Mistrzostwa Polski Kuców, Mistrzostwa Polski Młodzików, Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Puchar Polski Dzieci gr. II 2018

Jakubowice 16-19 sierpnia 2018 

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/kjosadkowski/tour/83

 

foto www.Primel.pl  LINK DO GALERII FACEBOOK 

Mistrzostwa Polski Młodzików 

 

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików  Grupa A2 

złoto - Marcelina Jackowiak BARKAROLA  KJ Gronówka 

srebro - Antonia Śliwiński SZOGUN  KJ Podkowa Gruszczyn 

brąz - Wiktoria Von Mauberg  KOEKOEKSHOF MARISKA  KJ Wiktorowo 

 

WYNIKI KOŃCOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW GRUPA A2 
 

Finał gr. A2 (19-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 BARKAROLA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka 0 0 0,00 0 71,40 0,00 0 61,35 0,00 0 29,23  
2 SZOGUN Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 0 69,86 0,00 0 57,54 0,00 0 31,39  
3 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (Mł.2007) KJ Wiktorowo 0 0 0,00 0 76,51 0,00 0 58,52 0,00 0 31,45  
4 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 0 81,43 0,00 0 60,78 0,00 0 32,60  
5 JACODI'S ANJA'S ALENA Piontek Barbara (Mł.2008) Pony Jumping Team Krosinko 0 0 0,00 0 76,62 0,00 0 63,00 0,00 0 38,13  
6 PASJONATA AMIGO Michalska Maria (Mł.2007) KJ Ranczo Kołata 0 0 0,00 0 70,19 0,00 0 54,94 0,00 4 30,29  
7 DOMINO Kopacz Antonina (Mł.2008) KJ Aromer Józefin 0 0 0,00 0 75,50 0,00 0 65,57 0,00 4 34,64  
8 CHARLIE'S BOOMERANG Kiełczewska Maria (Mł.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 4 4,00 0 81,20 4,00 0 64,04 4,00      
8 FIESTA EWITA Dubiniak Michał (Mł.2007) JKS Jaroszówka 0 0 0,00 0 71,13 0,00 4 58,43 4,00      
10 MACBETH Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 4 4 8,00 0 76,26 8,00 0 71,24 8,00      
10 MARCOS Pięta Julia (Mł.2007) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 4 4,00 4 71,46 8,00 0 60,07 8,00      
12 LOTOS Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 4 4 8,00 0 72,93 8,00 4 54,48 12,00      
13 AMBERVILLE Trelińska Amelia (Mł.2007) KKJ Kielce 4 5 9,00 0 80,17 9,00            
14 GANGES Drobny Maja (Mł.2007) Ciechociński KJ Bonanza 0 8 8,00 4 81,86 12,00            
14 MILLCROFT VIVA Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 4 8,00 4 66,33 12,00            
16 NESKA Łazowska Natalia (Mł.2007) KJ Dworek Okuniew 0 12 12,00 4 71,14 16,00            
17 GWIAZDECZKA-TABUN Sierakowska Michalina (Mł.2007) Stowarzyszenie R&S STABLES 4 16 20,00 0 82,48 20,00            
18 BONI Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 22 0 22,00 0 73,50 22,00            
19 GABON Maćkowska Agata (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 26 26,00 0 82,17 26,00            
20 CHOPIN Żuchowicka Katarzyna (Mł.2007) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 26 30,00 0 81,34 30,00            
20 FIGARO Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 26 26,00 4 75,34 30,00            
22 TIMUR EWITA Dąbrowska Agata (Mł.2008) KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn 0 26 26,00 5 87,19 31,00            
23 KALI Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 32 0 32,00 0 68,93 32,00            
24 NINETTE L Pawłowska Irena (Mł.2007) bpk 4 26 30,00 4 77,56 34,00            

 

Puchar Polski Dzieci II 

 

Podium Puchar Polski Dzieci gr II

złoto - Weronika Kosińska LEDA KJ Tradycja Siedlnica

srebro - Michalina Krzyżańska  CRISTIANO  KJ Skok AgroFood Grabowiec 

brąz -  Zuzanna Kuc  LULANA VAN HET KEIZERSHOF   KJK Pod Żubrem Niepołomice

 

