W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI3 Busto Arsizio 19-21/05/23

Mikołaj Barański drugi w Grand Prix LR 150 

 

Mikołaj Barański w 3* turnieju w Busto Arsizio we Włoszech zajął drugie miejsce w konkursie Grand Prix LR 150 na koniu QATAR DONALDSON Z i wygrał dwa konkursy 130 na kl. ALASKA DE LA BRESSE

WYNIKI TURENIEJU


CSI-W Vazgaikiemis 18-21/05/23

Antoni Strzałkowski zwyciężył w konkursie Grand Prix LR 150 zaliczanym do rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

CSI2-W / CSI1 / CSIYH Vazgaikiemis 2023 

Reprezentacja Polski - Lena Maruszak, Agnieszka Olszewska, Antoni Strzałkowski, Robert Chestkowski, Leszek Nieużyła, Paulina Malinowska, Zuzanna Chwalińska, Eryka Mikołajczyk, Damian Ostręga, Aleksandra Śledziewska.

WYNIKI ZAWODÓW


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

21/05 GP LR 150 Wcup - 1m. Antoni Strzałkowski CLAPTON  VIDEO  VIDEO jo

21/05 CSI2-W 140 - 3m. Damian Ostręga QUILOTTA

21/05 CSI1 135 - 4m. Agnieszka Olszewska JAVENDA

20/05 CSI2-W 135 - 2m. Damian Ostręga QUILOTTA  

20/05 Finał YH 6/7yo - 1m. Leszek Nieużyła THAT'S A LADY EQ Z

20/05 Jump & Drive 3m.  Agnieszka Olszewska INNOCENCE

19/05 CSI2-W 145 - 2m. Antoni Strzałkowski CLAPTON

19/05 CSIYH 6/7yo - 4m. Antoni Strzałkowski CASTELLO

19/05 CSI1 130 - 6m. Joanna Zbrojkiewicz INDIGO DE REVE

19/05 CSI1 120 - 6m. Agnieszka Olszewska TAJNA

18/05 CSI2-W 135  2m.  Damian Ostręga QUILOTTA   

18/05 CSIYH 6/7yo - 4m Leszek Nieużyła ELIOS

18/05 CSIYH 5yo - 6m. Paulina Malinowska CAPRI 133

18/05 CSI1 120 - 2m. Lena Maruszak CANJER HST

18/05 CSI1 110 - 4m. Agnieszka Olszewska TAJNA


CSIO3 Peelbergen 18-21/05/2023

Przemysław Konopacki i EXPRESSION'QUILL fot. sportfot

Reprezentacja Polski - Przemysław Konopacki 

WYNIKI ZAWODÓW          ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju :

21/05  LR 155 Grand Prix -  30m. Przemysław Konopacki HOME-RUN

21/05  LR 150 - 7m. Przemysław Konopacki HOME-RUN  

20/05 145 EquiHome Prix - 1m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL

19/05 145 Van Mossel Automotive Groep Prix - 1m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL  VIDEO

 


CSN Drzonków - Łukasz Troszczyński najlepszy w Grand Prx 14/05/23

 

 

Podium konkursu Grand Prix CSN Drzonków 14/05/23
 
1m. Łukasz Troszczyński CORDOBA KS Nad Wigrami Białystok 0/0 51,70s
2m. Lena Oleszkiewicz ESI CHINA GIRL  WKJ Warszawa   0/4 57,12s 
3m. Jan Zmójdzin CENTO BLUE  Premium Sport Horses Rosin  0/4 57,82s
 

Cracovia Szary Equestrian Show I - 12-15/05/2023

Jarosław Skrzyczyński & INTURIDO fot. Anna Sękowska 

 

 WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO    


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 14/05/23

Grand Prix LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO  VIDEO 

CSI2 140 - 1m. Michał Tyszko MARCO POLO

Grand Prix CSI1 - 1m.  Grzegorz Nowak SAM

CSI1 125 - 1m. Krzysztof Wójcik L'ORO BLUE

CSI1 115 - 2m. Milena Wójcikiewicz  DININA

Elite Round - 1m. Anna Kłosowska  GOLDY R

Finał YH 6/7yo 1m. Adrianna Ostrowska LERTANA VDL

FinałYH 5yo 1m. Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF

  

