W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Rozkład Jazdy 7-10.04.2016

CSI3 San Giovanni  ITA     wyniki / listy                  livestream

Krzysztof Ludwiczak / Wojciech Wojcieniec /  Sandra Piwowarczyk Bałuk , Paulina Rybarczyk 

 

CSI3 Lanaken   BEL    wyniki / listy / program              livestream

Maksymilian Wechta 

 

CSI3 Lummen BEL      wyniki / listy / program                livestream

Mściwoj Kiecoń, Łukasz Troszczyński, Aleksandra Lusina

 

Toscana Tour Arezzo ITA   wyniki / listy / program 

Agnieszka Cecuga, Marcin Pakuła, Paweł Piątkowski 

XII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski Leszno 

wyniki / listy / program

 


Halowy Puchar Polski 2016 Finał Dąbrówka Mała 1-3 kwietnia 2016 - Wyniki / video

05/04/16                            KOŃCOWE RANKINGI HPP 

SENIORZY   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro / BKJ Bogusławice

MŁODZI JEŹDŹCY  1m. Adam Grzegorzewski / Okarino / Agro Aves Gajewniki 

JUNIORZY 1m. Dajana Pawlicka / Bebeto / KJ Agro Handel Śrem 

OPEN  1m. Magdalena Ziajkowska / Lara Croft / KJ Hippica Polonia Słupno

fot Jacek Kowalski 

 

 


Halowy Puchar Polski Kuców / MK / Dzieci - leszno - 1-3 kwietnia 2016 wyniki

04/04/16 

Zwycięzcy HPP K / MK / Dzieci - Leszno 2016

Dzieci I - Aleksandra Kierznowska / SKJ Kietlów 

Dzieci II - Martyna Zielińska / KJ Pegaz 

MK GR E - Wiktoria Stanisławska / CH Jaszkowo 

GR A1 - Laura Kłapińska / Small Cherry 

GR A2 - Natalia Sydow / SKJ Gronówka 

GR B - Aleksandra Osuch / KJ Podkowa Gruszczyn 

GR C - Gabriela Kozłowska / KS FER Więckowice

GR D - Wiktoria Leszek Karwańska BPK 

GR Dbis - Alicja Tomaszewicz BPK

GALERIA Primel.pl Finały 

 


Hymn Polski dla Krzysztofa Ludwiczaka w San Giovanni

31/03/16 

Krzysztof Ludwiczak w dniu swoich urodzin w świetnym stylu wygrał pierwszy konkurs 135 CSI3 w San Giovanni.  W konkursie startowało 127 par. 

 

 


Rozkład Jazdy 29.03-03.04.16

Finał HPP Dąbrówka Mała 

wyniki / listy / program 

 

HPP K/MK/Dz  Leszno

wyniki / listy / program

 

 

CSI3 San Giovanni ITA    livestream    wyniki / listy 

 

Krzysztof Ludwiczak, Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Wojciech Wojcianiec, Anna Szary - Ziębicka, Paulina Rybarczyk, Ewa Dyżewska,  Olivia Szustkowska, Michał Ziębicki, Julia Michalska. 

 

 

CSI2 Lanaken BEL  / Maksymilian Wechta, Krzysztof Okła   

wyniki / listy / program             livestream 

wyniki / listy / program od 01.04 

 

CSI2 Cagnes sur Mer FRA  / Jan Chrzanowski 

wyniki / listy / program 

 

Toscana Tour Arezzo ITA / Paweł Piątkowski / Katarzyna Kuchejda 

wyniki / listy / program

 

 


Finał Pucharu Świata Getborg 2016 - wyniki Longines FEI World Cup™ Jumping Final

29/03/16 

 

1m Steve Guerdat SUI 

2m. Harrie Smolders NED

3m. Daniel Deusser GER 

20m. Jarosław Skrzyczyński POL

25m Michał Kaźmierczak POL 

 

 

 


Sukces !! Hymn Polski w Geteborgu dla Jarosława SKrzyczynskiego

24/04/16 

Wspaniały początek w Geteborgu!! Jarosław Skrzyczyński na Aresie wygrał  konkurs otwarcia 140 cm. Jako jedyny pokonał parkur poniżej 60 s. W kolejnym konkursie świetnie spisał się Michał Kaźmierczak i Woody plasując się w czołówce konkursu na siódmym miejscu. 

 

WYNIKI TURNIEJU  

 

LIVEstream 

 

fot : press GHS

 


Rozkład Jazdy 24-28.03.16

Finał Pucharu Świata  Geteborg  - Jarosław Skrzyczyński / Michał Kaźmierczak 

wyniki / listy / program                  TVP Sport program               LIVEstream

 

 

CSI3 San Giovanni    listy / wyniki / livestream

Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Anna Szary - Ziębicka, Paulina Rybarczyk, Ewa Dyżewska, Ewelina Szczepanik, Olivia Szustkowska, Grzegorz Psiuk, Michał Ziębicki. 

 

Costa Del Sol Mijas / Klara Kostrzewa

listy / wyniki / livestream

 

Arezzo Toscana Tour / Jacek Mierzwiński / Kuchejda Katarzyna

wyniki / listy 

 

CSI2* Cagnes-Sur-Mer / Jan Chrzanowski 

wyniki / listy 


KJ Osadkowski Jakubowice gospodarzem MP w Skokach przez przeszkody

23/03/16 

W dniu 22/03/16  Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego porozumiał się z KJ Osadkowski i powierzył mu organizację Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody oraz Pucharu Polski Dzieci. Te najbardziej prestiżowe polskie zawody jeździeckie w skokach odbędą się także w nowym terminie, w dniach 8-11 września 2016r . Obie strony wyraziły nadzieję, że organizacja tego prestiżowego wydarzenia w obiekcie KJ Osadkowski w Jakubowicach zaspokoi wymagania zawodników zarówno jeśli chodzi o nowy termin, jak i o miejsce zawodów.


Grand Prix Wolicy dla Dawida Kubiaka

20/03/16

Dawid Kubiak na Quite Donaldson wygrał Grand Prix Wolicy  i awansował w rankingu HPP na 2 miejsce. Liderem rankingu HPP jest Leszek Gramza.  Finał HPP odbędzie się w Dąbrówce Małej w Klubie JKS u Robsonów. 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24