W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

KJK Szary Michałowice - VII etap Polski Ligi Jeździeckiej 20/08/23

Magda Kamińska - Kumorek - najlepsza w Grand Prix fot. Przemysław Antosz 

 

Grand Prix - Finał Rundy Złotej PLJ Michałowice 20/08/23

 

1m. Magda Kamińska - Kumorek  BRANDY KJ Preria Wilkowice 0/0  44,06s

2m. Jakub Kubiak  QUILIBET  KJ przy SO Łąck  0/4 35,82 s 

3m. Krzysztof Mazur  CICERO KJ Legia Kozielska Warszawa  1 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE   

 


ZO Bogusławice 18-20/08/2023

Dominik Słodczyk fot. Klaudia Kanicka Fotografia

 

Podium konkursu GRAND PRIX  o szablę majora Henryka Dobrzańskiego ps. HUBAL pod patronatem Stowarzyszenia Hubalowa Rodzina 20/08/23

 

1m. Dominik Słodczyk  COUPANASA  KJ Zbrosławice  0/0 36,87s 

2m. Marcin Matelski  LUGANO  Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie   0/0 39,13s 

3m. Zuzanna Nadolny - Zawadowicz CASSILIANO KJ Arpav Gdańsk   0/0 42,16s 

 

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW 

 


Baborówko Jumping Show 18-20/08/2023

Podium Grand Prix fot. Zuza Kaczmarek Photography 

 

Grand Prix CSI2 LR 145cm Baborówko 2023

1m. Dawid Kubiak  POL ANASTACIA III

2m. Ales Opatrny CZE  LOCANTO RN

3m. Dawid Skiba POL  LA VULKANO L

 

 

WYNIKI        ARCHIWUM VIDEO           ZGŁOSZENIA      


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

 

niedziela 20/08/23

Grand Prix LR 145cm   - 1m. Dawid Kubiak  ANASTACIA III

CSI2 140cm  - 1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

CSI2 130cm - 2m. Daria Kobiernik COLETTE

CSI1 125cm - 1m. Marek Wacławik  COMME SI

CSI1 115cm - 1m. Agnieszka Olszewska  TAJNA

Grand Prix Dzieci CSIch - 1m. Aleksandra Brzozowska CLAUDIA

Finał CSIYH 6/7 yo - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA

Finał CSIYH 5yo - 1m. Jarosław Skrzyczyński  CONSTABLE

 

sobota 19/08/23

CSI2 LR 145cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI2 135cm - 2m. Michał Kaźmierczak DEXTER

CSI1 120cm - 1m. Jan Bobik HASALA

CSI1 110cm - 1m. Aleksandra Lewicka PAINTED WHITE COURTIER

CSICH 125cm - 1m. Aleksandra Brzozowska MAKE MY DAY PICOBELLO Z

CSIYH 6/7 yo - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA

CSIYH 5 y/o 

 

piątek 18/09/23

CSI2 140cm - 3m. Michał Kaźmierczak DEXTER

CSI2 130cm - 1m. Daria Kobiernik VENUS

CSI1 120cm - 1m.  1m. Marek Wacławik  COMME SI

CSI1 110cm - 1m. Łukasz Brzóska SHADE OF GOLD NVE Z

CSICh 120cm - 1m. Aleksandra Brzozowska CLAUDIA

CSIYH 6/7 yo - 1m. Grzegorz Nowak KASKADA

CSIYH 5 y/o 


ZO DiM JKS u Robsonów - II kwalifikacja Cavaliada Future 13/008/23

 

Amelia Marszałek i Wera Binkowska zwyciężyły w II kwalifikacji do Cavaliady Future 2023/24

fot. JKS u Robsonów  

 


ZO DiM Jakubowice 11-13 sierpnia 2023

 

 


ZO Jeżów Stajnia Qando 11-13/08/2023

Dominik Słodczyk fot.  Sylwia Piwoń Fotografia

 
ZO Jeżów Stajnia Qando - Podium Grand Prix 13/08/23
 
1m. Dominik Słodczyk  COUPANASA  KJ Zbrosławice  0/0 45,57 s 
2m. Roksana Nawrocka  CHENOA  KS Gajewniki  0/el 
3m. Julia Cichecka  ROSA CALIA M   LKJ Ostroga Opole 4 pkt 
 
 
 

CSI2 Zurich 10-13 sierpnia 2023

 

Andrzej Opłatek w dn 10-13 sierpnia 2023 wystąpił w 2* turnieju w Zurichu. W konkursie rankingowym LR 145 na koniu DIAROUBET zajął drugie miejsce. 

