W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Michał Kaźmierczak najlepszy w Grand Prix Leśnej Woli 01/07/18

Michał Kaźmierczak na CISALL FS wygrał dwunawrotowe Grand Prix Laśnej Woli.

 

WYNIKI ZAWODÓW  pdf

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

01/07/18

fot. Klaudia Lorenc 

 


Maja Orga-Siwiak i Nelly Żabowska-Żychowicz wygrały eliminacje do OOM w Warce 01/07/18

Warka. eOOM - zwycięzcy : 
1m. Maja Oryga - Siwiak Floris T 
2m. Maja Marchwicka Rosa Bella 
3m. Eliza Zawadzka Escalona 


eOOM Kuce 
1m. Nelly Żabowska-Żychowicz Mister 
2m. Nadia Sobiecka Zuccero 
3m. Iga Bors Shadow 


Na zdjęciu podium eOOM DK

WYNIKI eOOM 


Dawid Skiba najlepszy w Grand Prix Polskich Producentów Żywności i Fundacji Orła Białego w Olszy 01/07/18

Dawid Skiba na Avocado L z KJ Agro Handel wygrał w Olszy  Grand Prix Polskich Producentów Żywności i Fundacji Orła Białego.

 

01/07/18

fot Paula Bartkowiak

 

 

 


Gałkowo Masters. Łukasz Koza najlepszy w Memoriale ppłk Ludwika Ferensteina

Łukasz Koza  z KJ Trachy Gliwice na 10 letniej klaczy Cabalica zwyciężył w Memoriale ppłk Ludwika Ferensteina

 

 

 

01/07/18

 

 

 


Maria Adamietz i Daria Pietrzak wygrały eliminacje OOM w Facimiechu 24/06/18

Maria Adamietz z KJ Metpol Grodziec na Chelsea Blue wygrała eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Facimiechu w Regionie III PZJ.

Na kucach najlepsza była Daria Pietrzak z KJK Pod Żybrem Niepołomice na Miłek Ponysport.

 

 

24/06/18

 


CSI2 Sopot - Turniej Łukasza Wasilewskiego

Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał dwa konkursy 140cm i był drugi w konkursie Grand Prix. Formą błyszczał Adam Grzegorzewski, który wygrał trzy konkursy 130 na Irydion L. Juniorka Juliana Suska wygrała dwa konkursy 135 a Laura Kłapinska najlepiej radziła sobie w konkursach rundy Dzieci. 

WYNIKI / galeria Kamila Tworkowska 

24/06/18


Bardzo udany dla Polski turniej w Olomouc ! Formą błyszczeli Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, i Aleksandra Kierznowska !!

Michał Kaźmierczak wygrał dwa konkursy, Maksymilian Wechta najczęściej dekorowanym Polskim zawodnikiem, Aleksandra Kierznowska najlepsza w juniorskim Grand Prix. Wyniki i relacja video -> czytaj dalej. 

24/06/18


Polska Reprezentacja Dzieci druga w Pucharze Narodów w Hagen !

Future Champions CSIOCh Hagen - Polska ekipa Dzieci druga ex aequo z Holandią w Pucharze Narodów. Natalia Stefańska Klara Kozioł Maja Marchwicka Pola Wawrzyniak trener Tomasz Włodarski - Wielkie brawa raz jeszcze !!!!! Duma !!!
wyniki https://online.equipe.com/en/class_sections/320011

 


Lotto CSIO5 / CSI2 Sopot 14 - 17 czerwca 2018

Jan Bobik i  Chacco Amicor - bezbłędni w II nawrocie Pucharu Narodów 

 

Jarosław Skrzyczyński i Jerico najlepsi w 150cm 

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

Niedziela 17 czerwca 2018

Longines Puchar Narodów   4m. Polska 

Poczta Polska CSIO5 150cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL Jerico 

Grand Prix  CSI2 145cm 2m. Marek Wacławik POL Exit Remo

 

Sobota 16 czerwca 2018 

Lotto Memeoriał Pułkownika Pileckiego  8m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue

CSIO5 150cm  4m. Msciwoj Kiecoń POL  Cedrik 

CSIO5 145cm  15m. Michał Kaźmierczak POL Helia van de Heihoek

Torpol CSI2 140cm  2m. Paulina Koza POL  Bijou Be 

 

Piątek 15 czerwca 2018 

LONGINES CSIO5 Grand Prix 160cm  3m. Jarosław Skrzyczyński POL Chacclana

ADAMUS SA CSIO5 140cm  1m. Adam Grzegorzewski POL Torpedo des Forets

WECHTA CSI2 135cm 1m. Grzegorz Psiuk POL Kouchette ter Goes Z

 

Czwartek 14 czerwca 2018 

PZU CSIO5 150cm   6m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue

ENERGA CSIO5 145cm   2m. Adam Grzegorzewski POL Okarino 

Porsche Sopot CSIO5 140cm   7m. Michal Kaźmierczak POL Helia van de Heihoek

ANDREWEX CSI2 135cm  1m. Jacek Zagor POL  Nirvaro 

 

GALERIA  Lotto CSIO5 Sopot 2018 

 

 

GALERIA   CSI2 Sopot 2018


Maja Marchwicka przebojem konkursu otwarcia Future Champions w Hagen ! 14.06.18


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24