W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grand Prix Poczernina dla Michała Lemańskiego, Skrzyczynski liderem HPP

19/03/17

Michał Lemański wygrał Grand Prix HPP w Poczerninie na Billy Boy WZ, jako jedyny przejechał bez błędów przejazd podstawowy konkursu. Po VI ostatniej kwalifikacji do Halowego Pucharu Polski liderami rankingów są : Jarosław Skrzyczyński (seniorzy), Joanna Marciniak (MJ) , Dalia Lehmann i Martyna Rynkiewicz ( uniorzy) i Samanta Forlini (OPEN)

WYNIKI ZAWODÓW / RANKINGI 

 


Leszno - rekordowe zawody Dzieci i Młodzieży 24-26 marca 2017 - nowe godziny konkursów !

18/03/17

Do HZO DiM w Lesznie w dniach 24-26 marca 2017,będących próbą generalną przed Halowym Pucharem Polski zgłosiło się ponad 200 par. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Organizatora o nowych godzinach startów, listą zgłoszonych zawodników i koni.   

 

 

 


Hymn Polski we Francji ! Juniorka Agnieszka Cebulak wygrała konkurs 130 !

18/03/17

17 letnia reprezentantka Polski Agnieszka Cebulak na 11 letniej Jolly / Luxius x Cor de la Bryere / wygrała konkurs 130 cm podczas CSI2 Villeneuve-Loubet we Francji. 

WYNIKI KONKURSU

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 14-19 marca 2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestram

CSIYH 5yrs 2m. W Hambla Z  Krzysztof Okła POL 16/03/17

CSIYH 5yrs 2mW Hambla Z  Krzysztof Okła POL 15/03/17

CSIYH 5yrs 1m. Neymar De Reve   W Hambla Z  Krzysztof Okła POL    14/03/17

 

 

CSI2 Mijas ESP/Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa / livestream

Grand Prix CSI2 LR 145cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Stakorado 

CSI2 140cm 9m. Michał Kaźmierczak POL / Heila vd Heihoek   19/03/17 

CSI1 140cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Chica   18/03/17 

CSI2 130 cm 6m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS   18/03/17

CSI2 135 cm  6m. Michał Kaźmierczak POL / Haila van de Heihok   17/03/17

CSI2 140 cm  8m. Klara Kostrzewa POL  / Riboy d'Alimat   16/03/17

 

 

CSI3 Braunschweig GER /  livestream

/ Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Adam Grzegorzewski /

145cm  1m. Adam Grzegorzewski POL / Okarino   17/03/17

145cm  5m. Dawid Kubiak POL / Anastacia III   17/03/17

 

 

TOSCANA Tour Arezzo  ITA    livestream

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  

Silver 135 cm  6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  19/03/17

Silver 130 cm  9m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka   17/03/17 

 

 

CSI2  Villeneuve  FRA  / Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak /

CSI2 130cm     1m. Agnieszka Cebulak / 18/03/17 

CSI2 125cm     2m. Agnieszka Cebulak POL / Joly  17/03/17

CSI1 110cm     4m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz   16/03/17 

 


CSI2 Lier BEL Paulina Malinowska / 
 

 

HPP Poczernin 

 

HZO Leszno

    HZO DiM Wolica

 


Hymn Polski w Braunschweig !! Adam Grzegorzewski na Okarino wygrał konkurs otwarcia 145cm !


Krzysztof Okła świetnie rozpoczął starty w Oliva Nova !! W konkursach dla młodych koni, w czołówce konkursów na debiutujących w turnieju 5 letnich W HAMBLA Z i NEYMAR DR

 

Maria, Carin and Krzysztof on both his horses were clear and in the jump-off this morning in the 5 year old class!🎉🐎

Post udostępniony przez Team Bengtsson & Kristoffersen (@team_bengtsson_kristoffersen)


Joanna Marciniak, Andrzej Opłatek i Monika Grundkowska wystąpią w tegorocznej 4 edycji Riders Academy 2017

 

14/03/17 

 


Grand Prix Leszna dla Darii Kobiernik ! - wyniki 10-12 marca 2017

12/03/17

WYNIKI ZAWODÓW 10-12.03.17

 

 


Grand Prix Wolicy dla Jakuba Krzyżosiaka - 12/03/17

12/03/17

Jakub Krzyżosiak na Atiqua wygrał Grand Prix Wolicy. Jarosław Skrzyczyński został liderem rankingu Halowego Pucharu Polski 2016/17 po piątych zawodach kwalifikacyjnch w Kaliszu.

WYNIKI / RANKINGI / VIDEO 

 

 

 


Dalia Lehmann wygrała Grand Prix J / MJ, Joanna Marciniak najlepszym młodzieżowcem konkursu - HPP Wolica

12/03/17

Dalia Lehmann na Annchen wygrała Grand Prix Juniorów / MJ piątego etapu HPP w Wolicy, na Quitoki była druga. Dalia Lehmann jako  jedyna bezbłędnie pokonała rozgrywkę. Najlepszym młodym jeźdźcem  w konkursie była Joanna Marciniak na Chelsea Blue.

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24