Mistrzostwa Europy Rotterdam 2019
19-25 sierpnia 2019
Podium indywidualne ME 2019 - złoto Martin Fuchs SUI - srebro Ben Maher GBR - Jos Verlooy BEL fot. Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for FEI
złoto - Martin Fuchs SUI Clooney 51 4,46 pkt
srebro - Ben Maher GBR Explosion W 4,62 pkt
brąz - Jos Verlooy BEL Igor 6,68 pkt
4m. Simone Blum GER DSP Alice 10,21 pkt
5m. Marcus Ehning GER Comme Il Faut 10,56 pkt
6m. Henrik Von Eckermann SWE Toveks Mary Lou 11,56 pkt
7m Peder Fredrickson SWE H&M All In 12 pkt
8m. Marc Houtzager NED Sterrehof's Calimero 12,20 pkt
9m Gregory Wathelet BEL MJT Nevados S 12,63 pkt
10m . Holly Smith GBR Hearts Destiny 13,68 pkt
Złota drużyna Belgii - Peter Devos, Jos Verlooy, Gregory Wathelet, Jérôme Guery, Peter Weinberg - szef ekipy
23/08/19 WYNIKI ZESPOŁOWE
złoto - Belgia 12.07 pkt
srebro - Niemcy 16,22 pkt
brąz - Wielka Brytania 21,41 pkt
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO II KONKURSACH PRZED FINAŁEM
1m. Ben Maher GBR Explosion W 0,62 pkt
2m. Jos Verlooy BEL Igor 1,68 pkt
3m. Martin Fuchs SUI Igor 3,46 pkt
Ben Maher GBR fot. Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for FEI
21/08/19 RELACJA VIDEO TVP SPORT KONKURS SZYBKOŚCI
WYNIKI KONKURSU - 1m. Peder Fredricson SWE H&M All In
WYNIKI ZESPOŁOWE po I konkursie - 1m. Niemcy 4,22
Peder Fredricson SWE
fot. Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for FEI
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |