W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Toscana Tour Arezzo 03-07 kwietnia 2024

Adam Grzegorzewski & VALANNA

 

Reprezentacja Polski - Adam Grzegorzewski, Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki

WYNIKI TURNIEJU 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

07/04  Grand Prix LR 155cm - 8m. Adam Grzegorzewski  ISSEM

07/04  LR 145cm - 7m. Krzysztof Ludwiczak  MISS KANILVIA PS

07/04  120cm A - 2m. Aneta Wysocka EVIVA

07/04  120cm B - 5m. Klaudia Siarkiewicz  ANDIGO AL Z

07/04  115cm - 2m. Izabela Vinckier KUCINDA

07/04  110cm - 3m. Mikołaj Ziębicki  QILIAN VAN'T KATTENHEYE

 

06/04  140cm - 2m. Marcin Bętkowski  JAMIRO

06/04  125cm - 3m. Izabela Vinckier DOM PRINZIGNON MELLONI Z  

06/04 115cm - 2m. Izabela Vinckier  KUCINDA

 

05/04  140cm - 3m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA

05/04  135cm - 6m. Dawid Skiba TAMAGOTCHI

05/04  130cm - 4m. Cassandra Orschel ELDORADO 164

 

04/04  140cm - 1m. Adam Grzegorzewski VALANNA

04/04  145cm GP Q - 6m. Mikołaj Barański FREIHERR

04/04  140cm - 2m. Dawid Skiba LA VULKANO L

04/04  140cm - 5m. Dawid Skiba  KASPER

04/04  135cm - 3m. Dawid Skiba  TAMAGOTCHI

 

03/04  YH 5yo - 1m. Izabela Vinckier  DIJON & Aneta Wysocka STARLIGHT GOLD

02/04  YH 5yo - 1m. Izabela Vinckier  DIJON & Aneta Wysocka STARLIGHT GOLD


CSIO Youth Nations Cup Opglabbeek 04-07/04/2024

 

Wiktoria Cwalina & Lexus 

 

Reprezentacja Polski - Aleksandra Kierznowska, Lena Maruszak, Juliana Suska, Maria Brańka  Borja, Oliwer Bule, Natalia Sydow, Iga Biegalska, Zuzanna Dabrowska, Julia Ganowska, Ewa Macieszczak, Paulina Pellowska, Daria Pietrzak, Nell Sówka, Lila Kulesza, Helena Gola, Adam Goszczynski, Gaja Kazimierczak, Alicja Kosmol, Hanna Pis, Zuzanna Kuczerawy, Wiktoria Cwalina, Zofia Biel, Zofia Kaminska, Olga Patecka, Nina Sućko 

WYNIKI TURNIEJU 


 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

07/04 CSIU25YJ 135cm  - 4m. Maria Branka Borja  CAMILLA 139

07/04 CSIOP 120cm - 5m. Zofia Kamińska  PORTOS

07/04 Grand Prix CSIOP 130cm - 9m. Olga Patecka  BOCO AN MHUILEANN

 

06/04 CSIOY 145cm - 1m. Natalia Sydow   NICO GOLD

06/04 CSIOY Grand Prix LR 145 - 6m. Natalia Sydow   FIRST ONE

06/04 CSIOP 115cm - 1m. Wiktoria Cwalina LEXUS

06/04 CSIOCh Grand Prix - 6m. Zuzanna Kuczerawy  URACA II

 

05/04 CSIOY 135 - 2m. Aleksandra Kierznowska  DIAMENT

05/04 CSIOCh 125 - 1m. LIla Kulesza SHERLOCK

05/04 Puchar Narodów CSIOJ - Polska 9 miejsce 

 

04/04 Puchar Narodów CSIOCh - Polska 2 miejsce 

04/04 Puchar Narodów CSIOY - Polska 4 miejsce 

04/04 CSIOJ 140 - 8m. Iga Biegalska  DORAVELLA

04/04 CSIOCh 115 - 9m.  Hanna Pis REBELIANT

04/04 CSIOP 110 - 4m. Zofia Biel CHIPPENDALE

04/04 CSIOY 135 - 8m. Aleksandra Kierznowska  DIAMENT


CSI3 Gorla Minore 4-7 kwietnia 2024

 

Przemysław Konopacki drugi na kl. EXPRESSION'QUILL zajął drugie miejsce w konkursie rankingowym LR 145 na otwarcie turnieju w Gorla Minore 04/04/24. 

