4 Foulee CSI4 Poznań - X Memoriał Macieja Frankiewicza 7-9.06.19

PROGRAM / LISTY / WYNIKI              STRONA OFICJALNA http://4foulee.pl/pl/    ZGŁOSZENIA

 

RELACJA VIDEO http://4foulee.pl/pl/csi-poznan/tv-online.html    

 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

 

Grand Prix LR 160cm   4m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO     

Finał 145cm LR  1m. Andrzej Opłatek POL EL CAMP     

Finał CSIU25 3m. Andrzej Opłatek POL CONMINA BLUE PS   

Grand Prix CSI1   3m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

Final CSIYH   4m. Marek Lewicki POL ITOULON B

 

 

Memoriał Macieja Frankiewicza 4m. Wojciech Wojcianiec POL  CASSIO MELLONI  

CSI4 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL AKKOL

CSIU25 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V

CSI1 130cm   1m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

CSIYH 125cm   2m. Marek Lewicki POL ITOULON B

 

LR 150cm  3m. Andrzej Opłatek POL STALANDO 2   VIDEO  JUMP OFF 

CSI4 140cm  2m. Andrzej Opłatek POL EL CAMP   VIDEO 

CSIU25 135cm  2m. Andrzej Opłatek POL  CONMINA BLUE PS   VIDEO 

CSI1 130cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL COSTACALVO   VIDEO

CSIYH 125cm  2m. Marek Lewicki POL CORNET'S SUNSHINE   VIDEO 

 

 

 Jarosław Skrzyczyński i Jerico GP 

 

Andrzej Opłatek i El Camp 

 

Andrzej Opłatek i Conthinder 

 

Jarosław Skrzyczyński i Akkol 

 

Maksymilian Wechta i Number One  

 

Wojciech Wojcianiec i Cassio Melloni - Memoriał Macieja Frankiewicza

 

Jarosław Skrzyczyński i Greatest - Memoriał Macieja Frankiewicza 

 

 

 Andrzej Opłatek i Staland 2 - rozgrywka LR 150cm 

 

 Andrzej Opłatek i El Camp

 

Andrzej Opłatek i Conmina Blue PS 

 

Aleksandra Kierznowska i Dior V 

 

 Krzysztof Ludwiczka i Costacalvo 

 

Marek Lewicki i Cornets Sunshine

 

Marek Lewicki i Itoulon B 

 

Nowa sekcja

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19