W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Natalia Czernik i Andrzej Opłatek w sezonie 2021 wystartuję w Longines Global Champions Tour i GCL w zespołach Miami Celtics i Hamburg Giants 26/01/21

 

Historyczny moment dla naszego sportu! Natalia Czernik i Andrzej Opłatek w sezonie 2021 wystartują w prestiżowych rozgrywkach Longines Global Champions Tour i Global Champions League w zespołach Hamburger Giants i Miami Celtics ! Trzymamy kciuki !! Wspaniała informacja!!

Strona oficjalna LGCT i GCL    26/01/21

GCL sezon 2021 zespoły 


Andrzej Opłatek dziewiąty w 4* konkursie Grand Prix LR 160cm w Salzburgu 24/01/21

 

Na koniec turnieju w Salzburgu reprezentant Polski, Andrzej Opłatek na Stakkatanie w konkursie Grand Prix LR 160cm zajął dziewiąte miejsce. Konkurs wygrał reprezentant Belgii Jos Verlooy na Varoune.  

WYNIKI TURNIEJU    24/11/21


JKS Przybyszewo - Daria Kobiernik wygrywa pierwszy konkurs Grand Prix w 2021 roku 24/01/21

Daria Kobiernik - pierwszy i trzecia w GP w Lesznie fot Paula Bartkowiak 

Daria Kobiernik wygrywa w Lesznie pierwszy tegoroczny konkurs Grand Prix HZO na Winchester a na Ogano's Boy jest trzecia ! Drugie miejsce w konkursie zajmuje zawodnik JKS Melloni Horses Jan Vinckier na Solidat. 

WYNIKI GRAND PRIX      

1m. Daria Kobiernik WINCHESTER ZKJ Przylep-Lotnisko 0/0 31,72 s

2m. Jan Vinckier SOLIDAT JKS Melloni Horses 0/0 31,94 s 

3m. Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z ZKJ Przylep-Lotnisko 0/0 33,25 s


HZO DiM Michałowice 22-24 stycznia 2021

Małgorzata Babczyńska fot. Przemysław Antosz 

 

​ZWYCIĘZCY FINAŁÓW HZO DiM KJK Szary Michałowice 24/01/21

Gr A0 - Marek Layer RINGO KJ Facimiech 

Gr A1 - Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD KJ Trachy Gliwice  VIDEO 

Gr A2 - Martyna Grobelny MAKS  LKJ Ochaby 

Gr C - Małgorzata Babczyńska  JAGIENKA  BPK  VIDEO 

Gr D bis - Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY)  VIDEO

Finał JM - Krzysztof Pyrek JASTINELLA ANPI WLKS Krakus 

GP D/E - Wiktoria Apanasewicz OSTIANA OJK Barcice

Finał J/M - Aniela Kilian LACARO WLKS Krakus 

 

WYNIKI ZAWODÓW   24/01/21       WYNIKI PDF

 


Andrzej Opłatek drugi w światowym finale EY Cup U25 w Salzburgu 23/01/21

 

Andrzej Opłatek w światowym finale EYCUP European Youngster Cup Jumping U25 155cm w Salzburgu zajął drugie miejsce, dosiadając wł. DIAROUBET. Finał wygrał reprezentant Szwajcarii Bryan Balsiger na EVEREST V'T HOF EVERSEM Z.  
 
WYNIKI KONKURSU   23/01/21     WYNIKI TURNIEJU   

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w Finale CSIYH w Lier 23/01/21

 

Jarosław Skrzyczynski na 7 letniej kłaczy BARCELONA ukończył Finał rundy CSIYH w Lier na drugim miejscu. 

WYNIKI TURNIEJU   23/01/21

 


Przemysław Konopacki trzeci w Salzburgu w 4* konkursie 145cm 22/01/21

Przemysław Konopacki i Home Run fot. Łukasz Kowalski 

 

Reprezentant Polski, Przemysław Konopacki na 9l kłaczy HOME RUN /Spartacus Tn x Concorde/ wywalczył trzecie miejsce w 4* konkursie 145cm.   

WYNIKI ZAWODÓW    VIDEO   22/01/21


Adam Grzegorzewski drugi w Finale CSIYH w Olivie 20/01/21

 

MET Oliva.  Adam Grzegorzewski i 7 letnia Jaminka P /Canabis Z x Diamant de Semilly/ ukończyli Finał rundy młodych koni na drugim miejscu.  Świetna forma tej pary w kolejnym tygodniu zawodów w Hiszpanii. 5 startów (2 x 1 miejsce, 1 x 2 miejsce, 1 x 3 miejsce i raz na miejscu 7). fot 1clicphoto.com
 
WYNIKI TURNIEJU           VIDEO      20/01/21

 


European Youngster Cup U25 - Andrzej Opłatek drugi w Grand Prix U25 w Salzburgu 17/01/21

 

CSI2 CSIU25 Salzburg. Sukcesem zakończył się start Andrzeja Opłatka na wł. DIAROUBET /Diarado x Baloubet du Rouet/ w konkursie Grand Prix CSIU25. Polska para ukończyła konkurs na drugim miejscu z czasem  rozgrywki 47.14 s., ustępując reprezentantce gospodarzy Elisabeth Knaus dosiadającej wł. CANCUN /Catoki x Saccor/, która przejechała rozgrywkę w czasie 46.79 s. Zawody rozgrywane były w ramach European Youngster Cup U25.

WYNIKI KONKURSU GP U25 

video przejazd podstawowy U25 GP   video rozgrywka U25 GP 

WYNIKI ZAWODOW 13-14.01.2021 

 

W zawodach Andrzej Opłatek był także szósty w Finale 140 CSI2 na LE CORDIAL /Lyjanero x Singulord Joter/ i z jednym błędem w rozgrywce przejechał konkurs Grand Prix LR 145cm na CONTHINDER /Conthargos x Nintender/ zajmując finalnie 13 miejsce. 


Kadra Narodowa Polski 2021

Powołania do Kadry Narodowej Polski 2021 

15/01/21

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24