W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Rozkład Jazdy 12-15.05.16

CSIO3 Cejle SLO          WYNIKI / LISTY            LIVE  

 

2m.  CSI3 135 Wojciech Wojcianiec POL / Chintablue    WYNIKI   12/05

3m. CSI1 120 Paulina Koza POL / Conika Z  WYNIKI   13/05

9m. CSIO3 Puchar Narodów  Furusiyya Nations Cup TM WYNIKI  13/05.

4m CSI1 Finał Paulina Koza POL / Conika Z WYNIKI 14/05

8m. CSIO Grand Prix Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson  WYNIKI 15/05/16

 


 

Pappas Junior Specials  Lamprechtschausen  AUT  

WYNIKI / LISTY            LIVE         WYNIKI Live

 

PUCHAR NARODÓW DZIECI - Polska 5 miejsce 15/05/16

PUCHAR NARODÓW JUNIORZY - Polska 4 miejsce  14/05/16

 

WYNIKI 16.05.16 

WYNIKI 15.05.16

WYNIKI 14.05.16

WYNIKI 13.05.16 

 

1m. CSIOCh Grand Prix Aleksandra Kierznowska POL / Dior V   16/05/16 

1m. CSIOJ  135 Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340  13/05/16

2m. CSIOCh Aleksandra Kierznowska POL / Never Mind  13/05/16

3m. CSIOCh Juliana Suska POL / Gilea 13/05/16

 

 


 

CSI2 Busta Arsizio ITA / Klara Kostrzewa

WYNIKI / LISTY           LIVE

 


ZO Leśna Wola 

13.05. DR 1m. Michał Kaźmierczak / Helia Van de Heihoek  wyniki DR

14.05 DR 1m Krzysztof Okła / Chcharito Blue  wyniki DR

15.05. GRAND PRIX 1m. Antoni Strzałkowski / Winnetou wyniki GP

 


ZO Kobylarnia 

13.05. DR 1m. Jacek Zagor / Cuidam de Vrendt wyniki DR

14.05 DR 1m. Tomasz Jasiński / Nashville wyniki DR

15.05 GRAND PRIX 1m. Jan Bobik / Santisa wyniki GP


CSIOCHJPY CSIU25-A | Pappas Junior Specials 12-15 maja 2016 - reprezentacja Polski, podręczne linki, zgłoszenia.

CSIOCHJPY CSIU25-A |

Pappas Junior Specials 12-15 maja 2016 

Lamprechtshausen Austria

 

10/05/16

 

 


CSIO3 Cejle 12-15 maja 2016 - program, podręczne linki, Reprezentacja Polski

10/05/16

Reprezentacja Polski CSIO3 Cejle 2016

Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Koza, Paulina Koza, Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Stanisław Przedpełski  

 

 

 


Rankingi PZJ na dzień 30.04.16

 

Liderzy Rankingu PZJ na 30.04.16

 

Jarosław Skrzyczyński 

 

Andrzej Opłatek - MJ

 

Adam Grzegorzewski - Juniorzy

 

Agnieszka Kiewrel - Dzieci 

 

 

 

 

10.05.16

 


Sukces !!! Polska wygrała Puchar Narodów w Linz !!!

06/05/16   WYNIKI / VIDEO / GALERIA 

 


Rozład Jazdy 05-08.05.16

CSIO4 Linz  AUT               listy / wyniki / program 

Jaroslaw Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak. Łukasz Koza,

Sandra Piwiwarczyk Bałuk 

 

Puchar Narodów CSIO4 - zwycięstwo  06/05/16

1 m CSIYH - Jarosław Skrzyczński POL / Quitoki  WYNIKI 

3 m CSIYH Final Jarosław Skrzyczński POL / Silver Shine  WYNIKI 

4m Grand Prix  160 cm Jarosław Skrzyczyński  POL / Crazy Quick  WYNIKI   VIDEO 

 


CSN Drzonków                 listy / wyniki  / program

piątek 1m. DR  Jasiński Tomasz / Neshville  wyniki 

sobota 1m. DR  Dawid Wojciechowski / Bandżi wyniki 

niedziela 1m Grand Prix Jan Bobik / Farmer  wyniki 

GALERIA Alicja Piotrowska 


PLJ Michałowice              listy / wyniki                   PLJ TV 

WYNIKI CZWARTEK 1m. Runda Złota Andrzej Głoskowski / Centroplast Dinar

WYNIKI PIĄTEK   1m. Runda Złota  Maciej Kostrzewski / Chicco Hippica 

WYNIKI SOBOTA  1m DPP - zespół KJ Zbyszko / K. Woźniak, W.Głowacka. O.Sorokina, A.Shalohon / 

WYNIKI NIEDZIELA  1m. Grand Prix  Joanna Tłuszcz / KJK Szary 

GALERIA Julia Świętochowska 


Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 

 


Regulamin OOM 2016

04/015/16

 

 

 

 

 

 


280 koni w Drzonkowie - CSN 5-8.05.16 - program, zgłoszenia, podręczne linki

03//05/16

Zamówienia zdjęć Alicja Piotrowska-Fotografia​ alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 

 


230 koni w Michałowicach - II etap PLJ 5-8 maja 2016

 03/05/16

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska  swietochowska.photo@gmail.com

Zgłoszenia / program / aktualny ranking PLJ 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24