5,5 8 9,5 7,5 5,5 12,00 80,58 12,00 17,00
(32)
 
   Welsh Cob / FRA / Klacz / 2008 (9) / 08038466L / kasztanowata / Machno Carwyn / Bayatina o'Tyler
   MME Karine Cadoux / Justyna Urbanczyk
KJ Classic
38 ERYK PONYSPORT (117) Maja MARCHWICKA (JM.2005) 6,50 27 4 5 6 6 6 6 4,5 15,00 86,66 15,00 21,50
(35)
 
   KUC / POL / Wałach / 2007 (10) / 616013570344907 / gniada / Nico-K / Nandy Man / Eufemia / Pepton
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
38
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Frankowski
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach przez przeszkody Mistrzostwa Polski JM

SKJ Poczernin, 26-27 lipca 2017
Wydruk: 28-07-2017 08:33:16
II półf./B DK
16:40 
(26-07-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: II półf. / B DK / OOM SKOKI PRZEZ PRZESZKODY Kategoria DUŻE KONIE II półfinał na styl jeźdźca
(Competition No: II półf. / )

Sędziowie stylu
Litera A - Tadeusz Szymoniak
Litera B - Oskar Szrajer
Litera C - Marcin Pacyński
Litera D - Zbigniew Dukaj
Litera E - Łukasz Akszak-Okińczyc
Zespół orzekający: Barbra Helak, Ewa Porębska-Gomółka, Wojciech Frankowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. II półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Miejsce Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas Wynik II półf.
1 PORTOS (137) Hanna PADALAK (JM.2003) 1,67 1 0 0 2 2,5 3 2,5 1 2,33 67,30 2,33 4,00
(1)
 
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009600276411 / siwa / Carry Son / Parilla
   Sławomir Cichmiński / Filip Falkiewicz
Otomiński KJ Tabun
2 COMMAND (127) Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 2,83 7 0 0 2,5 2,5 2,5 2,5 2 2,50 62,84 2,50 5,33
(3)
 
   HOL / GER / Ogier / 2003 (14) / DE421000172903 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Goldfee IV / Calypso III
   Gerhard Nohrn / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
2 TIK TAK (76) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 7,83 27 0 0 2,5 2,5 2,5 4 2,5 2,50 64,17 2,50 10,33
(15)
 
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009690190508 / gniada / Condiavolo / Taber
   Rudiger Wassibauer / Wojciech Rajch
Kielecki Klub Jeździecki
4 CASH FLOW 21 (94) Julia SZOPA (JM.2003) 2,50 5 0 0 3 2,5 2,5 3 2,5 2,67 68,60 2,67 5,17
(2)
 
   HOL / GER / Klacz / 2002 (15) / DE421000327502 / ciemnogniada / Cashandcarry / Cash / Eibe III / Capitol I
   - / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
5 GRANDEZA (102) Olga SKROBACZ (JM.2003) 5,83 25 0 0 3,5 4,5 2,5 2 3,5 3,17 63,07 3,17 9,00
(10)
 
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / POL00969007080611602104IL40 / gniada / Etos / Gaskonia
   - / Agnieszka Skrobacz
WLKS Krakus
6 CONNER (81) Zuzanna JAROCKA (JM.2003) 2,83 7 0 0 3 3 4,5 3,5 3,5 3,33 62,71 3,33 6,16
(4)
 
   HOL / POL / Wałach / 2005 (12) / DE421000027605 / gniada / Contender / Calypso II / Perfectlady / Candillo
   - / Mirosław Jankowski
KJ Trachy Sośnicowice
7 RASCINA (111) Aleksandra DUDEK (JM.2002) 3,83 16 0 0 3,5 4,5 4,5 4 4 4,17 63,68 4,17 8,00
(7)
 
   HAN / POL / Klacz / 2006 (11) / DE431310067906 / kasztanowata / Rascin / / Ratafia /
   DCD / Aleksandra Dudek
WKJ Lublin
7 REXONEA P (112) Martyna ZIELIŃSKA (JM.2002) 6,50 26 0 1 3,5 3,5 3 2,5 3 4,17 70,48 4,17 10,67
(16)
 