WYNIKI KOŃCOWE PUCHAR POLSKI DZIECI II 
 

115/115 - Finał gr. Dzieci II (19-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 0 0,00 0 76,68 0,00 0 55,73 0,00 0 41,46  
2 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 0 0 0,00 0 78,69 0,00 0 56,90 0,00 ELI    
3 LULANA VAN HET KEIZERSHOF Kuc Zuzanna (JM.2005) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 0 0 0,00 4 77,97 4,00 0 59,18 4,00 0 38,39  
4 CONIKA Z Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 0 0,00 0 73,40 0,00 4 62,78 4,00 0 40,12  
5 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 0 0 0,00 4 70,30 4,00 0 51,07 4,00 4 32,76  
6 FLASH BLUE B Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 0 0,00 0 81,35 0,00 4 62,04 4,00 4 36,63  
7 TYPIER Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 4 4,00 0 74,39 4,00 0 46,85 4,00 4 38,69  
8 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 0 0 0,00 4 79,92 4,00 0 56,39 4,00 8 35,25  
9 LOGOS Okupny Wiktoria (JM.2004) Stowarzyszenie SKJ Grobice 4 0 4,00 0 77,72 4,00 0 58,85 4,00 8 51,19  
10 IRYDION L Patejko Sara (JM.2004) KJ Aromer Józefin 0 4 4,00 0 74,25 4,00 4 54,84 8,00      
10 CIVIS Ciecholewska Zofia (JM.2004) KJ Classic Solec Kujawski 4 0 4,00 0 78,38 4,00 4 59,84 8,00      
10 ULILEN Henzel Dominika (JM.2004) KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata 4 0 4,00 0 76,68 4,00 4 46,40 8,00      
10 REFLECTION Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 0 0 0,00 4 73,87 4,00 4 51,28 8,00      
14 CHONZ'O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4 0 4,00 0 80,43 4,00 8 60,99 12,00      
15 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) bpk 8 0 8,00 0 81,29 8,00            
15 CYRKONIA Korzeniewska Anna (JM.2005) Koniński KJ Sawanna 0 4 4,00 4 71,94 8,00            
15 BAKŁAJ Kaim Magdalena (JM.2004) KJK "Pod Żubrem" Niepołomice 0 4 4,00 4 83,63 8,00            
15 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 0 4 4,00 4 69,23 8,00            
15 TOPAZ Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK (MAZ) 4 0 4,00 4 71,98 8,00            
15 ACANTUS DELLA CACCIA Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 4 0 4,00 4 75,32 8,00            
15 JOLLY Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 4 0 4,00 4 75,44 8,00            
15 LAVITA - L Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 0 0,00 8 88,77 8,00            
23 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 0 0 0,00 11 104,39 11,00            
24 GRANDEZA Kołacka Marianna (JM.2004) KJ Sokół Damasławek 4 4 8,00 4 77,62 12,00            
25 LANA MAYAMI Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 12 12,00 4 0,00 16,00            
25 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 12 0 12,00 4 76,82 16,00            
25 BELLA CONTENDRA Werelich Zuzanna (JM.2005) Klub Jeździecki Wiktorowo 4 4 8,00 8 80,35 16,00            
25 MADAM W Bromboszcz Maja (JM.2004) JKS Desant Mikołów 0 4 4,00 12 75,25 16,00            
29 HOKEY POKEY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 22 0 22,00 0 77,37 22,00            
30 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) JKS Equita Świętochów 12 8 20,00 4 87,87 24,00            
30 HANTERKA Konieczna Róża (JM.2004) SKJ Bajardo Czosnów 8 4 12,00 12 72,38 24,00            
32 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 8 4 12,00 16 87,22 28,00            
33 S EASY FLY Barczyk Milena (JM.2004) bpk 9 12 21,00 8 85,81 29,00            
34 NEKTON PLUS Wojtaszek Vesna (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 22 0 22,00 8 79,87 30,00            
35 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 1 26 27,00 4 81,16 31,00            
36 JOGI GOZDAWA Jendryke Michalina (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 8 8 16,00 16 78,28 32,00            
37 BODER Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Dziuplina 8 26 34,00 12 92,15 46,00            
38 TARA Miechowicz Alan (JM.2004) KJ Contendros Barlinek 12 16 28,00 24 77,02 52,00            
  NEVIO 17 Kapel Julia (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 0 6 6,00 ELI                
  BAMBER - LOXLEY Słaby Marcelina (JM.2005) Kielecki KJ 4 8 12,00 ELI                
  CLINTERO Gołąb Karolina (JM.2005) WLKS Krakus 7 13 20,00 ELI                
  DINAR Kownacka Klaudia (JM.2005) WLKS Krakus 12 26 38,00 ELI                

