W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 15-18 X 2020

  

 

Mściwoj Kiecoń i Baccord - zwycięzcy konkursy Grand Prix CSI2   Przemysław Antosz Photography

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach

 

niedziela 18.10.2020

Grand Prix CSI2 LR 145  1m. Mściwoj Kiecoń BACCORD VIDEO 

Grand Prix CSI1 135  1m. Wojciech Wojcianiec JARLEY VIDEO

CSI1 125cm   2m. Katarzyna Romanko  SHAMANKA  VIDEO

CSIYH 6/7 Final   14m Maximilian Parkitny CAVALIM Z

 

sobota 17.10.2020

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI1 130cm   1m. Wojciech Wojcianiec  JASON VDL  VIDEO

CSI1 120cm  2m. Matylda Malepszy DANTOS HBC

CSI1 115cm  1m. Maja Likus OLIMPIA VIDEO

CSIYH 6/7 yr  2m. Jan Bobik OLE  VIDEO

CSIYH 5 yr Final   5m. Tamara Tybulczuk SZIFO  VIDEO

 

piątek 16.10.2020

LR 145cm  2m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE

CSI2 140cm  3m. Krzysztof Ludwiczak  NIKO

CSI1 110cm  2m. Izabela Vinckier SALVE   VIDEO 

CSIYH 6/7 yr  5m. Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS

CSIYH 5 yr    1m. Matylda Malepszy CORD-M   VIDEO 

 

czwartek 15.10.2020

CSI2 140cm   1m. Grzegorz Kubiak SZULER

CSI2 135cm   5m. Szymon Najdzionek FADINA PP

CSI1 130cm  2m. Małgorzata Koszucka BLACK & WHITE 3

CSI1 120cm  2m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL    VIDEO

CSI1 110cm  1m. Marcelina Lech BROWNIE   VIDEO

CSIYH  5yr  2m. Matylda Malepszy CORD-M   VIDEO

 


Sebastian Bąk wygrywa Grand Prix Leszna 11/10/20

Sebastian Bąk i Portos - przejazd podstawowy GP
 

WYNIKI GRAND PRIX  

1m. Sebastian Bąk PORTOS R & S Stables  0/0 37,68 s

2m. Ewa Mazurowska CHANBETTE KJ Heaa Turek  0/0 42,92 s

3m. Krzysztof Mazur CICERO  KJ Legia Kozielska 0/0 46,82 s 

WYNIKI ZAWODÓW 


HZO DiM Bobrowy Staw III kwalifikacja Cavaliada Future 11/10/20

Nel Skotarczak i Pasjonata Parys - rozgrywka A1 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A0  1m. Stanisław Woźniak JARY ŁKJ

Gr A1  1m. Nel Skotarczak PASJONATA PARYS KJ Podkowa Gruszczyn

Gr A2  1m. Zuzanna Przybylska CINAMON JUKS Abakus Kaczyna

Gr C  1m. Jagna Grabowska PASJA KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

Gr D bis   1m. Jagoda Kierznowska CORBINIAN KJ Sokół Damaslawe 

Grand Prix D E  1m. Amelia Zubczyńska TOUAREG KJ Dworek Okuniew

Final Rundy Jun i Mł  1m. Hanna Miedziocha  LA SCALA BPK

Finał Dzieci II  1m. Kaja Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO Stajnia Podolszyn

 

WYNIKI ZAWODÓW        RANKING KWALIFIKACJI CAVALIADA FUTURE


Polacy w rankingu FEI na koniec września 2020

 

RANKING nr 237 FEI  z 30/09/20 

 

1m. Steve Guerdat SUI 3627

132m.  Wojciech Wojcianiec POL 1345 

140m. Andrzej Opłatek POL 1315 

 

POLACY W RANKINGU na 30/09/20 

RANKING U25 - 13m Andrzej Opłatek 

 

 


Andrzej Opłatek ponownie wygrywa w Gorla Minore 04/10/20

Andrzej Opłatek i Ishan B

 

Andrzej Opłatek ma za sobą najlepszy turniej w karierze! Przez trzy tygodnia zawodów we włoskim Gorla Minore wygrał dwa konkursy 150cm zaliczane do światowego ranking na Stakkatanie. cztery razy triumfował na Odile du Soufflet w konkursach 140cm, na Le Cordial był drugi w 145cm oraz wygrał dwa konkursy 130cm  na Ishan B. W Grand Prix U25 na Diaroubet był trzeci, w jednym z konkursów Grand Prix czwarty. 

Najlepsze wyniki ostatniego weekendu w Gorla Minore :

01/10/20 CSI2 130cm  2m. Ishan B VIDEO

02/10/20 CSI2 130cm  1m. Ishan B VIDEO

03/10/20 CSI2 145cm  2m. Le Cordial VIDEO

04/10/20 CSI2 130cm  1m. Ishan B 


Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików, Halowy Puchar Polski na Kucach i Małych Koniach Leszno 1-4 X 2020

Podium HPP A1  fot Paula Bartkowiak

 

Halowe Mistrzostwa Polski na Kucach 1m. Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików - 1m. Malgorzata Babczyńska JAGIENKA KJ Mustang Jaworzno 

