W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w konkursach otwarcia w Samorin 24/11/17

 

Andrzej Opłatek super się spisał w konkursach otwarcia w Samorin, na Domingo S był drugi w konkursie 145cm, na Copperfield bez błędów pokonał 4* parkur 150cm zaliczany do LR ( video)

 

WYNIKI TURNIEJU 


Adam Grzegorzewski w top formie w Kronenberg, dwa razy drugi ! 24/11/17

 

Adam Grzegorzewski jest w świetnej formie podczas 2* turnieju w Kronenberg. W piątkowych konkursach był dwa razy drugi, na Zazou Szumawa w LR 145cm ( video z rogrywki ) i na Okarino w 140cm. 

WYNIKI TURNIEJU    


Ranking HPP po IV kwalifikacji 20/19/17

RANKING HPP po IV Kwalifikacji  pobierz 

Liderzy :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak - 47 pkt

MJ - Weronika Minkiewicz i Julia Bogolecka - 56 pkt 

Juniorzy - Wiktoria Głowacka - 74 pkt 

Open - Leszek Nieużyła - 65 pkt 


Cavaliada CSI3-W Poznań 2017 zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI3-W 

ZGŁOSZENIA CSI1 

ZGŁOSZENIA CSIYH 

CAVALIADA Future

 

zamówienia zdjęć  Ewa Imielska-Hebda Photography    20/11/1

 

PROGRAM          BILETY             DOJAZD              WYSTAWCY 

 

 

 


Andrei Shalohin najlepszy w Grand Prix Michałowic 19/11/17

Grand Prix Michałowice 

 

1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / CORINA  0:0 / 29,71s

 

2m. Julia Cieślar / KJK Szary 

POETIN (152)  0:0 / 30:59s 

 

3m. Michał Ziębicki / KJK Szary 

HEARTBREAKER 5  1pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX                       WYNIKI TURNIEJU

 


Grand Prix Leszna dla Phillipa Schobera 19/11/17

Grand Prix Leszno 19/11/17 
 

1m - Philipp Schober / Zandigo S 37,02s

 

2m - Msciwoj Kiecon / Digisport Satisfaction 37,28s


3m - Maksymilian Wechta / Quintmann 38,37s

 

 

WYNIKI GRAND PRIX              WYNIKI TURNIEJU 


Gozdek, Bogolecka, Głowacka, Dołhun - zwycięzcy 4 kwalifikacji HPP Salio 19/11/17

Konkursy Finałowe 4 etapy HPP w Salio wygrali : 

Seniorzy - Krzysztof Gozdek 

MJ - Julia Bogolecka

Juniorzy - Wiktoria Głowacka

Open - Jakub Dołhun

 

Wiktoria Głowacka 

video relacja / wyniki /HPP_Salio_IV_2017/18

 

19/11/17

 


Cavaliada Future 2017/18 - lista zawodników 18/11/17

 

LISTA PRZYJĘTYCH ZAWODNIKÓW   18/11/17   

 

 


Liderzy Rankingu HPP po trzech turniejach

Liderzy Rankingu  HPP 2017/18 po III kwalifikacjach : 

Seniorzy - Grzegorz Kubiak

MJ - Weronika Minkiewicz i Janina Strzałkowska

Juniorzy - Wiktoria Głowacka

Open - Jemma Jones i Leszek Nieużuła 

17/11/17

 


Rozkład Jazdy 17-19 XI 2017

HPP Salio          zgłoszenia             program/ wyniki                 Ranking HPP

 

HZO KJK Szary Michałowice             zgłoszenia                  program / wyniki

 

HZO Leszno                                         zgłoszenia                  program / wyniki 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24