 

MISTRZOSTWA POLSKI NA KUCACH  Grupa D 

Podium Mistrzostwa Polski Kuców  

złoto - Agata Kamińska FINISZ  KJ Ranczo Kołata 

srebro - Aleksandra Osuch  ROSA  KJ Podkowa Gruszczyn 

WYNIKI KOŃCOWE
 

120/125 - Finał gr. D (19-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy .    
1 FINISZ Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 0 0 0,00 0 79,85 0,00 9 57,99 9,00      
2 ROSA Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 8 4 12,00 4 80,24 16,00 4 51,93 20,00      


 

Puchar Polski Kuców grupa A1 

 

Podium Puchar Polski Kuców grupa A1

złoto - Wiktoria Ryciak KLAUSINKA SKJ Sopot

srebro - Lena Kołacka  APASJONATA CON AMORE KJ Sokół Damasławek

brąz - Nel Skotarczak DENIS  KJ Podkowa Gruszczyn

 

 

WYNIKI KOŃCOWE PUCHAR POLSKI KUCÓW GRUPA A1
 

 

70/70 - Finał gr. A1 (19-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 KLAUSINKA Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 0 0,00 0 67,73 0,00 0 59,59 0,00 0 29,40  
2 APASJONATA CON AMORE Kołacka Lena (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 0 0,00 0 76,46 0,00 0 68,77 0,00 0 30,93  
3 DENIS Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 0 61,17 0,00 0 50,72 0,00 0 31,38  
4 SANTINO Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 0 0 0,00 0 70,17 0,00 0 59,38 0,00 0 43,39  
5 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 0 0 0,00 0 66,46 0,00 0 55,67 0,00 4 30,13  
6 PASJONATA PARYS Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 0 0,00 0 64,16 0,00 0 56,07 0,00 4 37,22  
7 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 0 0 0,00 0 66,82 0,00 0 61,14 0,00 4 38,30  
8 IKONA Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 0 0,00 0 66,99 0,00 0 55,71 0,00 ELI    
9 ROYAL Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem 0 0 0,00 0 71,10 0,00 4 55,53 4,00      
9 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 0 0 0,00 0 68,23 0,00 4 56,24 4,00      
11 TOSKANIA Dąbrowska Agata (Mł.2008) KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn 0 0 0,00 0 75,72 0,00 ELI          
12 MAIDI Sierakowska Michalina (Mł.2007) Stowarzyszenie R&S STABLES 0 4 4,00 0 73,30 4,00            
12 HELGA Dańczak Michalina (Mł.2007) Stowarzyszenie R&S STABLES 0 4 4,00 0 67,43 4,00            
12 JUNIOR Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 0 0,00 4 69,25 4,00            
12 SAMBOR Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 0 0,00 4 72,67 4,00            
12 KAJA Nowicka Oliwia (Mł.2007) Klub Sportowy Podkowa 0 0 0,00 4 74,61 4,00            
12 SANTA Kręgielska Natalia (Mł.2009) Łódzki klub jeździecki 0 0 0,00 4 75,15 4,00            
12 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 4 69,84 4,00            
12 FERRARI Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 4 66,76 4,00            
20 HARLEY Wodzicka Maja (Mł.2007) LKJ Moszna 0 0 0,00 6 101,12 6,00            
21 RINGO Aniołek Hubert (Mł.2007) bpk 0 8 8,00 0 82,16 8,00            
22 HAROLD Strzeszewska Wiktoria (Mł.2008) Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO 0 8 8,00 5 95,30 13,00            
23 LEON Maćkowska Agata (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 8 12,00 4 68,08 16,00            
24 C.SIOUX Naumiuk Kornelia (Mł.2009) bpk 9 4 13,00 4 72,54 17,00            
25 AT LAST RAVISHING RUBY Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK 0 18 18,00 0 64,52 18,00            
26 MOBY DIC Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 24 4 28,00 4 81,05 32,00            
  POSEJDON Grzelczak Matylda (Mł.2008) BPK 0 0 0,00 ELI                

 

Puchar Polski Kuców Grupa B 

Podium Puchar Polski Kuców Grupa B 

złoto - Julia Kapel CYKOR  KJ Aldragho Piaseczno 

srebro - Karolina Miś  ROCK  KJ Koło Brzeźniki

brąz - Jagna Grabowska  ZYGZAK  KU AZS UW Warszawa 

 

