W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI3 CSIYH Linz 15-18 kwietnia 2021

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  JARLEY  ZILENA

Andrzej Opłatek CONTHINDER  DIAROUBET  ODILE DU SOUFFLET  NORDSTURM 15

Krzysztof Ludwiczak CONFUA  MALIN 21  NIKO

Przemysław Konopacki HOME-RUN VASCO  DUKE

Michał Kaźmierczak   DAME DE PIQUE  WHOOPY BOY  WILANDER  NOTIS

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

Niedziela 18/04/21

CSi3 LR 150cm  5m. Andrzej Opłatek CONTHINDER  VIDEO

CSI3 140cm 1m Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET VIDEO

CSI3 130cm  2m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

 

Sobota 17/04/21

CSI3 LR 150cm 2m. Andrzej Opłatek CONTHINDER VIDEO

CSIYH 6yrs 4m. Wojciech Wojcianiec ZILENA

 

Piątek 16/04/21

CSI3 150cm 2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE VIDEO

CSI3 130cm   4m Krzysztof Ludwiczak CONFUA

CSIYH 7/8 yrs 2m. Wojciech Wojcianiec JARLEY

 

Czwartek 15/04/21

CSI3 145cm   2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE VIDEO

CSI3 135 cm  1m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET  VIDEO

CSI3 130 cm  4m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

CSIYH 7/8 yrs 1m. Wojciech Wojcianiec JARLEY  VIDEO 

CSIYH 6yrs 4m. Wojciech Wojcianiec ZILENA   VIDEO 


CSI2 CSIYH CSIJ CSICh Zielona Góra 15-18.04.2021

 

PROGRAM / ZGŁOSZENIA / WYNIKI    

LIVESTREAM / płatne /    

zdjęcia Kasia Sebastian - Photography

Zawody bez udziału publiczności. 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z turnieju:

Niedziela 18/04/21

CSI2 GP LR 145 2m. Jacek Zagor CONTHARGOS

CSIJ GP 1m. Kornelia Kurleto  LAUSANNE 65  VIDEO 

CSICh GP 1m.   Nell Sówka JURANDA VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2 125cm 1m. Jarosław Koziarowski CARINTENDER

CSI2 115cm 1m. Paulina Sawicka TYPIER  VIDEO 

 

Sobota 17/04/21

CSI2 LR 145  1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE VIDEO 

CSI2 130cm   1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF 

CSI2 120cm 2m. Łukasz Krajewski ESCUELA

CSICh - 1m. Nell Sówka JURANDA VIDEO

CSIYH - 2m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

CSI2 110cm  1m. Emilia Skrzeczkowska HETMANSKA KREW

 

Piątek 16/04/21

CSI2 140cm  3m. Antoni Strzałkowski BLANT

CSI2 130cm 1m. Marek Lewicki CORNET'S SUNSHINE    VIDEO

CSI2 120cm  1m. Aleksander Lewandowski ROSI  VIDEO

CSIJ 1m. Marta Wypiór GINA ROYALTY   VIDEO

CSIYH 1m. Jacek Zagor JACQUART DU SEIGNEUR  VIDEO 

CSI2 110cm   1m. Alan Miechowicz BARTONIA  VIDEO 

 

Czwartek 15/04/21

CSIYH - 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

​CSIJ - 1m. Iga Biegalska   DORAVELLA

CSICh - 1m. Julia Parda CHEYENNE


Ranking FEI na koniec marca 2021

RANKING FEI nr 243

1. Steve Guerdat SUI  3627 pkt 

2. Daniel Deusser GER  3602 pkt 

3. Martin Fuchs SUI  3433 pkt 

146. Wojciech Wojcaniec POL 1430 pkt 

152. Andrzej Opłatek POL 1405 pkt 

 

POLACY W RANKINGU FEI na koniec marca 2021 


Ogiery Wechta Stanówka 2021

 

 

 


Wiktoria Cwalina i Martyna Grobelny wygrywają Cavaliada Future 2020/21

Wiktoria Cwalina z KJ Podkowa Gruszczyn i Martyna Grobelny zwyciężyły w końcowym rankingu Cavaliada Future 2020/21 fot (c) Cavaliada

 

 


Andrzej Opłatek jako pierwszy reprezentant Polski w historii skoków przez przeszkody zadebiutował w prestiżowych rozgrywkach Globals Champions League w zespole Miami Celtics 07/03/21

 

Podczas drugiego tygodnia zawodów w Doha w dn 4-6 marca 2021 w prestiżowych rozgrywkach Longines Globals Champions Tour i Globals Champions League zadebiutował pierwszy raz w historii rozgrywek reprezentant Polski Andrzej Opłatek. Pierwszego dnia turnieju miał po jednym błędzie na Conthinder w 145cm i w 155cm na Stakkatan. Drugiego dnia na Conthinder pokonał dwa nawroty konkursów 150/155 z dwoma błędami. Sobotnie finały rozpoczął od startu w konkursie 155cm zaliczanym do GCL na Stakkatanie, który dał mu awans do konkursu Grand Prix. W konkursie GP po trzech błędach reprezentant Polski zrezygnował z kontynuowania przejazdu. Kolejne zawody w St Tropaz w maju b.r. Trzymamy kciuki !

WYNIKI TURNIEJU    fot. Stefano Grasso / GCL

STRONA OFICJALNA LGCT / GC


HZO DiM Michałowice 05-07 marca 2021

Zosia Biel i D'April - najlepsza para finału C 

 

​Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Michałowice 0703/21

Gr A0  1m. Małgorzata Steckiewicz SALLY CARRERA KKJ Maag 

Gr A1 1m. Anna Korus LASEK Stajnia Przylesie Borzęta 

Gr A2  1m. Wiktoria Remblińska SMYK KJ Wiktorowo 

Gr C 1m Zofia Biel D'APRIL i HAPPY HONY KJ Leńcze 

Gr Dbis 1m. Marianna PupiałłPOLLY KJ Bracia Romanowscy

GP D/E 1m. Maja LIkus OLIMPIA KJK Szary 

Mł / JM 1m. Kaja Gawda IRTYSZ WKJ Lublin 

Jun / Ml 1m. Dorota Korek CLARK KJK Szary 

 

WYNIKI ZAWODÓW  Ranking CSIO Sopot Young Stars  

 


Wyróżnienia redakcji KadraSKoki.pl za 2020 rok

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Jerico

Młodzieżowiec Roku - Gabriela Bado

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Iga Biegalska 

Amazonka Roku - Daria Kobiernik

Klub Roku  - KJ Podkowa Gruszczyn

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Nell Sówka 

 

 

 


CSN Leszno 26-28 lutego 2021

Łukasz Wasilewski fot. Paula Bartkowiak

 
1m. Łukasz Wasilewski HELLUM H&H  KJ WSH EQUIFIRST   0/0 36,64s
2m. Kornelia Kurleto  LAUSANNE 65  WLKS Krakus  0/0 36,84s
3m. Jiri Hruska CZE AQUARELA B I2M  0/0 37,48s
 
 
 

HZO DiM Wolica 26-28 lutego 2021


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24