Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów / Dzieci Samorin 2017 

wyniki  http://eventcontent.hippoonline.de/1362/1362zeitplanDEU.htm?style=hippo

 

WYNIKI KOŃCOWE MŁODZI JEŹDŹCY Indywidualnie   pobierz 

złoto - Bryan Balsiger SUI / CLOUZOT DE LASSUS  7,48 pkt 

srebro - Justine Tebbel GER / LIGHT STAR 4   7,64 pkt 

brąz - Amy Inglis GBR /  WISHES  9,81 pkt 

12 miejsce - Andrzej OpłatekCOPPERFIELD 40    18,83 pkt 

45 miejsce - Adam GrzegorzewskiTORPEDO DES FORETS   

52 miejsce - Michalina SzmytkaCOMET 235

 

WYNIKI KOŃCOWE MŁODZI JEŹDŹCY Zespołowo  pobierz 

złoto - Wielka Brytania  9 pkt 

srebro - Belgia  11 pkt 

brąz - Włochy 21 pkt 

12 miejsce - Polska 32 pkt 

 

KONKURS POCIESZENIA - 3 miejsce Michalina Szmytka / COMET 235   pobierz 


 

WYNIKI KOŃCOWE JUNIORZY Indywidualnie   pobierz

złoto - Rowen Van de Mheen NED / Q VERDI  1,62 pkt 

srebro - Harry Charles  GBR / VIVALDI DU DOM  2,18 pkt 

brąz - Giaccomo Casadei ITA  /  FLICKFOX 6,35 pkt 

38 miejsce - Dalia Lehmann POL / CASANOVA 468

62 miejsce - Filip Lewicki POL QUIRADOS AS

72 miejsce - Magdalena Matuszewska POL / CAMPINO 467

82 miejsce - Oliwia Szustkowska POL / CARONETTE

91 miejsce - Julia Jaglarz POL / WUNSCHTRAUM 88

 

WYNIKI KOŃCOWE JUNIORZY Zespołowo  pobierz

złoto - Włochy  4 pkt

srebro -  Wielka Brytania 6 pkt 

brąz - Niemcy 14 pkt 

19 miejsce - Polska 39 pkt 

 

KONKURS POCIESZENIA -  9 miejsce Julia Jaglarz POL / WUNSCHTRAUM 88  pobierz 


 

WYNIKI KOŃCOWE DZIECI  Indywidualnie   pobierz

złoto -  Lorenzo Correddu ITA / TOUCHE D ARROGANCE /     0 pkt 30,11s

srebro - Rose de Balanda FRA / TZARA BELIN      0 pkt 30,74 pkt

brąz - Oliver Fletcher GBR  / DISCKOBOY D.N.       0 pkt  30,93s 

8 miejsce Aleksandra Kierznowska POL /  DIOR V   4 pkt 

15 miejsce Juliana Suska POL TOKAJER 8    9 pkt 

29 miejsce Laura Kłapińska POL  SANTIAGO  27 pkt 

53 miejsce Olga Skrobacz POL / LILI MARLENE

 

WYNIKI KOŃCOWE DZIECI  Zespołowo   pobierz

złoto - Wielka Brytania  0 / 0 / 112,50s

srebro - Belgia   0 / 8 / 10708s

brąz - Polska  4 pkt 

 

KONKURS POCIESZENIA -   24 miejsce Olga Skrobacz POL / LILI MARLENE  pobierz 

  

Andrzej Opłatek 12-stym młodzieżowcem w Europie w 2017 

Wyniki niedziela 13 sierpnia 2017

 

 

FINAŁ INDYWIDUALNY ME MJ   - Andrzej Opłatek / Copperfield - 12 miejsce

 

video - II nawrót Finału 

video - I nawrót Finału 

 

WYNIKI  Sobota 12  sierpnia 2017 

Aleksandra Kierznowska ósma indywidualnie w Finale Mistrzostw Europy Dzieci 

 