WYNIKI KOŃCOWE PUCHAR POLSKI KUCÓW GRUPA B 
 

85/85 - Finał gr. B (18-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 CYKOR Kapel Julia (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 0 0 0,00 0 73,08 0,00 0 59,40 0,00 0 30,39  
2 ROCK Miś Karolina (JM.2006) Kj Koko Brzeźniki 0 0 0,00 0 71,22 0,00 0 58,59 0,00 4 30,68  
3 ZYGZAK Grabowska Jagna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 4 4,00 4 71,59 8,00 4 56,84 12,00      
4 KUBA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 9 0 9,00 4 67,88 13,00 4 54,41 17,00      
5 EQUEENPASSION LAVITA Machniewicz Ewa (JM.2004) Stowarzyszenie R&S STABLES 4 16 20,00 8 75,03 28,00 9 62,37 37,00      
  JACOB Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 26 26,00 ELI                


 

 

Podium Puchar Polski Kuców grupa C 

złoto - Marta Konarska   SULIMA   KJ Podkowa Gruszczyn

srebro - Nadia Sobiecka MARINELLO   UKS Primo

brąz -  Żaneta Zwierzyńska  FAZA AS  KJ Aromer Józefin 

 

WYNIKI KOŃCOWE PUCHAR POLSKI GRUPA C
 

 

95/95 - Finał gr. C (18-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 SULIMA Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 0 68,61 0,00 0 56,12 0,00 0 35,36  
2 MARINELLO Sobiecka Nadia (JM.2003) UKS Primo 0 0 0,00 0 68,77 0,00 0 60,81 0,00 0 37,14  
3 FAZA AS Zwierzyńska Żaneta (J.2002) KJ Aromer Józefin 0 0 0,00 0 73,11 0,00 0 61,61 0,00 0 42,82  
4 JAGIENKA Friedman Maja Bella (JM.2003) bpk 0 0 0,00 0 76,94 0,00 0 67,79 0,00 4 39,37  
5 SOFIA Banaszek Zofia (J.2002) WKJ Lublin 0 0 0,00 0 70,82 0,00 4 59,29 4,00      
5 GARGAMEL GB Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 0 0,00 0 67,07 0,00 4 58,50 4,00      
7 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 0 12 12,00 0 76,28 12,00 0 66,56 12,00      
7 MIŁEK PONYSPORT Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 0 0 0,00 8 71,67 8,00 4 53,15 12,00      
9 MROCZEK Borkowska Zuzanna (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 4 4 8,00 4 84,98 12,00 4 64,29 16,00      
9 MARKIZA Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 4 4,00 8 68,42 12,00 4 54,53 16,00      
9 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 0 0,00 8 67,20 8,00 8 53,76 16,00      
12 WIKING PP Kościelska Barbara (JM.2004) KJ AS Dream 0 12 12,00 0 74,88 12,00 8 61,74 20,00      
13 PENELOPA Pietrzak Julia (JM.2003) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 4 4,00 4 68,81 8,00 ELI          
14 ROLEX 2 Piontek Helena (JM.2006) Pony Jumping Team Krosinko 4 0 4,00 11 96,51 15,00            
15 MENTOS Dunajska Marianna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 12 12,00 8 79,69 20,00            
16 PASJA Grabowska Jagna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 12 4 16,00 8 71,91 24,00            
17 BRAVE HEART 8 Szeszuła Zuzanna (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 4 22 26,00 0 66,74 26,00            
18 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów 22 0 22,00 5 85,78 27,00            
19 STELLA PACK JURASEK Różyc Zuzanna (JM.2005) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 22 4 26,00 4 67,13 30,00            
20 DRUHNA EWITA Klimkiewicz Oliwia (JM.2004) KJ Cavallino Brzoza 4 22 26,00 9 86,42 35,00            
  DONALD Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 0 0 0,00 ELI                
  ANAPON MOONLIGHT DANCER Misztal Maggie (JM.2006) KJ Pegaz Reda 0 22 22,00 ELI                
  L-BRENDA Markiewicz Alicja (JM.2005) UKS Primo Grodzisk Maz. 0 22 22,00 ELI                
  LADY EWITA Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Dziuplina 4 22 26,00 ELI                
  EQUUS Ferenc Tamara (JM.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 22 26,00 ELI                
  JOWISZ Szczupakowska Amelia (JM.2006) KS Nad Wigrami Sp. z.o.o 0 4 4,00 REZ                



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)

Puchar Polski Kuców Grupa Dbis

 


Podium Puchar Polski Kuców Grupa D bis

złoto - Marianna Kołacka TAMBURYNEK  KJ Sokół Damasławek

srebro - Dominika Henzel ROSANNA KJ Podkowa Gruszczyn 

brąz  - Zuzanna Prymek TREVOR H  KJ Aromer Józefin 

 

105/105 - Finał gr. D-Bis (18-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 TAMBURYNEK Kołacka Marianna (JM.2004) KJ Sokół Damasławek 0 0 0,00 0 75,75 0,00 0 52,47 0,00 0 35,76  
2 ROSANNA Henzel Dominika (JM.2004) KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata 0 0 0,00 0 81,09 0,00 0 53,44 0,00 4 31,29  
3 TREVOR H Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 0 0,00 0 79,70 0,00 0 50,34 0,00 4 33,76  
4 MANCHESTER 0012 Bętkowska Sara (JM.2003) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 0 4,00 0 74,82 4,00 0 50,49 4,00      
4 WRÓŻBITA II Zwierzyńska Żaneta (J.2002) KJ Aromer Józefin 0 0 0,00 4 84,45 4,00 0 57,50 4,00      
4 FALCO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 4 78,44 4,00 0 55,01 4,00      
4 LOPIK'S APPIE Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 0 0 0,00 4 76,50 4,00 0 56,27 4,00      
8 MONTGOMERIE EX MAY DREAM Heydel Karolina (JM.2003) Pony Jumping Team Poznań 0 0 0,00 4 77,55 4,00 4 56,88 8,00      
9 BOSS Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina 0 4 4,00 4 81,56 8,00 4 51,89 12,00      
9 ARES Wysoczański Filip (JM.2005) KJ Michałówka 0 4 4,00 4 80,38 8,00 4 58,08 12,00      
9 HAZELHORST'S DIAMO Poleszak Dagmara (JM.2004) KJ Wiktorowo 0 0 0,00 8 74,44 8,00 4 51,06 12,00      
12 FUNNY BOY Ciecholewska Zofia (JM.2004) KJ Classic Solec Kujawski 4 0 4,00 4 77,10 8,00 5 67,38 13,00      
13 QUABREL RJT DE L'ETAPE Dziuba Anna (JM.2006) SKJ Bobrowy Staw 4 5 9,00 0 84,38 9,00            
13 KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE Kośmicka Adela (JM.2003) KJ Aldragho Piaseczno 0 0 0,00 9 88,82 9,00            
15 NANDO SUPER Piskorska Magdalena (JM.2003) KJ Wiktorowo 4 4 8,00 4 78,61 12,00            
15 VALES BLUERAY Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 4 4,00 8 74,32 12,00            
17 SHADOW Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 1 1,00 13 88,41 14,00            
18 DEPAS CORRINUS P. Anduła Natalia (JM.2006) Pegaz Reda 4 8 12,00 4 79,87 16,00            
18 CLYDAGH JUSTICE Oleszkiewicz Nina (JM.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 8 4 12,00 4 84,56 16,00            
20 LADY LUCK IV Otlewska Amelia (JM.2004) Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko 16 4 20,00 8 79,05 28,00            
  SAFARI SUNDANCE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 6 6,00 ELI                
  AMANDA Pękal Emilia (JM.2003) Kielecki Klub Jeździecki 0 10 10,00 ELI                
  GLENLO FIONNUALA Oleszkiewicz Lena (JM.2005) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 8 12,00 ELI                

 

PUCHAR POLSKI MAŁYCH KONI GRUPA E 

Podium Puchar Polski Małych Koni Grupa E

złoto - Zofia Budzuńska  FABIA  KJ Gronówka 

srebro - Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA  SKJ Ponylandia 

brąz - Maja Bella Friedman  SWEET NOISE-M  BPK
 

120/125 - Finał gr. E (18-08-2018)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 FABIA Budzyńska Zofia (J.2002) St. KJ Gronówka 0 0 0,00 0 76,93 0,00 0 53,25 0,00      
2 LA CUMPARSITA Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 6 6,00 8 75,18 14,00 0 50,03 14,00      
3 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (JM.2003) bpk 4 0 4,00 16 78,25 20,00 0 52,21 20,00      
4 PIPIN Golicka Zuzanna (J.2001) Sopocki KJ 8 4 12,00 12 78,28 24,00 4 46,58 28,00      
  OLIVIA Kręgielska Nikola (JM.2003) Łódzki KJ 4 4 8,00 ELI                

 

GALERIA www.Primel.pl

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19