HPP A1 - 1m. Tola Wawrzkiewicz HALNY SKJ Sopot 

HPP A0 - 1m. Martyna Grobelny FRIDA LKJ Ochaby 

HPP C - 1m. Nikola Panarowicz MAROKO KJ Bonanza Jędrzychowice 

HPP D bis  1m. Julia Ganowska TIFFANY KJ Ranczo Kołata

HPP E  1m. Julia Biskup TEKILA-K KJ Liljówka Stęszewko

HPP Dzieci II  1m. Nell Sówka JURANDA KJ Podkowa Gruszczyn 

 

 


Warsaw Jumping - Polska Scena Jeździecka - Służewiec 30.09-04.10.2020

 

 

ZWYCIĘZCY - najlepsze pary w zawodach : 

Niedziela 04.10.2020

Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE Fundacja Stajnia Ludwiczak 

Finał 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP KJ Agro Handel

Joker 135cm  1m. Łukasz Wasilewski WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo

 

Sobota 03.10.2020

TOP TEN  1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel

Final 125  1m. Łukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo

Finał YH 6 latki  1m. Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF KJ Agro Handel 

YH Finał 5 latki 1m. Malwina Urbańska CACHMER WKJ Warszawa 

 

Piątek 02.10.2020

140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO KJ Agro Handel 

130cm  1m. Adam Grzegorzewski ARONIA KJ Okoły 

130cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST TKJ Garbówek 

YH 6 latki  1m. Szymon Stasiak COLLINS S KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.

 

Czwartek 01.10.2020

Bariery  1m. Jarosław Skrzyczyński i Jakub Kubiak

140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO KJ Agro Handel 

130cm  1m. Marek Lewicki LA PEZI KJ Czahary Pogorzelica 

120cm  1m. Zofia Gintowt - Juchniewicz SKŁADNIA Stajnia Podolszyn

YH 5 latki  1m. Łukasz Brzóska DARK'ANN KJ Brzóska Sport Horses

 

Środa 30.09.2020

120cm  1m. Zuzanna Sterczyńska ARIANA SKJ Sopot 

YH 6 latki  1m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL JKS Melloni Horses 

YH 5 latki  1m. Matylda Malepszy CORD-M KJ Agro Handel 

 

PROGRAM / BILETY 

ZAWODNICY

WYNIKI 

RLEACJA 

 

 


Andrzej Opłatek błyszczy formą w kolejnym tygodniu zawodów w Gorla Minore 24-27 września 2020

 

Andrzej Opłatek podobnie jak w pierwszym tygodniu zawodów w Gorla Minore wygrywa również w kolejnym !  Na klaczy Odile du Soufflet dwukrotnie zwyciężył w konkursach 140cm, był czwarty na Stakkatanie w Grand Prix  i trzeci na Diaroubet w Grand Prix U25! Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka podczas zawodów w Gorla Minore poniżej : 

CSI2 LR 145 - 4 miejsce STAKKATAN VIDEO

CSIU25 LR Grand Prix  - 3 miejsce DIAROUBET  VIDEO Jump off

CSI2 140cm   -  1 miejsce  ODILE DU SOUFFLET  VIDEO  24/09/20

CSI2 140cm - 1 miejsce ODILE DU SOUFFLET  VIDEO  25/09/20

CSIU25  - 11 miejsce DIAROUBET VIDEO

CSIU25  -  15 miejsce  DIAROUBET

CSI2 135cm - 11 miejsce LE CORDIAL VIDEO

CSI2 130cm -  16 miejsce NORDSTURM 15

CSIYH  135cm - 14 miejsce ISHAN B

WYNIKI


Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej - I Memoriał im. Henryka Adamusa - Warnik 25-27 września 2020

 

Drużynowy Puchar Polski   1m. KJ Agro Handel Śrem 

PLJ 2020  Runda Brązowa  1m. Maja Szewczyk KJ Avanti Opole 

PLJ 2020  Runda Srebrna  1m. Adam Grzegorzewski  KJ Okoły  

PLJ 2020  Runda Złota   1m. Adam Grzegorzewski  KJ Okoły 

Grand Prix -  I Memoriał im. Henryka Adamusa  1m. Jan Vinckier SK Kunowo 

WYNIKI      RELACJA    zamówienia zdjęć Photo Monskoo

 

 


FEI CSIO Youth Opglabbeek 24-27 września 2020

 

Reprezentacja Polski :

CSIOP - Nell Sówka 

CSIOCh - Iga Biegalska, Daria Pietrzak, Zuzanna Prymek

CSIOJ - Laura Kłapińska, Juliana Suska, Olga Skrobacz, Maximilian Parkitny, Natalia Stefańska, 

zgłoszenia    program / wyniki   relacja video 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

Puchar Narodów  CSIOJ  - 6 miejsce Polska 

Puchar Narodów  CSIOCh - 5 miejsce Polska 

Grand Prix CSIOJ - 4 miejsce Juliana Suska TOKAJER 8  VIDEO

Grand Prix CSIOCh - 12 miejsce Iga Biegalska DORAVELLA

Grand Prix CSIOP - 27 miejsce Nell Sówka BEN GUN

25/09/ CSIOJ 130cm - 2 miejsce Olga Skrobacz  ORIDA-M VIDEO

26/09/ CSIOJ 130cm - 2 miejsce Laura Kłapińska  ZAZOU SZUMAWA VIDEO

26/09/ CSIOCh 115cm - 3 miejsce Nell Sówka  BEN GUN VIDEO 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24