Aleksandra Kierznowska -  I NAWRÓT FINAŁU - 0 pkt

 

WYNIKI ME DZIECI ranking INDYWIDUALNY

 

 8m. Aleksandra Kierznowska / Dior V     video I nawrót      video II nawrót  

15m. Juliana Suska / Tokajer                    video I nawrót       video II nawrót 

29m. Laura Kłapińska / Santiago             video I nawrót        video II nawrót

53m. Olga Skrobacz / Lili Marlene            

 

 

 

Aleksandra Kierznowska -  II NAWRÓT FINAŁU

 

WYNIKI  Piątek 11  sierpnia 2017  - Andrzej Opłatek w Finale ME MJ 

 

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME MJ po 3 kwalifikacjach 

13m. Andrzej Opłatek / Copperfield  10,83 pkt - awans do ścisłego Finału ( 30 najlepszych par )   VIDEO

45m. Adam Grzegorzewski / Torpedo des Forets  25,30 pkt    VIDEO

52m. Michalina Szmytka / Comet 30,34pkt    VIDEO

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME JUNIORÓW po 3 kwalifikacjach 

37m Dalia Lehmann / Casanova 16,77 pkt    VIDEO I nawrót          VIDEO II nawrót

62m Filip Lewicki / Quirados As  25,83 pkt   VIDEO I nawrót            VIDEO II nawrót  

72m Magdalena Matuszewska / Campino 30,51 pkt   VIDEO I nawrót         VIDEO II nawrót  

82m Oliwia Szustkowska / Caronette 37,43 pkt   VIDEO I nawrót                VIDEO II nawrót  

92m Julia Jaglarz   VIDEO I nawrót     VIDEO II nawrót  

WYNIKI  Czwartek 10 sierpnia 2017  - Polskie Dzieci z brązowym medalem !

 

 

Puchar Narodów Dzieci / Finał zespołowy Dzieci  

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA 

Puchar Narodów Dzieci - podium      

złoto - Wielka Brytanie   0 / 0 / 0 / 0 / 112,50s 

srebro - Belgia  0 / 0 / 0 / 8 / 107,08s

brąz - Polska  0 / 4 / 0 / 0 / 109,64s

4 miejsce - Dania  0 / 0 / 4 / 8 / 107,20s

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ME DZIECI po 3 kwalifikacjach  

 1m. Aleksandra Kierznowska 0 pkt

18m. Laura Kłapińska 2 pkt

19m. Julia Suska 4 pkt

53m. Olga Skrobacz 16pkt 

 

Reprezentacja Dzieci w Pucharze Narodów :

Aleksandra Kierznowska / Dior V 

Jump Off 0 pkt   VIDEO   / II nawrót 0 pkt   VIDEO   / I nawrót 0 pkt   VIDEO   

Laura Kłapińska / Santiago 

Jump Off 0 pkt   VIDEO  / II nawrót 0 pkt   VIDEO / I nawrót 0 pkt   VIDEO

Juliana Suska / Tokajer 

Jump Off 0 pkt VIDEO  / II nawrót  0 pkt  VIDEO   

Olga Skrobacz / Lili Marlene

Jump Off 4 pkt  VIDEO  / II nawrót 4 pkt   VIDEO  


 

WYNIKI  Puchar Narodów MJ -  I nawrót  / II kwalifikacja  indywidualna 

 

WYNIKI  - I nawrót PN - Polska 12 miejsce 

Klasyfikacja Indywidualna po 2 kwalifikacjach 

 

27m - Andrzej Opłatek / Copperfield  10,83 pkt      VIDEO I nawrót PN

50m - Michalina Szmytka / Comet      18,34 pkt     VIDEO I nawrót PN 

55m. - Adam Grzegorzewski / Torpedo des Foret    21,30 pkt    VIDEO I nawrót PN 

WYNIKI środa  09/07/16 I kwalifikacja indywidualna ME Juniorów

WYNIKI KONKURSU  - 119 przejazdy

 

