W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Mistrzostwa Europy Seniorów Aachen 2015

19/08/15 

Michał Kaźmierczak / Que Pasa 5

Krzysztof Ludwiczak / Zoweja

Mściwoj Kiecoń / Urbane

Jarosław Skrzyczyński / Crazy Quick

 

wyniki / listy

TV Eurosport od 14.30 

live www.feitv.org / płatne

 

 

 

19/08/15 godz. 14.00 - pierwszy konkurs kwalifikacyjny 


Brązowy medal Mistrzostw Europy Dzieci - video dekoracja

 

W ME Dzieci startowało 22 ekipy, Polska ukończyła na 3 miejscu z brązowym medalem. WYNIKI


Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów / Dzieci Wr Neustadt 2015 -CEREMONIA OTWARCIA video

17/08/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Agnieszka Cecuga czwarta w Mistrzostwa Europy Juniorów 2015 - finałowe video

17/08/15 g.08.20  

 


Grand Prix Michałowic dla Jakuba Krzyżosiaka

 

16/08/18

Jakub Krzyżosiak na Atiqua wygrał Grand Prix ZO w Michałowicach 

 

WYNIKI ZO

 

 

fot. (c) Przemysław Antosz

 

 


Agnieszka Cecuga czwarta, Andrzej Opłatek 23 w Finale Mistrzostwa Europy Juniorów, Zuzanna Gowin w Finale ME MJ - 21 miejsce

16/08/15   Agnieszka Cecuga (c) Sibil Slejko 

 


Zuzanna Gowin, Agnieszka Cecuga, Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann i Aleksandra Bolko w ścisłym Finale Mistrzostw Europy w Wr Neustadt


Sukces !!! Polskie Dzieci z brązowym Medalem Mistrzostw Europy w Wr Neustadt !!!

13/08/15 

 


3 miejsce dla Polski w Pucharze Narodów Studenckiego turnieju Student Riders Nations Cup (SRNC) w Hiszpanii

Reprezentacja Polski w składzie :

Tatiana Elzanowska, Paulina Bryś, Agata Mizgier zajęła 3 miejsce w rozegranym w Hiszpanii w dniach 7-9.08.15 w Jerez de la Frontera, kolejnym turnieju z serii Student Riders Nations Cup (SRNC) ustępując ekipom Niemiec i Hiszpanii. 

Brawa !!

 

 


Video z przejazdu Andrzeja Opłatka na El Campie z pierwszego konkursu ME Juniorów w Wr Neustadt z 12/08/15


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24