W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 CSI1 CSIYH Barczewo - Ekwador Winter International Competition 25-28 XI 21

 

Wojciech Wojcianiec wygrywa pierwsze międzynarodowe Grand Prix podczas CSI2 Barczewo w Dabrówce Małej !

 

PROGRAM / WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 28/11/21

Grand Prix LR 145  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

CSI1 125 cm   2m. Antoni Szmytka JACUZZY

CSIYH  1m. Marek Lewicki KING LEPANTINO VIDEO 

 

sobota 27/11/21

CSI2 140cm  1m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Jan Bobik OLE VIDEO

CSI1 115cm  1m. Amelia Szczupakowska CORMINTTA

CSI1 120cm 5m. Antoni Szmytka JACUZZY

CSIYH  2m. Paweł Spisak CARAVAGGIO

 

piątek 26/11/21

CSI2 LR 145cm 2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR  VIDEO 

CSI2 135cm 1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  VIDEO 

CSI2 130cm 1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA

CSI1 120cm  1m. Dominik Pieniaszek AVALANCHE

CSI1 110cm 1m. Karolina Zielonka WESTA

 

czwartek 25/11/21

CSI2 140cm  1m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS

CSI2 135cm  2m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY

CSI2 130cm  3m. Szymon Tęcza ANGARA L

CSI1 110cm  1m. Kuba Kraśko DON ESPADRON

CSIYH 1m. Maja Popiół FERRERA


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 21/11/21

Mściwoj Kiecoń najlepszy w Memoriale Generała Michała Gutowskiego fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium Grand Prix - Memoriału Generała Michała Gutowskiego 21/11/21

1m. Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK KJ Agro Handel 0/0  38,30s 

2m. Leszek Gramza CLEARROUND Rodan Club  0/0 40,17s 

3m. Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO SKJ Sopot  0/0 43,98s

Generał Michał Gutowski Wikipedia 

WYNIKI MEMORIAŁU          WYNIKI TURNIEJU 


HZO JKS Salio 19-21 XI 2021

 

Podium konkursu Grand Prix o nagrodę IMMERGAS 21/11/21

1m. Kamil Grzelczyk SANPRESSA KJ Agri 0/0  36,46s

2m. Cezary Kalinowski CALMETTE-P KJ Strzała Krubiczew 0/0  39,28s 

3m. Kamil Grzelczyk CASSIDERO KJ Agri 0/4  

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI TURNIEJU 


HZO KJK Michałowice 19-21 XI 2021

Damian Ostręga - zwycięzca konkursu Grand Prix fot. Przemysław Antosz

 

 

Podium konkursu Grand Prix 21/11/21 

1m. Damian Ostręga NIKOS DE KALECH KS Jumping Team Wiercany 0/0 42,39s 

2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 0/0 44,72s

​3m. Kornelia Kurleto LAUSANNE 65 WLKS Krakus 0/1 

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI TURNIEJU


HZO DiM Poczernin 19-21 XI 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Poczernin 21/11/21

gr Ao - Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA JKS U Robsonów
gr A1 - Zuzanna Byczkowska ZYGZAK KS AZS UW
gr A2 - Zofia Janusz JAGIENKA Akademia Kucania
gr C - Jakub Mroczek JUULTJE Polish Pony Club
gr Dbis - Marcel Wiśniewski TOUAREG SKJ Golden Dream - video
Finał M / JM - Lena Janiszewska CONWAY H KJ Salio
GP Dzieci - Irena Pawłowska MESKALINA KJ Wiktorowo
Finał J/ MJ Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO SKJ Hawajka Majdan
 

CSI2 CSI1 CSIYH Kronenberg 18-20 XI 2021

Malwina Urbański i Kaloma-N

Reprezentacja Polski :

​Malwina Urbańska CACHMER  CAN YA MECAN  DARGOS  KALOMA-N

Przemysław Konopacki PURE PASION FROM SECOND LIFE Z  HOME-RUN  VASCO  HOMERUN

​Radosław Zalewski  FABULEUX DIAMANT  FANCIFUL   ERQUY PEGUIGNON

 

WYNIKI / PROGRAM       ARCHIWUM VIDEO 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

sobota 20/11/21

CSI2  GP LR 145cm  13m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN

CSI1 GP 135cm  9m. Malwiną Urbańska  DARGOS

CSI2 140cm  2m. Przemysław Konopacki  VASCO  VIDEO

CSIYH 5/6 2m. Malwina Urbańska CACHMER

CSIYH 7  10m. Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON  VIDEO 

 

piątek 19/11/21

​CSI2 145cm  11m. Malwina Urbańska  CAN YA MECAN

CSI1 130cm 14m. Przemysław Konopacki HOMERUN

CSIYH 5/6 2m. Malwina Urbańska KALOMA-N   

CSIYH 7  7m. Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON VIDEO

 

czwartek 18/11/21

LR 145cm  8m. Przemysław Konopacki HOME-RUN VIDEO

CSIYH 5/6  1m. Malwina Urbańska KALOMA-N  VIDEO


Prague PlayOffs 18-21 XI 2021


CSN DiM KJK Michałowice 12-14 XI 2021

Irena Bigaj 
 
Zwycięzcy niedzielnych finałów CSN DiM KJK Michałowice 14/11/21
Gr A0 - Lena Wilk TAJGA KJ Leńcze
Gr A1 - Anna Korus LASEK Stajnia Przylesie Borzęta
Gr A2 - Václav Humplík MERLIN CZE
Gr C - Viktorie Vokounova KALIMERO CZE
Gr Dbis - Melánie Špůrková SONY 2 CZE
GP Dzieci - Irena Bigaj LA CORUNA KS Faruk
Finał MŁ JM - Martyna Obrocka DON VITO KJK Solka Międzyrzecze
Finał J/MJ - Wiktoria Koza SUMIRA KJK Pod Żubrem
 

Cavaliada Future - Julia Peszek i Maja Nagła wygrywają finałowy konkurs z rozgrywką na Towarze 14/11/21

 

Julia Peszek                                                            Maja Nagła    fot Elissa Photography

 

Finałowe konkursy Cavaliady Future w Warszawie 14/11/21 wygrały :

Finał MINI - Maja Nagła / WALNUT SAMSON / KJ Stajnia Adamus
Finał MIDI - Julia Peszek / LUNA / SKJ Beckersport
 
 

HZO DIM Leszno 12-14 XI 2021

Zuzanna Hana - fot. Paula Bartkowiak 
 
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM JKS Przybyszewo 14/11/21
Gr A0 - Zofia Cicha FERRARI BPK
Gr A1 - Tomasz Goszczyński CAJERO KS Jumping Events
Gr A2 - Laura Brzozowska KIDNEY JKS Amico Mołdawin
Gr C - Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna
Gr Dbis - Nina Sućko TASIEMKA KS Jumping Events
GP D/E - Nel Skotarczak KARIKA KJ Podkowa Gruszczyn
Finał MŁ / JM Natalia Kręgielska DANTE S TKJ Garbówek 
GP Dzieci - Zuzanna Hana BARBÓRKA KJ Koko Brzeźniki - na zdjęciu
Finał J/ MJ - Zofia Michalak PRINCESSA I G KS Garo Zaborów
 

Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24