W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

7 etap HPP w Michałowicach

Adam Grzegorzewski i Ażur - najlepsza para konkursu Grand Prix w Michałowicach

 

Grand Prix  1m. Adam Grzegorzewski AŻUR KJ Agro Aves Gajewniki

Finał MJ 1m.  Agata Skrzypiec BERLINA KJK Szary Michałowice 

Finał Dzieci 1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem 

Finał Juniorów  1m.  Aleksander Lewandowski  GENTLY VAN DE DENNENHOEVE  KJ Arpav

Finał OPEN 1m. Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z  JUKS Mieczewo

 

WYNKI ZAWODÓW 

 

RANKING HPP po 7 etapach 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2019 - rozkład jazdy

20/02/19 

 


Tomasz Olszewski wygrywa Grand Prix Leszna 17/02/19

Tomasz Olszewski na CAMAKO'S BOY JW z Kujawsko Pomorskiego KJ w Bydgoszczy zwyciężył w pierwszym ogólnopolskim Grand Prix w 2019 roku, podczas szóstego etapu kwalifikacji Halowego Pucharu Polski w Lesznie. Anna Seroka  z SKJ Bajardo na EXTRA DOLLARS triumfowała w Finale HPP MJAleksandra Gebler z KJ Sokół Damasławek na BOLTER wygrała Finał HPP Juniorów, Klara Kozioł z TKJ Garbówek na ROCKY była najlepsza w Finale HPP Dzieci I . Finał HPP Open wygrał Franciszek Jurzak z SKJ Ponylandia na LA CUMPARSITA,

WYNIKI ZAWODÓW    fot. Magda Pocztowska 

RANKING Halowego Pucharu Polski 

 


HZO DiM Jaszkowo 17/02/19

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW HZO DiM Jaszkowo 17.02.19 .:

Finał J / MJ - Aleksandra Osuch  CROWN DU BUISSON Z  KJ Podkowa Gruszczyn
GP Dzieci I - Kornelia Smura DIE KLEINE LADY KS Jumping Events
Finał D/E - Aleksandra Osuch ROSA KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Dzieci II - Marta Konarska LILI MARLENE  KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Dbis - Karolina Heydel MONTGOMERIE EX M.D   Rio Grande Krosinko
Finał C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8  KJ Podkowa Gruszczyn
Finał A2 - Marcelina Jackowiak COAST PLAYER S. KJ Gronówka
Finał A1 - Berenika Biela GARBONOS CH Jaszkowo

WYNIKI TURNIEJU 


Jarosław Skrzyczyński drugi w Neumunster w LR 150cm 16/02/19

 

Jarosław Skrzyczynski i Chacclana - 2 miejsce w konkursie LR 150cm CSI3 Neumunster. WYNIKI

16/02/19


Oliwia Szustkowska udanie zadebiutowała z nowym koniem podczas CSIYH Lier 09/02/19


Amelia Mościcka druga w Grand Prix CSIJ w Abu Dhabi 08/02/19

 

WYNIKI KONKURSU

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Amelia Mościcka (@mosciccyequestrian)

Lut 9, 2019 o 11:27 PS


Zawodnicy do lat 15 włącznie zobowiązani są startować w kamizelkach ochronnych.

Zawodnicy do lat 15 włącznie zobowiązani są startować w kamizelkach ochronnych.

Uwaga: kamizelki ochronne powinny być jak najlepsze, chroniące ciało młodego zawodnika. Przepisy celowo nie określają jakości kamizelki, podobnie jak kasku, pozostawiając decyzję rodzicom i opiekunom. Dopuszcza się wszelkiego rodzaju kamizelki ochronne, w tym tzw. „żółwiki” 

Kamizelki możecie kupić w SKLEPIE STAJNIA 

 

więcej    09/02/19


Ranking PZJ w skokach przez przeszkody na koniec stycznia 2019

LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec stycznia 2019 

Jarosław Skrzyczyński KJ Agro Handle Śrem  - Ranking Ogólny 

Adam Grzegorzewski   KJ Agro Aves Gajewniki -  Ranking Młodych Jeźdźców 

Aleksandra Kierznowska  KJ Kietlów  - Ranking Juniorów 

Julia Jabłońska UKS Mieczewo - Ranking Dzieci

 

Polacy w Ranking FEI na koniec stycznia -  Jarosław Skrzyczyński nr 53


CAVALIADA Lublin 31.01-3.02.2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

niedziela 3 lutego 2019 

 

Krzysztof Ludwiczak i Nordwind / przejazd podstawowy Grand Prix / 

 

LR 145cm Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind video  wywiad 

Ranking Cavaliada Tour 

Finał 125cm 1m. Maja Marchwicka POL Szafir M 

Finał Future MINI 1m. Martyna Ufnal / KJ Hippica / Ramiro

Finał Future MIDI 1m. Maria Michalska / KJ Ranczo / Pasjonata Amigo 

Ranking Cavaliada Future 

 

sobota 2 lutego 2019

wywiad z Dominikiem Słodczykiem 

 

CSI2 135cm  2m Jarosław Skrzyczynski POL Akkol video 

CSI2 120cm  1m.  Dominik Słodczyk POL Aperitiff 

Speed & Music 1m. Dominik Słodczyk  POL  Drako 

Future MINI 1m.  Natalia Głowacz / KJ Liljówka Stęszewko  Szaman 

Future MIDI 1m. Zofia Ćwik / Pałucki KJ w Górkach Zagajnych  Teti  video 

Ranking Cavaliada Future 

Sztafeta  1m. Aleksandra Kierznowska / Martyna Ufnal / Blanka Brzeska 


 piątek 1 lutego 2019 

 

Dawid Skiba i Badorette 

 

CSI2 LR 145cm 1m. Dawid Skiba BADORETTE video

CSI2 130cm 1m. Aleksandra Zybala BEBETO video 

Venus vs Mars 1m. Paulina Koza CONNER video wywiad


 

czwartek 31.01.19

 Andrzej Opłatek i El Camp 

 

CSI2 140cm 2m. Andrzej Opłatek EL CAMP video 

CSI2 130cm 1m. Tomasz Olszewski LUNA P

CSI2 120cm 2m. Łukasz Brzóska CASALETTO

Potęga skoku 1m. Mateusz Kiempa JALANDAHAR video wywiad

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24