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610239410104XA65 / ciemnogniada / Contendor / Rebella
   Witold Polowczyk / Małgorzata Zielińska
KS Pegaz w Chwałowicach
9 LA CUMPARSITA (108) Franciszek JURZAK (JM.2003) 4,33 18 0 0 4 4,5 4,5 4 5 4,33 60,57 4,33 8,66
(9)
 
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009510208108 / siwa / Corland / Cor De La Bryere / La Jana / Landadel
   KS Nad Wigrami / KS Nad Wigrami
SKJ Ponylandia Wojciechowice
10 AMANITA (113) Aleksandra PIETRYSZYN (JM.2002) 2,33 4 0 0 4 5,5 6 4 4,5 4,67 65,50 4,67 7,00
(5)
 
   Słowacka Gorącokrwista / CZE / Klacz / 2008 (9) / 203010237913008 / gniada / Lordano / Lord / Amareta / Amaretto D II
   Pavel Kondziolka / Agnieszka Pietryszyn
KJ Profit Orzesze
11 MEGI (114) Karolina ŁYŚ (JM.2002) 2,83 7 2 0 4 3 3 3 3 5,00 60,11 5,00 7,83
(6)
 
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / POL013580259404 / kara / nn / nn / nn / nn
   Kubiak / Monika Łyś
KJ Facimiech
12 ABISAL-BS (140) Wiktoria WOŹNIAK (JM.2002) 2,83 7 2 0 3,5 4 3 3,5 2,5 5,33 66,03 5,33 8,16
(8)
 
   Niem.sport / GER / Ogier / 2009 (8) / DE455870050409 / kasztanowata / Acorus / Rivera
   Ludwig Ebermann / Bogumił Skaziak
Karkonoski KJ
13 DENIS (73) Malwina ŁAPACZ (JM.2002) 5,50 23 2 0 4,5 4 3 3 4 5,67 60,66 5,67 11,17
(18)
 
   WLKP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL007600111504 / siwa / Hellanis / Cantanis / Dalmacja / Saturn
   SK Nowielice Sp. z o. o. / Krzysztof Łapacz
KJ Profil Piła
13 CONIKA Z (105) Katarzyna GOLA (JM.2004) 3,67 15 2 0 4 3 4 3,5 3,5 5,67 61,02 5,67 9,34
(13)
 
   Z / BEL / Klacz / 2007 (10) / Z694107104EW36 / siwa / Contefino/ Contender / Nolka Rouge/ Papillon Rouge
   0 / Ireneusz Popiół
KJ Trachy Sośnicowice
15 ANDROMEDA (85) Aleksander LEWANDOWSKI (JM.2003) 3,00 12 2 0 4 4 4,5 3,5 4 6,00 67,74 6,00 9,00
(10)
 
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / POL009510090903 / kara / Palegro / Anais
   Fabińska Ewa / Sławomira Lewandowska
OSK Lipce
15 RADON (100) Iga SZOSTAK (JM.2003) 5,67 24 2 0 4 4 3 4 4,5 6,00 67,48 6,00 11,67
(19)
 
   SP / POL / Wałach / 2001 (16) / POL999611113501 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Piotr Statkiewicz
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
15 SUMAK (128) Julia ORSZULAK (JM.2002) 11,00 31 2 1 3,5 3,5 2,5 3 2,5 6,00 69,97 6,00 17,00
(28)
 
   SP / POL / Wałach / 2001 (16) / POL009611098201 / gniada / Carbid / Calypso II / Surprise / Sao Paulo
   Roman Roszkiewicz / Paweł Piątkowski
KJ Trachy Gliwice
18 CZINGIS CHAN (122) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 7,83 27 2 0 4,5 4,5 3,5 5 4,5 6,50 66,58 6,50 14,33
(24)
 
   WLKP / POL / Wałach / 2007 (10) / POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
   - / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
18 ARAVEL WARO (67) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 2,83 7 2 0 4,5 4,5 3,5 4,5 4,5 6,50 62,96 6,50 9,33
(12)
 
