W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Baltic Cup II Memoriał Marka Zalewskiego Kołobrzeg 04/06/23

Jacek Polikowski fot. Karolina Wapińska

 

Podium Grand Prix ZO Kołobrzeg - Memoriał Marka Zalewskiego 04/06/23

 

1m. Jacek Polikowski  CELTIC  JKS Agro Pół Trzebiatów 0/0 41,19s 

2m. Łukasz Troszczyński  CLAUDIA  KS Nad Wigrami  0/0  43.05s 

3m. Jacek Polikowski LECTOR  JKS Agro Pół Trzebiatów  0/4 

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 


ZO Jeżów Stajnia Quando 2-4/06/23

 

 


Klaudia Siarkiewicz przebojem na Węgrzech ! 04/06/23

Klaudia Siarkiewicz fot. Hajdu Krisztina lovasfoto.hu

 

Reprezentantka Polski Klaudia Siarkiewicz na koniu JACKPOT B zwyciężyła w konkursie Grand Prix LR 145 podczas CSI Babolna !!! Wielkie brawa !! 

WYNIKI GRAND PRIX


CSIO3 Longines EEF Series Drammen 01-04/06/2023

Reprezentacja Polski Puchar Narodów CSIO Drammen - 3 miejsce fot. Astrid Marie Årdal

 

CSIO3 Longines EEF Series Drammen 01-04 czerwca 2023

Reprezentacja Polski - Adam Grzegorzewski, Dawid Kubiak, Tomasz Miśkiewicz, Marek Wacławik

 

WYNIKI TURNIEJU      VIDEO


04/06 Grand Prix LR 155 - 25m. Dawid Kubiak FLASH BLUE B

02/06 Puchar Narodów CSIO3 - Polska 3 miejsce 

01/06 CSIO3 145 - 1m. Dawid Kubiak SZULER


CSIO Youth Zuidwolde 31/05-04/06/2023

Podium Pucharu Narodów Dzieci 

CSIO Youth Zuidwolde 31/05-04/06/2023

Reprezentacja Polski - Mikołaj Barański, Lena Maruszak, Natalia Kubik, Maximilian Parkitny,  Daria Pietrzak, Iga Biegalska, Julia Ganowska, Maria Brańka - Borja, Małgorzata Babczyńska, Paulina Bule, Alicja Kosmol, Zuzanna Kuczerawy, Michalina Łącka, Nadia Lehmann, Hanna Pis, Paulina Słoniec.

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

04/06 Grand Prix CSIOJ 19m. Daria Pietrzak MONSUN

03/06 Grand Prix CSIOCh - 4m. Małgorzata Babczyńska HAPPYLINA

02/06 Puchar Narodów CSIOY - Polska 12 miejsce 

02/06 Puchar Narodów CSIOJ - Polska 11 miejsce 

02/06 Puchar Narodów CSIOJ IND - 4 m. Maria Brańka - Borja DIAMOND 2000 Z

02/06 CSIOCh 125 - 6m. Michalina Łącka KLASKE

01/06 Puchar Narodów CSIOCh - Polska 2 miejsce

01/06 Puchar Narodów CSIOCh IND - 2m. Michalina Łącka T GOLD QUIDAME II Z

31/05 CSIOY Bemer 145 - 1m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA

31/05 CSIOJ 140 - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA

31/05 CSIOJ 135 - 6m. Paulina Buła NELKE VAN HET ZONNEHOF


Laura Kłapińska najlepsza w Grand Prix Warki 28/05/23

Laura Kłapińska fot. Elissa Photography

 

Podium Grand Prix Warki 28/05/23

1m. Laura Kłapińska ZIRADO KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0/0 49,88s

2m. Natalia Stefańska KAPUCIJN V/D DONKHOEVE  JKS DiM 0/4 

3m. Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT SKJ Hawajka Majdan 0/rez 

 

WYNIKI GRAND PRIX


ZO DiM Gałkowo 26-28/05/2023

 

 


CSIO3 Longines EEF Series Aalborg 2023

Reprezentacja Polski fot. Ridehesten.com 

 

CSIO LONGINES EEF Nations Cup Aalborg 25-28 maja 2023

Reprezentacja Polski - Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak, Adam Grzegorzewski, Tomasz Miśkiewicz, Marek Wacławik,  szef ekipy Jan Vinckier

WYNIKI TURNIEJU    ARCHIWUM VIDEO    RANKING EEF 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

28/05 - CSIO3 GP LR 155 - 4m. Adam Grzegorzewski STAKATA  VIDEO 

28/05 - CSI1 Grand Prix - 1m. Dawid Kubiak SZULER VIDEO 

28/05 - CSIO3 140cm - 4m. Marek Wacławik  KATHMANDAU

27/05 - CSIO3 LR 145 -  3m. Adam Grzegorzewski STAKATA  VIDEO 

27/05 - CSI1 130cm - 1m. Tomasz Miśkiewicz VANILIA LAZAR

26/05 - Puchar Narodów - 4 miejsce  VIDEO D.Kubiak,  VIDEO T. Miskiewicz 

26/05 - CSI1 135cm - 6m. Tomasz Miśkiewicz VHS CAIRA

25/05 - CSIO3 140cm - 3m. Adam Grzegorzewski STAKATA


CSI2 CSi1 CSIYH Olsza 25-28 maja 2023

 

Daria Kobiernik - najlepsza w Grand Prix  fot. Paula Bartkowiak 

 

WYNIKi ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 28 maja 2023

Grand Prix LR 145 1m. Daria Kobiernik SONET

Finał 135cm 1m. Daria Kobiernik  VENUS

Finał 125cm 1m. Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE

Finał Elite Tour 1m. Jacek Muraczewski ARIA

Finał YH 5yo 1m. Mateusz Tyszko LANCELOT

Finał YH 6/7yo 2m. Mateusz Tyszko DIEGO

 

sobota 27 maja 2023

LR 145cm - 1m. Marek Lewicki LA PEZI

CSI2 135 - 1m. Jacek Zagor KEBERLINA H

CSI1 120 - 1m. Dominika Gardas QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF

CSI1 110 - 1m. Amelia Zięba GILEA

YH 6/7 yo - 1m. Jacek Zagor  ANNABELLE

YH 5yo - 1m. Seweryn Murdzia SIROCCO L

 

piątek 26 maja 2023  

CSI2 140 - 1m. Jarosław Skrzyczyński LOULOU MPSZ

CSI2 130 - 1m. Jacek Zagor  KEBERLINA H

CSI1 120 - 1m. Dajana Pawlicka RODOS L

CSI1 110 - 1m. Sandra Stanczak-Kwiatkowska GOLD CARETINO

YH 6/7yo- 1m. Jacek Zagor ANNABELLE   /  YH 5yo 


CSN Sosnowice - Daria Pietrzak najlepsza w Grand Prix 21/05/21

 

Podium konkursu Grand Prix CSN RC Riding Center Sosnowice 21/05/23
 
1m. Daria Pietrzak UNICA-K  KS Adamus Equestrian 0/0  34,96s 
2m. Michał Kaźmierczak  KING OF ROCK RC Riding Center Sosnowice 0/0 37,19s
3m. Klaudia Rajtar-Wojciechowska  CALLETO Z KJ Avanti Opole 0/0  38,77s
 

Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24