4Foulee Poznań 4- 6 czerwca 2021

Wojciech Wojcianiec i Chintablue - zwycięska para konkursu Grand Prix fot. Wiktoria Milczarczyk 

 

LISTA ZAWODNIKÓW  3-6 czerwca 2021

PROGRAM / WYNIKI 

BILETY / STRONA OFICJALNA / LIVESTREAM 

zdjęcia  Paula Bartkowiak Fotografia  Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

 

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju :

 

Niedziela 06/06/21

Grand Prix LR 160cm 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO 

CSI4 LR 145cm 6m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  VIDEO 

CSI4 140cm 2m. Marek Lewicki ITOULON B

Finał YH  1m. Filip Lewicki KELDITA  VIDEO 

 

Sobota 05/06/21

CSI4 LR 145  9m. Monika Gruntkowska DHAHA

CSI4 140cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO VIDEO

CSI1 135cm 3m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY VIDEO 

CSI1 115cm  1m. Paulina Sawicka TYPIER VIDEO

 

Piątek 04/06/21

CSI4 LR 150cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR

CSI4 140cm 4m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S VIDEO 

CSI1 130cm  2m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

CSI1 110cm 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

 

Czwartek 03/06/21

CSIYH 1m. Filip LewickKELDITA

CSI1 110cm  1m. Zuzanna Dąbrowska ORINOKO  VIDEO

CSI1 130cm  4m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

Archiwum  / Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w Grand Prix Poznania 

4FOULEE 2021       1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE

4FOULEE 2019       4m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI4 Poznań 2018   2m. Andrzej Opłatek  EL CAMP 

CSI4 Poznań 2017    5m. Kamil Grzelczyk  WIBARO 

CSI4 Poznań 2016  13 m Wojciech Dahlke  A QUITE

CSI4 Poznań 2015   5m. Mściwoj Kiecoń  URBANE

CSI3 Poznań 2014   1m Andrzej Głoskowski CROS

CSI4 Poznań 2013   12m Radosław Zalewski DUKE OF CARNEVAL 

CSI2 Poznań 2012   3m. Łukasz Brzóska OCEANE DU LIBAIRE

CSI2 Poznań 2011   1m. Wojciech Dahlke VANDAMME 

Jarosław Skrzyczyński i CHACCO AMICOR 

fot Wiktoria Milczarczyk

 

Monika Grundkowska i DHAHA 

fot Wiktoria Milczarczyk 

 

Kamil Grzelczyk i WIBARO 

fot Wiktoria Milczarczyk 

Filip Lewicki i KELDITA /Arezzo VDL x NImmerdor/ klacz KWPN / 2015 hod. VDL Stud wł. Marek Lewicki  

fot Wiktoria Milczarczyk 

Wojciech Wojcianiec i NACCORD MELLONI

fot Wiktoria Milczarczyk 

Krzysztof Ludwiczak i CONFUA 

fot Wiktoria Milczarczyk

Marek Lewicki / ITOULON B     Maksymilian Wechta / FIBONACCI 

 

fot Wiktoria Milczarczyk

Klara KOZIOŁ i Marta Roszkiewicz Heizer 

fot Wiktoria Milczarczyk

Jagoda Kierznowska i BENJA LUNA i Izabela Vinckier SALVE 

fot Paula Bartkowiak 

Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

fot Paula Bartkowiak

Zuzanna Dąbrowska i ORINOKO

fot Wiktoria Milczarczyk

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1181
2. Lewandowski Aleksander 778
3Błaszczak Julia  300
4. Parkitny Maximilian    258
5. Barański Mikołaj   257
6. Piksa Magdalena   249
7. Suska Juliana    242
8. Bule Oliwier    198
9.  Maruszak Lena     152
10. Yeroshova Anastasia 147

 31/10/22

1. Stefańska Natalia  361
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  280
4. Kozioł Klara        268
5. Szczupakowska Amelia     220
6. Oleszkiewicz Lena      181
7. Zawadzka Eliza     178
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  142
10. Niziołek Zuzanna  116

31/10/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Nawrocka Roksana    2485
3. Ganowska Julia     1944
4. Słoniec Paulina   1860
5. Przybylska Zuzanna    1735
6. Kosmol Alicja  1710
7  Goszczński Adam   1709
8. Sówka Nell   1685
9. Kucharska Antonina     1545
10. Pszowski Kevin     1434

31/10/22

1. Cicha Zofia 346
2. Rąbca Milena 290
3. Layer Blanka 286
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Wierucka Maria    202
7. Michalak Helena        200
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Błądek Michalina   128

31/10/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   465
2. Luboński Ignacy 440
4. Reimann Zofia  430
5. Wnuczko Sara  407
6. Koperska Pacyńska Maria   379
7  Nazarewicz Julia  290
8. Wiśniewska Zofia  256
9  Sławińska Zuzanna   249
10. Nowak Antoni  237

31/10/22

1.  Wierucka Zofia  543
2.  Kulesza Lila   474
3.  Lewandowska Michalina   442
4.  Drozd Michalina     416
5.  Moczkowska Mia  410
6   Kamińska Zofia       387
7.  Brzykcy Lilianna    380
8.  Krzeszewska Zofia 358
9.  Mroczek Jakub   352
10. Przybyła Agata  344

31/10/22

1. Pasternak Julia   463    
2. Cwana Wiktoria       459
3. Grobelny Martyna     446
4. Tymieniecka Wiktoria    437
5. Buczek Agata   413
6. Stasiak Agata  397
7. Fediow Daria    370
8. Szostawicka Karolina  342
9. Czeszejko Sochacki Filip     324
10. Burzyńska Ellis Anastazja 294

31/10/22

1.  Kierznowska Jagoda   1480
2.  Aniołek Hubert 1000
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/10/22

1.  Hart Dyke Zofia        892
2.  Cwalina Wiktoria  732
3.  Pakur Zofia    575
4.  Moczkowska Carla  554
5.  Kępka Aleksandra     553
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Sałapatek Maja  425
8. Frączkowska Roksana           347
8. Ciszek Maria    310 
10. Janusz Zofia     281

31/10/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Biskup Julia   140
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
9. Leszek Karwańska  Wiktoria    55
10  Pietrzak Emilia  40

31/10/22