WYNIKI TURNIEJU 


Daria Pietrzak druga w Grand Prix CSIU25YJ Opglabbeek 31/03/24

Daria Pietrzak fot. Pegasus

 

Daria Pietrzak na kl. UNICA K druga w konkursie Grand Prix CSIU25YJ 140cm Sentower Park w Belgii !! 

WYNIKI ZAWODÓW 


Podsumowanie 2023 Roku

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2023 Rok 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Stakkato Lazar  

Amazonka Roku - Aleksandra Kierznowska 

Młodzieżowiec Roku - Mikołaj Barański 

Junior Roku - Iga Biegalska

Zawodnik Roku w kat. Dzieci - Nadia Lehmann 

Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem 

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

Wydarzenie Roku - Zespołowa Kwalifikacja Olimpijska Paryż 2024 

 

 

 


Toscana Tour Arezzo 26-31 marca 2024

 

 

Reprezentacja Polski - Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz,  Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki. 

 

WYNIKI TURNIEJU   26-31/03/24


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

31/03  Grand Prix LR 150cm  3m. Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF

31/03  LR 145cm - 12m. Maciej Handzlik  LANDREAU

31/03  140cm - 6m. Marcin Bętkowski JAMIRO

31/03  120cm - 5m.  Izabela Vinckier  DOM PRINZIGNON MELLONI Z

31/03  115cm - 3m. Izabela Vinckier  KUCINDA

31/03  110cm - 3m. Olga Tomanek WINNIE

 

30/03  140cm - 10m. Dawid Skiba LA VULKANO L

30/03  140cm - 8m. Marcin Bętkowski KALISTO P.  

30/03  125cm - 4m. Izabela Vinckier  DOM PRINZIGNON MELLONI Z

30/03  125cm - 3m. Aneta Wysocka  EVIVA

30/03  110cm - 7m. Olga Tomanek WINNIE

 

29/03  140cm - 3m. Dawid Skiba KASPER  

29/03  140cm -  6m. Krzysztof Ludwiczak CASTAKKA BLUE PS

29/03  130cm - 10m. Anna Szary Ziębicka  LUCIANO

29/03  120cm - 7m. Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z

29/03  115cm - 2m. Izabela Vinckier  KUCINDA

29/03  110cm - 10m. Mikołaj Ziębicki MAGNIFICENT Z

 

28/03  145cm GP Q - 8m. Krzysztof Ludwiczak CANAN PLUS-S

28/03  140cm -  9m. Dawid Skiba KASPER

28/03  140cm - 10m. Marcin Bętkowski  JAMIRO

28/03  135cm - 3m. Marcin Bętkowski KALISTO P.

28/03  Finał YH 5yr1m. Izabela VinckieDIJON  

 

27/03  CSIYH 5yr - 10m. Izabela Vinckier   DIJON  

27/03  CSIYH 6 yr - 7m. Cassandra Orschel  CASCALIDO 6

26/03  CSIYH 5yr - 1m. Izabela VinckieDIJON

26/03  CSIYH 6yr - 12m. Dawid Skiba  FALVARO V&V Z


HZO Łąck 22-24 marca 2024

Grand Prix HZO Łąck 24/03/24

 

1m. Tamara Tybulczuk SZIFO TKJ Garbówek  

2m. Beniamin Tomaszewski  BALOURANO   SKJ Sopot 

3m. Beniamin Tomaszewski  DUKE   SKJ Sopot  

WYNIKI GRAND PRIX 

fot. Paulina Chaber Photography


CSN Dąbrówka Mała 22-24 marca 2024

Jacek Zagor fot. JKS u Robsonów

Grand Prix CSN JKS u Robsonów 24/03/24

 

1m. Jacek Zagor   KEBERLINA H   LKS Nadwiślanin Kwidzyn  0/0  46,36s 

2m. Michalina Szmytka  COMET  KJ Arpav Gdańsk  0/0  47,06s 

3m. Weronika Wilska-Czarnecka   BIG SANTURIA PS    SKJ Sopot   0/4 47,13s 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 


DANUBE CHAMPIONS TOUR INDOOR IV Šamorín 21-24.03.2024

Juliana Suska fot. equifo.cz

 

Reprezentacja Polski -  Maksymilian Wechta, Adam Grzegorzewski, Mściwój Kiecoń,  Dawid Kubiak,  Tomasz Miśkiewicz, Adrianna Ostrowska, Malwina Urbańska, Agnieszka Olszewska, Julia Osadkowska, Anna Stasiak, Szymon Stasiak, Juliana Suska, Joanna Cebulak, Tomasz Plewa, Amelia Brelińska, Patrycja Dadal, Emilia Gielata, Amelia Jurkiewicz, Małgorzata Koszucka, Jacek Mierzwiński, Nikola Miłoszewska, Eliza Pinior, Eliza Wiśniewska, Milena Wójcikiewicz, Krzysztof Złocki, Kaja Hus  

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

Niedziela 24/03/24

GP LR 145cm - 6m. Adam Grzegorzewski DARK FIRE

Finał 135cm - 10m. Tomasz Plewa JAY BLOOBIDAY

Finał 130cm - 1m. Adrianna Ostrowska CON AMORE Z

Finał CSIAm - 1m. Amelia Jurkiewicz CASILDA

 

Sobota 23/03/24

140cm - 8m. Krzysztof Złocki SR CLAIRIS

130cm - 8m. Małgorzata Koszucka SHADOWFAX 111

125cm - 9m. Adrianna Ostrowska CON AMORE Z

120cm - 3m. Milena Wójcikiewicz DININA

CSIAm - 6m. Amelia Jurkiewicz CASILDA

Finał CSIYH 5yr - 4m. Krzysztof Złocki  KALAN CAMP Z

 

Piątek 22/03/24

LR 145cm - 2m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

135cm - 1m. Agnieszka Olszewska  INNOCENCE  VIDEO

125cm - 9m. Joanna  Cebulak JACTION BREAKER RV

120cm - 7m. Agnieszka Olszewska TAJNA

115cm - 3m. Milena Wójcikiewicz DININA  

CSIAm - 1m. Kaja Hus RICO VD BISSCHOP

CSIYH 6/7yr - 3m. Adam Grzegorzewski  MUSTANG

CSIYH 5yr - 2m. Krzysztof Złocki  KALAN CAMP Z

 

Czwartek 21/03/24

140cm - 5m. Malwina Urbańska KALOMA-N

130cm - 1m. Juliana Suska NIGIRI

115cm - 6m. Joanna Cebulak NENA V/D HEEZERENBOSCH

CSIYH 5yr - 3m. . Krzysztof Złocki  KALAN CAMP Z

CSIYH 6/7yr - 7m. Malwina Urbańska KANTATE HIPPICA Z


Radosław Zalewski wygrywa Grand Prix Michałowic 17/03/24

Radosław Zalewski fot. Przemysław Antosz

 

Radosław Zalewski na og. FABULEUX DIAMANT  / Diamant De Semilly x Corrado / wyhodowanym przez firmę Ata Event Race  zwyciężył w konkursie Grand Prix HZO w Michałowicach. 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24