sobota 13/05/23

CSI2 145 - 1m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE

CSI2 140 - 2m. Jan Bobik ONASIS VIDEO

CSI1 130 - 1m. Sławomir Szlachta LARUM

CSI1 120 - 1m.  Albert Ornat  ALFREDO ALFARVAD Z

CSI1 110 - 1m. Anna Kłosowska EFLIM

Elite Round 1m. Mikołaj Ziębicki ANTHONOV VIDEO

CSIYH 6/7yo 1m. Oliwia Ostrowska LENTOLINA-S

CSIYH 5yo 1mDominik Słodczyk SONORA 111  

 

piątek 12/05/23

CSI2 LR 145 - 1m. Adam Grzegorzewski ISSEM

CSI2 135 - 1m. Michał Mordzelewski MISTRESS

CSI1 130 - 1m. Grzegorz Nowak SAM

CSI1 120 - 1m. Kevin Pszowski JACOBSON

CSI1 110 - 1m. Anna Kłosowska EFLIM

Elite Round - 1m. Aretha Kołodziejczyk CORNVILLE

YH 6/7 yo - 1m. Oliwia Ostrowska LENTOLINA-S

YH 5y/o - 1m. Dominik Słodczyk SONORA 111


CSIO Youth Samorin 11-14/05/2023

Reprezentacja Polski CSIO Youth Samorin 2023 fot. equifo.cz

Reprezentacja Polski:

CSIO Youth Samorin - Iga Biegalska, Natalia Kubik, Juliana Suska, Natalia Sydow, Amelia Szczupakowska, Aleksandra Wypchło, Nell Sówka, Amelia Mialszygrosz, Ewa Macieszczak, Roksana Nawrocka, Amelia Zieba, Olga Pawłowska, Wiktoria Kaźmierska, Aleksandra Brzozowska, Adam Goszczyński, Zuzanna Kuczerawy, Hanna Pis, Tola Wawrzkiewicz.

CSI2/1/Am/YH - Krzysztof Ludwiczak, Stanisław Przedpełski, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Tomasz Plewa, Jan Kurek, Lena Kołacka, Krystyna Gantner, Kinga Glinska, Piotr Pietrzak, Joanna Cebulak, Roksana Nawrocka, Tomasz Plewa, Nina Sucko, Natalia Sydow, Tola Wawrzkiewicz, Natalia Zielińska.

 

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki  reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 14 maja 2023

Grand Prix CSI2 LR 145 - 6m. Stanisław Przedpełski ESKOBAR

Grand Prix CSIOY  - 3m, Natalia Kubik ZINE BLUE VIDEO 

Grand Prix CSIOJ  - 8m. Amelia Mialszygrosz LYJANEIRO Z

Grand Prix CSIOCh - 12m. Zuzanna Kuczerawy URACA II

 

sobota 13 maja 2023

CSIOY 135 - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA VIDEO

CSIOJ 130 - 2m. Ewa Macieszczak GENIE VAN PRINSENVELD

CSIOCh 120 - 1m. Adam Grzegorzewski  CHARLTON

CSIYH 6/7yo - 3m. Krzysztof Ludwiczak CANAN PLUS-S

 

piątek 12 maja 2023

Puchar Narodów CSIOY - Polska 2 miejsce

Puchar Narodów CSIOY IND - 4m. Natalia Sydow IMPALA 47

Puchar Narodów CSIOJ - Polska eliminacja

Puchar Narodów CSIOJ IND  - 3m. Olga Pawłowska CAPUERA  VIDEO

Puchar Narodów CSIOCh - Polska 1 miejsce 

Puchar Narodów CSIOCh IND - 2m. Aleksandra Brzozowska MAKE MY DAY PICOBELLO Z

CSI2 120 - 4m. Adam Goszczyński CINDORIJKE DU VLIST Z

 

czwartek 11 maja 2023

CSI2 140 - 3m. Krzysztof Ludwiczak NIKO

CSIOY 135 - 4m. Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY  VIDEO 

CSIYH - 3m. Natalia Sydow NICO GOLD

CSIOCH 120 - 7m. Hanna Pis CRYSTAL SKY

CSI1 125 - 7m. Nina Sućko CALANTINO


Jakubowice - VII Memoriał Marcina Klupsia - II etap Polskiej Ligi Jeździeckiej 07/05/23

Podium Memoriału Marcina Klupsia 2023 fot. Kamila Frąckowiak 

 

