W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO DiM Salio 21-23 X 2022

 

 


HZO DiM Wolica 21-23 X 2022

 

 


Cracovia Szary Equestrian Show I 20-23 X 2022

Jarosław Skrzyczyński i Inturido 

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:  

niedziela 23/10/22

CSI2 LR Grand Prix LR 145 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO

CSI1 Grand Prix 135cm 1m. Roksana Nawrocka GACARLA VDL

CSI1 125cm - 1m. Mikołaj SzurmaHITCH

CSI1 115cm - 1m. Mikołaj Szurman MAKE A MESS

CSIYH 6/7 yrs - 2m. Dawid Skiba KASPER

 

sobota 22/10/22

CSI2 140cm - 2m. Jakub Kubiak QUILIBET  VIDEO 

CSI1 130cm - 1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z  VIDEO 

CSI1 120cm - 1m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75  VIDEO

CSI1 110cm - 1m. Anna PandeCHANEL-N  VIDEO

CSIYH 6/7 yrs - 1m. Sławomir Uchwat

CSITH 5yrs -  1m. Zuzanna Chwalińska MC.DOUGLAS S  VIDEO 

 

piątek 21/10/22

CSI2 LR 145cm - 1m. Jarosław SkrzyczyńskINTURIDO  VIDEO 

CSI2 140cm - 2m. Adam Nicpoń COUNTER  VIDEO 

CSI1 130cm - 2m. Andrzej Głoskowski OLZA  VIDEO 

CSI1 120cm - 2m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75  VIDEO

CSI1 110cm - 3m. Anna Pandel CHANEL-N  VIDEO

CSIYH 6/7 yrs 3m. Tomasz Miskiewicz VHS CAIRA

CSIYH 5yrs - 1m. Zuzanna Chwalińska MC.DOUGLAS S

 

czwartek 20/10/22

CSI2 140cm - 1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF

CSI2 135cm - 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO

CSIYH 5yrs - 1m. Jarosław Skrzyczyński BALOUKATO


CSI3 San Giovanni 20-23 X 2022

Aleksandra Kierznowska 

Reprezentacja Polski: Aleksandra Kierznowska, Natalia Czernik, Laura Barańska, Mikołaj Barański,  Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Alicja Mikicin.

WYNIKI ZAWODÓW


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

23/10 GP LR 150cm - 14m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

22/10 CSI3 LR 145cm - 5m. Aleksandra Kierznowska LOUIS VAN HET KLUIZEBOS

22/10 CSI1 125cm - 2m. Sławomir Polikowski ELIO 4

22/10 CSIYH 5yrs 1m. Natalia Czernik COOL BOY RED WINE

21/10 CSI3 LR 145cm - 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

21/10  CSI3 140cm - 5m. Aleksandra Kierznowska LOUIS VAN HET KLUIZEBOS

21/10  CSIYH 6yrs - 8m. Aleksandra Kierznowska DIAMENT

21/10 CSI1 125cm  - 4m. Natalia Czernik ERMITAGE RED WINE

20/10  CSIYH 5 yrs - 1m. Natalia CzerniMORE THAN SPECIAL MG

20/10 CSIYH 7yrs - 5m. Jacek Polikowski CELTIC


Sunshine Tour Vejer de la Frontera I 13-16 XI 2022

 

Reprezentacja Polski : Andrzej Opłatek, Bartosz Adamus

 

WYNIKI          ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

16/10 CSI3 Grand Prix LR 150cm - 5m. Andrzej Opłatek DIAROUBET  VIDEO 

14/10 CSI3 LR 145  4m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL  VIDEO 

14/10 CSI3 140cm  6m. Andrzej Opłatek NORDSTURM 15  VIDEO 

14/10 CSI3 130cm  4m. Bartosz Adamus  SIRE ONE


HZO Leszno 14-16 XI 2022

 

Podium konkursu Grand Prix 16/10/22

 

 

1m. Agnieszka Olszewska IRONMAN KJ Osadkowski 0/0 40,29s 

2m. Vitali Charadnik COSTACALVO  KJ Heaa Turek 0/0 38,24s 

3m. Łukasz Koza DINDEPENDENT Z  KJ Trachy Gliwice 0/8 38,73s

 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

 

fot. Paula Bartkowiak

 

 

 


HZO DiM Aromer 14-16 XI 2022

 

 


CSI Wrocław 06-09.10.2022

Adam Grzegorzewski i Stakata fot. Asia Bręklewicz

 

WYNIKI ZAWODÓW  

 


Najlepsze wyniki reprezentantów  Polski w turnieju : 

niedziela 09/10/22

LR Grand Prix 145cm -- 1m. Adam Grzegorzewski STAKATA VIDEO

Finał 135cm - 1m. Daria Kobiernik VENUS

Finał Elite Tour - 1m. Zuzanna Bukowska UCCELLA Z  VIDEO 

 

sobota 08/10/22

140cm - 1m. Dawid Skiba LA VULKANO L  VIDEO

130cm - 1m. Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z  VIDEO 

Finał 125cm - 1m. Adam Grzegorzewski BAGITA BALOUBET VIDEO 

Finał CSIYH - 1m. Jakub Krzyżosiak CORNETO PLUS-S  VIDEO

Elite Tour - 1m. Julia Pięta ALLEGRA S

 

piątek 07/10/22

140cm - 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO

130cm - 1m. Matylda Kasner ARES  VIDEO

120cm - 1m. Adam Grzegorzewski BAGITA BALOUBET  

CSIYH - 1m. Dawid Skiba  LAPSUS L  VIDEO 

Elite Tour - 1m. Marta Piszczek MAVANDER  VIDEO 

 

czwartek 06/10/22

CSIYH - 1m. Dawid Skiba   GOLDSTAR W

120cm - 1m. Marta Konarska LILI MARLENE   VIDEO


CSI Arena Nova Wr Neustadt 06-09.10.22

 

Jarosław Koziarowski na AMIRO VAN HET EQUIETANERHOF zwyciężył w konkursie otwarcia 125cm i zajął ex aequo 1 miejsce na koniu LAXTON w konkursie rundy młodych koni CSIYH.

 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSI Bonheiden 29.02-02.10.22

 

Jan Bobik z powodzeniem jeździł w 2* turnieju w Bonheiden w Belgii. Reprezentant Polski wygrał finał rundy CSIYH na 5 letnim wałachu HAWRO wyhodowanym w SK Nowielice, na og. OLE był drugi w jednym z konkursów 135m a na og. FARMER zajął 5 miejsce w konkursie LR 145.

 

WYNIKI ZAWODÓW               VIDEO OLE                VIDEO FARMER


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24