   SP / POL / Ogier / 1998 (19) / POL00953000249808801 / gniada / Luron / Atletyka Waro
   Waldemar Rozpiątkowski / Agnieszka Krupczak
JKS Amico Mołdawin
20 VAGANT (92) Paulina GŁOWACZ (JM.2002) 2,17 3 2 1 3,5 4,5 4,5 4,5 3,5 7,17 69,55 7,17 9,34
(13)
 
   KWPN / NED / Wałach / 2002 (15) / 0211971 / gniada / Cantos / Contender / Pavanta / Iroko
   C M P A Van Veldhoven / Ireneusz Głowacz
KJ Liljówka Stęszewko
21 PREZYDENT II W (87) Kacper NIEWIADOMSKI (JM.2002) 5,00 19 4 0 4,5 3,5 3,5 3,5 4 7,67 66,76 7,67 12,67
(21)
 
   SP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL009540042004 / gniada / Desant / Lando / Prunelka / Premix
   Waldemar Wojtyczka / Marek Niewiadomski
wkj Lublin
22 KAREN R (131) Kamila PABIAN (JM.2002) 5,33 21 2 0 5,5 7 7,5 6 5,5 8,17 68,38 8,17 13,50
(23)
 
   Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009661621210 / ciemnogniada / Love Affair / Karmen
   Arkadiusz Rydzewski / Dominika Zielińska
Młyńska Struga
23 NERON (106) Dorota KOREK (JM.2004) 2,50 5 4 0 5 5 4 4 3,5 8,33 64,91 8,33 10,83
(17)
 
   WLKP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL00764004420512803 / ciemnogniada / n / n
   n / Zbigniew Korek
Kj Zbrosławice
24 FALENTINO (91) Gniewko JACHIMOWICZ (JM.2002) 3,00 12 4 0 5,5 5 5,5 5 4 9,17 62,24 9,17 12,17
(20)
 
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
25 COBERLINA (95) Weronika KOROBLOWSKA (JM.2003) 5,17 20 4 0 6,5 5,5 5 5,5 5 9,33 65,10 9,33 14,50
(25)
 
   KWPN / NED / Klacz / 2007 (10) / 528003000709991 / siwa / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Verlina / Coriander
   - / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
25 ROCKY (80) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 5,33 21 2 3 3,5 4,5 4,5 5 4 9,33 79,31 9,33 14,66
(26)
 
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009660709309 / gniada / Caretello B / Caretino / Red Allegra / Rommel
   Agata Zawada / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
27 ZULUS (71) Przemysław CZEKAJ (JM.2002) 2,00 2 4 3 4 4 4 4,5 3,5 11,00 77,71 11,00 13,00
(22)
 
   SP / POL / Ogier / 1999 (18) / 616009670007999 / ciemnogniada / Elvis / Zazula
   a / Piaff Agnieszka Czekaj
KJ Okoły
27 HRABIANKA C (90) Zofia DUDKIEWICZ (JM.2003) 7,83 27 4 1 7 6 5 6,5 5,5 11,00 72,35 11,00 18,83
(30)
 
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009660841211 / ciemnogniada / Conquest Boy / Contendro / Hrabina C / Caletto's Son
   Witold Brodewicz / Zofia Dudkiewicz
Ciechanowski KJ
29 MICHAEL ANGELO F (139) Julia JABŁOŃSKA (JM.2005) 4,17 17 4 3 4,5 6 5,5 7 5,5 12,67 79,87 12,67 16,84
(27)
 
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / 11309 / ciemnogniada / Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet / Miss Carnute F/Carnute
   Marek Fimmel / Marek Fimmel
JUKS Mieczewo
30 CYPRIANO (138) Laura BARAŃSKA (JM.2004) 8,83 30 6 1 6 7 7 6,5 6 13,50 71,50 13,50 22,33
(31)
 
   WLKP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616007670075011 / kara / Alvarez 17 / Alexis Z / Ceramika / Cyrak
   Gizela Laskowska / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
31 BALANDO (103) Zuzanna BERNAŚ (JM.2002) 3,33 14 4 4 7 5 6,5 5 5,5 13,67 81,34 13,67 17,00
(28)
 
