W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Racot - Panattoni Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 2023 pod patronatem KadraSkoki.pl 10/09/23

Martin Rozenek - Mistrz Wielkopolski 2023  fot Paula Bartkowiak Fotografia

 

 

 

Zwycięzcy Panattoni Mistrzostw Wielkopolski 2023 

Seniorzy - 1m. Martin Rozynek  KAMIR RED WINE  KJ Profil Piła  

Juniorzy - 1m. Emilia Skrzeczkowska  M BALU CAT ZR KJ Stajnia Nowina

Dzieci - 1m. Hanna Pszkit  CONTINA ELIZAR  KJ Herkules Wapno 

Open - 1m. Marcin Maćkowiak HENYA DE L'ESPOIR  St. Kraju Jumping Team 

Kuce Maxi - 1m. Michalina Jach STARPOWER CAPTAIN  KJ Herkules Wapno 

Kuce Midi - 1m. Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata 

Kuce Mini - 1m. Zofia Cicha  FERRARI BPK 


Šamorín - Danube Champions Tour IV 07-10/09/2023

 

CSI2 CSI1 CSIYH CSIJ CSICh CSIAm Samorin 07-09/09/2023

Reprezentacja Polski : Andrzej Opłatek, Krzysztof Ludwiczak, Mściwoj Kiecoń, Michał Kaźmierczak, Joanna Rosicka - Tyszko, Małgorzata Koszucka, Natalia Czernik, Łukasz Koza, Bartosz Adamus, Agnieszka Olszewska, Natalia Brzozowska, Kaja Gada, Kaja Hus, Aleksandra Jackiewicz, Magdalena Kałuża, Maja Kliś, Agata Miazga, Jagoda Niewiadomska, Kacper Niewiadomski, Grzegorz Nowak, Klaudia Pawlak, Magdalena Piksa, Klaudia Rajtar Wojciechowska, Alicja Surówka, Mikołaj Szurman, Agnieszka Szynkolewska, Inga Wach, Maja Zuradzka, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat.

 

WYNIKI TURNIEJU      ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

NIedziela 10/09/23

Grand Prix LR 145 - 8m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL  VIDEO 

CSIYH1m. Grzegorz Nowak KASKADA

CSIJ - 4m. Magdalena Kałuża  SATILIO

CSIAm - 2m. Alicja Surówka  CANTUCCINI   VIDEO

CSICh - 4m. Maja Kliś BEL DE JOUR  

CSI1 140  - 8m. Michał Kaźmierczak PIPPA VD HEFFINCK

CSI1 130 - 7m. Joanna Rosicka - Tyszko  VIA CALIDA

 

Sobota 09/09/23

CSI2 135 - 4m. Mściwoj Kiecoń LUIDAM QUALITY

CSIJ - 2m. Alicja Surówka CARIBOU  VIDEO

CSICh - 4m. Kaja Gawda CLEMENS

CSI1 125 - 3m. Kacper Niewiadomski  MIRACLE

CSI1 120 - 4m. Agnieszka Olszewska TAJNA

CSIAm - 5m. Alicja Surówka  CANTUCCINI

CSIYH 6/7 yr 3m. Michał Kaźmierczak ROI VAN'T HOOG HEMELRIJK

 

Piątek 08/09/2023 

CSI2 LR 145 - 3m. Andrzej Opłatek  ODILE DU SOUFFLET   VIDEO

CSI2 140 - 4m. Agnieszka Szynkolewska MAXIMUS

CSICh - 2m. Maja Kliś BEL DE JOUR  VIDEO 

CSIJ - 4m. Mikołaj Szurman MISS CARETINO MNM

CSI1 135 - 3m. Michał Kaźmierczak  PIPPA VD HEFFINCK

CSI1 125 - 2m. Kacper Niewiadomski LIROCCA BLUE OSPA

CSI1 115 - 4m. Klaudia Pawlak MANELLA BLUE J

 

Czwartek 07/09/23

​CSI2 120 - 3m. Agnieszka Olszewska SHERLOCK

CSIYH 6/7 yo 1m. Grzegorz Nowak KASKADA

CSI1 115 - 1m. Sławomir UchwaMISS-MARVELOUS B


Oliwer Bule przebojem turnieju CSI2 Kronenberg 07-09/09/23

 

 

Oliwer Bule podczas 2* turnieju Kronenberg w Holandii na koniu ALMQUIST wygrał dwa konkursy turnieju, czwartkowy  konkurs otwarcia 135cm oraz piątkowy konkurs 140cm ( video ).

