W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSIO Zuidwolde FEI Jumping Nations Cup™ Youth 01-05 czerwca 2022

Mikołaj Barański fot. Spoolder.net

Reprezentacja Polski :

CSIOY - Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Aleksander Lewandowski, Julia Błaszczak, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz 

CSIOJ - Klara Kozioł, Daria Pietrzak, Aleksandra Wypchło, Iga BIegalska, Maria Brańka Borja, Lena OLeszkiewicz, Natalia Stefańska 

CSIOCH - Julia Ganowska, Roksana Nawrocka, Małgorzata Babczyńska, Paulina Pellowska, Amelia Zięba, Michalina Łącka, Kevin Pszowski   CSIOP - Julia Ganowska

WYNIKI 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 5 czerwca 2022

CSIOCH 125cm  1m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75

Grand Prix CSIYJ  - 6m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

 

 sobota 4 czerwca 2022

Grand Prix CSIOCH 1m. Małgorzata Babczyńska  HAPPYLINA  VIDEO 

 

piątek 3 czerwca 2022

CSIOCh 125cm - 1m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75  VIDEO

CSIOY 145cm - 4m. Maximilian Parkitny FERRARI K

CSIOJ Puchar Narodów - Polska 10 miejsce  

CSIOY Puchar Narodów - Polska 12 miejsce  

 

czwartek 2 czerwca 2022

CSIOCh  Puchar Narodów - Polska 4 miejsce

CSIOCh 130cm - 1m. Paulina Pellowska LA COCO 3  VIDEO

CSIOJ 135cm - 4m. Iga Biegalska DORAVELLA

CSIOY 140cm - 2m, Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO 

CSIJY 130cm - 4m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

 

środa 01 czerwca 2022

CSIOY 140cm 1m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA

CSIOCH 125cm  6m. Małgorzata Babczyńska  PLUTO 75

CSIOCH 130cm  9m. Roksana Nawrocka PENNY LANE


CSI Zduchovice 01-05 czerwca 2022

 

Reprezentacja Polski : ​Łukasz Koza, Łukasz Troszczyński, Julia Jaglarz, Julia Jabłońska, Alicja Kosmol, Oliwią Kosmol, Oliwer Bule, Paulina Bule, Paulina Słoniec, Klara Gierek, Nikola Idkowiak, Matylda Kasner, Magdalena Kałuża, Natalia Kluska, Barbara Krywult, Patrycja Ksiądz, Amelia Mielszygrosz, Seweryn Murdzia, Szymon Najdzionek, Barbara Połap, Natalia Przybyła, Klaudia Rajter Wojciechowska, Natalia Sydow, Mikołaj Szurman,  Krzysztof Wójcik.

WYNIKI       RELACJA VIDEO

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach  :

niedziela 5 czerwca 2022

LR Grand Prix 145cm - 2m. Łukasz Koza BALLANTINA  VIDEO

Finał 125cm - 1m. 1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY  VIDEO

GP CSIU25  - 5 m. Oliwer Bule C BAS

 

sobota 4 czerwca 2022

CSI1 125cm - 1m. Mikołaj Szurman HITCH

Finał CSIYH 7yrs - 5m. Natalia Sydow IMPALA 47

CSI2 140cm - 10m Barbara Krywult FLASH

 

piątek 3 czerwca 2022

LR 145cm 8m. Łukasz Troszczyński CORDOBA

CSIU25 - 3mOliwer Bule C BAS  VIDEO 

CSI2 135cm - 3m. Paulina Bule ALMQUIST

CSIYH 7yrs - 5m. Klaudia Rajtar Wojciechowska CALLETO Z

CSIYH 5/6 - 1m. Natalia Sydow NICO GOLD

 

czwartek 2 czerwca 2022

CSI2 130cm - 5m. Matylda Kasner ARES

CSI1 120cm - 1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY VIDEO 

CSIYH 7yrs - 2m Klaudia Rajtar Wojciechowska CALLETO Z

CSIU25 - 4m. Oliwer Bule C BAS   

CSI2 135cm - 3m. Paulina Bule ALMQUIST

CSI2 140cm - 10m. Oliwer Bule LAZINO

 

