W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Puchar Polski Dzieci 2017 gr I WYNIKI

Podium Puchar Polski Dzieci gr I

złoto - Maja Marchwicka '05  SZAFIR M / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

srebro - Maria Adamietz '03  CHELSEA-BLUE  / KJ Metpol Grodziec 

brąz - Aleksandra Kierznowska '03 VALENCIA  / KJ Kietlów 

 

17/09/17


Mistrzostwa Polski 13-17 września 2017 Jakubowice

17/09/17

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Lehmann liderami rankingów PZJ na koniec sierpnia 17

13/09/17 

 


365 dni do Mistrzostw Świata w Tryon USA

 

13/09/17 

 


Podium Puchar Polski Dzieci 2017 gr II Strzegom 10/09/17

złoto - Milena Dobkowska / LA PAZ / WKJ Warszawa 

srebro - Pola Wawrzyniak / DIMPLE / TKJ Garbówek

brąz - Weronika Kosińska / LEDA  / SKJ Tradycja

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr E Strzegom 10/09/17

złoto - Aleksandra Osuch / ROXANA Z / KJ Podkowa Gruszczyn 
srebro - Zofia Budzyńska FABIA  / KJ Gronówka 
brąz - Zuzanna Golicka / PIPIN  / SKJ Sopot

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr D bis Strzegom 10/09/17

złoto - Dominika Henzel TIFFANY  / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Derda LOPIK'S APPIE   / Pony Jumping Team Poznań

brąz - Aurelia Von Mauberg / COEDNEWYDD PEPSI / KJ Aromer Józefin 

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr C

 

złoto - Gabriela Grzymała / MAKS  / SKJ Potęga Piekary

srebro - Anna Bieńkowska / SZOGUN  / KJ Cavallino

brąz - Maja Marchwicka / ARIS / KJ Zbyszko

 

WYNIKI       10/09/17  Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 


Podium Mistrzostwa Polski na Kucach 2017 grupa D Strzegom 10/09/17

złoto - Aleksandra Osuch / ROSA  / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Kamińska CZINGIS CHAN  / KJ Ranczo Kołata 

brąz - Oliwia Płatek / MAKUBA 21  / KKJ Kielce

 

WYNKI FINAŁOWE       Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


IX Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni 4,5,6,7-letnich, XXIII Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego OLSZA 2017

Championy Polski Młodych Koni Olsza 2017 

rocznik 2010 kl. COLUMBIA  / Łukasz Troszczyński  / KS Nad Wigrami 

rocznik 2011 wł. SECRET WEAPON L / Dawid Skiba / KJ Agro Handel Śrem 

rocznik 2012 kl. HAPPY LINA / Adam Grzegorzewski / Agro Aves Gajewniki 

rocznik 2013 og. ASTIL L Dawid Skiba / KJ Agro Handel Śrem  

Finał Memoriału Jana Kantego Dąbrowskiego  1m. Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K / KJ Equipo 

fot. Paula Bartkowiak  10/09/17 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24