 

WYNIKI ZAWODÓW  


Adam Nicpoń wygrał Grand Prix Perlage Gałkowo Masters 03/09/23

 

 

Podium Grand Prix Perlage Gałkowo Masters - Finał Rundy Złotej Polski Ligi Jeździeckiej  

 

1m. Adam Nicpoń  CYCERA  JKS Barłomino  0/0 41,85s 

2m. Kristupas Petraitis  CARLEONE  LTU  0/0 42,40s 

3m. Beniamin Tomaszewski  CLAUDIUS  SKJ Sopot  0/4  44,63s 

 

WYNIKI GRAND PRIX       POLSKA LIGA JEŹDZIECKA


Olsza - XV Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, III Memoriał Wojciecha Fabińskiego, XXIX Memoriał Jana K. Dąbrowskiego 01-03/09/23

 

Dawid Skiba fot. Paula Bartkowiak

Zwycięzcy SCPMK 2023 

 

Konie 4 letnie - 1m. Zuzanna Jarocka OLD FASHIONED SV / Eldorado van de Zeshoek x Numero Uno / hod.  KWPN / Holandia  wł. Device s.r.o /III Memoriał Wojciecha Fabińskiego/ 

Konie 5 letnie - 1m. Kamil Grzelczyk NOTTINGHAM S Glasgow-w vh Merelsnest x Romualdo / hod. Hubert Szurik wł. Edyta Ordon 

Konie 6 letnie - 1m. Filip Lewicki  CONFEDRO / Conthargos x Federweisser / hod. ZG Kruse wł. Paweł Leis 

Konie 7 letnie - 1m. Dawid Skiba GOLDSTAR W / Grand Slam VDL x Balou Du Rouet / hod H. G. van Wijlick wł. KJ Agro Handel   

Memoriał Jana K. Dąbrowskiego - 1m. Kamil Grzelczyk SENIOR KJ Agri

 

 


ZO Leśna Wola 01-03/09/23

 

 


Andrzej Opłatek zwyciężył w Grand Prix Milano Jumping 2023

 

Andrzej Opłatek na koniu DIAROUBET wygrał 2* konkurs Graziano Mancinelli Grand Prix Milano Jumping.  02/09/23  

 

WYNIKI GRAND PRIX        WYNIKI TURNIEJU


Mistrzostwa Europy Seniorów Mediolan 30.08-03.09.2023

FEI Jumping European Championship Milano 2023

Reprezentacja Polski : 

Przemysław Konopacki  HOME-RUN

Maksymilian Wechta  CHEPETTANO

Cassandra Orschel  DACARA E

Adam Grzegorzewski  ISSEM

Jan Vinckier - trener 


Wyniki zespołowe - Polska 13 miejsce

Wyniki indywidualne -   Przemysław Konopacki 45 miejsce, Maksymilian Wechta - 54 miejsce, Adam Grzegorzewski - 79 miejsce, Cassandra Orschel - 80 miejsce. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Jakubowice. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2023

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  - KJ Osadkowski Jakubowice 2023 

 

PROGRAM / WYNIKI       ZGŁOSZENIA           VIDEO

 

 


Mistrzostwa Polski Kuców - 1m. Wiktoria Cwalina KJ Podkowa Gruszczyn 

Mistrzostwa Polski Młodzików DK - 1m. Laura Jędrychowska MIRA DE GOEDEREEDE  Premium Sport Horses 

Mistrzostwa Polski Młodzików na kucach A2 - 1m. Wera Binkowska BPK 

Puchar Polski Juniorów Młodszych - 1m. Zofia Pakur  KUFONIA SKJ Sopot 

Puchar Polski Kuców gr D bis - 1m. Jakub Mroczek VULCANO JKS u Robsonów

Puchar Polski Kuców gr. C - 1m. Wiktoria Tymieniecka WIKING PP KJ Podkowa Gruszczyn 

Puchar Polski Kuców gr A1 - 1m. Maja Głoskowska KJ Infernal Team 

Puchar Polski Kuców gr A0 - 1m. Zofia Cicha BPK

MDMP   1m. Pomorski Związek Jeździecki 

MDMP kuce 1m. Warszawsko Mazowiecki Związek Jeździecki 


KJK Szary Michałowice - VII etap Polski Ligi Jeździeckiej 20/08/23

Magda Kamińska - Kumorek - najlepsza w Grand Prix fot. Przemysław Antosz 

 

Grand Prix - Finał Rundy Złotej PLJ Michałowice 20/08/23

 

1m. Magda Kamińska - Kumorek  BRANDY KJ Preria Wilkowice 0/0  44,06s

2m. Jakub Kubiak  QUILIBET  KJ przy SO Łąck  0/4 35,82 s 

3m. Krzysztof Mazur  CICERO KJ Legia Kozielska Warszawa  1 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE   

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24