 

Grand Prix - 1m. Michał Kaźmierczak KALAHARI ROCK RC Riding Center Sosnowice 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Michał Kaźmierczak PIPPA VD HEFFINCK RC Riding Center 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Kacper NiewiadomskMIRACLE WKJ Lublin 

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Roksana Frączkowska DUCATI KJ Infernal Team 

Drużynowy Puchar Polski - 1m.  RC Riding Center Sosnowice


CSI2 CSI1 CSIYH Łąck 05-07/05/23

Jacek Zagor fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

WYNIKI ZAWODÓW   ZGŁOSZENIA      


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 07/05/23

Grand Prix LR 145  2m. Tomasz Miśkiewicz  CASTIGO DE AMOR  VIDEO

Finał MRF 135 cm  1m. Dawid Skiba GOLDSTAR W  VIDEO

Finał STF 125cm 1m. Kamila Kalwa DENIRO

Finał 115cm 1m. Robert Wilczewski LA PLEASURE-IMOO

Finał CSIYH 1m. Jacek Zagor SAMSEL LAZAR

 

sobota 06/05/23

140cm  1m. Antoni Strzałkowski CLAPTON  VIDEO 

130cm  1m. Jacek Zagor  OK LAZAR

120cm  1m. Jan Bobik FLANDRIA

110cm  1m. Ewelina Szczepanik LAOS HIPPICA

CSIYH  1m. Michał Kubiak CRAZY STAR-PP

 

piątek 05/05/23

CSIYH  1m. Dawid Skiba MAITIID  VIDEO

140cm  1m. Jakub Kubiak  QUILIBET

130cm  1m. Jacek Zagor  OK LAZAR

120cm  1m. Jan Bobik  HASALA

110cm  1m. Marcelina  Lasota  PICASSO - CSI debiut 


CSI2 Lier 04-07/05/2023

Daria Kobiernik i Venus - 1 miejsce w konkursie otwarcia 135

 

Reprezentacja Polski : Adam Grzegorzewski, Daria Kobiernik, Paulina Sawicka

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

07/05  CSIYH  4m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S

06/05 LR 145cm 2m. Adam Grzegorzewski FANFRELUCHE DE RIALFO Z VIDEO 

06/05 135cm  2m. Daria Kobiernik VENUS  

05/05 120cm  2m. Daria Kobiernik CASSINI ZAR

​04/05 135cm 1m. Daria Kobiernik  VENUS  VIDEO 


CSIO Youth Lamprechtshausen 04-07/05/2023

Reprezentacja Polski CSIO Lamprechtshausen 2023 

Reprezentacja Polski : 

CSIOJ - Patryk Skrzyczyński, Zuzanna Niziołek, Daria Pietrzak, Aleksandra Wypchło, Tola Swierczyńska, Zuzanna Dąbrowska, Julia Ganowska, Jagoda Kierznowska,

CSIOCh - Małgorzata Babczyńska, Wiktoria Cwalina, Alicja Kosmol, Michalina Łącka, Nadia Lehmann, Paulina Słoniec, Adam Goszczynski

CSIOP - Wiktoria Cwalina, Jagoda Kierznowska

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

07/05 Grand Prix CSIOJ   17m. Julia Ganowska JORNIAN BLUE F

07/05 Grand Pria CSIOCh 1m. Paulina Słoniec  DIE KLEINE LADY VIDEO 

07/05  CSIOCh 115cm 3m. Paulina Słoniec CHOCO LADY  VIDEO 

06/05  CSIOCh 120cm  2m. Paulina Słoniec CHOCO LADY VIDEO 

​06/05  Puchar Narodów CSIOJ - Polska 6 miejsce 

06/05  CSIOP 120cm   4m. Wiktoria Cwalina  LEXUS  VIDEO 

05/05  CSIOP 120cm 1m. Wiktoria Cwalina  VIDEO 

05/05  CSIOJ 135cm  2m. Patryk Skrzyczyński GVERDI  VIDEO 

05/05  Puchar Narodów CSIOCh IND - 4m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY VIDEO

05/05  Puchar Narodów CSIOCh  Polska 8 miejsce

04/05  CSIOJ 120  3m. Daria Pietrzak UNICA-K

04/05  CSIOP 115 - 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA  VIDEO 

04/05  CSIOCh 125  2m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24