 

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO 


CSI4/ CSIYH Opglabbeek 10-13 lipca 2023

Marek Lewicki 

Reprezentacja Polski : Marek Lewicki, Monika Dulczewska

WYNIKI TURNIEJU 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

13/08 Grand Prix LR 155 - 22m. Marek Lewicki LA PEZI

11/08 CSIYH - 8m. Monika Dulczewska GARFIELD DE LA CENSE

10/08 CSI4 LR 150 - 4m. Marek Lewicki  LA PEZI  

10/08 CSI4 140 - 4m. Marek Lewicki COME

10/08 CSIYH - 7m. Marek Lewicki NARTHAGO VDL


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Łąck 10-13 sierpnia 2023

 

 

ZWYCIĘZCY MPMK 2023  KONIE HODOWLI POLSKIEJ

Rocznik 2019 – 1m. ogier SUPER JOY / Joyride  x Sanvaro / hodowca i wł.  Zbigniew Kosiński / zawodnik Michał Jóskowiak

 

Rocznik 2018 – 1m. klacz NIRWANA / Number One x Landjonker S / hod. Mariusz Grabowski / wł i zawodnik Jakub Podgórny

 

Rocznik 2017 – 1m. ogier CASCADERO / Cascadello I x Stakkato / hod. Piotr Wiese wł. Gospodarstwo Rolne Andrzej Opłatek / zawodnik Vitali Charadnik

 

Rocznik 2016 – 1m. ogier CZUMI GR / Sakamon x Lesotho / hod. i wł. Ryszard Gardyjas / zawodnik Jan Bobik

 

ZWYCIĘZCY MPMK 2023 KONIE HODOWLI ZAGRANICZNEJ 

Rocznik 2019 – 1m. holsztyński ogier CRAZY BOY GREENHILLS / Cascadello I x Clinton I / hod. Marcin Gerke, wł. Kamil Ogórek / zawodnik Mateusz Tyszko

 

Rocznik 2018 – 1m. ogier Zang BLITZ AL Z / Balou Star x Chin Chin / hod. Zangershide, wł. Sylwester Kosiński i Magdalena Tomkowiak/ zawodnik Michał Jóskowiak

 

Rocznik 2017 – 1m. HANN ogier VHS CSANDER / Cornet Obolensky x Catoki / hod. Zuchtbetrieb Brech wł. Rafał Kiernikowski / zawodnik Tomasz Miśkiewicz

 

Rocznik 2016 – 1m. HANN klacz  VHS CAIRA / Clinton’s Heart x El Bundy / hod. Zuchtbetrieb Brech wł. Rafał Kiernikowski / zawodnik Tomasz Miśkiewicz 


CSI3-W Szilvásvárad 03-06/08/2023

Krzysztof Ludwiczak fot.  Császár Fotó

CSI3-W Szilvásvárad 03-06/08/2023

Reprezentacja Polski : Krzysztof Ludwiczak, Jarosław Koziarowski, Klaudia Siarkiewicz, Agnieszka Cebulak, Olga Skrobacz, Damian Ostręga

 

WYNIKI ZAWODÓW       ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

06/08 GP LR 155cm - 2m. Krzysztof Ludwiczak NIKO

06/08 CSI1 130cm - 4m. Olga Skrobacz QUINCY

05/08 CSI3-W LR 145cm - 10m. Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B

05/08 CSIYH  6m. Damian Ostręga QUILOTTA

05/08 CSI1 125cm - 7m. Olga Skrobacz QUINCY  

05/08 CSI3-W 135cm - 4m. Krzysztof Ludwiczak MEMPHIS

04/08 CSI3-W 140cm - 6m. Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B

04/08 CSI3W 130cm - 1m. Damian Ostręga FELINE

03/08 CSI3-W 130cm - 4m. Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24