WYNIKI po przeliczeniu  

 

53m. Dalia Lehmann / Casanova   87.36s / 6,77p   VIDEO 

64m. Julia Jaglarz / Wunschtraum   90.04 s (86.04)  / 8,11p VIDEO

73m. Magdalena Matuszewska / Campino  90.83 s (86.83)  / 8,51p VIDEO

74m. Filip Lewicki / Quirados As    91.47 s (75.47)  / 8,83p  VIDEO

86m. Oliwia Szustkowska / Caronette  94.68 s (86.68) / 10,43p   VIDEO 

 

 

WYNIKI środa  09/07/16 I kwalifikacja indywidualna ME MJ  

WYNIKI KONKURSU  - 88 przejazdów

13m. Andrzej Opłatek / Copperfield  79,96s / 2,83 p VIDEO

46m. Michalina Szmytka / Comet  86,97s / 6,34p     VIDEO

60m. Adam Grzegorzewski / Torpefo des Foret 92,98s / 9,30p   VIDEO

 

WYNIKI wtorek 08/07/16 I kwalifikacja indywidualna ME Dzieci  - 102 przejazdy 

WYNIKI KONKURSU

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA po I konkursie indywidualnym - Polska 1 miejsce 

 

7 m. - Grupa I Olga Skrobacz / Lili Marlene     0pkt / 80,35s  VIDEO

7 m. - Grupa II Aleksandra Kierznowska / Dior V     0pkt / 80,64s   VIDEO

8 m. - Grupa I Juliana Suska / Tokajer   0pkt /  0pkt / 80,66pkt   VIDEO

49 m.  Laura Kłapińska / Santiago   2pkt   VIDEO

 

GALERIA 8-9 sierpnia 2017 

 

Mistrzostwa Europy  Juniorów / MJ / Dzieci 08-13 sierpnia 2017 Samorin SVK

 

 

PROPOZYCJE 

STRONA OFICJALNA / LIVEstream 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

Reprezentacja Polski :

Trenerzy - Rudolf Mrugała, Tomasz Włodarski 

Team Vet - Dr Maciej Przewoźny 

 

MŁODZI JEŹDŹCY 

Adam Grzegorzewski TORPEDO DES FORETS  / KJ Agro Aves Gajewniki  

Andrzej Opłatek COPPERFIELD 40 / KJ HEAA Turek  / trener Krzysztof Ludwiczak 

Michalina SzmytkaCOMET 235  / TKJ Garbówek / trener Joanna Rosicka & Bernard Demets 

ZGŁOSZENIA 

 

 

JUNIORZY

Julia JaglarzWUNSCHTRAUM 88 / Vanto Jumping Team  / trener Katarzyna Wygas 

Dalia Lehmann CASANOVA 468 / Lehmann Sport Horses / trener Rudiger Wassibauer 

Filip LewickiQUIRADOS AS / Czahary Pogorzelica / trener Małgorzata i Marek Lewiccy 

Magdalena Matuszewska QUIRADOS AS  /  OSK Michalscy / trener Mateusz Michalski 

Oliwia Szustkowska /  CARONETTE /   BPK / trener Adam Nowak

ZGŁOSZENIA 

 

 

DZIECI 

Aleksandra Kierznowska  / DIOR V / KJ Kietlów   / trener Hubert Kierznowski 

Laura KłapińskaSANTIAGO / KJ Stajnia Small Sherry / trener Jakub Krzyżosiak 

Olga Skrobacz LILI MARLENE / WLKS Krakus / trener Krzysztof Koziarowski 

Juliana SuskaTOKAJER 8 / SKS Chojnów / trener Grzegorz Kubiak 

ZGŁOSZENIA

 

  

 

CEREMONIA OTWARCIA 07/08/17

 

ME 2016  Millstreet 

ME 2015 Wr Neustadt  Brązowy medal ME Dzieci w zespole, Agnieszka Cecuga czwarta indywidualnie ME J

ME 2014  Arezzo  

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19