W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 Riesenbeck 08-11/02/2024

 

Reprezentacja Polski :  Hubert Polowczyk, Judyta Perek

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju: 

08/02  CSI2 135 - 3m. Hubert Polowczyk  K'ERMITAGE PREMICES Z

08/02 CSI1 120 - 4m.  Judyta Perek CEDYNIA


HZO DiM Becker Sport 02-04/02/2024

 

 


HZO DiM Zakrzów 02-04/02/2024

 

 


Ewelina Szczepanik najlepsza w Grand Prix Leszna 04/02/24

Ewelina Szczepanik fot. Paula Bartkowiak 

Podium konkursu Grand Prix Leszna  24/02/24

1m. Ewelina Szczepanik   PARDON MOI VRS KJ Vertus   0/0  36,87s 
2m. Łukasz Troszczyński  CORDOBA KS Idmar   0/0  38,43s 
3m. Wiktoria Stasiulewicz  COTTON BOY JKS Lauden   0/4  42,39s 
 
 

Cavaliada Future Ergo Arena 3-4/02/24

Zofia Reimann & Amelia Marszałek fot. FotoAli

RANKING CAVALIADA FUTURE 2023/24 

 

Cavaliada Future Ergo Arena 3-4/02/24

Finał MIDI - 1m. Zofia Reimann MROCZEK KJ Reimann Team  VIDEO

​Finał MINI - 1m. Amelia Marszałek LASEK KJ Przylesie  VIDEO 

Konkurs otwarcia MIDI  1m. Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA  KJ Czahary  VIDEO

Konkurs otwarcia MINI  1m. Amelia Marszałek LASEK KJ Przylesie  VIDEO 

Sztafeta - 1m. Lena Janaszczyk - Kinga Biszkowiecka - Angelos Touloupis 


DANUBE CHAMPIONS TOUR INDOOR I Samorin 01-04/02/2024

Jarosław Skrzyczyński & KOMBOY - 2 miejsce GP LR 145

 

Reprezentacja Polski : Jarosław Skrzyczyński, Marek Wacławik, Michał Kaźmierczak, Jakub Krzyżosiak, Aleksander Lewandowski, Antoni Strzałkowski, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak, Aleksandra Wypchło, Amelia Mialszygrosz, Aleksandra Brzozowska, Mikołaj Szurman.

WYNIKI / PROGRAM     ARCHIWUM VIDEO   


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

Niedziela 04/02/24

Grand Prix LR 145  - 2m. Jarosław Skrzyczyński  KOMBOY  VIDEO 

Finał CSI2 135cm  - 1m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K   VIDEO 

 

Sobota 03/02/24

​Finał CSI1 140cm - 1m. Mikołaj Szurman MISS CARETINO MNM  VIDEO  

Finał CSIYH 6/7  - 1m. Michał Kaźmierczak ROI VAN'T HOOG HEMELRIJK  VIDEO 

CSI2 130cm - 6m. Marek Wacławik  COMME SI  

Finał CSI2 125 - 5m. Jarosław Skrzyczyński CHACCO GIRL Z

​Finał CSI1 120 - 6m. Aleksandra Brzozowska CLAUDIA

 

Piątek 02/04/24

CSI2 LR 145 - 3m. Jarosław Skrzyczyński  KOMBOY  VIDEO

CSIYH 6/7yrs - 2m. Jarosław Skrzyczyński   SOLARIS BLUE

CSI1 135cm - 4m. Mikołaj Szurman MISS CARETINO MNM

 

Czwartek 01/02/24

CSI2 140cm - 9m. Aleksander Lewandowski CANWERO

CSI2 130cm - 1m. Marek Wacławik COMME SI   VIDEO

CSI2 120cm - 6m. Jakub Krzyżosiak MAKS MEEVER

CSIYH 6/7 - 1m. Jarosław Skrzyczyński   SOLARIS BLUE   VIDEO

CSI1 135cm - 4m. Jakub Krzyżosiak JUVENTUS


Cavaliada Ergo Arena Sopot 01-04.02.2024

 

Andrzej Głoskowski & VERDINALE  fot.  FotoAli

CAVALIADA ERGO ARENA 01-04.02.2024

 

    Ranking Cavaliada Tour  

Ranking Cavaliada Open Gold        Ranking Cavaliada Open Silver 

WYNIKI ZAWODÓW       ZGŁOSZENIA  


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z turnieju: 

NIedziela 04.02.24

Grand Prix LR 145 - 3m. Andrzej Głoskowski  VERDINALE   VIDEO 

Last Chance 135 - 1m. Paulina Pellowska MY BLUE PLEASURE D'IVE Z  VIDEO 

 

Sobota 03.02.24

Finał CSI2 140 - 1m. Jacek Zagor  KEBERLINA H    VIDEO 

Finał Am 125cm  1m. Lena Kołacka SUEDWIND 9  VIDEO

Finał Am 115cm 1m. Natalia Skibińska JAMBO  VIDEO

Six Bar - 3m. Anna Zielińska  INFERTINA ROSE

 

Piątek 02.02.24

CSI2 LR 145cm  4m. Weronika Wilska Czrnecka  QUILITA Z  VIDEO

CSI2 135cm - 3m.  Dawid Skiba TAMAGOTCHI    VIDEO 

Speed & Music - 1m. Nadia Romaniecka  LORD FEIN  VIDEO

CSIAm 120cm - 1m. Marcel Wiśniewski  KELVIN NITA  VIDEO 

CSIAm 110cm - 1m. Matylda Bejuk Jephcott  CHACCO PERFECT S   VIDEO 

 

Czwartek 01.02.24

CSI2 140cm - 5m. Agata Dahlke Burda  IELVE  VIDEO

CSI2 130cm - 1m. Weronika Kosińska  CHIVAS RG Z   VIDEO 

CSIAm 120cm - 1m. Lena Rybak Masalska ROCKY  VIDEO 

CSIAm 110cm - 1m. Zofia Pakur  KUFONIA  VIDEO


CSN Dabrówka Mała - Grand Prix dla Igi Biegalskiej 28/01/24

 

 

 

Iga Biegalska na kl. DORAVELLA z JKS Barlomino zwyciężyła w konkursie Grand Prix w Dąbrówce Małej. 

WYNIKI GRAND PRIX 


Hubert Polowczyk najlepszy w pierwszym w 2024 roku ogólnopolskim Grand Prix w Lesznie 28/01/24

 

Zawodnik KS Cortina Kaczenice Hubert Polowczyk na og.  K' ERMITAGE PREMICES / Kannan x Quick Star / wygrał pierwsze ogólnopolskie grand Prix w Lesznie. 28/01/24  fot. Paula Bartkowiak 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI ZAWODÓW 


CSI2 Peelbergen 25-28.01.2024

 

Reprezentacja Polski : Przemysław Konopacki, Adrianna Ostrowska, Maria Noga, Anna Siwicka

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO 


Bardzo udane starty mają za sobą reprezentanci Polski w 2* turnieju w holenderskim Kronenberg. Przemysław Konopacki na kl. EXPRESSION'QUILL wygrał dwa konkury 140. Adrianna Ostrowska w rundzie CSIYH na 6 letnim og. STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF zajęła trzy razy drugie miejsca. Maria Noga na kl. CABANNA 2 w finale 125 zajęła trzecie miejsce. 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24