Lotto CSIO5 Sopot 13 - 16 czerwca 2019

 

 

 

WYNIKI 

 

 

Oficjalna Reprezentacja Polski :

Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski 

 

ZGŁOSZENIA 

 


RELACJA ONLINE www.swiatkoni.pl

EUROSPORT retransmisja Puchar Narodów wtorek 18.06.19 - 10:00
 

 

LONGIBES CSIO5 Puchar Narodów  Polska 7 miejsce  16/06/19  

SOPOT CSIO5 150cm 2m. Andrzej Opłatek  POL Conthinder

 

POCZTA POLSKA CSIO5 150cm  4m. Maksymilian Wechta POL London  

Ministerstwo Rolnictwa CSIO5 145cm 3m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue

LOTTO CSIO5 160cm  10m. Jan Bobik POL Farmer

VERSO LA NATURA Final YH 7yo 2m. Hubert Kierznowski POL Comodeus P

PRIMAVERA Final YH 6 yo  3m. Marcin Bętkowski POL Quality Star

 

LONGINES CSIO5 Grand Prix LR 160cm 19m. Jan Bobik POL Chacco Amicor  14/06/19

PZU ZYCIE CSIO5 140cm  5m. Hubert Kierznowski POL Lanoso

BIOTANIQUE CSIYH 7 yo 2m. Natalia Czernik POL Chuck Bass

HIPODROM  CSIYH 6 yo  1m. Marcin Bętkowski POL Quality Star

 

PORSCHE CENTRUM SOPOT CSIO5 150cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue   13/06/19 

POMORSKIE CSIO5 145cm 5m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue    

ENERGA SA CSIO5 140cm 6m. Maksymilian Wechta POL London   

ANDREWEX CSIYH 7yo   1m. Natalia Czernik POL Chuck Bass

KONSALNET CSIYH 6 yo  2m. Marcin Bętkowski POL Quality Star

 

Andrzej Opłatek i Stakkatan - najlepsza polska para Pucharu Narodów - dwa nawroty po 4 pkt 

 

Krzysztof Ludwiczak i Nordwind - 8 pkt / 1pkt w Pucharze Narodów

 

Jan Bobik i Chacco Amicor - 0 / 16 pkt w Pucharze Narodów  

 

Wojciech Wojcieniec i Naccord Melloni - 4 / 8 pkt w Pucharze Narodów 

 

Jan Bobik i Farmer  Lotto 160cm 

 

Andrzej Opłatek i Conthinder 150cm 

 

Wojciech Wojcianiec i Chintablue LR 150cm 

 

Krzysztof Ludwiczak Sandra Blue LR 145cm 

 

Maksymilian Wechta i London 140cm 

 

 Jan Bobik i Chacco Amicor  fot Przemysłw Antosz 

Hubert Kierznowski i Lanoso 

Reprezentacja Polski - Puchar Narodów 2019

Natalia Czernik i Chuck Bass  foto Monskoo 

Radosław Zalewski i Here I Am 

 

Marcin Bętkowki i Quality Star 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20