środa 01 czerwca 2022

CSI2 130cm - 2m. Matylda Kasner ARES VIDEO 

CSIYH 5/6 yrs  1m. Łukasz Troszczyński CLAPPERTON  / Natalia Sydow NICO GOLD


Historyczny sukces w Hamburgu !! Cassandra Orschel wygrała prestiżowy konkurs Derby ! 29/05/22

 

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel w świetnym stylu (jako jedyna pokonała finałową rozgrywkę bez błędów) wygrała prestiżowy konkurs German Jumping Derby na klaczy DACARA E

WYNIKI ZAWODÓW 


Radzionków. Aniela Szlufik i Liwia Król - Akademickie Mistrzynie Polski 2022

 

Zwycięzcy Akademickich Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody - Radzionków 22

fot. IMAGE W. Rożnowska

 

 

 

Podium Akademickich MO w skokach przez przeszkody w kat PROFI

 1m. Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu  

 2m. Filip Babiak GUSTIQUE  Uniwersytet Gdańsk

 3m. Nina Milczarek AMARANT Uniwersytet Łódzki 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

Podium Akademickich MP  w skokach przez przeszkody kat AMATOR
 
1m. Liwia Król CYTAT  Uniwersytet Śląski w Katowicach   
2m. Julia Janku BOLERO DUE Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu  
3m. Aleksandra Morel D'ACCARDO ZWKF Gorzów - Filia AWF Poznań   
 

Magda Kamińska - Kumorek wygrywa Grand Prix PLJ w Leśnej Woli 29/05/22

Magda Kamińska Kumorek fot. Monika Paśko Photography Monapphoto

 

Zawodniczka KJ Preria Wilkowice Magda Kamińska - Kumorek wygrała Finał Rundy Złotej Polski Ligi Jeździeckiej podczas ZO w Leśnej Woli na koniu BRANDY / Burberry x Castiglione L/ .

VIDEO rozgrywka      VIDEO przejazd podstawowy 

 

WYNIKI GP Finał Rundy ZŁotej  PLJ     WYNIKI ZAWODÓW   

 

 


Jakub Kubiak najlepszy w Warce 29/05/22

Jakub Kubiak - zwycięzca Grand Prix fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Podium Grand Prix Warki o nagrodę Grupy LODE 

1m.  Jakub Kubiak  QUILIBET KJ SO Łąck  0/0 34,86s

2m.  Antoni Strzałkowski  CLAPTON KJ Strzała Krubiczew  0/0 35,74s 

3m.  Dawid Kubiak  GACARLA VDL Sobieski Jumping Team  0/0 38,16s 

 

WYNIKI GRAND PRIX   WYNIKI ZAWODÓW    

 


Juniorka Róża Konieczna przebojem zawodów CSI2 Tsaratsovo w Bułgarii 28/02/22

 

Polska juniorka Róża Konieczna błyszczała formą podczas zawodów CSI2 Tsaratsovo w Bułgarii w dn 26-28 maja 2022. Reprezentantka Polski na koniu DARIDO B wygrała konkurs otwarcia 130cm, była druga w 135cm i czwarta w finałowym konkursie Grand Prix. 


CSIO5 Rzym - Andrzej Opłatek czwarty w konkursie LR 145 27/05/22

 

Andrzej Opłatek w dn 26-28 maja startował w prestiżowym turnieju CSIO5 w Rzymie na Piazza di Sienna. W jednym z konkursów LR 145 zaliczanym do światowego rankinguna koniu LE CORDIAL zajął czwarte miejsce. 

 

WYNIKI ZAWODÓW 


Natalia Czernik trzecia w Zuidwolde 26/05/22

Natalia Czernik i DARK CHOCOLATE MAXX 

Natalia Czernik na wyhodowanej przez Leszka Chełstowskiego klaczy DARK CHOCOLATE MAXX zajęła trzecie miejsce w konkursie 120cm podczas zawodów CSI1  w Zuidwolde w Holandii. 

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Gałkowo 26-29 maja 2022

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24