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009540007409 / gniada / Wencco / Balladyna
   Tomasz Tura / Jacek Tura
LKJ Solec
31 KOLIA EWITA (69) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 13,17 32 8 0 7,5 5 6 5,5 5,5 13,67 65,47 13,67 26,84
(32)
 
   SP / POL / Klacz / 2002 (15) / POL009670073102 / gniada / Grand / / Kamelia Ewita / Louis
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
115
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
32
Ukończyło koni
32
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Wojciech Frankowski
  Gospodarz toru:


Łukasz Akszak-Okińczyc

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)



 
Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach przez przeszkody Mistrzostwa Polski JM

SKJ Poczernin, 26-27 lipca 2017
Wydruk: 28-07-2017 08:33:18
Finał/B KUCE
15:00 
(27-07-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: Finał / B KUCE / OOM SKOKI PRZEZ PRZESZKODY Kategoria KUCE FINAŁ dwunawrotowy
(Competition No: Finał / )

Zespół orzekający: Barbra Helak, Ewa Porębska-Gomółka, Wojciech Frankowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I II Suma I Nawrót Suma II Nawrót Wynik końcowy Rozgrywka Nagroda
Prize
Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Pkt. Czas
1 ISGAAR (99) Natalia STEFAŃSKA (JM.2004) 2,00
(1)
3,33
(11)
5,33
(4)
0 70,74 5,33
(3)
0 53,97 5,33
(1)
     
   DRP / DEU / Klacz / 2005 (12) / DE422220048005 / bułana / Tilo / Immaculada / Capitol I
   Klaus Kudlinski / DiM SA
JKS DIM Warszawa
2 MOERPUTTEN ARMANI RJT (98) Julia JABŁOŃSKA (JM.2005) 3,17
(11)
2,33
(5)
5,50
(6)
0 72,29 5,50
(4)
0 51,19 5,50
(2)
     
   New Forest Pony / NED / Wałach / 2008 (9) / 528018020081187 / gniada / Bloemkamp's Cojack / Maerputten Jamie
   Dam. Verstappen Nassaulaan 85A Vlijmen / RJT Sp z o.o.
JUKS Mieczewo
3 ROLEX 2 (79) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 3,33
(13)
2,33
(5)
5,66
(7)
0 77,34 5,66
(5)
0 51,71 5,66
(3)
     
   DRP / POL / Ogier / 2004 (13) / POL013540072804 / siwa / Martell / / Rita /
   Krzysztof Klimczak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
4 FIGARO (120) Julia WALOREK (JM.2005) 2,83
(7)
3,17
(9)
6,00
(8)
0 68,88 6,00
(6)
0 50,11 6,00
(4)
     
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 (11) / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
5 GRAN CHACO (119) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 3,00
(8)
2,00
(2)
5,00
(2)
0 77,42 5,00
(1)
2 53,45 7,00
(5)
     
   KUC / POL / Ogier / 2008 (9) / POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
   Jerzy Łukomski / Waldemar Osuch
KJ Podkowa Gruszczyn
6 NOBELSTAR 0005 (115) Karolina HEYDEL (JM.2003) 4,17
(17)
3,00
(7)
7,17
(12)
0 73,76 7,17
(7)
0 51,66 7,17
(6)
     
   DRP / GER / Wałach / 2000 (17) / DE441410094000 / gniada / Nobel / Nadler I / Nicoletta / Nansen
   - / Jerzy Łukomski
Pony Jumping Team Poznań
7 AMANDA (78) Emilia PĘKAL (JM.2003) 2,33
(3)
3,00
(7)
5,33
(4)
2 68,66 7,33
(8)
0 46,70 7,33
(7)
     
   Halfinger / POL / Klacz / 2007 (10) / POL013670073507 / kasztanowata / Silver / Arleta
   Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław / Wojciech Ciepliński
Kielecki Klub Jeździecki
8 LOPIK'S APPIE (121) Agata DERDA (JM.2005) 4,17
(17)
3,50
(16)
7,67
(13)
0 72,40 7,67
(9)
0 53,01 7,67
(8)
     
