W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Zawodniczki WLKS Krakus Maria Brańka Borja i Maja Najdzionek - najlepsze w eOOM w Gliniku Zaborowskim 26/06/19

 

WYNIKI eOOM  24-26 czerwca 2019 Glinik Zaborowski  REGION III PZJ / kieleckie, śląskie, podkarpackie, małopolskie, opolskie/ 

 

eOOM Kuce 

1m. Maja Nadzionek PIERWIOSNEK WLKS Krakus 

2m. Magdalena Wojda MILAGROSS JKS Czanki 

3m. Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT Katowicki KJ 

eOOM DK

1m. Maria Brańka Borja REFLECTION WLKS Krakus 

2m Marta Wypiór HOKEY POKEY KJK Pod Żubrem Niepołomice

3m. Oliwia Płatek TIK TAK Kielecki KJ 

 

eOOM Boborwy Staw REGION II  wyniki 


REGULAMIN  OOM      FINAŁ Drzonków 24-25 lipca 2019 

 


Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej 23/06/19

Krzysztof Retka z WKJ Warszawa na NINTO CHICO / Nintender x Chacco Blue/ będącym własnością Sławomira Miąsko zwyciężył w konkursie Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej. 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Paulina Malinowska 9-ta w Grand Prix CSI2 Twente 22/06/19


Natalia Koziarowska wygrawa Grand Prix ZO KJK Michałowice 23 czerwca 2019

Grand Prix KJK SZARY Michałowice
1m. Natalia Koziarowska ANTINA
2m. Michał Ziębicki WHOOPY BOY  VIDEO 
3m. Anna Szary-Ziębicka GENTELMAN 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM       ZGŁOSZENIA 

 
 
 

CSI3-W CSIU25 CSIYH CSIJ Olomouc CZE 19-23.06.19 - Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix LR 160cm

Maksymilian Wechta i Number One - 4 miejsce  Grand Prix LR 160cm World Cup 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

LR 160cm World Cup GP  4m. Maksymilian Wechta  POL NUMBER ONE 28

Final CSI3 145cm  7m. Maksymilian Wechta POL CASSILIO

Final CSIJ  6m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

 

CSI3 150cm 2m. Michał Kaźmierczak POL WILANDER  22/06/19

Final U25  3m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11

Final CSIYH  1m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM

Final 135/140cm  3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET

 

CSI3 145cm 2m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28 21/06/19

CSIU25   1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA

CSI3 135cm 10m. Grzegorz Nowak POL COMIENZO

CSIJ 12m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

 

CSI3 140cm   5m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  20/06/19

CSI3 125cm  3m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF

CSIJ   13m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

CSIYH  5m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM

CSI3 150cm   31m. Adam Grzegorzewski  POL TORPEDO DES FORETS

 

CSIU25 1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA   19/06/19

CSI3  130cm  3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET

CSI3 120cm 10m. Maria Branka Borja POL CAMILLA 139

CSIYH 8m. Maksymilian Wechta POL MYSTIQUE

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM      livestream  

 


Piotr Morsztyn wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy 16/06/19

 

Piotr Morsztyn z KJ Kietlów na VAN HALEN wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy. W finale RS 135cm zwyciężyła Dajana Pawlicka na CAPPUCCINO z Kraju Jumping Team a w finale RB 125cm reprezentant gospodarzy Andrzej Głoskowski na CENTROPLAST-DINAR.  Ekipa KJ Trachy Gliwice w składzie: Paulina Koza, Katarzyna Gola, Sonia Janus, Łukasz Koza wygrała 4 etap Drużynowego Pucharu Polski.

 

WYNIKI ZAWODÓW     fot. Paula Bartkowiak 

 

LIDERZY RANKINGÓW  PLJ po 4 etapach :

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń KJ Agro Handel Śrem 42 pkt 

Runda Srebrna  - Dawid Skiba KJ Agro Handel Śrem  57 pkt 

Runda Brązowa -  Anna Białas KJ Infernal 52 pkt 

DPP -  KJ Trachy Gliwice 27 pkt  

 


ZO DiM Bogusławice 14-16 czerwca 2019

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA SKJ Bajardo 

Gr C - Karolina Bar MARKIZA AZS UW 

Gr D bis - Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT Ponylandia 

Dzieci II - Maja Borzęcka CARENZA KJ Infernal  - na zdjęciu 

Grand Prix Dzieci  Kaja Langer ORIANA KJK Romico 

Finał J/MJ - Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M R&S Stables

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 


Lotto CSIO5 Sopot 13 - 16 czerwca 2018



 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

Najlpesze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSIO5 Puchar Narodów  Polska 7 miejsce / 21 pkt  16/06/19 

CSIO5 150cm 2m. Andrzej Opłatek  POL Conthinder

 

 CSIO5 150cm  4m. Maksymilian Wechta POL London   15/06/19

 CSIO5 145cm 3m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue

 CSIO5 160cm  10m. Jan Bobik POL Farmer

 Final YH 7yo 2m. Hubert Kierznowski POL Comodeus P

 Final YH 6 yo  3m. Marcin Bętkowski POL Quality Star  

 

CSIO5 Grand Prix LR 160cm 19m. Jan Bobik POL Chacco Amicor   RELACJA 

CSIO5 140cm  5m. Hubert Kierznowski POL Lanoso

CSIYH 7 yo 2m. Natalia Czernik POL Chuck Bass

CSIYH 6 yo  1m. Marcin Bętkowski POL Quality Star

 

CSIO5 150cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue   13/06/19 

CSIO5 145cm 5m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue    

CSIO5 140cm 6m. Maksymilian Wechta POL London   

CSIYH 7yo   1m. Natalia Czernik POL Chuck Bass

CSIYH 6 yo  2m. Marcin Bętkowski POL Quality Star


Future Champions Hagen CSIOJ CSIOCh 11-19 czerwca 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

Grand Prix CSIOJ  140cm - 15m. Juliana Suska POL Hassan van de Wittemoere  

Grand Prix CSIOCh - 5m Daria Pietrzak POL Monsun

 

CSIOCh Puchar Narodów - Polska 6 miejsce 15/06/19

CSIOJ 135cm  5m. Juliana Suska POL  Tokajer 8

 

CSIOJ Puchar Narodów Polska 11 miejsce  14/06/19

CSIOCh 125cm  2m. Julia Jabłońska POL Columbia

 

CSIOCh Konkurs Otwarcia 125cm  2m. Iga Biegalska POL  Doravella  13/06/19

CSIOJ 140cm   15m. Wiktoria Bedyńska POL Lacoste 142

CSIOJ Konkurs Otwarcia 135cm    14m. Juliana Suska POL Hassan van de Wittemoere  12/06/19  

 

 

Reprezentacja Polski :

CSIOJ - Wiktoria Bedyńska, Aleksandra Kawa, Natalia Stefańska, Juliana Suska

CSIOCh - Iga Biegalska, Daria Pietrzak, Laura Kłapińska, Klara Kozioł, Julia Jabłońska

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM / ZGŁOSZENIA

LIVEstream www.clipmyhorse.tv   

 


Emilia Pietrzak wygrywa pierwsze Grand Prix ZO w KJ Preria Wilkowice 09/06/19


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24