W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSIO5 Sopot 2015 - program

 22/05/15  

 


CSN Cottbus-Sielow 2015

22/05/15

Mściwoj Kiecoń, Nawojka Kiecoń, Piotr Kaliszuk, Paulina Maciejewska, Artur Moksiewicz, Kacper Moksiewicz, Wiktoria Mrugała, Julia Wieczorek w dniach 22-24 maja wystartują w Niemczech w turnieju CSN w Cottbus Sielow. 

Podręczne linki, program, zgłoszenia  

 

 


Lamprechtshausen. Filip Lewicki drugi !

21.05.15 

Najlepsze wyniki  naszych reprezentantów pierwszego dnia w Lamprechtshausen :

 

Konkurs CSIOCh 115 cm

Filip Lewicki na Codetia VDL - 2 miejsce

 

Konkurs  CSIOJ 130 cm

Albert Ornat na Camillo Son - 5 miejsce

 

Konkurs CSIOY 135 cm

Andrzej Opłatek na Domingo S Ex Tip Top 28 - 20 miejsce 

 

Konkurs CSIOY 125 cm 

Urszula Kalicińska na Detroit CL - 19 miejsce

 

 

 


CSI4 Poznań 2015 - coraz bliżej

21/05/15

 

Program, pierwsze nazwiska gwiazd, można już kupować bilety, nie przegapcie !!

 

 

 

 


Rozkład jazdy 21.05.15 - podręczne linki

CSIO J / Y / Ch Lamprechtshausen  AUT

WYNIKI / LISTY       LIVEstream

 

Baltica Spring Tour Ciekocinko POL

WYNIKI / LISTY       LIVE - www.swiatkoni.pl 

 


Zawodnicy KJ Agro Handel liderami rankingu Polskiej Ligi Jeździeckiej

21/05/15

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem zdominowali ranking Polskiej Ligi Jeździeckiej po III turniejach ( Michałowice, Leśna Wola, Jaszkowo ). Leszek Gramza prowadzi w rankingu Rundy Diamentowej, Łukasz Krajewski jest numerem 1 w rankingu Rundy Złotej i Srebrnej. W rundzie brązowej ex aequo 1 miejsce zajmuje Amelia Gramza z KJ Agro Handel i Olga Skrobacz z WLKS Krakus. 

 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - program, zgłoszenia

21/05/15

 

 

 


ZO Szary Michałowice 22-24.05.15 - program, zgłoszenia

20/05/15

Ponad 200 koni w Michałowicach ! Na liście zgłoszonych m.in.  Michał Kaźmierczak z nowym koniem Que Pasa 5 , Andrzej Głoskowski, Michał Ziębicki, Radosław Zalewski. 

Zgłoszenia / Program / podręczne linki  

 

 


Jarosław Skrzyczyński w 4* Magna Racino Spring Festival 2015

19/05/15 

 

Jarosław Skrzyczyński w dn. 22-25 maja wystartuje w 4* turnieju w Magna Racino w Austrii. 

 

Zgłoszenia - podręczne linki 

 

 

 


PAPPAS JUNIOR SPECIALS CSIOPChJY - Lamprechtshausen 21-25.05.15

19/05/15  

Liczna Polska Reprezentacja Dzieci - Juniorów - MJ - wystartuje w dniach 21-25 maja w austriackim Lamprechtshausen w turnieju CSIO Pappas Junior Specials.  Nasz kraj reprezentować będą :

Albert Ornat ( na zdjęciu ) Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Dajana Pawlicka, Joanna Marciniak, Aleksandra Bolko, Dalia Lehmann, Franciszek Kowalczyk, Filip Lewicki, Urszula Kalicińska, Olimpia Bembenik, Monika Grundkowska, Maria Baehr, Vivian Brattli,  Aleksandra Więckowska, Nikol Makulik, Agnieszka Cecuga, Wiktoria Głowacka, Kamila Badowska, Patryk Badowski, Gniewko Jachimowicz,  Stanisław Piątkowski, Monika Grochowina, Iga Tokarska. Powodzenia Polska !!

Zgłoszenia - podręczne linki 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24