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 (12) / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
9 MAKS (125) Gabriela GRZYMAŁA (JM.2003) 4,50
(20)
3,33
(11)
7,83
(15)
0 75,36 7,83
(11)
0 52,92 7,83
(9)
     
   KUC / POL / Wałach / 2007 (10) / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti / Maja / Dante
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
SKJ Potęga Piekary
10 GANGES (118) Maja HENDRYS (JM.2003) 2,33
(3)
1,67
(1)
4,00
(1)
4 75,09 8,00
(12)
0 55,76 8,00
(10)
     
   KUC / POL / Wałach / 2008 (9) / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
11 WRÓŻBITA II (65) Żaneta ZWIERZYŃSKA (JM.2002) 3,00
(8)
4,67
(22)
7,67
(13)
0 75,41 7,67
(9)
2 54,27 9,67
(11)
     
   KUC / POL / Ogier / 2004 (13) / POL013640079904 / gniada / Cyklon Texass / Nando / Wróżka / Gregory
   SK Nowielice / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
12 MIDNIGHT MAGIC (86) Kacper NIEWIADOMSKI (JM.2002) 3,17
(11)
2,00
(2)
5,17
(3)
0 78,54 5,17
(2)
5 68,15 10,17
(12)
     
   KUC / POL / Ogier / 2007 (10) / POL01361017200812422 / siwa / atlantic magic / muffin
   dziewolska patrycja / arkadiusz krupiński
wkj Lublin
13 KWD RAUDHETTA WE (61) Dominika HENZEL (JM.2004) 3,33
(13)
3,17
(9)
6,50
(9)
2 75,91 8,50
(14)
2 53,63 10,50
(13)
     
   DRP / GER / Klacz / 2008 (9) / DE435350022308 / kasztanowata / Tizian / / Rosenna K / Losander
   - / Monika Kłapińska
KJ Podkowa Gruszczyn
14 POLAR (101) Iga SZOSTAK (JM.2003) 2,67
(5)
6,50
(28)
9,17
(21)
0 70,18 9,17
(15)
2 49,90 11,17
(14)
     
   Koń Mały / POL / Ogier / 2006 (11) / POL013530067806 / kara / Demantur Vom Drammetal / / Paula / Suseł
   Eugeniusz Witkowski / Tomasz Szostak
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
15 ISLAND (141) Laura TRALEWICZ PIELAK (JM.2003) 2,17
(2)
6,00
(26)
8,17
(17)
0 76,04 8,17
(13)
4 50,41 12,17
(15)
     
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (5) / 616013661370212 / kasztanowata / Spiky / Ice- Road's Emily
   Marzena Jurzak / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
16 TAMIZA (82) Julia BEDNARCZYK (JM.2004) 3,50
(15)
6,17
(27)
9,67
(22)
0 74,77 9,67
(16)
           
   KUC / POL / Klacz / 2005 (12) / POL013630041605 / ciemnogniada / Top Evita / Farsa
   brak / Ewa Bednarczyk
WKJ Lublin
17 FINISZ (123) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 6,00
(25)
2,17
(4)
8,17
(17)
2 72,35 10,17
(17)
           
   KUC / POL / Ogier / 2010 (7) / 616013520054110 / siwa / Falk / Ilsselvliedt's Fabian / Ksantia / nn
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
18 SHADOW (75) Iga BORS (JM.2005) 4,67
(21)
4,00
(20)
8,67
(19)
2 76,42 10,67
(18)
           
   KUC / POL / Wałach / 2009 (8) / 616999670162409 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Klaudia Bors
SKJ Ponylandia Wojciechowice
19 BOSS (135) Joanna ZAWADKA (JM.2004) 5,67
(24)
3,33
(11)
9,00
(20)
2 71,86 11,00
(19)
           
   MŁP / POL / Ogier / 1994 (23) / POL006670002894 / kasztanowata / Bonaparte / Pick Wick / Meta / Marzący
   Anna Zając / Marian Gomułkiewicz
KJ Picador Wrocław
20 BONA (110) Tamara TYBULCZUK (JM.2004) 6,17
(26)
3,67
(17)
9,84
(23)
2 63,15 11,84
(20)
           
