W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Dalia Lehmann najlepsza w Grand Prix Leszna 07/02/21

Po przerwie w świetnym stylu wrócił na arenę podstawowy koń Dalii Lehmann CASANOVA. Para wygrała konkurs Grand Prix w Lesznie. 07/02/21

 

Grand Prix HZO Leszno 07/02/21

1m. Dalia Lehmann CASANOVA 468 Lehmann Sport Horses 0/0 36,52s 

2m. Łukasz TroszczyńskCORDOBA KS Nad Wigrami 0/0 39,41s 

3m. Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Vanto Jumping Team 0/4 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX           WYNIKI ZAWODÓW 

 


HZO DiM Sopot 05-07 lutego 2021 I kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars

Nell Sówka i Mister Stakato  fot. Wiktoria Milczarczyk Red Camera 

 

Zwycięzcy niedzielnych Finałów HZO DIM Sopot 07/02/21

Finał Ao 1m. Adrianna Czarnecka WINCENTY BPK  VIDEO

Finał A1  1m. Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO Ranczo Kołata VIDEO 

Finał A2  1m. Jakub Mroczek JUULTJE Polish Pony Club VIDEO

Finał C 1m. Nel Skotarczak HELABA D'INSEGOTTE KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO

Finał Dbis 1m. Paulina Pellowska MAKUBA21 JKS Barłomino VIDEO 

Grand Prix D/E 1m. Nell Sówka LEXUS KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO 

Grand Prix Dzieci 1m. Nell Sówka MISTER STAKKATO S KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO

Finał JM 1m. Lena Czeszejko Sochacka BALANS JKS u Robsonów VIDEO

Finał Jun/Mł 1m. Iga Biegalska DORAVELLA  SKJ Sopot VIDEO 

 

WYNIKI ZAWODÓW        RANKING CSIO Sopot Young Stars   

 


Andrei Shalohin wygrywa Grand Prix w Michałowicach 07/02/21

Andrei Shalohin z KJ Zbyszko najlepszy w GP Michałowic fot. Przemysław Antosz

 

Grand Prix CSN KJK Michałowice  07/02/21

1m. Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko 0/0 43,82 s 

2m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY RC Riding Center Sosnowice 0/4 41,52s

3m. Michał Kaźmierczak NOTIS RC Riding Center Sosnowice  1 pkt 

 

WYNIKI  GRAND PRIX     WYNIKI ZAWODÓW 

 


CES Valencia Tour - Polacy w świetnej formie podczas II tygodnia zawodów w Hiszpanii 4-7 lutego 2021

Adam Grzegorzewski i Kalita O 

 

CES Valencia Tour II week  Reprezentacja Polski: 

Adam Grzegorzewski ISSEM STAKATA KALITA O AZUR JACUZZY

Mikołaj Barański FREIHERR JUGGLE BARAKA KAZAN VAN DE PITSEMBURG

Laura Barańska  CHUCK NORRIS DEXTER

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

Niedziela 07/02/21

​Grand Prix LR 145cm 9m. Mikołaj Barański FREIHERR  VIDEO

Finał 140cm - 2m. Adam Grzegorzewski STAKATA  VIDEO 

Finał YH 7yrs - 7m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA  VIDEO

 

Sobota 06/02/21

Finał YH 6yr - 1m. Adam Grzegorzewski KALITA O  VIDEO 

 

​Piątek 05/02/21

LR 145cm - 5m Adam Grzegorzewski VIDEO , 8m Mikołaj Barański VIDEO

CSIYH yrs - 3m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA VIDEO

 

Czwartek 04/02/21

CSIYH 6yrs 2m. Adam Grzegorzewski  KALITA O  VIDEO

 


Polacy w rankingu FEI na koniec stycznia 2021

Longines Ranking FEI 31/01/21 

1m. GUERDAT, Steve SUI 3627 pkt

2m. FUCHS, Martin SUI  3373 pkt

3m. DEUSSER, Daniel GER 3362 pkt 

134m WOJCIANIEC, Wojciech POL 1430 pkt

143m OPLATEK, Andrzej POL 1395 pkt 

 

POLACY w RANKING FEI na koniec stycznia 2021


CES Valencia Tour - Triumf polskiego juniora - Mikołaj Barański wygrywa konkurs 140cm 31/01/21

 

Dwójka polskich juniorów Mikołaj Barański i Laura Barańska z powodzeniem rozpoczęła start w CES Valencia Tour. Podczas pierwszego tygodnia zmagań, Mikołaj Barański na KAZAN VAN DE PITSEMBURG wygrał finałowy konkurs 140cm i był trzeci w 130cm, na JUGGLE BARAKA w Finale YH był piąty, na FREIHERR dziewiąty w sobotnim konkursie 140cm. Laura Barańska na CODETIA VDL w konkursie otarcia 130cm zajęła 11 miejsce i była 13ta w finałowym konkursie 140cm na CHUCK NORRIS

WYNIKI TURNIEJU  28-31.01.2021 I week 

VIDEO KAZAN   1m. 140cm 

VIDEO FREIHERR  9m. 140cm 

VIDEO CHUCK NORRIS 13m. 140cm 


CSI3-W Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2020/21 w Krakowie na Tauron Arenie w dn 11-14 marca 2021

 

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ Cavaliada Tauron Arena 11-13 marca 2021 

RANKING LEC - subliga północna 03/12/20

RANKING LEC - subliga południowa  03/12/20


CSN Dąbrówka Mała - Antoni Strzałkowski najlepszy w konkursie Grand Prix 31/01/21

 
Podium konkursu Grand Prix w Dabrówce Małej 31/01/21 :
1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF  KJ Strzała 0/0 33,18s
2m. Grzegrz Kubiak SZULER KJ SO Łąck  0/0 33,99s
3m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  TKJ Garbówek 0/0  34,61s
 

 


JKS Przybyszewo. Łukasz Koza wygrywa swoje pierwsze Grand Prix na klaczy Ballantina 31/01/21

 

Leszno - JKS Przybyszewo Podium konkursu Grand Prix 31/01/21
1m.  Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice  0/0  34.48s
2m.  Maksymilian Wechta CELTIA II   KJ Wechta  0/4  30,71s
3m.  Hubert Polowczyk COURTNEY 11  KS Cortina Kaczenice 0/4 33,22s
 

 


MET Oliva - Adam Grzegorzewski trzeci w konkursie 140cm 29/01/21

Adam Grzegorzewski na zakończenie trzy tygodniowego pobytu w Olivie wywalczył trzecie miejsce w 3* konkursie 140cm na kl. HAPPYLINA /Lexicon x Hemmingway/. Konkurs wygrał reprezentant Włoch Francesco Turturiello na kl DIRABA /Diarado x Contendro/  fot 1clicphoto 

WYNIKI TURNIEJU 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24