W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSN Sosnowice 30.06-02.07.2023

Michał Kaźmierczak fot. Anna Sękowska 

 

Podium Grand Prix CSN RC RC Riding Center Sosnowice 02/07/23

1m. Michał Kaźmierczak  KING OF ROCK RC Riding Center    0/0 36,18s 
2m. Krzysztof Gozdek  KAPSONES W   KS Adamietz  0/0  39,51s 
3m. Antoni Strzałkowski  JAMINKA P KJ Strzała Krubiczew  4 pkt 
 

CSI2 Kronenberg 29.06-01.07.23

Oliwia Kosmol fot. Sportfot

 

Reprezentacja Polski : Aleksandra Kierznowska, Oliwia Kosmol, Kornelia Kurleto, Mikołaj Kownacki

WYNIKI TURNIEJU      ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju :

01/07  CSI1 115cm  1m. Oliwia Kosmol STAR LADY

29/06 CSI2 140cm   5m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE


Cavaliada Future Świnoujście 24-25/06/23

 Natalia Jensen i Ignacy Luboński fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk   

 

 

Cavaliada Future Świnoujście 24-25 czerwca 2023

    

WYNIKI KONKURSÓW 

25/06 Finał MIDI - 1m. Natalia Jensen MAURIK'S LIU.JO SKJ Sopot 

25/06 Finał MINI - 1m. Ignacy Luboński S-PIORUN  KJ Podkowa Gruszczyn

 

24/06 Konkurs otwarcia MINI - 1m. Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD UKJ Reimann Team Karlino

24/06 Konkurs otwarcia MIDI - 1m. Kalina Sierakowska HELABA D'INSEGOTTE  Akademia Jeździecka Dawidy 

24/06 Sztafeta 1m. Natalia Palmowska - Anna Korus - Ignacy Luboński  

 


WYNIKI ZAWODÓW          ZAKWALIFIKOWANI ZAWODNICY  


Michał Ziębicki najlepszy w Grand Prix Michałowic 25/06/23

Michał Ziębicki fot. Anna Sękowska 

 

Podium konkursu Grand Prix ZO w Michałowicach 25/06/23

 

1m. Michał Ziębicki  O’LORD DB   KJK Szary Michałowice   0/0 39,67s
2m. Mateusz Chojnowski  JAVALLI HDH   KJ Equireno   0/4  42,56s 
3m. Adrianna Ostrowska  KAROLA BS  Napoleońska Zagroda   0/8 35,73s 
 
 

CSI3 Roeser LUX 22-25.06.23

Andrzej Opłatek fot. Łukasz Kowalski 

 

Andrzej Opłatek w dn. 22-25 czerwca startował w 3* turnieju w Luksemburgu. Reprezentant Polski zwyciężył w  sobotnim konkursie 140 na kl. ODILE DU SOUFFLET i zajął ósme miejsce w konkursie Grand Prix LR 155 na koniu DIAROUBET.


WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO


CSIO3 EEF EEF Nations Cup Deauville 2023

 

LONGINES EEF Nations Cup Deauville 22-25 czerwca 2023

 

Reprezentacja Polski Wojciech Wojcianiec, Adam Grzegorzewski, Michał Tyszko, Dawid Kubiak, Michał Kaźmierczak 

 

WYNIKI      ARCHIWUM VIDEO


23/06 Puchar Narodów  - Polska 5 miejsce / awans do Finału EEF w Warszawie / 

25/06 Grand Prix LR 155  - 12m. Michał Kaźmierczak NOTIS


CSI Olomouc 22-25.06.23

Damian Ostręga najlepszy w konkursie otwarcia 140cm 

 

Reprezentacja Polski : Monika Grundkowska, Nadia Lehmann, Jarosław Koziarowski, Hubert Polowczyk, Łukasz Troszczyński,  Bartosz Adamus, Grzegorz Faber, Gloria Ciba, Emilia Gielata, Paulina Malinowska, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Maximilian Parkitny, Józef Pękaniec, Tomasz Plewa, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Mileną Wójcikiewicz, Małgorzata Zawadzka, Krzysztof Złocki.