   KUC / POL / Klacz / 2001 (16) / POL013670085401 / siwa / Walor / Corde / Balerina / Farah- Kajus
   Janusz Lawin / Łódzki KJ
Łódzki KJ
21 KOEKOEKSHOF MARISKA (116) Aurelia VON MAUBERG (JM.2002) 4,17
(17)
8,17
(31)
12,34
(25)
0 74,49 12,34
(21)
           
   Welsh Pony / NED / Klacz / 2003 (14) / KWPN0301032 0301032 / kasztanowata / Casperhof's Freddy / Koekoekshof Rolette
   J. Flier / Marta von Mauberg
KJ Aromer
22 GALA GB (132) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 8,83
(30)
4,00
(20)
12,83
(26)
0 75,70 12,83
(22)
           
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 2004 (13) / POL013580259404 / ciemnogniada / Gargamel GB / Witalis / Galaktyka GB / Klejnot GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
23 NOKIA (124) Jagoda BOROWSKA (JM.2004) 2,67
(5)
5,33
(24)
8,00
(16)
6 76,33 14,00
(23)
           
   KUC / POL / Klacz / 2010 (7) / 616013520073610 / gniada / Pietrek / Elpar / Nala / Nando
   Kazimierz Szyling / Izabela Górska
JKS Tornado Szczecin
24 CHAGAL (93) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 11,17
(36)
3,33
(11)
14,50
(29)
0 71,81 14,50
(24)
           
   KUC / POL / Wałach / 2005 (12) / POL013640015705 / gniada / Very Top / Going Top / Chanel / Cyma
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
25 SOFIA (83) Zofia BANASZEK (JM.2002) 9,00
(31)
7,00
(29)
16,00
(31)
0 80,27 16,00
(25)
           
   KUC / POL / Klacz / 2008 (9) / POL013640083408 / izabelowata / Boris / / Sonja / nn
   Ilona Lubińska / Leszek Banaszek
WKJ Lublin
26 WIKING PP (129) Barbara KOŚCIELSKA (JM.2004) 10,33
(34)
3,67
(17)
14,00
(27)
2 65,86 16,00
(26)
           
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / POL01367011200611379105LU75 / gniada / . / .
   . / Rafał Kościelski
KJ AS Dream
27 MAKUBA 21 (77) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 9,00
(31)
5,17
(23)
14,17
(28)
2 73,99 16,17
(27)
           
   DRP / GER / Wałach / 2009 (8) / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Schone Maid
   Hans Huster-Klatte / Rafał Płatek
Kielecki Klub Jeździecki
28 CHARLIE'S BOOMERANG (109) Franciszek JURZAK (JM.2003) 4,67
(21)
5,67
(25)
10,34
(24)
6 90,59 16,34
(28)
           
   Kuc Wal / GER / Wałach / 2008 (9) / DE422220079008 / inna / Thers Billy Budd / Talon Toreth / Lamona / Stemel Ceidrych
   - / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
29 UTINA DES MERVEILES (130) Daria OLECH (JM.2002) 5,00
(23)
12,00
(37)
17,00
(32)
6 89,51 23,00
(29)
           
   Welsh Cob / FRA / Klacz / 2008 (9) / 08038466L / kasztanowata / Machno Carwyn / Bayatina o'Tyler
   MME Karine Cadoux / Justyna Urbanczyk
KJ Classic
30 ARES (104) Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005) 9,00
(31)
11,00
(35)
20,00
(34)
4 69,71 24,00
(30)
           
   Kuc Conn / POL / Ogier / 2000 (17) / POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
31 KALI (68) Wiktoria WARKUSZ (JM.2002) 6,67
(28)
8,33
(32)
15,00
(30)
9 86,53 24,00
(31)
           
   KUC / POL / Wałach / 2006 (11) / Pol013530136706 / kasztanowata / Psik / Klausinka
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
32 ERYK PONYSPORT (117) Maja MARCHWICKA (JM.2005) 6,50
(27)
15,00
(38)
21,50
(35)
3 84,68 24,50
(32)