W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Skrzyczyński, Hentšel, Nieużyła i OZJ Łódź - pierwsi liderzy PLJ po zawodach w Bogusławicach 01/05/17


CSIO4 Linz 4-7 maja 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, program.

 

CSIO4 Linz 2017 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Niedziela 30.04.17 Andrzej Opłatek ósmy w Hagen. W Linz Mateusz Tyszko najlepszy spośród reprezentantów Polski w Grand Prix. Juliana Suska wygrała Grand Prix Dzieci, Dalia Lehmann była druga w Grand Prix Juniorów a Grzegorz Kubiak wygrał Finał YH.

WYNIKI LINZ 

CSI4 Hagen 150cm - Andrzej Opłatek POL / El Camp - 8 miejsce 

 


Sobota 29.04.17 - W Linz triumfuje Łukasz Appel, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Jemma Jones. W Hagen Krzysztof Ludwiczak szósty, w Lummen Sandra Piwowarczyk - Bałuk ósma.

Sobota 29.04.17 na międzynarodowych arenach była bardzo udana dla Polski.  W Linz Hymn Polski grany był aż 4 razy - Łukasz Appel ( na zdjęciu ) wygrał Finał CSIYH na 5 letnim Heartcor F. Julia Jaglarz na Winning Mood wygrała konkurs 130cm rundy CSIJ, Juliana Suska triumfowała w konkursie rundy Dzieci na Tokajer B a  Jemma Jones na Borneo była najlepsza w konkursie VIP.  W CSI4 Hagen  - Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 był szósty w konkursie 140cm a w Lummen Sandra Piwowarczyk - Bałuk wywalczyła ósme miejsce w 1* Grand Prix na Shangri la. 


Czwartek na międzynarodowych arenach : Łukasz Appel w top formie w Linz, Andrzej Opłatek trzeci w Hagen, Sandra Piwowarczyk Bałyk wygrała konkurs w Lummen.

 

Czwartek 27.04.17Andrzej Opłatek ( na zdjęciu )  na Light My Fire był trzeci w konkursie otwarcia 140cm  w CSI4 Hagen.  Łukasz Appel w kapitalnej formie w Linz ze stawką nowych młodych koni.  Wygrał konkurs rundy Młodych Koni na 5 letnim wałachu rasy KWPN Heartcor F ( VDL Corlnad - Heartbreaker ),  na 6 letnim Greatest  ( wałach KWPN ) był czwarty. W konkursie  CSI2 135cm  był piąty na 7 letnim ogierze rasy KWPN Cilverback Du Vlist Z ( Colman - Polydox ).  W Lummen  Sandra Piwowarczyk - Bałuk  wygrała konkurs dla koni 6 letnich na wałachu KWPN Giro de la Luna ( Van Gogh - Cassini I ).


Rozkład Jazdy 27.04-01.05.2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

 

CSI4 Hagen GER  Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek /   LIVE

 

CSI4 150cm 8m Andrzej Opłatek POL / El Camp 30.04.17 VIDEO

CSI4 140cm 6m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 29/04/17

CSi4 140cm   3m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire   27/04/17

 

 

CSI2 / J / Ch / YH / YR  Linz AUT 

/ Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Łukasz Appel, Joanna Marciniak, Dalia Lehmann, Tyszko Michał, Tyszko, Mateusz, Bartosz Goszczyński,  Krzysztof Gozdek, Jakub Krzyżosiak, Maciej Żołądkiewicz, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Marie Janekovic, Maksymilian Parkitny, Aleksandra Kawa, Olga Skrobacz, Vivian Brattli, Lisa Chrzanowski, Mikołaj Barański, Zuzanna Jarocka, Emilia Chmielowska, Laura Kłapińska, Jemma Jones / 

CSI2 Grand Prix  10m Mateusz Tyszko POL / Fidelio   30/04/17

CSI2 135cm 9m. Dawid Kubiak POL / Carmello de Paep Z 

CSI2 135cm 10m Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 

Grand Prix CSIJ 2m. Dalia Lehmann POL / Annchen 11

Grand Prix Dzieci 1m. Juliana Suska POL / Gilea 

YH 6 /yo Final 1m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 11m Bartosz Goszczyński POL / Enriques of the Lowlands 29/04/17

CSI2 130cm  6m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson

CSIJ 130cm 1m. Julia Jaglarz POL / Winning Mood

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska POL / Tokajer B 

VIP Tour  1m. Jemma Jones POL / Borneo

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6/7 y/o  6m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 12m Dawid Kubiak POL / Bagazza M 27/04/17

CSI2 135cm  5m. Łukasz Appel POL / Cilverback Du Vlist Z   

VIP Tour 4m. Jemma Jones POL / Borneo 

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6 y/o  4m. Łukasz Appel POL / Greatest 

 

 

CSI2 Lummen BEL / Sandra Piwowarczyk - Bałuk /   LIVE 

 

CSI2 140cm 15m.  Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 30/04/17

Grand Prix CSI1    8m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Shangri la  29/04/17

6 y/o 1m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Giro de la Luna  27/04/17


ZO Leśna Wola Głogów Młp   

 

ZO Bogusławice PLJ 

 


Mściwoj Kiecoń na nowym koniu Aloubet Kv z jednym błędem w Grand Prix CSI3 Eschweiler 23/04/17


Sophie Von Werner trzecia w Grand Prix Juniorów w Linz 23/04/17


Jan Bobik na Chacco Amicor drugi w Grand Prix CSI2 LR 145cm w Linz 23/04/17


Oliwia Kosmol trzecia w Grand Prix Dzieci w Linz - 23/04/17


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24