 

WYNIKI ZAWODÓW          ZGŁOSZENIA                     VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 25/06/23

Grand Prix LR 155cm  8m. Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z

CSIAm 115cm - 3m. Milena Wójcikiewicz DININA

 

sobota 24/06/23

CSI2-W 145cm - 4m. Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z

CSI2-W 135cm - 2m. Hubert Polowczyk K'ERMITAGE PREMICES Z

Grand Prix CSIJ - 1m. Marika Uchwat HASTON NITA

 

piątek 23/06/23 

CSI2-W 135cm - 5m. Damian Ostręga QUILOTTA

CSI2-W 125cm - 1m. Grzegorz Faber  CARAMELLA

​CSI1 110cm 3m. Milena Wójcikiewicz  SANTORINI L

CSIYH 4m. Grzegorz Nowak LET'S GO

CSIJ - 6m. Marika Uchwat HASTON NITA

 

czwartek 22/06/23 

CSI2-W 140cm - 1m. Damian Ostręga  FELINE

CSI2-W 130cm - 2m. Damian Ostręga QUILOTTA

CSIAm 110cm - 3m. Milena Wójcikiewicz DININA


Cavaliada Summer Świnoujście 22-25/06/23

Adam Nicpoń  fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

WYNIKI ZAWODÓW        ZGŁOSZENIA        

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 25/06/23

GP LR 145cm 3m. Adam Nicpoń COUNTER

CSI2 135cm  3m. Daria Kobiernik COLETTE

CSI1 130cm - 1m. Jan Bobik HASALA

 

sobota 24/06/23

CSI2 140cm 3m. Łukasz Brzóska JERNILLA

CSI1 130cm 2m. Antonina Kucharska CHICHA MINT

CSIAm 120cm 1m. Maja Borzącka CARENZA

CSI1m 110cm  1m. Michał Przybecki QUINTESSA

Speed & Music  1m. Jan Bobik ONASIS

 

piątek 23/06/23

CSI2 LR 145cm - 2m. Marek Lewicki COME

CSI2 135cm 2m. Daria Kobiernik VENUS

CSIAm 120cm 1m. Jacek Muraczewski ARIA

CSIAm 110cm 1m. Amelia Depta CHANTILLY T 

SIX BAR 1m. Adam Nicpoń COUNTER

 

czwartek 22/06/23

CSI2 140cm 1m. Andrzej Głoskowski VERDINALE

CSI2 135cm - 2m. Dawid Skiba TAMAGOTCHI

CSI1 130cm  - 3m. Maksymilian Wechta NEXT ONE

CSIAm 120cm - 1m. Roksana Frączkowska DUCATI

CSIAm 110cm - 1m. Roksana Frączkowska  VENEZIA


Kinga Daszczyk najlepsza w Grand Prix ZO w Radzionkowie 18/06/23

Kinga Daszczyk fot. Sylwia Piwoń Fotografia

 

Podium Grand Prix ZO Radzionków 18/06/2023


1m. Kinga Daszczyk  EDUARDO RED WINE Z  KJ Jantar Stryków  1/0 pkt 
2m. Antoni Strzałkowski  CASTELLO  KJ Strzała Krubiczew  1/4 pkt 
3m. Antoni Strzałkowski  JAMINKA P  KJ Strzała Krubiczew  4 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX 


CSIO5 CSI1 Sopot 15-18/06/2023

Reprezentacja Polski  fot. Łukasz Kowalski 

WYNIKI ZAWODÓW    ZGŁOSZENIA   ARCHIWUM VIDEO

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:  

niedziela 18/06/23

Puchar Narodów LR 160 - Polska 6 miejsce 

CSIO5 140cm - 1m. Mściwoj Kiecoń MAESTRO VAN'T BREEZERHOF

CSI1 - 1m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA

 

sobota 17/06/23

CSIO5 LR 150cm  3m. Tomasz Miśkiewcz CASTIGO DE AMOR

CSIO5 LR 145cm 4m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL

Grand Prix CSI1  1m. Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS

 

piątek 16/06/23

Grand Prix LR 160   7m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN

CSIO5 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSI1  1m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS

 

czwartek 15/06/23

CSIO5 LR 150 -  3m. Adam Grzegorzewski STAKATA

CSIO5 145 - 2m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

CSIO5 140 - 3m. Adam Grzegorzewski FANFRELUCHE DE RIALFO Z

CSI1 1m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24